Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Do 120 zł dla aktywnych" w promocji dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

25.07.2021

"Do 120 zł dla aktywnych" w promocji dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego

Bank z lwem w logo odpalił kolejną edycję promocji dla posiadaczy konta.

"Do 120 zł dla aktywnych" w promocji dla posiadaczy konta w ING
Propozycja skierowana jest jednak tylko do wybranych, zaproszonych klientów. Do wzięcia czeka łatwa premia do 120 zł. Warto więc sprawdzić czy nie było Ci dane znaleźć się w gronie wyróżnionych przez bank.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

💡Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem ING Banku Śląskiego, to na niniejszą promocję się nie załapiesz, ale sprawdź jak zarobić na założeniu konta w banku z lwem w logo. Do wzięcia czeka premia do 210 zł za Konto Direct lub do 210 zł za Konto Mobi (drugie z wymienionych kont założyć mogą wyłącznie osoby w wieku 18-26 lat). Dodatkową zachętą jest też 1,6% dla oszczędności.

"Do 120 zł dla aktywnych" w promocji ING


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która w ING Banku Śląskim ma konto osobiste (Direct, Komfort, Mobi. Active, Klasyczne lub Student). Dodatkowym wymogiem jest jednak otrzymanie zaproszenia do promocji (wiadomością w systemie bankowości Moje ING).

Nagroda. W promocji ING Bank Śląski przewidział bonus w wysokości 100 lub 120 zł. To premia pieniężna, która wpłynie na konto osobiste, więc środki będzie można wypłacić, przelać bądź wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "Do 120 zł dla aktywnych"


Jeśli bank przesłał Ci zaproszenie do promocji, to teraz droga do zgarnięcia bonusu wygląda następująco:
 • do 30.09.2021 r. zapisz się do promocji poprzez wniosek dostępny w Moje ING (podlinkowany w zaproszeniu);
 • od 22.07.2021 do 31.01.2022 r., w czterech dowolnych miesiącach zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł
 • do 15.02.2022 r. posiadaj konto, na które otrzymujesz wpływy (bo w tym terminie ma nastąpić wypłata premii).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię w wysokości 100 zł.

Jeśli jednak chcesz zgarnąć więcej (czyli 120 zamiast 100 zł), to najpóźniej do 30.09.2021 r. za pośrednictwem bankowości internetowej złóż dyspozycję przelewu wynagrodzenia na swe konto w ING Banku Śląskim (według ścieżki: Konto => Wnioski => Dyspozycja przelewu wynagrodzenia).

Dla uzyskania tego dodatkowego bonusu w wysokości 20 zł wpływy na konto muszą wynosić co najmniej 1 000 zł (za jednym razem, a nie np. 2 razy po 500 zł) i do spełnienia wymogów promocji pod uwagę będą brane wyłącznie wpływy (następujące w czterech kolejnych miesiącach najpóźniej do końca stycznia 2022 r.) pojawiające się po złożeniu dyspozycji przelewu wynagrodzenia.

Czym dla ING jest wpływ?


Zgodnie z regulaminem promocji wpływ to:
"transakcja płatnicza w wyniku której następuje uznanie Konta Uczestnika z jakiegokolwiek tytułu, za wyjątkiem przelewów pomiędzy rachunkami Uczestnika oraz wpłatami własnymi w oddziałach lub wpłatomatach Banku."

W praktyce należy więc zwrócić uwagę, by przelew nie pochodził z własnego konta (nawet jeśli jest to konto w innym banku). I to tyle jeśli chodzi o wytyczne, więc promocja jest całkiem prosta.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Jowicie oraz Czytelnikowi Maćkowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

24 komentarze:

 1. Ja wciąż dostaję jedynie oferty na pożyczki na groteskowo wysoki procent, mimo że na 5-ciu sejwerach ma 25k :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oferty na pożyczki wysyła każdy bank absolutnie wszystkim.

   Usuń
 2. Dzięki za info, zaproszenie dostałem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe jakie mają kryteria i komu przyznają zaproszenie. U mnie brak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. System wybiera konta klientów, u których brak aktywności.

   Usuń
  2. Na pewno trzeba mieć wyrażone zgody marketingowe.

   Usuń
 4. a ja nie :( nigdy nie dostaję zaproszeń ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ty sama.

