Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów BZ WBK: 10 zł za płatność kartą w Internecie

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

17.07.2017

Promocja dla obecnych klientów BZ WBK: 10 zł za płatność kartą w Internecie

Bank Zachodni WBK co rusz odpala nowe promocje. Teraz dyszkę można zyskać za płatność kartą w Internecie.

10 zł nagrody za płatność kartą przez internet - promocja dla klientów BZ WBK
Promocja niestety skierowana jest wyłącznie do osób zaproszonych z wybranej grupy klientów. Trzeba więc liczyć na znalezienie się w gronie wyróżnionych przez bank. Ale jeśli tak będzie w Twym przypadku, to warunki do spełnienia są już bardzo proste.

Dla kogo promocja? Udział w akcji mogą wziąć osoby, które umowę o Konto Godne Polecenia i kartę do niego wydawaną (Visa Sol lub MasterCard Omni) zawarły (bądź dopiero zawrą) w okresie od 1.04. do 31.10.2017 r.  i w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto nie posiadały żadnego konta w PLN prowadzonego przez BZ WBK. Poza tym trzeba również otrzymać SMSem zaproszenie do promocji od banku oraz mieć wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Uff, przyznacie, że nie jedna promocja z o wiele większymi premiami niż 10 zł ma mniej wymogów... No ale cóż 😉

Zasady promocji. Aby uzyskać bonus 10 zł:
 • w ciągu 14 dni od otrzymania SMSa z zaproszeniem wykonaj kartą co najmniej jedną płatność kartą przez Internet

I to tyle. Za spełnienie tego jednego warunku otrzymasz nagrodę w wysokości 10 zł, która zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu zakończenia okresu, w którym możliwe było wykonanie płatności.


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom, podsyłającym link do strony promocji już od kilkunastu dni. Publikacja mogła dojść do skutku dopiero teraz wskutek naprawienia przez bank błędu, który znalazł się w regulaminie (a dotyczył okresu dostępności promocji). Teraz wszystko jest już jasne i bezdyskusyjne i mogłem o promocji napisać :)

Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Żałosne szczerze mówiąc :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pieniądz jest pieniądz szczerze mówiąc a jak ktoś się łapie why not

   Usuń
  2. Grosz do grosza i będzie kokosza 😉 a piszę to nie jako uczestnik tej promocji a obserwator.

   Usuń
  3. Tja... powiedzcie kto ma kartę do tych kont, skoro by rok temu się załapać starczyło brać samo konto? Kartę mało kto brał, bo po co ryzykować dodatkowe opłaty w przyszłości. A do tego jeszcze promocja tylko dla wybranych... żeby zyskać 10zł. Zarejestrujcie się na jakimś portalu seo, szybciej zarobicie te 10zł niż w tej promocji :)

   Usuń
  4. Ale to promocja dla tych co założyli konto w tym roku. Choć raczej nie są to wyjadacze promocji bo słabo teraz w BZWBK. Dobre tylko promocje karty kredytowej a z kontem słabo

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...