Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz gwarantowaną premię 350 zł + 70 zł do CCC + 50 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ zwroty do 300 zł + do 500 zł za polecenia + lokata 1%)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.07.2021

Odbierz gwarantowaną premię 350 zł + 70 zł do CCC + 50 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ zwroty do 300 zł + do 500 zł za polecenia + lokata 1%)

Na fali popularności poprzedniej edycji bank postanowił wznowić promocję.

Do 420 zł za konto osobiste w Santander Banku: lipiec 2021 roku
Jest to więc okazja dla tych osób, które poprzednią akcję przegapiły, zapomniały o niej lub się zastanawiały. Do wzięcia niezmiennie czeka premia pieniężna 350 zł (do wykorzystania na dowolny cel) oraz dodatkowa nagroda - 70 zł do zrealizowania podczas zakupów w CCC. Ale to nie wszystko - po założeniu konta można też uzyskać voucher 50 zł na zakupy, zwroty za płatności z konta oraz zarabiać dzięki poleceniom. Z kolei na oszczędzających czeka lokata 1% w skali roku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

W praktyce to kumulacja kilku promocji, które na szczęście się ze sobą łączą. 

To nie jest loteria, ani konkurs. Prześwietlam tutaj wyłącznie promocje bankowe z gwarantowanymi nagrodami. Stali bywalcy bloga Bankobranie (to ok. 100 tysięcy użytkowników miesięcznie), którego prowadzę już od ponad 7 lat, dobrze ten mechanizm znają. Banki już nie łożą wielkiej kasy na reklamy w tv - wolą zapłacić za efekt i uzyskać satysfakcję klienta. W ten sposób rozkręciły promocje, jak te niżej omawiane.

Premia do 350 zł + 70 zł do CCC za konto w Santander Banku


Dla kogo promocja? Na 350 zł premii załapać się może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie ma i co najmniej od 1.07.2020 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Warto jedynie zwrócić uwagę, że w przypadku promocji z 70 zł do CCC ten okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta jest ciut dłuższy, bo liczony od 1.06.2020 r.

Dodatkowo w regulaminie znajduje się zapis, iż w promocji możesz wziąć udział, o ile "od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta [Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select,  - przyp. Mr. Złotówa] w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank [czyli Santander Bank - przyp. Mr. Złotówa] lub inny podmiot".

Ewentualne posiadanie innych produktów w Santander Banku (np. konta oszczędnościowego, kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) nie wyklucza z poniższych promocji konta osobistego. Pamiętaj jedynie, by wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej, bo tylko tak składany wniosek kwalifikuje do uzyskania premii. Nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji.

Nagroda. Do wzięcia są: 
 • dwie premie pieniężne: 100 i 200 zł dzięki najnowszej, lipcowej promocji, 
 • bonus pieniężny 50 zł za otwarcie konta z polecenia (poniżej znajdziesz potrzebny do tego kod i instrukcję udziału w promocji) oraz
 • 70 zł do wykorzystania podczas zakupów w CCC.

Zasady promocji "Otwórz Konto, zyskaj 300 zł – edycja II"


By zdobyć tytułową premię pieniężną:
 • do 31.07.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą;

  we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 0037005192 - dzięki temu zgarniesz dodatkowy bonus 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej);
  • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz najpóźniej do 31.08.2021 r. wyraź zgody na: 
   • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
   • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
   • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
  • do 15.08.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto.

  Już samo spełnienie powyższych warunków zapewni Ci 70 zł do CCC.

  By uzyskać premie pieniężną (300 zł):
   • w sierpniu, wrześniu i październiku 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
    • zapewnij wpływ na konto 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
    • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na kwotę min. 10 zł -może być to płatność w dowolnym punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro); płatności tych nie możesz anulować w terminie 7 dni od ich wykonania oraz
    • min. jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (wystarczy samo zalogowanie - nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji).

