Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: bon 50 zł do sklepu AniaKruk.pl za uruchomienie limitu kredytowego w koncie

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

7.07.2021

Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: bon 50 zł do sklepu AniaKruk.pl za uruchomienie limitu kredytowego w koncie

Nagroda przewidziana jest dla posiadaczy konta osobistego w Santander Banku, którzy uruchomią sobie kredyt w rachunku płatniczym (limit kredytowy w koncie).

Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: bon 50 zł do sklepu AniaKruk.pl za uruchomienie limitu kredytowego w komcie
Standardowo za uruchomienie takiego limitu pobierana jest prowizja, ale jeśli zrobisz to przez bankowość internetową lub mobilną, to przyznanie limitu nastąpi bez opłat. Zatem można zyskać 50 zł "na czysto".

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Na blogu Bankobranie dominują promocje kont (osobistych i firmowych), a także kart kredytowych, bo to dzięki nim można realnie zyskać. Produkty kredytowe są tu rzadkością, bo najczęściej wiążą się z kosztami (odsetkami czy prowizją już za samo uruchomienie). Wyjątki się jednak zdarzają. I teraz o takiej okazji, ale na początek krótkie wyjaśnienie.

Czym jest kredyt w rachunku płatniczym (limit kredytowy w koncie)?

Limit kredytowy w koncie znany jest też jako linia kredytowa, kredyt odnawialny albo debet w koncie. To możliwość skorzystania z dodatkowych środków, jeśli zachodzi taka potrzeba. Nie mając limitu kredytowego na koncie możesz korzystać wyłącznie z własnych środków i nie zejdziesz "poniżej zera". Posiadając limit kredytowy możesz być "na minusie" do wysokości przyznanego limitu. 

Każdy wpływ na konto powoduje spłatę ewentualnie wykorzystanego kredytu. 

Koszty, które mogą potencjalnie się pojawić to opłata za przyznanie/uruchomienie limitu (naliczana procentowo od kwoty przyznanego kredytu, ale w promocji Santander Banku da się tego uniknąć) oraz odsetki - w Santander Banku oprocentowanie wynosi 7,16% (stopa referencyjna NBP powiększona o 7,06 p.p.). 

Odsetki zapłacisz wyłącznie wtedy, gdy wykorzystujesz przyznany limit. Są one naliczane za faktyczną liczbę dni i wyłącznie od kwoty faktycznie wykorzystywanej (a nie przyznanej). Odsetki są pobierane z konta zazwyczaj na ostatni dzień miesiąca. Umowa o kredyt odnawialny najczęściej zawierana jest na rok z opcją automatycznego odnowienia (wówczas naliczana jest prowizja za wznowienie). Jeśli więc z limitu w przyszłości nie będziesz chcieć korzystać, to warto pamiętać o uprzedniej rezygnacji.


Promocja "Poczuj pełnię lata z limitem w koncie" 


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba posiadająca konto osobiste w Santander Banku wraz z aktywnym dostępem do bankowości elektronicznej, która na dzień 5.07.2021 r. nie miała uruchomionego żadnego kredytu w koncie w Santanderze.

💡Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak uzyskać 350 zł premii i 70 zł na zakupy za Konto Jakie Chcę


Nagroda w promocji z limitem kredytowym w koncie
. Do wzięcia czeka kod o wartości 50 zł do wykorzystania w internetowym sklepie z biżuterią AniaKruk.pl. Kod ma mieć ważność do 31.10.2021 r.

Limit nagród. Dostępność promocji została przewidziana od 6.07. do 3.08.2021 r., ale trzeba zwrócić uwagę na to, że pula nagród jest ograniczona. Kod o wartości 50 zł do sklepu AniaKruk.pl otrzyma 150 uczestników, którzy jako pierwsi spełnią niżej wymienione warunki promocji. 

