Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rabat 10 zł przy bieżących zakupach na Ravelo.pl dla płacących z Visa Checkout

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

5.07.2017

Rabat 10 zł przy bieżących zakupach na Ravelo.pl dla płacących z Visa Checkout

Wystartowała kolejna promocja dla użytkowników elektronicznego portfela od Visy.

Promocja na Ravelo.pl - 40 zł wydajesz, 10 zł dostajesz z Visa Checkout
Zasady są proste. Wystarczy zrobić dowolne zakupy za min. 40 zł w internetowej księgarni (ale i sklepie z zabawkami czy perfumami) Ravelo.pl i jako formę płatności wybrać Visa Checkout. Za to z automatu otrzymasz rabat w wysokości 10 zł.

W krótkim wstępie opisałem już praktycznie wszystko co najważniejsze w temacie promocji "40 zł wydajesz, 10 zł dostajesz z Visa Checkout". Dodam tylko, że jeden klient z promocji skorzystać może tylko raz, a na akcję można załapać się do 4.08.2017 r.

Przejdź na stronę Ravelo.pl >>

Promocja z Visa Checkout nie jest nowością, bo pisałem już o rabatach dla kupujących w RTV Euro AGD oraz OleOle.pl (tutaj; promocja zakończyła się jednak 30.06.). Dla tych, którzy jednak dotąd nie mieli styczności z Visa Checkout, jak i z podobnymi portfelami elektronicznymi (jak Masterpass czy wcześniej V.me by Visa), kilka podstawowych informacji. O sposobie założenia oraz zasadach korzystania z Visa Checkout szczegółów dowiesz się z poniższego filmiku instruktażowego:Korzystając z okazji zbliżonej tematyki, przypomnę też o promocji przygotowanej przez dostawcę usługi Masterpass i operatora aplikacji mPay - w promocji można kupować bilety komunikacji miejskiej za 1 zł.

Bądź na bieżąco. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:
Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem obserwacji rynku i ofert promocyjnych oferowanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

2 komentarze:

  1. Potwierdzam. Wszystko działa, rabat naliczony :) Jakby co to w Ravelo można też płacić Blikiem. Może się komuś przydać w przyszłości jakby była jakaś promocja Blika.

    OdpowiedzUsuń
  2. Portfel rozumiem, że nic nie kosztuje?

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...