Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł do wydania podczas zakupów za Konto 360° Junior w Banku Millennium (dla dzieci powyżej 7. roku życia)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.07.2021

100 zł do wydania podczas zakupów za Konto 360° Junior w Banku Millennium (dla dzieci powyżej 7. roku życia)

Bank Millennium przygotował kolejną edycję promocji konta dla dzieci.

100 zł goodie za konto junior w Millennium
Do wzięcia czeka eKarta podarunkowa o wartości 100 zł w aplikacji zakupowej banku. By założyć konto dla dziecka w promocji, także rodzic musi posiadać konto osobiste w Millennium (co akurat obecnie się opłaca, bo do wzięcia czeka premia 150 zł za takie konto).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

 Dla kogo promocja Konta 360° Junior? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku powyżej 7. rok życia.

By otworzyć konto dla dziecka, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste lub kartę kredytową w Banku Millennium oraz dostęp do bankowości Millenet, bo tylko Konta 360° Junior otwarte przez bankowość internetową (lub aplikację mobilną) biorą udział w promocji.
💡 Jeśli jeszcze nie masz żadnych produktów w Banku Millennium, sprawdź jak zyskać premię min. 250 zł - to promocja z długim okresem wykluczenia dla osób, które już kiedykolwiek miały Konto 360° lub 360° Student założone w jakiejś promocji; jeśli jesteś w takiej sytuacji, a chcesz powrócić do Millennium, to sprawdź promocję, w której warunki uczestnictwa są bardziej liberalne - do wzięcia czekają bilety do kina, lokata 2% lub 80 zł na zakupy z Goodie, w Empiku lub Zalando).

W promocji konta dla dziecka jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"


Jest jednak też dobra wiadomość dla osób, które mają więcej niż jedno dziecko:

"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior."


Nagroda. Na uczestników promocji czeka eKarta podarunkowa o wartości 100 zł w aplikacji zakupowej Goodie, którą będzie można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski.

Limit nagród. Udział w promocji wziąć ma 10 000 Kont 360° Junior, które jako pierwsze zostaną założone w okresie od 1.07. do 16.08.2021 r. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium poinformuje na swej stronie internetowej.

"100 zł na dobry start z Kontem 360° Junior"


Zasady promocji. Jeśli chcesz swemu dziecku założyć konto i przy okazji zdobyć nagrodę od Millennium:
 • do 16.08.2021 r. (pamiętaj jednak, że w przypadku wyczerpania puli kont objętych promocją, akcja może zakończyć się wcześniej): 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka powyżej 7. roku życia, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
Ponadto należy: 
 • do 30.08.2021 r. za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium złożyć wniosek o świadczenie "Dobry start" (do 30.09.2021 r. musi wpłynąć co najmniej jedno takie świadczenie na Twe konto w Millennium);
 • do 30.09.2021 r.:
  • aktywować aplikację mobilną do konta dziecka,
  • wykonać min. 1 płatność kartą wydaną do Konta Junior lub BLIKiem, lub zbliżeniowo telefonem oraz
  • nie zamykać, ani nie wypowiadać umowy o konto dla dziecka.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 31.10.2021 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni. Z kolei eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu.
 

Ile kosztuje Konto 360° Junior?


Główne cechy konta dla niepełnoletnich w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane, ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
  • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. roku życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za wydanie karty do konta); 
  • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tu nie ma jednak opłaty za wydanie karty); 
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

⚠️ Otwierając konto dla swego dziecka, pamiętaj by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Nie jeden bank organizował już podobne promocje konta dla dziecka. Bądź na bieżąco i zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie, a ja dam Ci znać o najlepszych promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej:

Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. W zeszłym miesiącu założyłem konto synowi. Czy mogę wziąć udział w tej promocji zakładając konto dla córki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Wiem bo to już wyjaśniałem. Uczestnik = Ty. A "Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank".

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...