Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Abonament na filmy Cinema City Unlimited 50% taniej z BZ WBK

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

6.07.2017

Abonament na filmy Cinema City Unlimited 50% taniej z BZ WBK

Po raz kolejny wystartowała promocja Banku Zachodniego WBK dla miłośników kina.

Abonament Cinema City Unlimited za pół ceny od BZ WBK
Nawet 312 zł zaoszczędzić mogą osoby, które zdecydują się wyrobić kartę kredytową w BZ WBK i skorzystają z abonamentu Cinema City Unlimited na oglądanie filmów bez ograniczeń. Dzięki temu kino bez limitów można odwiedzać od... 22 zł miesięcznie! (Tak, to nie błąd! To mniej niż bilet normalny na pojedynczy seans).

Czym jest Cinema City Unlimited? To abonament umożliwiający oglądanie filmów bez limitów w kinach sieci Cinema City. Miesięczny koszt abonamentu (przy 12-miesięcznym okresie członkostwa) wynosi 44 zł dla wszystkich kin w Polsce poza Warszawą. Z kolei osoby chcące odwiedzać kina w stolicy, muszą liczyć się z miesięcznym kosztem 52 zł (także przy okresie członkostwa na min. 12 miesięcy). Więcej na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej kina tutaj.

Powyżej podane kwoty to ceny podstawowe. Z kartą kredytową BZ WBK będzie o połowę taniej.

Zasady promocji. Udział w promocji mogą wziąć osoby pełnoletnie, które nie posiadają oraz w ciągu 90 dni przed przystąpieniem do promocji nie posiadały karty kredytowej w BZ WBK.

Z udziału w promocji wyklucza też uczestnictwo w pierwszej, drugiej lub trzeciej edycji promocji karty kredytowej BZ WBK ze zwrotami za korzystanie z abonamentu Cinema City Unlimited.

Jak skorzystać z promocji? Aby móc uzyskiwać 50-procentowy zwrot za opłacanie abonamentu Cinema City Unlimited:
 • wypełnij formularz rejestracyjny;
 • złóż wniosek o kartę kredytową (czas pomiędzy wypełnieniem w/w formularza, a złożeniem wniosku nie może być dłuższy niż 10 dni, aczkolwiek - zgodnie z regulaminem - kolejność wykonania tych dwóch czynności jest dowolna), wniosek o kartę można złożyć w dowolny sposób: na infolinii, w oddziale lub przez bankowość internetową;
 • zawrzyj umowę o kartę  - pamiętaj przy tym wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i kontakt telefoniczny ze strony banku oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku;
 • przystąp do programu "Cinema City Unlimited";
 • wyraź zgodę na realizację transakcji powtarzalnych z karty, czyli comiesięczne, automatyczne pobieranie opłaty tytułem płatności za abonament;
 • wykonuj co najmniej trzy płatności kartą na dowolne kwoty (oprócz płatności za abonament) w każdym miesiącu kalendarzowym poprzedzającym miesiąc wypłaty zwrotu.

Nagroda w wysokości 50% ceny abonamentu ma być wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (do momentu wypłaty zwrotu należy też posiadać kartę i nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych). Maksymalny miesięczny zwrot wynieść może 26 zł. Przystąpienie do promocji ma być możliwe do 31.12.2017 r.

Karty kredytowe w BZ WBK - prześwietlenie


Wybór kart kredytowych w BZ WBK jest spory. Jednak bez względu na to na jaką się zdecydujesz (za wyjątkiem karty kredytowej 1|2|3) najważniejsza kwestia dotycząca opłat sprowadza się do jednego zapisu:
"Opłata [roczna za kartę w pierwszym roku - przyp. Mr. Złotówa] nie jest pobierana pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty"
Łatwo więc uniknąć kosztów. W kolejnych latach pojawi się opłata miesięczna (7,50 zł za karty Silver; 10 zł za kartę MasterCard World), ale też można ją uniknąć (wystarczy wykonać minimum 5 płatności w miesięcznym cyklu rozliczeniowym).

W chwili obecnej powyższa promocja nie jest jedyną promocją karty kredytowej oferowaną przez BZ WBK. Niedawno pisałem o akcji, w której bank daje nagrody o łącznej wartości nawet 350 zł za wyrobienie karty. BZ WBK zaczął więc ostro rywalizować (pozostaje tylko cieszyć się z tego powodu) z Citibankiem, który również nieustannie premiuje wyrobienie karty (można zdobyć np. voucher o wartości nawet 500 zł na zakupy na Answear.com lub telefon LG K4 LTE Dual Sim).

Za podrzucenie informacji o aktualnej edycji promocji BZ WBK z Cinema City dziękuję Czytelniczce Marcie.

