Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Poczta pełna korzyści: do 600 zł rocznie z kontem w Banku Pocztowym

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

19.07.2017

Poczta pełna korzyści: do 600 zł rocznie z kontem w Banku Pocztowym

Bank udostępnił możliwość skorzystania z kumulacji dwóch promocji.

Poczta pełna korzyści - promocja dla klientów Banku Pocztowego
Do wzięcia jest do 20 zł miesięcznie w postaci 5-procentowych zwrotów za płatności kartą (ale niestety tylko w wybranych miejscach). Z kolei w odrębnie naliczanym, aż 10-procentowym 5-procentowym moneybacku za płatności kartą na poczcie zyskać można do 30 zł miesięcznie.

Choć bank przygotował dwie różne promocje: "Same korzyści" (ze zwrotami do 20 zł miesięcznie w wybranych miejscach) oraz "Pocztowe Korzyści" (ze zwrotami do 30 zł za płatności na poczcie) to łączą się one ze sobą. I również opisuję je razem w poniższym prześwietleniu propozycji Banku Pocztowego.

Dla kogo promocje? Udział może wziąć osoba, która łącznie spełni poniższe kryteria:
"1) jest Posiadaczem Karty Płatniczej [Mastercard lub Visa, wydawanej do konta osobistego w Banku Pocztowym - przyp. Mr. Złotówa], 
2) dokonała Aktywacji Karty, 
3) w czasie trwania Programu nie ma wniesionego sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług przez Bank, ma wyrażoną zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznie lub automatycznego urządzenia wywołującego, 
4) wskazała i w czasie trwania Programu aktualizowała w Banku numer telefonu komórkowego lub adres e-mail, o ile uległ on zmianie. 
5) w czasie trwania Programu nie zrezygnowała ani z Konta ani z Karty" (pisownia oryginalna; warunki zacytowane z regulaminu promocji "Same korzyści - II edycja")

Z powyższego wywnioskować można więc, a już w kolejnym punkcie regulaminu utwierdzić się, że w promocji wziąć mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Mowa bowiem w nim o oświadczeniu o przystąpieniu do promocji, które klienci zakładający konto złożyć mogą na infolinii lub w dowolnej placówce banku albo placówce pocztowej prowadzącej obsługę klientów banku, a w przypadku klientów już posiadających konto, oświadczenie złożyć można na infolinii.

Zasady promocji. Jeśli dopiero chcesz zostać klientem Banku Pocztowego i zdobywać zwroty za płatności kartą w ramach promocji "Same korzyści" to:
 • przystąp do programu "Same Korzyści" (i spełnij pozostałe - opisane wyżej - wymogi dotyczące zgód, braku sprzeciwu itd.) 
 • zapewnij comiesięczny wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł (może on pochodzić np. z Twego konta w innym banku; wykluczone są jedynie przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Banku Pocztowym) 
 • wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (w dowolnych punktach handlowo-usługowych) 

Choć wspomniane minimum płatności (300 zł) można zrealizować dowolnymi transakcjami to pamiętać trzeba, że zwrot w wysokości 5% naliczany będzie wyłącznie za płatności w wybranych kategoriach punktów handlowo-usługowych. Jakich? O tym zadecydujesz przy przystąpieniu do programu "Same Korzyści". Do wyboru jest wyłącznie jedna z trzech poniższych kategorii:
"ZDROWIE (apteki, apteki i drogerie) z kodem MCC: 5122, 5912  
KULTURA (kina, teatry, muzea, opery, filharmonie) z kodem MCC: 7832,7922,7929  
SPORT i REKREACJA
- sklepy sportowe - stroje, sprzęt i akcesoria sportowe, sklepy rowerowe - sprzedaż i serwis - z kodem MCC: 5655, 5940, 5941, 5998 
- pływalnie i baseny, parki wodne, Parki rozrywki, cyrki, akwaria i delfinaria, atrakcje turystyczne - z kodem MCC: 7991,7996, 7998, 7999 
- obiekty sportowe, kluby sportowe, fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, campingi, stoki narciarskie, studia i szkoły tańca, - z kodem MCC: 7032, 7911, 7941, 7997"

Uczestnictwo w programie zacznie się od 1. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym przystąpisz do programu. W trakcie promocji można zmienić kategorię miejsc, w których chcesz uzyskiwać moneyback, ale zmiana taka będzie obowiązywać dopiero od kolejnego miesiąca kalendarzowego (następującego po miesiącu złożenia dyspozycji). Zwrot w wysokości 5% będzie wypłacany do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Uzyskać można maksymalnie do 20 zł miesięcznie, więc w rok zyskać można nawet 240 zł.

Z kolei w przypadku promocji "Pocztowe Korzyści"  "Pocztowe Korzyści II[Aktualizacja: od 1.07.2018 r. obowiązuje nowa edycja promocji] by uzyskiwać zwroty w wysokości 10% 5% [w promocji "Pocztowe Korzyści II"] należy płacić kartą wydaną do konta w Banku Pocztowym (musi to być karta MasterCard) za towary i usługi w placówkach Poczty Polskiej (z wyłączeniem agencji pocztowych) oraz w Internecie za produkty lub usługi Envelo.

