Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia pieniężna do 350 zł w promocji "Konto na upały" w BNP Paribas

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

13.07.2021

Premia pieniężna do 350 zł w promocji "Konto na upały" w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja z kontem BNP Paribas.

Premia do 350 zł za "Konto na upały"
Do wzięcia czeka nawet 350 zł premii. Jak przystało na propozycję tego banku, warunki do spełnienia są całkiem proste. I dodatkowo jest zmiana na plus: wypłata całości premii nastąpi o wiele szybciej, niż w innych tego typu promocjach.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Tak jak w poprzedniej edycji promocji konta w BNP Paribas, gdzie ostateczna wysokość premii zależała od liczby goli strzelonych na Euro 2020 (i ostatecznie osiągnęła maksymalny pułap, czyli 350 zł), tak i tu dodano element emocji. Tym razem śledzić przyjdzie... temperaturę. Im wyższa, tym ostateczna premia wyniesie więcej.

Promocja "Konto na upały": do 350 zł premii od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Konto na upały" do wzięcia czekają wyłącznie bonusy pieniężne, które wpłyną na Twe konto, więc przeznaczysz je według własnego uznania (przelewając, wypłacając lub wydając na dowolny cel).

Zgodnie z regulaminem promocji:
"Wysokość nagrody uzależniona jest od najwyższej temperatury powietrza mierzonej w Polsce w lipcu 2021 r. zgodnie z informacją otrzymaną od Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego"


I ta najwyższa wartość zostanie przemnożona na potrzeby promocji razy 10, co da ostateczną wysokość premii:

"Jeżeli w lipcu najwyższa temperatura powietrza będzie wynosić 28.1 stopni Celsjusza to Nagrodę stanowić będzie nagroda pieniężna w wysokości 281 zł. Jeżeli w lipcu najwyższa temperatura powietrza będzie wynosić 31.5 stopni Celsjusza to Nagrodę stanowić będzie nagroda pieniężna w wysokości 315 zł."


[Aktualizacja: na stronie promocji pojawiła się informacja o dotąd najwyższej temperaturze w lipcu. Dzięki temu wiadomo już, że premia osiągnie maksimum, czyli 350 zł.]

Maksymalna premia może wynieść 350 zł, więc wyczekiwanie upałów powyżej 35 stopni Celsjusza nie jest konieczne.

Limit rejestracji. Udział w promocji weźmie maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Konto na upały"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.07.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 14.08.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 14.08.) oraz 
 • w sierpniu 2021 r.: 
  • wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (mogą być to np. przelewy na Twe konto w innym banku);
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł; 
  • wykonaj min. 2 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, bo wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

I to już wszystko. O przyznaniu premii, organizator promocji powiadomi Cię mailowo (z adresu kontonaupaly@bnpparibasplus.pl) do 20.09. Na tę wiadomość będzie należało zareagować - do 26.09. zaloguj się na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) i podaj numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. 

Wypłata premii nastąpi do 30.09.2021 r. Do momentu otrzymania nagrody posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Jeśli nie chcesz przegapić wiadomości od banku w sprawie nagrody w tej promocji, a tym samym stracić szansy na jej otrzymanie, zapisz się do mojego newslettera. Gdy nadejdzie właściwy monet dostaniesz ode mnie przypomnienie o ważnym etapie w tej promocji. Prześlę Ci też regularne informacje o okazjach, w których zyskasz na bankach najwięcej.


Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Konto na upały"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić telefon, sprawdź me wpisy poradnikowe: jak korzystać z Google Pay lub jak korzystać z Apple Pay?

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą oraz Google Pay lub Apple Pay wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych, obuwniczych), marketach, księgarniach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);   

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Konto na upały" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 550 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

Przydatne dokumenty:

40 komentarzy:

 1. hej - chyba masz błąd w opłacie za Kartę Otwartą na Dzisiaj. Jeśli nie spełnię warunków płatności, to płacę 3 zł a nie 5 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 1.08. wchodzą zmiany (przyjrzałem się im tutaj). Zatem osoby zakładające konto teraz, będą dotyczyć już tylko warunki, o których piszę w powyższym prześwietleniu promocji i omówieniu konta na końcu.

   Usuń
  2. o dzięki - dobrze wiedzieć. pozdrawiam

   Usuń
 2. Czy płatności Google Pay wliczą się do płatności kartą czy to trzeba zrobić osobno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalnie się liczą jak płatności kartą więc będą się wliczać.