   Usuń
  2. A były osoby które pisały że w tej promocji brały już udział po 3 razy! U mnie niestety tylko raz było zaproszenie. Dobre i to. Ale już dawno temu :(

   Usuń
  3. @Anonimowy 28 lipca 2021 13:33
   Ano tak było. Dobrze żarło i zdechło. :P

   Usuń
 5. Wpływ "wynagrodzenia" od żony przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie dostałam zaproszenia do promocji Premia za wpływ wynagrodzenia tylko za polecenie konta znajomemu. Porażka. Przecież znalezienie kogoś komu można polecić konto nie jest tak proste jak zapewnienie wpływu a ING taką promocję warunkuje otrzymaniem zaproszenia. No, chyba że zaproszenia do polecenia wysyłają wszystkim jak leci:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 27 lipca 2021 04:38
   Wszystkim bo to nie zaproszenia tylko spam w serwisie. :)

   Mi tym razem i poprzednim też nie wysłali a tak dobrze wcześniej żarło... Trudno jednak żebym mógł się takiego zaproszenia doczekać, skoro jestem jednym z najaktywniejszych klientów tego banku o czym mnie radośnie poinformowano kilka miesięcy temu.

   Prosty przepis na zaproszenia do takiej i innych promocji w ING:

   - zadbać o wyrażenie zgód
   - jak najmniej korzystać z serwisu i aplikacji
   - zlikwidować kartę debetową co znacząco ułatwi bycie w gronie najgorszych klientów

   To właśnie w takich okolicznościach dostawałem zaproszenie za zaproszeniem do różnych promocji a bank ING naprawdę często daje zarobić swoim stałym klientom (jeżeli chodzi o premie za wynagrodzenie to jest bezkonkurencyjny).

   Usuń
  2. U mnie ten przepis się nie sprawdził, zgody mam wyrażone, karty nigdy nie miałam a do serwisu loguje się tylko jak ktoś da sygnał, że rozsyłają zaproszenia do promocji z wynagrodzeniem.
   Co za rozczarowanie, czytasz na blogu, że właśnie rzucili:) logujesz się, widzisz w wiadomościach od banku zaproszenie i już masz nadzieję, że tym razem się udało a tu zonk, dostajesz jakiś badziew:)

   Usuń
  3. Nie zmienia to faktu, że ichni 'system' wybiera konta klientów, u których brak aktywności.

   Usuń
 7. Hello Mr. Złotówa! Mam prę pytań: 1. Czy środki przelane przez inną osobę mogę przelać z powrotem do tej osoby przelewem, aby dokonała przelewu w kolejnym miesiącu? 2.Aby spełnić wymagania muszę przelać 4 razy miesiąc po miesiącu po min. 250 PLN w okresie październik 2020 do stycznia 2022? Tak aby łączna kwota przelewów wynosiła minimum 1000 PLN? 3. Czy środki przelane trzeba trzymać na koncie aby skumulowało się min. 1000 PLN, czy można je od razu wypłacić, wykonać przelew etc.? Dzięki z góry za pomoc, Kris

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Nie widzę przeciwwskazań (zwłaszcza w przypadku premii 100 zł).
   2. W każdym miesiącu muszą być wpływy min. 1000 zł (na potrzeby premii 100 zł może być suma wpływów, a więc np. 4x250 zł, ale dla premii 120 zł musi wpłynąć od razu cały 1000 zł).
   3. Nie trzeba trzymać. Mozna więc obracać mniejszą kwotą w tę i z powrotem.

   Usuń
 8. Mr. Złotówa! Nie rozumiem odpowiedzi na 2 pytanie. Interesuje mnie premia 100 PLN za aktywność, 20 PLN za złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia nie biorę pod uwagę. Co mam zrobić by spełnić wymagania aby otrzymać 100 PLN za aktywność? Ile razy i jaką kwotę przelać? Pozdrawiam, Kris

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływy na sumę min. 1000 zł w miesiącu należy zapewnić w każdym z czterech kolejnych miesięcy kalendarzowych (innymi słowy: w każdym z tych miesięcy po min. 1000 zł).

   Usuń
  2. Mr. Złotówa! Ostatnie dwa pytania :) 1. A co najlepiej napisać przy przelewie zwrotnym do osoby od której wpłynęły te pieniądze na konto mam na myśli odnośnie tej "promocji za 100 PLN za wpływy na konto), tak aby bank nie przyczepił się ;) 2. Czy kwota przelewu może być jednorazowa czyli jeśli wpłynie na konto jednym przelewem ten 1000 PLN na miesiąc to rozumiem, iż warunki spełnione i czy co miesiąc może przelewać mi ta sama osoba? Pozdrawiam, Kris

   Usuń
  3. 1. Nie ma znaczenia tytuł przelewu zwrotnego. Na potrzeby promocji liczą się tylko wpływy.
   2. Na potrzeby uzyskania premii 100 zł może być jednorazowy wpływ min. 1000 zł w każdym miesiącu, ale może być też więcej wpływów na mniejsze kwoty (ważne by w sumie wyszło min. 1000 zł w ciągu miesiąca).

   Co miesiąc wpływ może być od tej samej osoby.

   Usuń
 9. Wpłynęło 100 zł wczoraj z tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
 10. U mnie brak. Popełniłem błąd z przelewami z własnego konta

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...