Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 4000 punktów za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

26.07.2021

4000 punktów za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile

Taka liczba punktów pozwoli odebrać nagrodę - np. voucher na zakupy - o wartości 50 zł.

Bezcenne Chwile: wakacyjne przyspieszenie
O ile najczęściej powitalne punkty dostępne są w promocjach kierowanych do klientów wybranego banku, to tym razem z propozycji skorzystać mogą klienci różnych banków - o ile ich karta może brać udział w programie lojalnościowym Mastercard.

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard (i Maestro) oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

 

"Wakacyjne przyspieszenie": 4000 punktów od Mastercarda


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 7.07.2021 r.

Nagroda. Do wzięcia czeka 4000 punktów. Taka ich liczba pozwoli na wybór nagrody o wartości 50 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. 

Przykładowo: voucher o wartości 50 zł do Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" 3400 punktów. Na odebranie vouchera o wartości 25 zł do Merlin.pl lub vouchera do Google Play o wartości 20 zł, lub bonu 20 zł do Salad Story wystarczy 2000 punktów. Z kolei np. bilet 2D do Multikina wyceniany jest na 800 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 66 000 nagród po 4 000 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

Każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę (4000 punktów). 

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Wakacyjne przyspieszenie" i zgarnąć 4000 punktów:

 • w okresie od 7.07.2021 r. do odwołania przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić poprzez stronę bezcennechwile.pl lub - w przypadku niektórych banków - poprzez bankowość internetową); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą na sumę min. 50 zł.

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) ma przysługiwać przez 2 miesiące.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 

transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe, (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 

wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo" gotówkowe Uczestnika.


Jeśli w swym portfelu nie masz jeszcze karty z logo Mastercard, a chcesz wziąć udział w powyższej promocji, to sprawdź gdzie wyrobić taką kartę (może być to karta debetowa wydawana do konta lub karta kredytowa) i jeszcze dodatkowo przy tym zyskać:


Lubisz trzymać rękę na pulsie w dziedzinie promocji bankowych? Skorzystaj z niezawodnego źródła powiadomień - to bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga:

Przydatne dokumenty:

106 komentarzy:

 1. Kartę MC do konta w mBanku można zarejestrować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. W mBanku tylko kredytowe (wybrane)

   Usuń
  2. Tak. Oto lista banków:
   https://bezcennechwile.mastercard.pl/banki

   Usuń
  3. @Anonimowy 26 lipca 2021 17:06
   Po co to wprowadzanie w błąd? Przecież pytanie było o kartę do konta a nie kredytową!
   A gdy mowa o kredytowych to też jest informacja które karty biorą udział (Credit World i Credit World Intensive).

   @Anonimowy 26 lipca 2021 13:09
   Nie można. Tak jak napisał @Ba S 26 lipca 2021 17:00, tylko kredytowe i to jeszcze wybrane.

   Usuń
  4. mBank i PKO w Bezcennych Chwilach są ale jakby nie byli. Tylko karty kredytowe i do tego wybrane.

   Za to że nie ograniczają tego tak plus dla Citi i Santander Banku.

   Usuń
  5. Wszystkie karty dopuszcza też Getin i (chyba) Pekao.

   Usuń
  6. Anonimowy26 lipca 2021 20:27 Citibank-BP Motokarta. Jej do Bezcennych Chwil nie dodasz.

   Usuń
  7. Ale Motokarta to przecież Visa a nie Mastercard więc to dość oczywiste.

   Usuń
 2. Jak mam nowe karty z Getin i Paribas to dwie mogą brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sama sobie odpowiem ;) Getiny zarejestrowane, Paribasy nie biorą udziału

   Usuń
  2. Raczej nie.

   Usuń
  3. Pod jakim adresem można dokonać rejestracji?

   Usuń
  4. Akurat przyszedł mi Paribas Mastercard i mówisz, że nie bierze udziału.
   Biednego to wiatr w oczy i chleb masłem do ziemi

   Usuń
  5. Pytanie tylko czy to na nowego użytkownika ever? Bo jeśli tak to z czytelników tego bloga już raczej mało kto się jest w stanie załapać.

   Usuń
  6. Myściak, ja też się ucieszyłam, że mam Paribas, a tu nie da rady, mają swój program Mam bonus.

   Usuń
  7. BNP Paribas nie jest partnerem tego programu.

   Usuń
  8. https://bezcennechwile.mastercard.pl/

   Usuń
 3. Zgodnie z podlinkowanym regulaminem tzw. Pula Korzyści wynosi 66 000 (słownie: sześćdziesiąt sześć tysięcy), tj. 66 000 korzyści po 4000
  punktów każda.