   Premię otrzymasz w dwóch transzach:
   • 100 zł bank wypłaci na Twe konto do 30.09.2021 r. (za otwarcie konta i spełnienie warunków w sierpniu);
   • 200 zł dostaniesz do 30.11.2021 r. pod warunkiem uzyskania bonusu 100 zł oraz spełnienia warunków (wpływ 1000 zł + 1 płatność na min. 10 zł + logowanie do aplikacji) we wrześniu i październiku.

   Kod rabatowy o wartości 70 zł do CCC, otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej do 31.08.2021 r. Kod ma mieć ważność do 30.09.2021 r. i będzie go można wykorzystać podczas zakupów w internetowym sklepie CCC.eu (jako uczestnik Klubu CCC) przy transakcji za min. 200 zł.

   W graficznym uproszczeniu droga do premii 300 zł wygląda następująco:
   Terminarz promocji z premią 300 zł za konto w Santander Banku - lipiec 2021 roku

   Tu dodam, że spełnienie tych warunków w każdym z miesięcy jednocześnie sprawia, że konto i karta będą za 0 zł (więcej o tym piszę jeszcze nieco niżej).

   Bonus pieniężny 50 zł za otwarcie konta z polecenia


   Biorąc udział w powyższej promocji z premią 300 zł i bonem 70 zł do CCC za Konto Jakie Chcę, możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank" (okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santanderze jest jedynie nieco dłuższy niż w promocji z premią 300 zł i z kodem rabatowym 70 zł do CCC, bo bank liczy go od 1.05.2020 r.).

   By zgarnąć bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia:
   • we wniosku o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (czyli w tym, który kwalifikuje do uzyskania wyżej opisywanej premii 300 zł i 70 zł do CCC) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 0037005192 i zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą; 

   • aktywuj aplikację mobilną Santander Banku (i posiadaj ją do momentu wypłaty premii);
   • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
    • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
    • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł - w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem (dopuszczalny jest też przelew na telefon BLIK) choćby na małą kwotę; resztę transakcji możesz wykonać kartą; do tej sumy wliczą się już płatności, które będziesz wykonywać na potrzeby promocji z premią 300 zł.

   Gdzie uzupełnić kod polecający? Pole do wpisania kodu polecenia znajdziesz we wniosku na etapie wyrażania zgód:
   Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Jakie Chcę

   Bonus 50 zł otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (przykładowo: jeśli konto otworzysz w lipcu, to czas na spełnienie warunków będziesz mieć do końca sierpnia - wtedy 50 zł dostaniesz do 30.09.; jeśli jednak z realizacją warunków wyrobisz się już w lipcu, to bonus dostaniesz szybciej - już do 31.08.). 

   Warunkiem uzyskania bonusu jest posiadanie konta wraz z kartą, wyrażonych zgód, a także aktywnej aplikacji i dostępu do bankowości internetowej do momentu wypłaty bonusu przez bank (ten warunek dotyczy polecanego i polecającego).

   Jak zyskać jeszcze więcej z Kontem Jakie Chcę?


   [Aktualizacja: bon 50 zł na zakupy dzięki programowi Bezcenne Chwile

   Choć we wniosku o konto w Santander Banku dostępna jest też karta Visa, to na potrzeby tej promocji wybierz kartę z logo Mastercard.

   Zasady promocji z 4 000 punktów powitalnych w programie lojalnościowym (Mastercard) Bezcenne Chwile, które można wymienić na nagrodę - może być to np. voucher na zakupu (do wyboru: Circle K, Decathlon, Empik.com, Smyk i inne - w zależności od dostępności) o wartości 50 zł szczegółowo opisałem już tutaj (dostępna jest ona dla klientów różnych banków).

   Udział w promocji z punktami może wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 7.07.2021 r.

   Teraz wystarczy przystąpić do programu, rejestrując swą kartę na stronie bezcennechwile.pl oraz w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu wykonać płatności kartą na sumę min. 50 zł.

