Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: ING Bank Śląski: konkurs "Mastercard w telefonie" z voucherami 50 i 100 zł do Empiku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

12.07.2017

ING Bank Śląski: konkurs "Mastercard w telefonie" z voucherami 50 i 100 zł do Empiku

Wystartowała kolejna promocja ING Banku Śląskiego, w której zyskać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci.

ING Bank Śląski - konkurs Mastercard w telefonie
Choć w tym przypadku nie mamy jednak do czynienia z nagrodami gwarantowanymi (co jest przecież kwintesencją bankobrania), ale z konkursem, to udział w akcji raczej warto wziąć. Konkurs nie wymaga jakiegoś dużego nakładu sił, a pula nagród jest całkiem spora. Może więc się uda? 😉

💡 Na wstępie osobom, które nie mają konta w ING Banku Śląskim, przypomnę, że teraz warto takie konto założyć, bo bank płaci za to 100 zł (i to już jest nagroda gwarantowana).

Konkurs "Mastercard w telefonie"


ING Bank Śląski do rozdania ma 1 110 voucherów o wartości 100 zł (nagroda I stopnia) oraz 6 720 voucherów o wartości 50 zł (nagroda II stopnia) do wykorzystania w internetowym sklepie Empiku.

Dla kogo konkurs? Udział wziąć mogą pełnoletnie osoby, zamieszkałe w Polsce, które posiadają kartę Mastercard w telefonie w ING Banku Śląskim (czym jest taka karta tłumaczę nieco niżej). W praktyce, z nieco technicznego punktu widzenia, niezbędne jest też posiadanie telefonu z systemem operacyjnym Android (wersja min. 4.4) z wbudowanym modułem NFC umożliwiającym zbliżeniowe płatności telefonem.

Zasady konkursu. By wziąć udział w konkursie należy w okresie od 10.07. do 20.08.2017 r.
 • wykonać min. 3 płatności telefonem o wartości 5 zł każda w celu zdobycia vouchera o wartości 50 zł lub
 • wykonać min. 5 płatności telefonem o wartości 5 zł każda w celu zdobycia vouchera o wartości 100 zł
 • zachować oryginalny dowód dokonania transakcji (w formie papierowej lub elektronicznej) 
 • odpowiedzieć na konkursowe pytanie: "Jak płatności Mastercard w telefonie ułatwiły Ci życie?"

Konkurs został podzielony na tygodniowe etapy (10.-16.07., 17.-23.07., 24.-30.07., 31.07.-6.08., 7.-13.08. oraz 14.-20.-08.) i można zgłaszać się do tych kolejnych etapów (wraz z nowymi transakcjami wykonywanymi w kolejnych w tygodniach), ale trzeba pamiętać o udzielaniu innej odpowiedzi na konkursowe pytanie (wymaga tego regulamin). Niestety jest jednak zapis ograniczający możliwości wielu wygranych przez jedną osobą:
"Uczestnik może wygrać w ramach całego Konkursu jedną nagrodę I stopnia i jedną nagrodę II stopnia."

W każdym etapie ING Bank Śląski planuje rozdać 185 voucherów po 100 zł i 1120 voucherów po 50 zł. Vouchery mają być ważne do 31.12.2017 r.

O ich przydziale w ciągu 14 dni od zakończenia danego etapu zadecyduje komisja konkursowa oceniająca "oryginalność, pomysłowość, kreatywność, słownictwo i stylistykę" udzielonych odpowiedzi. Informacja o przyznaniu nagrody ma być przesłana mailem w ciągu kolejnych 5 dni roboczych.

💡 Mastercard w telefonie to wirtualna karta wydawana do konta, która umożliwia zbliżeniowe płatności telefonem. Kartę wyrobić można po zalogowaniu do aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego. Instrukcję aktywacji karty i jej użytkowania przedstawia poniższy filmik:


Standardowo z opłaty miesięcznej za kartę Mastercard w telefonie (w wysokości 7 zł) zwalnia wykonanie kartą debetową wydaną do konta płatności na sumę min. 300 zł (które zostaną zaksięgowane w okresie rozliczeniowym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca kolejnego). Ale tu ważna uwaga: do 28.12.2017 r. opłata za kartę Mastercard w telefonie nie będzie pobierana.

Za podrzucenie informacji o konkursie dziękuję Czytelniczce Marcie.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi, najlepszymi lokatami, ale i ciekawymi konkursami banków, które nie wymagają dużego nakładu sił oraz mają spore pule nagród. Zapisz się na bezpłatny newsletter (to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach na blogu; w każdej chwili z newslettera możesz zrezygnować):
Adres e-mail

5 komentarzy:

 1. Czy taką kartą można płacić tylko w punktach handlowo-usługowych czy w internecie też się da?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu chodzi o zbliżeniowe płacenie telefonem a tak nie sposób zapłacić w internecie. Przynajmniej jeszcze teraz. Więc w grę wchodzą tylko miejsca gdzie są terminale z możliwością zbliżenia.

   Usuń
  2. @Mario_S, 12 lipca 2017, 17:29

   Masz na myśli terminale POS, w których można używać kart?

   Usuń
 2. Rozumiem, że nie ma wykluczenia dla osób które kartę już mają i wyrobiły np. na potrzeby tej promocji: http://bankobranie.blogspot.com/2017/05/promocja-dla-klientow-ing-banku-slaskiego.html ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...