  MasterCard poinformuje Uczestników Programu o wyczerpaniu puli Korzyści poprzez umieszczenie informacji o wyczerpaniu Korzyści na swojej stronie internetowej dostępnej
  pod adresem:

  https://bezcennechwile.mastercard.pl/zasady-programu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z artykułu Złotówy:

   "Limit nagród. Organizator promocji przygotował 66 000 nagród po 4 000 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród."

   Usuń
 4. Zdaje się że mam jeszcze wirtualną kartę Mastercard z promocji w Twisto. Czy taką też można zarejestrować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można, ale po chwili będzie unieważniona.

   Usuń
  2. Karty Twisto biorą udział w Bezcennych Chwilach? Wątpię.

   Usuń
  3. Nawet 'normalne' karty Twisto nie biorą udziału w programie.

   Usuń
 5. „Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 7.07.2021 r. „
  Masz na myśli osobę czy konkretną kartę, która nie była uczestnikiem programu BC?
  Pytam bo par.3, pkt 2 b wskazuje na Uczestnika Programu i nie jestem pewna jak to interpretować.

  OdpowiedzUsuń
 6. "§3. ZASADY OFERTY SPECJALNEJ
  2. b) nie byli Uczestnikami Programu przed dniem rozpoczęcia Oferty Specjalnej, tj. przed dniem 7 lipca 2021 r. (ani bezpośrednio przed tą datą, ani wcześniej)"

  oraz

  "§3. ZASADY OFERTY SPECJALNEJ
  5. Jeden Uczestnik może otrzymać w ramach Oferty Specjalnej tylko i wyłącznie jedną Korzyść, nawet jeżeli wielokrotnie spełniłby kryteria do jej otrzymania."

  Jak należy rozumieć te zapisy z regulaminu?

  Ja pierwszy zapis z cytowanych rozumiem tak, że jeżeli wcześniej była już zarejestrowana jakakolwiek karta z jakiegokolwiek banku w tym programie, to tym samym jest się już wykluczonym.
  Drugi z cytowanych rozumiem tak, że nawet jeżeli ktoś jeszcze nie miał zarejestrowanej karty, to w momencie gdy dopiero teraz zarejestruje swoją pierwszą kartę w BC i mając więcej kart które mógłby zarejestrować, to nawet gdy zarejestruje drugą, trzecią... i nastą spełniając warunek płatności tą kartą na łączną kwotę nie mniejszą niż 50 zł, to i tak dostanie punkty tylko za jedną.

  Jeżeli tak jest w przypadku zarówno pierwszego jak i drugiego zapisu z cytowanych, to sraaaszna lipa. :(
  I ciekawe skąd tych 66 000 osób z tymi 66 000 "pierwszymi" kartami się znajdzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie wystarczy rejestracja na inny adres email 😊

   Usuń
 7. Jakiś czas temu moje wszystkie punkty zniknęły z mojego konta - nigdy więcej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się dzieje dość często, ale ja bezzwłocznie doładowuję kartę telefoniczną. Późniejsze tempo przyznawania punktów to kpina!

   Usuń
  2. Punkty mają ważność więc znikają. Te 4000 pkt ważne ma być tylko 2 mies.

   Usuń
  3. Moje punkty też zniknęły. Miały mieć ważność 2 miesiące.
   Wartość punktów nie jest taka, jak mówią kiedy zachęcają nas do wstąpienia do programu.

   Usuń
 8. Dzięki za info - właśnie zarejestrowałem swoje wszystkie KK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale każdy uczestnik może zdobyć tylko 1 nagrodę...

   Usuń
  2. Jedna premia na każde konto :)

   Usuń
  3. Ano chyba że w taki sposób xD Dzięki za tipa.

   Usuń
  4. Czy dobrze rozumiem, ze wystarczy założyć konto na innego maila? Czy wtedy podajecie takie same dane (żeby zgadzały się z danymi z karty)?

   Usuń
  5. Inny mail/dane te same. Punkty przyznane.

   Usuń
 9. w ciągu 30 dni wykonac płatności,( czyli wiele )na kwotę 50 zł. Raczej oczywiste, ale wolę dopytać, czy suma 50 zł czy jedna płatnośc na 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczba mnoga płatności. X + Y + ... = min. 50 PLN

   Usuń
 10. Czy da się połączyć punkty z kart różnych banków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. To dwa różne konta.

   Usuń
  2. Ale da się łączyć punkty z różnych kart w tym samym banku.

   Usuń
  3. Nie. To dwa różne konta.