   66 tysięcy osób, które jako pierwsze spełnią powyższe warunki, otrzyma 4 000 punktów. Będą one przyznane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) ma przysługiwać przez 2 miesiące.]

   Nagrody za polecanie. Jeżeli aktualnie już posiadasz lub dopiero teraz założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć też 350 zł premii i 70 zł do CCC). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja XI", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie.

   Zwroty za płatności z konta. Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

   W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wyciśnięcie aż tyle jest trudne, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

   By uzyskiwać zwroty, należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

   Lokata Mobilna. A to już coś dla oszczędzających. Osoba, która nigdy nie założyła lokaty mobilnej w Santander Banku (czy wcześniej w BZ WBK), teraz może jednorazowo skorzystać z 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej, która daje 1% w skali roku, a można na niej zdeponować od 1 000 do 20 000 zł. Lokata dostępna jest wyłącznie w aplikacji mobilnej banku.

   Konto Jakie Chcę - szczegóły oferty Santandera


   Główne cechy konta zakładanego w Santander Banku:
   • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (z dowolnego źródła, nawet swojego konta w innym banku) oraz wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

    Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

   • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle kont w innych bankach);
   • 0 zł za wydanie karty (Visa lub Mastercard) i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
   • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

   Regulamin promocji z premią 300 zł nie wymaga wyrabiania karty do konta, ale jest ona konieczna (wymaga tego regulamin), jeśli dodatkowo chcesz też zdobyć 50 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 70 zł do CCC.

   Do udziału we wszystkich ww. promocjach uprawnia wyłącznie wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku. Po 2-3 dniach roboczych otrzymasz maila i SMSa z powiadomieniem o aktywacji konta. Karta do konta przyjdzie listem (a PIN do niej nadasz przy aktywacji poprzez bankowość internetową).

   Spodobał Ci się ten wpis i promocja? Niechaj dowiedzą się o niej inni i również zarobią. W budowaniu zasięgów mediach społecznościowych pomaga mi każde polubienie czy udostępnienie. Za to będę więc niezmiernie wdzięczny. Udostępnij na Facebooku

   💡 Na koniec dodam, że w Santander Banku można zyskać jeszcze więcej, bo do wzięcia czeka też nawet 800 zł za korzystanie z karty kredytowej, a jeśli ktoś prowadzi działalność gospodarczą, to może też zgarnąć bonusy do 1300 zł za konto firmowe. Można skorzystać ze wszystkich promocji jednocześnie - kolejność składania wniosków nie ma znaczenia.

   Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:   46 komentarzy:

   1. Jak przedwczoraj złożyłam wniosek o konto, a dziś przyjechał kurier to teraz będą mnie obowiązywać warunki z tej promocji czy z tej poprzedniej? Tzn czy liczy się data wniosku czy data podpisania umowy?

    OdpowiedzUsuń
   2. Czy kuriera można umówić na umowę pod innym adresem niż domowy?

    OdpowiedzUsuń
   3. Tylko dlaczego "wymuszają" zgodę na przetwarzanie danych biometrycznych?
    "umowę podpiszesz szybko i wygodnie na tablecie, z którym przyjedzie kurier. Podpis na umowie będzie zawierał Twoje dane biometryczne (np. szybkość, siła nacisku). Abyśmy mogli je przetwarzać, potrzebujemy Twojej zgody, którą wyrazisz podczas wizyty kuriera. Nie chcesz nam jej dać? Skorzystaj z innej metody założenia konta".

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ale dzięki temu szybko otwierają konto. Żona podpisywała na tablecie i miała aktywne w ciągu kilkudziesięciu minut. A jak ja zakładałem ponad miesiąc temu na papierze to czekałem 2 dni na aktywację.

