Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Wielki Procent w Idea Banku: czyli 2,5% bez warunków nawet na 5 miesięcy

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

24.07.2017

Lokata Wielki Procent w Idea Banku: czyli 2,5% bez warunków nawet na 5 miesięcy

Koniec miesiąca kalendarzowego jest okresem, w którym można spodziewać się promocyjnych lokat w Idea Banku.

Lokata Wielki Procent w Idea Banku - lipiec 2017 r.
Tak było przez długi okres i po krótkiej przerwie bank powrócił do tej tradycji. Aktualnie dostępna jest Lokata Wielki Procent, na której można uzyskać 2,5% w skali roku bez żadnych dodatkowych warunków. Z propozycji mogą więc skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku.

Dziś to już kolejny wpis o Idea Banku. Wcześniej prześwietlałem promocję Lokaty Happy (do 4% w skali roku; tylko dla nowych klientów) z bonusem w postaci środków (100 zł) do wykorzystania w serwisie Groupon.pl (szczegóły tutaj).

Teraz wpis o propozycji, z której skorzystać może każdy (także obecny klient) i bez dodatkowych warunków (nie trzeba posiadać/zakładać konta w Idea Banku, ani korzystać z jakichkolwiek innych produktów).

Główne cechy Lokaty Wielki Procent:
 • minimalna kwota: 500 zł 
 • maksymalna kwota: 1 000 000 zł 
 • okres lokaty: 1 lub 5 miesięcy
 • oprocentowanie: 2,5% w skali roku (stałe) 
  • dostępność oferty: do odwołania (nie krócej niż do 25.07.2017 r.) 
  • czas na wpłacenie środków: 2 dni kalendarzowe

  Lokata Wielki Procent zakładana jest jako odnawialna. Trzeba jednak pamiętać, że po upływie umownego okresu 1 lub 5 miesięcy odnowi się na warunkach standardowej oferty, co oznacza słabe oprocentowanie. Warto więc zapisać sobie datę zakończenia lokaty i zaraz po odnowieniu ją zerwać. Ewentualnie w czasie trwania umownego okresu lokatę można zmienić na nieodnawialną składając taką dyspozycję w oddziale lub na infolinii banku.

  Wniosek o Lokatę Wielki Procent złożysz tutaj lub w bankowości internetowej (jeśli posiadasz już dostęp). Jeśli dotąd nie było Ci dane skorzystać z ofert Idea Banku to współpracę rozpocznij od lokaty powitalnej. Przy okazji zyskasz też bon 200 zł do wykorzystania na Fly.pl - sprawdź szczegóły >>
  💡 Wysoki procent, bo 3% w skali roku i do 100 000 zł można uzyskać też w Deutsche Banku. Sprawdź szczegóły >>

  Przydatne dokumenty:

  3 komentarze:

  1. - okres lokaty: 1 lub 5 miesięcy

   ... po upływie umownego okresu dwóch miesięcy odnowi się na warunkach standardowej oferty - ciekawe :)

   OdpowiedzUsuń
  2. Ale tylko w przypadku lokaty na 2 miesiące.

   OdpowiedzUsuń
  3. Moim zdaniem się nie postarali skoro już Nest Bank daje więcej a taki Deutsche Bank może dać 3%. Idea Banku, czekamy na więcej!

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...