Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3400 punktów Bezcenne Chwile za rejestrację karty Mastercard wydanej przez Bank Pekao

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

2.07.2021

3400 punktów Bezcenne Chwile za rejestrację karty Mastercard wydanej przez Bank Pekao

Bank Pekao odpalił kolejną promocję z punktami powitalnymi w programie lojalnościowym Mastercarda.

Punkty powitalne Bezcenne Chwile od Pekao
Do wzięcia czeka po 3400 punktów za rejestrację karty wydanej do konta lub karty kredytowej Pekao. Tyle punktów wystarczy, by odebrać np. voucher na zakupy o wartości 50 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Z promocji skorzystać mogą zarówno obecni klienci Pekao, jak i osoby, które dopiero zamierzają się nimi stać. A w chwili obecnej jest to opłacalne, gdyż do wzięcia czeka premia pieniężna 100 zł dla osób zakładających Konto Przekorzystne. Wnioskując o konto, trzeba jednak pamiętać o wyborze karty Mastercard, gdyż tylko te karty biorą udział w programie Bezcenne Chwile.

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą.

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Decathlon, RTV Euro AGD - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 

Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pekao. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja VII


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być klient, który posiada kartę debetową (Mastercard lub Maestro) wydawaną do konta lub kartę kredytową Mastercard wydaną przez Bank Pekao. Z promocji z punktami na start wykluczone są osoby, które przed 1.07.2021 r. były uczestnikami programu Bezcenne Chwile w zakresie dotyczącym karty Pekao.

Limit nagród. W promocji przygotowano 50 000 nagród po 3400 punktów za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile.

To bardzo duża pula, ale o ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank poinformuje tutaj - na tej stronie ma pojawić się też komunikat na 7 dni przed szacunkowym wyczerpaniem puli nagród.

Zasady promocji. By zdobyć 3400 punktów powitalnych za kartę wydaną do konta:

  • od 1.07. do 30.09.2021 r. zarejestruj kartę do konta (Mastercard albo Maestro) lub kartę kredytową Mastercard wydaną przez Bank Pekao w programie Bezcenne Chwile (można to zrobić na stronie bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową Pekao24);
  • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu i otwarcia konta punktowego (ma to nastąpić najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji jako nowy użytkownik lub w ciągu 3 dni, gdy w programie masz już zarejestrowane karty innych banków i teraz kartę Pekao dodasz jako kolejną) wykonaj min. 4 płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Punkty powitalne w liczbie 3400 mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych warunków. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od ich przyznania - to czas na ich wymianę na nagrody z katalogu. Jeśli tego nie zrobisz, to po upływie tego okresu punkty przepadną.

Wykonując płatności kartą, pamiętaj o tym, że transakcja na potrzeby promocji:
"oznacza każdy dokonany przez Uczestnika zakup w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Partnera lub przy pomocy PeoPay przy wykorzystaniu www.bezcennechwile.pl płatności zbliżeniowej telefonem z użyciem Karty Partnera – z wyjątkiem: 
wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika oraz z wyłączeniem płatności realizowanych przy pomocy BLIK"


Lista wykluczeń może wydawać się długa, ale w praktyce bez problemu zaliczą się płatności kartami w sklepach (spożywczych, monopolowych, odzieżowych, motoryzacyjnych itd.), aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro). 

Każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę (3400 punktów) bez względu na liczbę posiadanych kart.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...