     Usuń
   4. Co jeśli jestem pełnomocnikiem do konta matki? Mogę założyć w promocji czy to mnie jednak wyklucza?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pełnomocnik może brać udział. Nie ma wykluczenia w regulaminie. No i sprawdzone osobiście :)

     Usuń
   5. Hej wszystkim!
    Chciałabym wyjaśnić jedna kwestie, poniższy zapisek rozumiem w ten sposób, że mogłam mieć już wcześniej otwarte konto przed magiczna data 1.04.2019, chodzi o to aby po tej dacie nie mieć go otwartego. Zgadza się? :-)

    Dodatkowo w regulaminie znajduje się zapis, iż w promocji możesz wziąć udział, o ile "od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta [Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select, - przyp. Mr. Złotówa] w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank [czyli Santander Bank - przyp. Mr. Złotówa] lub inny podmiot".

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mogłaś mieć konto po 1.04.2019 założone bez promocji. Ważne żeby było zamknięte przed 1.07.2020

     Usuń
   6. Czyli wygląda na to że nie jest już tak łatwo zdobyć nagrodę. Jeśli już kiedyś raz korzystałeś z promocji w Santander to teraz jest się wykluczonym, tak ? Ja zamknąłem konto z poprzedniej promocji rok temu w czerwcu więc rozumiem że mimo to i tak jestem wykluczony ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeśli korzystałeś w promocji na koncie założonym od 1 kwietnia 2019 r. to cię to wyklucza.

     Usuń
    2. a na kancie założonym w promocji 1 luty 2019 i zamkniętego 31 sierpnia 2019?

     Usuń
    3. @Kasiaf, możesz wziąć udział w promocji (bo konto choć w promocji, to zostało założone przed 1.04.2019 r., a jeśli chodzi o drugą datę, to zostało zamknięte przed 1.07.2020 r.).

     Usuń
   7. Jeżeli wniosek w promocji w 2019r został odrzucony to czy można wziąć udział w tej promocji?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Odrzucony wniosek w niczym nie przeszkadza (ważne, że umowa nie była zawarta). Możesz teraz wziąć udział.

     Usuń
   8. A jak ktoś złożył wniosek w promocji czerwcowej, ale umowy nie podpisał, to w tej lipcowej może wziąć udział?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przerabiałem to jakiś czas temu. Możesz złożyć nowy wniosek teraz.

     Usuń
   9. Czy wybiorę kartę Visa czy Mastercard to obojętne?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z punktu widzenia regulaminów promocji nie ma to znaczenia. Warunki posiadania tych kart też są takie same.

     Usuń
    2. Korzystniej Mastercarda ze względu na Bezcenne Chwile.

     Usuń
   10. Zamknąłem Konto Jakie Chcę 14.06.2019 (otwarte 22.09.2018). Czy dotyczy mnie ten zapis w regulaminie "o ile od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot" ?

    OdpowiedzUsuń
   11. Mr. Złotówa, jak to jest z tym warunkiem dokonania płatności na kwotę min. 10 zł - czy to mogą być 2 płatności po 5 zł?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pojedyncza płatność musi być na co najmniej 10 zł. Nie liczy się suma mniejszych transakcji.

     Usuń
   12. Czy można podpisać umowę w banku, żeby z tych promocji skorzystać? Czy tylko przez internet?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tylko przez internet. Nawet w regulaminie jest zapisane, że umowy w placówce nie biorą udziału.

     Usuń
   13. Do 31, a właściwie do 30-go bo to piątek, trzeba zawrzeć umowę?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Do 31.07. (włącznie, czyli do soboty, do godz. 23:59) wystarczy złożenie wniosku. Czasu na zawarcie umowy jest więcej - w praktyce 2 tygodnie.

     Usuń
   14. Konto mi się podoba i pewnie je sobie zostawię. Mam tylko pytanie czy po otrzymaniu premii można cofnąć zgodę marketingową? I czy da się to zrobić łatwo, tj. przez internet?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Po otrzymaniu premii/nagród można dowolnie zarządzać zgodami (można je zmienić poprzez bankowość internetową).