Miesięcznie zdobyć można w ten sposób do 30 zł zwrotu, który będzie wypłacany do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu rozliczenia.

Choć na stronie promocji wszem i wobec pojawiają się informacje o możliwości zdobycia nawet 600 zł rocznie (do 240 zł w promocji "Same korzyści" oraz do 360 zł w promocji "Pocztowe Korzyści") to regulaminy obydwu akcji już tak wyraźnie tego nie precyzują. Promocje mają być dostępne do odwołania. Bank zastrzega sobie możliwość zakończenia promocji w dowolnym momencie, aczkolwiek zaznacza, że "nie może to naruszać praw nabytych przez Uczestników" (pozostaje więc domyślać się, że chodzi tu o 12-miesięczny okres zwrotów).

Konta w Banku Pocztowym - prześwietlenie oferty


Zgodnie z regulaminami promocji do wyboru mamy dwa rachunki: Pocztowe Konto Bez Ograniczeń lub Bliskie Konto Pocztowe.

Przyglądanie się pierwszemu z nich zakończę na jednym: comiesięcznej opłacie 15 zł (bez warunków umożliwiających jej uniknięcie). Taki rachunek więc odpada, jeśli chcemy zyskiwać efektywnie.

Na szczęście lepiej wygląda już Bliskie Konto Pocztowe. Jego główne cechy to:
 • 0 lub 10/5 zł - opłata miesięczna za konto nie jest pobierana w przypadku wykonania płatności kartą na sumę min. 300 zł miesięcznie (niższa z opłat, tj. 5 zł dotyczy posiadacza konta, który ukończy 65 lat)
 • 0 zł za przelewy krajowe PLN zlecane w bankowości internetowej
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej
 • 2 zł za każdą wypłatę gotówki z bankomatów; opcjonalnie można wykupić abonament kosztujący 5 zł miesięcznie, który uprawnia do nielimitowanych wypłat z dowolnych bankomatów

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu Bankobranie. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

76 komentarzy:

 1. Chyba jedyny bank który nie stosuje karencji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kto wydaje na poczcie 300 zł?? Chyba tylko sprzedawcy z Allegro ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdziwilbys sie ale ogolnie to ktos kto ma spory obieg przesylek pocztowych

   Usuń
  2. tak jak ktoś napisał pod spodem rachunki płacone na poczcie kartą banku pocztowego by ratowały każdego

   Usuń
 3. Czy opłacając np. Czynsz (400zl) płatność karta na poczcie zostanie zaliczona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki MCC ma Poczta Polska?

   Usuń
  2. 9399. Raczej będzie zaliczony. Rzekłbym, że na 99,93%

   Usuń
  3. #Ciekawy: niczego nie wykluczają w regulaminie. Jest tylko ogólnie że zwrot będzie za płatność kartą za towary i usługę na PP lub Envelo. Więc być powinno.

   Usuń
  4. Jak jest wpłata kartą na poczcie to MCC jest inny. No ale jak pisze przedmówca nie ma to znaczenia.

   Usuń
  5. Moim zdaniem zwrot będzie tylko od kwoty usługi, tzn. jeśli zapłacisz rachunek na poczcie, do którego poczta doliczy przykładowo 2 PLN opłaty za przelew to otrzymasz 10% od 2 PLN, a nie od kwoty rachunku. Ale to tylko takie moje dywagacje niepodparte żadną konkretną wiedzą.

   Usuń
  6. W innej promocji innego banku płaciłem rachunek na poczcie i moneyback zwrócili mi naliczając od całości zapłaconej na poczcie kwoty (czyli kwoty rachunku plus kwoty opłaty).

   Usuń
  7. Opłata rachunku na poczcie kosztuje aż 3,50zł, a w Żabie jedynie 1,89zł!

   Usuń
  8. Ale w Żabie nie dostaniesz 10% zwrotu a jedynie na poczcie i w Internecie za produkty lub usługi Envelo

   Usuń
  9. Ale 10% od kwoty 3,50zł to zaledwie 35 groszy :)

   Usuń
  10. Ale dlaczego liczysz od 3,50 skoro zwrot 10% jest od wszystkiego za co płacisz kartą ?masz rachunek do opłacenia na 296,50 do tego doliczona opłata 3,50czyli razem 300 - całość opłacasz kartą i od całości masz 10 % moneyback.

   Usuń
  11. @charles, sprawdziłeś to w praktyce?

   Usuń
  12. Spójrz na mój wpis z wczoraj z godz.9.36 oraz na regulamin tej opisywanej tu pocztowej promocji -> w tym regulaminie również nie masz żadnego tego typu ograniczenia.

   Usuń
  13. Żaden bank działający w Polsce nie będzie nikomu dokładał 10% do opłat czynszu, gazu czy prądu!