   Usuń
 11. Pytanie do osób, które już skorzystały w przeszłości: czy długo trzeba czekać na przyznanie tych punktów? Chodzi mi o to, czy czas podany w regulaminie wykorzystują raczej maksymalnie, czy może dają szybciej? Czy może to zależy od banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Następnego dnia po spełnieniu warunków.

   Usuń
  2. A w jakim banku?

   Usuń
  3. Punkty przyznaje MasterCard Europe, a nie banki.

   Usuń
  4. To ja czekam ponad 3 tygodnie i punktów nie ma... Pewnie skończy się reklamacją...

   Usuń
 12. Witam
  Przy próbie rejestraji karty kredytowej z citi po przejściu na strone banku i zalogowaniu się mam taki komunikat: Ważne! Aby zarejestrować się w programie, musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 – pobierz oba dokumenty PDF w formularzu, KROK 2 – Zaznacz pierwsze 4 oświadczenia w formularzu.Jeżeli nie widzisz formularza kliknij w zakładkę „Priceless Specials Rejestracja”

  Tylko że ja nigdzie nie widzę tych pdfów do pobrania ani zakładki „Priceless Specials Rejestracja”

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adblock?

   Usuń
  2. nie mam adbloka, sprawdzałem to na 2 różnych kompach i mam to samo

   Usuń
  3. Możliwe że KK została automatycznie zarejestrowana przez Bank. Prawdopodobnie byłeś już wcześniej uczestnikiem w programie Bezcenne Chwile.

   Usuń
 13. Jak osunąć swoje dane z Bezcennych Chwil??
  Można wycofać zgody co oznacza równocześnie rezygnację z programu, ale czy moje dane też są usuwane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Telefonicznie: https://bezcennechwile.mastercard.pl/kontakt

   Usuń
 14. Każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę (4000 punktów). Czy dotyczy to również klientów Idea Bank, którzy za podpisanie aneksu mogą dostać 2x 3400 pkt. w Bezcennych Chwilach za rejestracje Karty Pekao??? Być może jest to opisane w regulaminie „Mój aneks – punkty na start z Bankiem Pekao S.A.”, ale trudno go znaleźć...
  A może nie aneksować jeszcze umowy i przytrzymać Pekao, może dadzą więcej, chociaż straszą, że konto Idealne po 8 sierpnia zostanie automatycznie zlikwidowane! Kiedyś Deutsche Bank likwidował Oddział w Polsce to płacił ponoć niezłe pieniądze za zgodę na likwidację, a tu likwidują za free i to bez pytania...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Deutsche Bank likwidował oddział w Polsce? Operacje dla klientów indywidualnych przejął Banco Santander de Polonia.

   Usuń
  2. Chyba od DnB Nord Chodziło a nie o Deutsche Bank?

   Usuń
  3. Pekao nic więcej nie da i nie zaproponuje. Nie wierzę. Ofertę na dobrowolne przejście już mieli ale była dość biedna.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 1 sierpnia 2021, 19:51

   W maju 2013 działalność dla klientów indywidualnych i małych firm DnB Nord Polska przekazał wraz z oddziałami spółce Getin Noble Bank.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 1 sierpnia 2021, 20:23 - teraz w Pekao dają 20 zeta za 2 płatności GPay.

   Usuń
 15. wydałam kartą 50 zł 29 lipca, dziś już są punkty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartą jakiego banku?

   Usuń
  2. @Anonimowy 2 sierpnia 2021 22:16

   Getin Banku :)

   Usuń
  3. @Anonimowy, 3 sierpnia 2021, 11:57 - dzięki, Kasiu!

   Usuń
 16. A ja mam "odwrotne" pytanie: jak wyrejestrować kartę z programu? Nie chcę całkowicie rezygnować z uczestnictwa, tylko usunąć jedną z kart tam zapisanych. Przeszukałam konto i regulamin, ale nie doszukałam się...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba tylko telefonicznie, pani pyta, która karta ma być usunięta

   Usuń
  2. Albo mailowo.

   Usuń
 17. Otrzymaliście punkty na za nową kartę jak mieliście zarejestrowaną już wcześniej kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ale zarejestrowaną na inny mail

   Usuń
 18. Jak długo czekaliście na przyznanie punktów (i zarejestrowanie transakcji przeć BC)? Robiłam zakupy w niedzielę, do dzisiaj nie ma żadnej transakcji (Santander) i punktów.

  OdpowiedzUsuń
 19. W piątek tydzień temu zarejestrowana karta. W poniedziałek płatność a dzisiaj odebrana nagroda. Super promocja!