     Usuń
   15. 2 lata temu zamknąłem rachunek ROR z Deutshe Banku już po przeniesieniu do Santandera. Byłem pewien że zamknęli wszystkie konta. Przy zakładaniu karty kredytowej miesiąc temu okazało się że zostało jakieś konto oszczędnościowe plus przeniesione z Deutshe Banku. Konto zamknąłem z końcem czerwca. Dzwoniłem na infolinię i konsultantka stwierdziła że w takim przypadku nie mogę wziąć udziału w promocji, ponieważ posiadanie rachunku o charakterze oszczędnościowym wyklucza z promocji. W regulaminie jest napisane "rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego". Sam już nie wiem jak to rozumieć. Czy jeśli zaryzykuje i zapisze się do promocji to odrzucą wniosek czy otworzą konto i nie przyznają bonusu?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadza się - regulamin promocji wyklucza wyłącznie posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR), czyli konta osobistego. Inne produkty nie blokują możliwości wzięcia udziału w promocji (nawet jeśli ktoś teraz posiada konto oszczędnościowe w Santander Banku).

     Zawsze kluczowe i wiążące jest tylko to, co jest zapisane w regulaminie (oraz cenniku).

     Wypowiedzi pracowników placówek czy infolinii (i to dotyczy ogólnie wszystkich banków) są wyłącznie ich swobodnymi interpretacjami - zazwyczaj najbardziej zachowawczymi, tak by chronić siebie. Na co dzień zajmują się masą innych spraw i nie są odpowiedzialni za weryfikację warunków i wypłatę premii.

     Usuń
    2. Bankobiorę już jakiś czas i najgorsza jest niekompetencja pracowników. Szczególnie tych w oddziałach. Nie chcę generalizować ale zanim starsza Pani zamknie konto, musi wypytać koleżanek na około, one zazwyczaj nie pomogą, bo nauczone są otwierania, nie zamykania, później telefon na infolinię i tak co krok a kolejka rośnie.
     Mam jeszcze pytanie. Jeśli jednak zakwestionują konto oszczędnościowe to otworzą konto i nie przyznają bonusu czy odrzucą wniosek?

     Usuń
    3. Weryfikacja spełnienia warunków odbywa się dopiero przed wypłatą premii (nie na etapie składania wniosku, więc wniosek nie zostanie odrzucony; jednak niezmiennie: posiadanie rachunku oszczędnościowego nie może wykluczać, bo to nie jest ROR).

     Usuń
   16. Czy jeśli właśnie dopiero złożyłem wniosek o konto to mogę już teraz polecić żonę?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Konto musiałoby już być otwarte. Wtedy dopiero da się przystąpić do programu i dostać kod polecenia.

     Usuń
   17. Czy jeśli chodzi o wpływ 1000 zł na konto, czy mogę przelać najpierw 500 zł ze swojego innego konta, a następnie je sobie odesłać i wysłać ponownie? Będzie to zaliczone?

    OdpowiedzUsuń
   18. Czy jeśli dokonam przelewu 500 zł z innego mojego konta, następnie odeślę 500 zł do siebie z powrotem i ponownie prześlę to 500 zł na Santander to zaliczą mi wpływ 1000 zł wymagany w promocji?

    OdpowiedzUsuń
   19. Czy konieczne jest posiadanie karty aby spełnić warunki promocji?

    OdpowiedzUsuń
   20. Do 15.09 w poczcie w bankowości internetowej ma się pojawić wiadomość z informacją o spełnieniu warunków do uzyskania pierwszej premii, czyli 100 zł. Jak ktoś dostał lub dostanie taką wiadomość, to niech da znać w komentarzu. Z góry dzięki.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Właśnie dostałem taką informację SMS-em.

     Usuń
   21. A ja się zgapilam i zamiast blik, zrobiłam płatność blik na telefon? Czy to się faktycznie nie liczy?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W programie poleceń przelew na telefon może być.

     Usuń
   22. Dostaliście 200 zł do 30.11.2021r ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak. Jak nie masz to pisz reklamację.

     Usuń

   Aktualnie najpopularniejsza promocja:

   Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

   Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...