Nie przegap promocji serwowanych przez banki. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

27 komentarzy:

 1. Czy promocja obejmuje też osoby, które są już w programie Cinema City Unlimited i zmienią po prostu kartę do poboru miesięcznych opłat na kredytową WBK po jej otrzymaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank nie wie i nie ma jak się dowiedzieć czy masz CC Unlimited czy nie masz. Jak zaczniesz płacić z jego karty to dopiero wtedy się dowie i zaliczy do promo.

   Usuń
 2. czy moga wziac udzial uczestnicy poprzednich edycji?

  OdpowiedzUsuń
 3. Korzystałem i szczerze polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. a czy można miec drugi abonament za pół ceny na tą karte dodatkową którą teraz sie wyrabia a niedawnej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz mieć jeden zwrot za jeden abonament. Dodatkowa karta niczego nie zmieni bo ona liczy się do głównej.

   Usuń
 5. Czołem. Mam pytanko. Czy promocja może być łączona z innymi promocjami? Np. Program poleceń albo inna promocja opisywana niedawno? W regulaminie tej promocji nie ma żadnych wykluczeń i napisali, że złożyć wniosek o KK trzeba przez którykolwiek z dostępnych kanałów. Można wszystkie promocje połączyć? Dzięki z góry za pomoc. Łukasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytałem regulamin i tak samo. Wydaje mi się że łączyć można. O ile w tamtych regulaminach nie ma wykluczeń. Ale teraz nie mam czasu zajrzeć.

   Usuń
 6. Złożyłam wniosek o kartę kredytową w promocji 350 zł nie mam jeszcze decyzji czy mogę przystapic do cinema city?

  OdpowiedzUsuń
 7. W CC UNLIMITED nawet podstawowa cena 44 zł jest niska i akeptowalna. Pożeracze filmowych nowości już pewnie dawno mają. Zwłaszcza przy cenach do jakich już dochodzi przy biletach normalnych.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy podczas rejestracji - po wypełnieniu formularza i kliknięciu "wyslji" na stronie promocji, powinien pojawić się komunikat że formularz został złożony? Taka informacje otrzymałem od doradcy wbk. Natomiast mi się żaden komunikat nie pojawia. Przeglądarka mieli i na nowo wyświetla stronę startowa promocji. Żadnej pewności że zostałem zapisany. Próbowałem też przez stronę mobilna i to samo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnego potwierdzenia na stronie. Po wysłaniu wraca do punktu wyjścia.

   Usuń
  2. dzięki za info, myślałem że coś u mnie nie tak. widać jak doradcy ogarniają temat :-)

   Usuń
 9. Czy bank będzie pobierać opłatę z karty za abonament unlimited jak za przelew ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZA abonament będzie płatność kartą (obciążenie jak transakcja bezgotówkowa w sklepie). To nie ma nic wspólnego z przelewem.

   Usuń
  2. W oddziale banku po konsultacji z infolinia powiedziano mi ze za opłacanie abonamentu będzie pobierana opłata jak za przelew tj. 10zl

   Usuń
  3. Gdy czytam takie coś to mnie przeraża niewiedza pracowników banku. Nie rozróżniają fundamentalnej różnicy czym jest przelew a czym obciążenie karty.
   Już jak wejdziesz sobie dołączyć do CC Unlimited to masz takie info:
   "Jeśli wybrałeś opcję abonamentu miesięcznego, Twoja karta będzie obciążana automatycznie kwotą abonamentu.
   Upewnij się że Twoja karta posiada aktywną funkcję płatności cyklicznych i/oraz płatności internetowych"
   Cykliczna płatność przez automatyczne obciążanie jest transakcją bezgotówkową i nie jest przelewem który faktycznie mógłby kosztować 10 PLN. Jest to płatność z podaniem numeru karty, daty ważności i kodu CVV. Tak jak płatność w sklepie czy w internecie na allegro itp.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 12 lipca 2017, 15:00 - "Gdy czytam takie coś to mnie przeraża niewiedza pracowników banku"

   Sprawa się błyskawicznie wyjaśnia gdy się weźmie pod uwagę kogo zatrudniają banki - rozpacz!

   Usuń
  5. Dziękuję za informację !

   Usuń
 10. Lipiec. Przypomnę, że w zeszłym roku w lipcu pojawiła się promocja bankomatowa BZWBK. Mam nieśmiałą nadzieję i pragnienie by ta promocja powróciła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bzwbk.pl/bankomaty to była strona promocji. Teraz widnieje 404

   Usuń
 11. przyszły wam zwroty? miały być do wczoraj chyba?

  OdpowiedzUsuń
 12. reklamacja za brak kasy we wrześniu posłana 10 października , do dziś odpowiedzi brak w październiku również brak zwrotu ehhh psujecie się BZWBK

  OdpowiedzUsuń
 13. Mnie próbowali naciągnąć na kredyt gotówkowy, także akcję w połowię uznaję za ściemę dla wyłudzenia danych osobowych.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...