Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim + 50 zł za użycie kodu polecenia + 1,6% dla oszczędności

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.07.2021

Zyskaj do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim + 50 zł za użycie kodu polecenia + 1,6% dla oszczędności

Promocja skierowana jest do osób w wieku 18-26 lat. 

Dziewczyna ze słuchawkami biorąca udział w promocji ING Banku Śląskiego z premią 160 zł za konto Mobi
Co ją wyróżnia? To ultra proste warunki do spełnienia. A oprócz premii 160 zł za otwarcie konta w niniejszej promocji jest też dodatkowe 50 zł z tytułu otwarcia konta z polecenia oraz - dla chętnych - 1,6% w skali roku na rachunku oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Premia do 160 zł za Konto Mobi


Dla kogo promocja? Uczestniczyć może być osoba pełnoletnia, która w dniu otwarcia konta w niniejszej promocji nie ukończyła 26 lat i co najmniej od 1.04.2020 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Active, Klasyczne, Student, PRP) w ING Banku Śląskim.
💡 Jeśli masz już więcej wiosen na karku (co nie pozwali Ci otworzyć Konta Mobi), to sprawdź alternatywną promocję ING Banku Śląskiego - do wzięcia czeka premia do 160 zł za Konto Direct (to propozycja dla wszystkich osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

Ponadto w regulaminie akcji "Do 160 zł za otwarcie konta Mobi" można jeszcze znaleźć zapis:
"Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku [czyli w ING Banku Śląskim - przyp. Mr. Złotówa] (np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów"

Zasady promocji. By zgarnąć gwarantowaną premię:
 • do 30.09.2021 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgodę na "przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny";
 • do 31.10.2021 r. wykonaj min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (na dowolne kwoty; mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

Realizacja powyższych warunków zaowocuje dla Ciebie premią 110 zł. By uzyskać nie 110, a 160 zł, poza spełnieniem warunków uprawniających do uzyskania 110 zł, najpóźniej do 31.10.2021 r.:
 • wykonaj min. 3 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje wliczą się do 10 płatności, które wykonać trzeba na potrzeby uzyskania wyżej opisanej premii 110 zł) oraz 
 • załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji (nieco niżej tłumaczę czym jest taki Cel i jak go założyć) i także na dzień 31.10.2021 r. na Celu oszczędnościowym posiadaj saldo co najmniej 100 zł.

Cele oszczędnościowe to bezpłatna usługa ING pozwalająca na regularne i automatyczne oszczędzanie. Środki z Twego konta osobistego będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie) na rachunek oszczędnościowy. 

Uruchomienie celu oszczędnościowego możliwe jest po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

Wypłata premii 110 lub 160 zł (w zależności od tego, które warunki spełnisz) ma nastąpić do 15.11.2021 r. - do czasu jej otrzymania posiadaj aktywne Konto Mobi (jako konto indywidualne - nie zmieniaj go na konto wspólne) wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe założone w promocji (bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

Dodatkowy bonus 50 zł


Otwierając konto w ING Banku Śląskim można zyskać jeszcze więcej dzięki programowi poleceń, w którym bank płaci 50 zł za otwarcie konta. Kliknij i przeczytaj jak uzyskać dodatkowe 50 zł za otwarcie konta, co z powyższą premią da nawet 210 zł!

Konto Mobi - szczegóły oferty ING Banku  Śląskiego


Opis konta osobistego w ING oferowanego dla osób do 26 lat jest klarowny:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) również prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł. ING nie pobiera opłat za przelewy wykonywane z OKO na inne własne konto/konta w tym banku.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (do promocji z premią do 160 zł kwalifikują wyłącznie wnioski złożone w taki sposób). A otwarcie konta możliwe jest wówczas na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - można go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) muszą dokładnie pokrywać się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Mobi;
 • za pośrednictwem kuriera - będzie to krótkie spotkanie, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy, więc formalności są ograniczone do minimum;
 • w placówce banku - w tym przypadku pamiętaj zgłosić doradcy, że chodzi o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie ono brało udziału w promocji).

Smart Saver: 1,6% w skali roku dla oszczędności do 5000 zł


Smart Saver: 1,6% w skali roku dla oszczędności do 5000 zł
Do założenia Konta Mobi w ING dodatkową zachętą - oprócz premii 160 zł - może być oprocentowanie, które bank proponuje w ramach usługi Smart Saver. Dla kwoty do 5 000 zł obowiązuje bardzo dobra - jak na obecne czasy - stawka 1,6% w skali roku (do odwołania).

Z tej usługi można, ale nie trzeba korzystać - na potrzeby wyżej opisywanej promocji z premią 160 zł, ani bonusem 50 zł za otwarcie konta z polecenia, nie jest ona wymagana.

Smart Saver to darmowa usługa banku, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Gdy będziesz realizować przelew z Konta Mobi lub wykonasz płatność kartą, to część Twych środków z konta osobistego trafi na rachunek oszczędnościowy. A odbywać się to może w wybrany przez Ciebie sposób: 
 • jako zaokrąglenie kwoty transakcji - może być to 5 lub 10 zł albo 
 • jako procent od kwoty transakcji - od 1 do 10%.

Przykładowo: jeśli wybierzesz tę drugą metodę automatycznego oszczędzania (wskazując 10%), to przy przelewie z Kont Mobi w ING  (np. na swe konto w innym banku) kwoty 1 000 zł, dodatkowo bank z tego konta przeleje 100 zł na rachunek oszczędnościowy Smart Saver. Środków na rachunek Smart Saver nie można przelać samodzielnie (wykonując "zwykły" przelew) - jego zasilanie możliwe jest jedynie w wyżej opisany, zautomatyzowany sposób (jako zaokrąglenie albo określony procent).

Wszystkie przelewy z rachunku Smart Saver na własne rachunku w ING Banku Śląskim (zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) realizowane są za 0 zł. Środki można w dowolnym momencie wypłacać bez utraty odsetek - będą one naliczone za faktyczny czas deponowania oszczędności.

Usługę Smart Saver możesz uruchomić poprzez bankowość internetową - wystarczy wybrać: Oferta ING => Oszczędności => Smart Saver => Załóż teraz. Całość finalizuje się hasłem z SMSa. Metodę automatycznego oszczędzania da się modyfikować również w bankowości internetowej. Można posiadać tylko jedną usługę Smart Saver do jednego konta osobistego w ING.
 
Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Spoko oferta idealna dla mnie tylko pytanie jest tu jakis klient ING ? Czy ta ich aplikacja Moje ING ma wszystko co potrzeba bo slyszalem ze duzo funkcji nie ma a wole dopytac bo chcialbym we wrzesniu odejsc z mBanku bo mi naliczaja oplaty dla konta dla mlodych za karte co miesiac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Apka ING o kilka leveli lepsza niż mBanku.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...