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Poczuj pełnię lata z limitem w koncie":

 • najpóźniej do 3.08.2021 r. (ale miej na uwadze możliwość wcześniejszego zakończenia promocji z powodu wyczerpania limitu nagród): 
  • zarejestruj się na stronie promocji,
  • za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej zawrzyj umowę o kredyt w rachunku płatniczym na kwotę co najmniej 3 000 zł (po zalogowaniu do bankowości internetowej: Oferta banku => Kredyt w rachunku płatniczym); 
 • upewnij się czy nie wyrażasz sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku oraz czy masz wyrażone zgody na: 
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz
  • kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
   (po zalogowaniu do bankowości internetowej weryfikacja i zmiana zgód możliwa jest w zakładce Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji oraz Ustawienia => Zgody)

O przyznaniu nagrody bank ma powiadomić mailowo do 3.09.2021 r. Do momentu jej otrzymania nie wycofuj wyżej wyrażonych zgód, ani nie rozwiązuj i nie odstępuj od umowy o limit kredytowy w koncie.

Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę. 

Ile kosztuje limit kredytowy w koncie w Santander Banku?


A w tym miejscu tradycyjny rzut oka na cennik Santander Banku.

Limit kredytowy w koncie w Santander Banku - tabela opłat i prowizji

Za udzielenie kredytu - jeśli zrobisz to poprzez bankowość internetową lub mobilną (a takiej formy wymaga zresztą regulamin promocji z kodem 50 zł) - bank nie pobiera prowizji. Kredyt przyznawany jest na rok, więc pamiętaj o tym, że w przypadku jego odnowienia (co dzieje się automatycznie, jeśli uprzednio nie zrezygnujesz z limitu kredytowego w koncie) prowizja w przypadku większości kont wynosi 1% (min. 50 zł).

💡 Na koniec dodam, że to nie jest jedyna promocja, dzięki której zyskać mogą obecni klienci Santander Banku. Nawet 500 zł czeka w bonusach dzięki programowi "Polecam Mój Bank" (a polecać łatwiej, gdy polecona osoba, zakładająca konto, może zgarnąć nagrody gwarantowane o wartości co najmniej 420 zł). Sporo zgarnąć można z kartą kredytową Visa Akcja Pajacyk, której wyrobienie da bonusy do 200 zł na start oraz zwroty za płatności (do 600 zł). Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to założywszy konto firmowe w Santanderze możesz zyskać bonusy do 1300 zł.

Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. A co zrobić jeśli ani w bankowości internetowej ani mobilnie nie można zawrzeć umowy o udzielenie kredytu? Wyskakuje ikonka- skontaktuj się z infolinia

  OdpowiedzUsuń
 2. "Udział wziąć może osoba (...) która na dzień 5.07.2021 r. nie miała uruchomionego żadnego kredytu w koncie w Santanderze"

  Jak mam kartę kredytową to rozumiem że mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrobione. Limit 3 tys. przyznany. Mam nadzieję że jestem wśród 150.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak można później zrezygnować z limitu? Placówka czy da się jakoś zdalnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie. Też chciałbym wiedzieć.

   Usuń
  2. Twoje sprawy > Kredyt w rachunku płatniczym > Zrezygnuj z kredytu w rachunku płatniczym. Do wyboru jest wtedy rozmowa wideo/audio, czat i język migowy.

   Usuń
 5. Fantastyczna oferta: 150 bonów po 50 zeta każdy do sklepu, który słynie ... właśnie z czego? Wie ktoś?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaki jest koszt tej linii kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałeś cały artykuł Złotówy?

   Usuń
  2. 1. uruchomienie: 0 zł
   2. nie korzystasz = 0 odsetek
   3. rezygnujesz z limitu po otrzymaniu nagrody.

   Usuń
 7. Wszystko fajnie tylko po co mi bon AniaKruk.pl najtańsza rzecz 80 zł z przesyłką czyli 30 zł zapłacę za coś najtańszego co żonie i tak się nie spodoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co widzę to udział w promocji jest dobrowolny :) Nie trzeba korzystać jak się nie chce.

   PS. Lepiej że jest taka nagroda przy limicie 150 sztuk, bo jakby było Allegro/Biedronka to pewnie w godzinę by się rozeszło. Albo i szybciej.

   Usuń
 8. Literówka w tytule artykułu (czeski błąd). ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzisiaj przyszedł mail z nagrodą.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...