Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rabat 10 zł przy bieżących zakupach na Ravelo.pl dla płacących z Visa Checkout

550 zł od Aliora480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas200 zł od PKO BP

5.07.2017

Rabat 10 zł przy bieżących zakupach na Ravelo.pl dla płacących z Visa Checkout

Wystartowała kolejna promocja dla użytkowników elektronicznego portfela od Visy.

Promocja na Ravelo.pl - 40 zł wydajesz, 10 zł dostajesz z Visa Checkout
Zasady są proste. Wystarczy zrobić dowolne zakupy za min. 40 zł w internetowej księgarni (ale i sklepie z zabawkami czy perfumami) Ravelo.pl i jako formę płatności wybrać Visa Checkout. Za to z automatu otrzymasz rabat w wysokości 10 zł.

W krótkim wstępie opisałem już praktycznie wszystko co najważniejsze w temacie promocji "40 zł wydajesz, 10 zł dostajesz z Visa Checkout". Dodam tylko, że jeden klient z promocji skorzystać może tylko raz, a na akcję można załapać się do 4.08.2017 r.

Przejdź na stronę Ravelo.pl >>

Promocja z Visa Checkout nie jest nowością, bo pisałem już o rabatach dla kupujących w RTV Euro AGD oraz OleOle.pl (tutaj; promocja zakończyła się jednak 30.06.). Dla tych, którzy jednak dotąd nie mieli styczności z Visa Checkout, jak i z podobnymi portfelami elektronicznymi (jak Masterpass czy wcześniej V.me by Visa), kilka podstawowych informacji. O sposobie założenia oraz zasadach korzystania z Visa Checkout szczegółów dowiesz się z poniższego filmiku instruktażowego:Korzystając z okazji zbliżonej tematyki, przypomnę też o promocji przygotowanej przez dostawcę usługi Masterpass i operatora aplikacji mPay - w promocji można kupować bilety komunikacji miejskiej za 1 zł.

Bądź na bieżąco. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:
Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem obserwacji rynku i ofert promocyjnych oferowanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

2 komentarze:

  1. Potwierdzam. Wszystko działa, rabat naliczony :) Jakby co to w Ravelo można też płacić Blikiem. Może się komuś przydać w przyszłości jakby była jakaś promocja Blika.

    OdpowiedzUsuń
  2. Portfel rozumiem, że nic nie kosztuje?

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto listopadowa edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartoś...