Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wakacje z kontem, czyli nawet 500 zł za darmowe Konto Optymalne

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

27.07.2017

Wakacje z kontem, czyli nawet 500 zł za darmowe Konto Optymalne

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Wakacje z kontem - do 500 zł za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas
Tym razem oprócz zwrotów do 300 zł (za płatności kartą), do wzięcia jest też nagroda gwarantowana na start. To bon o wartości 200 zł, który można wykorzystać w serwisie Wakacje.pl.

Dla kogo promocja? Udział w akcji mogą wziąć osoby, które nie są stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz w ciągu 6 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta w promocji nie były posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego w tym banku.

Z promocji nie wyklucza jednak posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻ Optima (to odrębna umowa ramowa i rachunek oszczędnościowy, a nie oszczędnościowo-rozliczeniowy).

Zasady promocji. By skorzystać z okazji i zdobyć bony o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl:
 • zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku - na tej samej stronie - złóż wniosek o Konto Optymalne (w promocji z moneybackiem) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (pamiętaj by w formularzu rejestracyjnym i we wniosku o konto podać te same dane)
 • najpóźniej do 17.09.2017 r. zawrzyj umowę o konto z kartą

  (już za spełnienie powyższych warunków należeć będzie Ci się bon o wartości 50 zł, ale kolejne bony o wartości 150 zł otrzymasz za spełnienie kolejnego zadania)
 • we wrześniu 2017 r.:
  • zapewnij wpływy na konto o łącznej wartości min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj płatności kartą w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 300 zł

O przyznaniu nagród organizator powiadomi mailowo najpóźniej do 28.09.2017 r. (w zakresie nagrody podstawowej czyli bonu o wartości 50 zł) oraz do 13.10.2017 r. (w zakresie pozostałych bonów). Nagrody zaś zostaną przekazane SMSem odpowiednio do 3. i do 18.10.2017 r. Do momentu wydania nagród wymagane jest utrzymanie aktywnego konta i wydanej do niego karty (co akurat jest proste, bo konto i karta są bez warunków darmowe, a i korzystanie z karty owocuje moneybackiem).

Ważne wskazówki 


▶  Promocja ma być dostępna do 31.08.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli wniosków objętych promocją (1 000 sztuk) - organizator powiadomi o tym na stronie promocji. Nie musisz się więc obawiać założenia konta bez załapania na nagrodę. Bony są gwarantowane - kto złoży promocyjny wniosek (i spełni pozostałe warunki) ten otrzyma nagrodę.

▶ Rejestracja na stronie promocji wymaga wyrażenia zgody na znajdujące się tam oświadczenia (nie da się ich na szczęście przegapić, bo bez nich dalej po prostu nie przejdziesz).

▶ Wpływ 1 000 zł może pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Środki możesz więc przelać np. ze swego konta w innym banku i warunek zostanie w ten sposób spełniony.

▶ Jeżeli w promocji udział zechce wziąć również ktoś z Twych najbliższych to niezbędne będzie dokonanie odrębnej rejestracji (z wykorzystaniem innego adresu mailowego). Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem złożyć wyłącznie jeden wniosek o konto.

▶ Bon lub bony (podczas jednego zakupu wykorzystać można większą liczbę bonów) zrealizować będzie można do 30.06.2018 r. w serwisie Wakacje.pl lub punktach stacjonarnych oznaczonych logo Wakacje.pl. W przypadku wykorzystywania bonów przy rezerwacji dokonanej przez Internet lub infolinię, kody należy przesłać na adres klient@wakacje.pl z prośbą o ich przypisanie dla numeru danej rezerwacji.

Zwrot za płatności kartą od BGŻ BNP Paribas


Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas ze zwrotem do 300 zł za płatności kartą
Konto Optymalne otwierane w powyższej promocji, jednocześnie kwalifikuje do bankowej akcji "Konto z Money Back" (zgodnie z regulaminem tej promocji - by załapać się na moneyback - umowa o konto powinna być zawarta do 31.08.2017 r.). Dzięki temu uzyskiwać będziesz 2-procentowy zwrot za płatności kartą przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta. Za dany miesiąc otrzymać można w taki sposób do 25 zł, co łącznie dać może do 300 zł (więcej na ten temat pisałem tutaj - w momencie pojawienia się oferty).

Zwrot za płatności kartą naliczany będzie zarówno za transakcje w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Trzeba jednak pamiętać, że bank wykluczył kilka kategorii punktów, w których terminale płatnicze oznaczone są następującymi kodami MCC (to kody charakteryzujące dominujący rodzaj działalności sprzedawcy czy usługodawcy). A są to:
"- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
- 4900 określający płatność rachunków" 

By uzyskiwać zwroty niezbędne jest zaznaczenie dwóch zgód - są one wskazane we wniosku o konto, więc nie da się tego nie zauważyć 😉
Wymagane zgody we wniosku o Konto Optymalne w promocji "Konto z Money Back" w BGŻ BNP Paribas

Konto Optymalne - prześwietlenie oferty BGŻ BNP Paribas


Główne cechy konta otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków) 
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków) 
 • 0 zł za przelewy krajowe PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce)

Do jednoczesnego zdobycia bonów o wartości 200 zł oraz naliczania zwrotów za płatności kartą kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez Internet (po rejestracji na stronie promocji). Umowę o konto można zawrzeć tylko za pośrednictwem kuriera.

Skorzystaj z promocji i zdobądź nawet 500 zł


Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Czy ten tysiąc trzeba potem na koncie utrzymywać do wydania nagród czy można wypłacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się fakt odnotowania wpływu. Później możesz ze środkami zrobić co zechcesz (przelać, wypłacić albo wydawać, płacąc kartą).

   Usuń
 2. Czy jest inna opcja umowy niż kurier??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko kurier.

   Usuń
  2. To jedyna opcja by załapać się na promocje. Wniosek musi został złożony za pośrednictwem podlinkowanej strony promocji, a wtedy zawarcie umowy możliwe jest tylko za pośrednictwem kuriera.

   Usuń
 3. BON można wykorzystać tylko na zakup wycieczki ? Na hotele i bilety lotnicze z strony wakacje.pl już nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wszystko co w ofercie Wakacje.pl (regulamin nie wspomina nic o jakichkolwiek ograniczeniach). A ta oferta faktycznie jest szersza aniżeli tylko wycieczki.

   Usuń
  2. Przez 6 miesięcy nie byli stroną umowy ramowej....a jak mialem kartę kredytową to łapię sie na promocję?

   Usuń
  3. Zapewne masz teczkę z jakimiś papierami? Sprawdź czy masz tam tak zatytułowany.

   Usuń
 4. nie chcemy jakiś kuponów, chcemy gotówki
  podpisano: my bankożercy
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z gotówką już było nie raz. Aczkolwiek mniej. A widać że chcą dać dla każdego coś miłego więc dają teraz bony. Mi pasuje że wakacje.pl bo połączę z bonem 100 zł który był w promocji z Millennium :)

   Usuń
  2. Też wole gotówke niż bon tylko na wakacje ....

   Usuń
  3. Zgadzam się, zwłaszcza że nie mam czasu na wakacje :(

   Usuń
  4. Co mi z bonu. Ja nie korzystam z tego portalu. Czekamy na inną promocję.

   Usuń
  5. Zawsze można sprzedać. Fakt że nie sprzedasz za 200 zł ale myślę że ze spokojem stówkę da się wyciągnąć. Ja 3 lata temu na wycieczkę z Rainbow poskupowałem vouchery warte 2200 zł za 1250 zł więc miałem sporo taniej :)

   Usuń
 5. Jakiej firmy kurier jeździ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...