  OdpowiedzUsuń
 20. 6.08 płatność karta MC z PKO (za 64zl), punkty za transakcje zaliczone, ale bonusowych jak nie było tak nie ma. Wiecie może dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie punkty były po 3-4 dniach (Pekao i Santander)..

   Usuń
 21. Nie da się dołączyć kart Citi Simplicity do promocji. Udało mi się zarejestrować tylko moją kartę - żona i 2 znajomych niestety nie mogą - jest błąd na stronie citi przy dołączaniu do promocji. Infolinia bezcennych chwil mówi, że to wina banku. Bank nie potrafi pomóc....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej sytuacji można spróbować zarejestrować przez stronę bezcennechwile.pl

   Usuń
  2. Strona bezcenne chwile przekierowywuje na stronę citi i koło się zamyka...

   Usuń
  3. Potwierdzam. Nie ma możliwości dołączenia z kartą Citi Simplicity - miejmy nadzieję, że to chwilowy problem...

   Usuń
  4. odpowiedź z citibanku

   Przepraszam za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź.

   W nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia z przykrością informuję, że odnotowaliśmy utrudnienia w zakresie braku możliwości zarejestrowania się do kampanii Bezcenne Chwile. Obecnie podejmujemy działania naprawcze mające na celu wyeliminowanie niedogodności. Uprzejmie proszę o cierpliwość.

   Przepraszam za utrudnienia.

   Usuń
  5. Czy z kartą do CitiKonto też jest problem?

   Usuń
  6. Podbijam pytanie.

   Usuń
  7. Prawdopodobnie Handlowy ma problem z kartami każdego rodzaju.

   Usuń
  8. Po kilku nieudanych próbach zarejestrowania karty wydanej do CitiKonto dałem spokój. Wygly na to, że ich kart nie da się zarejestrować - zonk :)

   Usuń
 22. problem trwa przynajmniej 2 tygodnie....

  OdpowiedzUsuń
 23. Po jakim czasie przychodzi kod do Empiku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem SMS-em jakoś po godzince.

   Usuń
 24. Złotówa, czy ta pula 66k nagród jest już wyczerpana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wtorek dostałem punkty.

   Usuń
  2. Kiedy się rejestrowałeś?

   Usuń
  3. Poprzedni piątek.

   Usuń
  4. Promocja jest nadal dostępna.

   Usuń
  5. Potwierdzam. Ciągle dodają punkty.

   Usuń
  6. Czy jest jakiś sposób sprawdzenia czy piła została wyczerpana? Np. licznik lub info na ichniej stronie?

   Usuń
  7. link jest w tekście

   "Limit nagród. Organizator promocji przygotował 66 000 nagród po 4 000 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród."

   Usuń
  8. Niestety ten link nie prowadzi do licznika bądź strony z taką info.

   Usuń
 25. Wiadomo kiedy będą vouchery na Circle? Dość długo ich nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma zasady. Ostatnio gdy były dostępne, to nawet dość długo (stosunkowo, bo akurat te vouchery cieszą się albo większym wzięciem, albo ich mniej jest dodawane). Pozostaje sprawdzać, bo niestety nie sposób czegokolwiek się dowiedzieć, jeśli chodzi o czas ich powrotu.

   Usuń
 26. Allegro nowym partnerem Bezcennych Chwil!

  OdpowiedzUsuń
 27. dziś na infolinii poinformowano mnie, że promocja została zakończona 30 września.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedyna informacja jaka się do dnia dzisiejszego znajduje na podanej stronie, to ta:

   "Informujemy, że szacowany termin wyczerpania puli Korzyści, dotyczącej Oferty Specjalnej „Wakacyjne przyspieszenie”, przewidywany jest na dzień 30.09.2021. Dziękujemy za skorzystanie z promocji."

   "szacowany" i "przewidywany" to nie "zakończyła się"

   To uwaga do tej udzielonej informacji.
   Tak to oni sobie mogą pogrywać... Moja wczorajsza rejestracja karty nie może być straconą!

   Usuń
  2. no też widziałam tę info, o szacowanym terminie zakończenia i dlatego zadzwoniłam, zeby się upewnić. No i oststecznie nie zarejestrowałam tej karty, Daj znać jak się sprawy mają czy się załapałeś czy nie?

   Usuń
  3. Tu na bogu promocja widoczna wciąż jako aktywna. Mam nadzieję że prowadzący blog wie co w trawie piszczy. Jak nie, to będę pisał reklamację...

   Usuń
  4. Mi naliczyli punkty za transakcję 06.10 ale bonusu nie dali

   Usuń
 28. Chyba już skończyła się promocja

  OdpowiedzUsuń
 29. Chyba już po promocji

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...