   Usuń
 3. jezeli mam limit odnawialny allegro łapie sie na promocję

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli w sumie będzie 350 zł:) dziś w Warszawie ma być 35,7 stopni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy te 300 zł kartą można wydać płacąc za coś na allegro?

  OdpowiedzUsuń
 6. Upewniłem się na infolinii, że minęło już ponad 12 miesięcy od zamknięcia konta, założyłem na nowo i zauważyłem, że to konto ma ten sam nr, co poprzednie, nawet zachowała się historia z zeszłego roku - czy to mnie nie będzie dyskwalifikować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stara historia którą widzisz jest bez znaczenia. Ważne że upłynęło 12 mies. od zamknięcia. Też mnie to zdziwiło ale już p-wszą nagrodę mi przyznano.

   Usuń
 7. Długo czekaliście na kuriera? Bo ja złożyłem wniosek w piątek i narazie zero odzewu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 4 dni chyba. Dostaniesz SMS z informacją o przesyłce Poczty Polskiej. Poza tym w dniu przyjazdu jeszcze ktoś będzie dzwonił. Dla mnie Poczta Polska najlepiej obsłużyła podpisywanie umów ze wszystkich jakie z kurierami już podpisywałem. A trochę tego było.

   Usuń
 8. Czy przejdą płatności google pay ale z telefonu żony? Mój nie ma NFC

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy karta do konta jest dołączona do podpisywanej umowy? Czy trzeba czekać na jej dostarczenie, po podpisaniu umowy? Zastanawiam się czy wyrobię się do 14 sierpnia od dzisiaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kurier od razu przywozi kartę.

   Usuń
 10. Czy wszystkie płatności mozna wykonać poprzez google pay?

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam. Konto w bnp zamknąłem 01.2021, czy jeśli od banku otrzymałem informacje o tym że biorę udział w promocyjnym założeniu konta to jak się to ma do roku absencji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarejestrować to się może każdy, nawet obecny klient. Ale jak będą sprawdzać warunki przed wypłaceniem premii to jej wtedy nie dadzą.

   Usuń
 12. Chciałbym się upewnić, że dla warunków promocji obojętne jest czy płatności kartą i poprzez Google Pay wykonamy w punkcie stacjonarnym, czy przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Transakcja Google Pay - transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą transakcja dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS lub bankomacie, lub transakcja dokonana w aplikacji mobilnej, tzw. in-app payment, przy wykorzystaniu Google Pay, rozliczana na zasadach określonych w umowie o Kartę. Z Promocji wykluczone są Transakcje Google Pay wykonane w punktach o Kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

   Usuń
 13. Mam problem, ponieważ mimo że wykonuje płatności Google Pay (Allegro i Jakdojade), to w opisie transakcji nie ma informacji o tym, że to były płatności Google Pay, w aplikacji Google Pay również ich nie widać i kiedyś Citibank nie zaliczył mi czegos podobnego, bo niby to była zwykła płat iść kartą. Ktoś miał podobnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości tego nie widać ale masz w apce Google Pay na dowód.

   Usuń
 14. Ktoś dostał już info o nagrodzie?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy ktoś może już dostał informacje o nagrodzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja na razie nie, chyba do 20 września mają czas.

   Usuń
  2. Tradycyjnie warto sprawdzać spam.

   Usuń
  3. Tak, do 20 września mają czas.

   Usuń
 16. na 2 z 3 kont mam info z informacją o konieczności uzupełnienia numeru konta. Co robić w przypadku braku emaila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś opublikowałem wpis przypominający o finalizacji promocji (tutaj) - piszę tam również o tym co robić w przypadku braku maila i jak zgłosić reklamację.

   Usuń
 17. czy juz mozna zamykac karte ?
  czy lepirj zaczekac az kasa wpadnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Do momentu otrzymania nagrody posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej."

   Zatem pozostaje jeszcze "chwilę" zaczekać.

   Usuń
 18. dostał juz ktos premie ?

  OdpowiedzUsuń
 19. Dzisiaj wpłynęła premia.

  OdpowiedzUsuń
 20. A o jeśli ktoś przegapił maila? 😟

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bywa, że maile wpadają do spamu i ktoś nie zauważy. A czasem nie docierają (przez filtry operatorów skrzynek pocztowych). Organizator na szczęście przewidział taki scenariusz i dopuszcza późniejsze uzupełnienie danych. Jest zapis w regulaminie na ten temat:

   "Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 26.09.2021 - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: kontonaupaly@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 27 lipca 2022 r."

   Zatem pozostaje wysłać zgłoszenie - premia wpadnie później, ale najważniejsze, że będzie :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...