Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa i szybka premia 150 zł za konto w Millennium (+ do 400 zł w innych promocjach)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

20.07.2021

Łatwa i szybka premia 150 zł za konto w Millennium (+ do 400 zł w innych promocjach)

Wystartowała nowa, ultra prosta promocja konta w Banku Millennium.

Premia 150 zł za konto w Millennium
Do wzięcia czeka premia 150 zł, którą bank zamierza wypłacić bardzo szybko, bo już we wrześniu. Ale premia za konto to nie wszystko, bo do wzięcia czekają też inne bonusy.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

W odróżnieniu od większości poprzednich edycji promocji z kontem w roli głównej, tym razem Bank Millennium postawił na skrócenie czasu spełniania warunków (bo wystarczy je zrealizować tylko w jednym miesiącu) i przyspieszenie wypłaty premii.

Dla kogo promocja? Na początek to, co w tej promocji jest najtrudniejsze, czyli objaśnienie, kto może być uczestnikiem. Po tej części teoretycznej, późniejsze spełnianie warunków promocji to już bułka z masłem.

Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która: 
 • na dzień 19.07.2021 r. nie miała, nie współposiadała (ani nie dysponowała, np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku) jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium (wykluczenie obejmuje też użytkowników kart pre-paid, dodatkowych kart kredytowych, posiadaczy jednostek Millennium TFI oraz osoby poręczające kredyty w Millennium),
 • na moment składania wniosku o konto w niniejszej promocji nie wnioskuje o żaden produkt w Banku Millennium oraz
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start; posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji bądź innego konta (np. Dobrego albo Internetowego), które zostało zamknięte przed 19.07.2021 r. r., pozwala wziąć udział w niniejszej promocji i zgarnąć nagrody, czyli...
  • jeśli było Ci dane mieć Konto 360° lub 360° Student założone w jakiejkolwiek promocji, to teraz nie łapiesz się na promocję lub
  • jeżeli było Ci dane posiadać Konto 360° lub 360° Student, ale założone poza promocją i zostało ono zamknięte przed 19.07.2021 r., to teraz możesz wziąć udział w niniejszej promocji, lub
  • gdy było Ci dane posiadać jakiekolwiek inne konto w Banku Millennium (bez względu na to czy było objęte promocją, czy nie), ale zostało ono zamknięte przed 19.07.2021 r., to teraz droga do udziału w nowej promocji jest dla Ciebie otwarta.

Nagrodą w promocji jest premia pieniężna w wysokości 150 zł, którą bank wypłaci na Twe konto. Środki będzie można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Limit wniosków. Chociaż promocja ma być dostępna do 2.08.2021 r., to na uwadze trzeba mieć regulaminowy zapis, iż: "Promocją objętych jest 1000 pierwszych Kont otwartych w jej ramach". W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, na stronie promocji ma się pojawić komunikat o zakończeniu akcji.

Zasady akcji "Płać i zyskaj 150 zł! Z Kontem 360º to proste"


By wziąć udział w promocji:
 • do 2.08.2021 r. (acz pamiętaj o możliwości wcześniejszego zakończenia promocji): 
  • złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon;
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium;
 • w sierpniu 2021 r. wykonaj min. 5 płatności za pomocą BLIKa lub kartą wydaną do konta, z czego przynajmniej jedna transakcja musi być wykonana zbliżeniowo telefonem (HCE/ApplePay) - płatności można wykonywać w dowolnym miejscu (wyeliminowane są jedynie transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię w wysokości 150 zł, którą bank wypłaci na Twe konto do 30.09.2021 r. - do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Umowę o konto w Banku Millennium można zawrzeć:
 • za pośrednictwem kuriera (na koszt banku przywiezie dokumenty do podpisu i przy okazji dostarczy kartę do konta) lub 
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

W tym ostatnim przypadku dojdzie jednak jeszcze jeden warunek do spełnienia. Mimo otwarcia konta na selfie, najpóźniej do 31.08.2021 r. będzie trzeba złożyć wzór podpisu w oddziale Banku Millennium.

Dodatkowe nagrody w pozostałych promocjach Millennium


W tytule już wspomniałem o gratyfikacjach w innych promocjach Millennium. A drogę do udziału w nich otwiera właśnie posiadanie (tudzież założenie teraz) konta osobistego w tym banku. Do wzięcia jest 100 zł na zakupy za konto dla dziecka (powyżej 7. roku życia) oraz do 300 zł za przetestowanie karty kredytowej.

Konto 360º oraz 360º Student - co warto wiedzieć?


Dla osób pełnoletnich Bank Millennium w swej ofercie ma Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdego. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

Główne cechy Konta 360º to: 
 • 0/8 zł za prowadzenie konta oraz 0/7 zł za kartę wydaną do konta - te opłaty miesięczne nie są pobierane, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę) -  choć na potrzeby promocji z premią 150 zł wpływy na konto nie są wymagane, to pamiętaj o nich, by uniknąć opłaty (wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunków zwalniających z opłat za konto i kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (jeśli ten warunek nie zostałby spełniony, to bank pobierze opłatę miesięczną 4 zł za kartę, a za wypłaty z bankomatów - oprócz sieci Millennium - będzie naliczał 1 zł w przypadku urządzeń Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce). 

Konto 360° Student prowadzone jest za 0 zł bez warunków, więc regularne wpływy nie są wymagane.

Bądź na bieżąco i zyskuj z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie najświeższe info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Żeby tak jeszcze zmienili ten niemiłosiernie długi okres wykluczający byłych klientów...

  OdpowiedzUsuń
 2. millenius bank ma nie zabardzo w głowie ,najpierw jest ,że posiadanie wcześniej konta 360 wyklucza udział w promocji a potem,że posiadanie tego konta i zamkniecie go przed 19.07.21 otwiera ci droge do uzyskania nagrody?!!! Przecież takie podejście do sprawy nie może budzić do nich zaufania! Złotówa ustosunkuj sie do tego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kluczowe są szczegóły, które są podane przy tym kiedy wyklucza, a kiedy nie.

   Posiadanie na dzień 19.07. konta (czy jakiegokolwiek innego produktu) w Millennium wyklucza z promocji.

   Wcześniejsze posiadanie Konta 360 lub 360 Student nie wyklucza z promocji, jeśli to konto nie było otwarte w promocji, a zostało zamknięte przed 19.07.

   Konto 360 lub 360 Student założone kiedykolwiek w promocji, które zostało zamknięte nawet dawno temu, niestety teraz uniemożliwia udział w promocji.

   Usuń
 3. Założyłem konto z linku , wyjechałem na urlop i zapomniałem aktywować aplikację.Zamykać czy jednak dokończyć warunki promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktywuj, spełnij warunki. Gdyby nie wypłacili to pisz reklamację. Ja kiedyś też zapomniałam ale po reklamacji + odwołaniu wypłacili mi całą premię.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...