   Usuń
  14. Ja zgadzam się z charles. Nie ma wykluczenia. Zwrot powinien być za całą kwotę. Bank nie wie i nie może wiedzieć jaka część transakcji jest opłatą za usługę.

   Usuń
  15. I ja zgadzam się z charles. Płaciłam kartą na poczcie i tak właśnie to wygląda. Widnieje płatność kartą i tyle. Proponuję zamknąć temat.

   Usuń
  16. Aby uzyskiwać zwroty w wysokości 10% należy płacić kartą wydaną do konta w Banku Pocztowym za towary i usługi w placówkach Poczty Polskiej (z wyłączeniem agencji pocztowych) oraz w Internecie za produkty lub usługi Envelo - o 'narzędziach' oznaczonych MCC4900 ani mru-mru :)

   Usuń
  17. Czy przez Envelo zrobię wpłatę , zapłacę rachunki...? Byłem na tej stronie i widzę neokartki, neoznaczki. Nie łapię.

   Usuń
  18. Anonimowy21 lipca 2017 11:23. Sprawdzone w praktyce :)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Ale Bank Pocztowy w historii kodów MCC poczty nie pokazuje!

   Usuń
  2. Pokazuje tylko Alior i stary system TMUB. Pocztowy nie. I poza tym na poczcie MCC zmienili. Jest teraz 4829.

   Usuń
 5. Czy zapłata za rachunki kartą zwolni mnie z opłaty 10 zł za konto ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, z opłaty zwalniają dowolne płatności :)

   Usuń
 6. Mam już konto w tym banku.Czy jak zawnioskuję o Bliskie Konto Pocztowe to będę miał dwa czy też stare zmienią na nowe,czy stare muszę najpierw zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie:trzeba zamknąć czy mogą być dwa?

   Usuń
  2. Można przekształcić konto, tzn, żę nazwa konta się zmieni a nr rachunku zostanie bez zmian. Nie można mieć 2 rachunków detalicznych jeśi jest się jego jedynym posiadaczem.

   Usuń
  3. Można zmienić. Dopytywałem o to na infolinii. Jeszcze nie byłem. Aneks się podpisuje i kasują za to bodajże 15 zł.

   Usuń
 7. Co znaczy tak?

  OdpowiedzUsuń
 8. Mr. Złotówa, skąd wziąłeś te 12 miesięcy dla promocji Pocztowe Korzyści? W Regulaminie nie ma ani słowa o 12 miesiącach, a na stronie dedykowanej tej promocji (http://pocztapelnakorzysci.pl/benefit.html) jest informacja: "Program trwa do 31 grudnia 2017 roku."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacje znajdują się na stronie promocji (zrzut tutaj): "Zyskaj nawet do 240 zł rocznie" (w promocji "Same Korzyści") i "Zyskaj nawet do 360 zł rocznie" (promocja "Pocztowe Korzyści".

   Wspominam jednak w tekście, że informacja nie pochodzi z regulaminu (a on jest zawsze wiążący), ale ze strony promocji i ogólnego przekazu banku (na stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych mowa o 600 zł).

   Ogólnie Bank Pocztowy niestety ma niedociągnięcia w regulaminach promocji już nie pierwszy raz. Choć wydaje się, że intencje ma dobre ;) W momencie odpalenia promocji "Same Korzyści" (pisałem o niej w lutym tutaj) komunikował możliwość zyskania 240 zł... ale jednocześnie promocję ograniczał czasowo do końca 2017 r. (co siłą rzeczy sprawiało, że przy miesięcznej premii po 20 zł nie było szans na zgarnięcie 240 zł). Teraz już jednak opublikował regulamin II edycji (obowiązujący od stycznia 2018 r.), w którym przedłuża promocję i z automatu kwalifikuje do niej uczestników I edycji. Gra więc fair.

   Sporo dyskusji (polecam komentarze) wzbudziła też promocja Banku Pocztowego z 2015 r. (opis tutaj). Z powodu niedociągnięć w regulaminie niektórzy uważali, że nie każdy będzie mógł skorzystać z przysługującego zwrotu za opłacanie rachunków na poczcie przez maksymalny okres. Suma sumarum okazało się jednak, że w praktyce kto wziął udział w akcji, ten jednak mógł zgarnąć całą pulę. Zagrano więc fair wobec klientów. Co nie zmienia jednak faktu, że lepiej by było, gdyby regulaminy były precyzyjne i nie wywoływany dyskusji oraz nie rodziły obaw.

   Usuń
 9. Powyżej czytam: " Z kolei w przypadku promocji "Pocztowe Korzyści" by uzyskiwać zwroty w wysokości 10% należy płacić kartą (wydaną do konta w Banku Pocztowym) za towary i usługi w placówkach Poczty Polskiej (z wyłączeniem agencji pocztowych) oraz w Internecie za produkty lub usługi Envelo." czy to chodzi o placówki Pocztowe określane jako FUP ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. UP i FUP może być. Odpadają AP (Agencja pocztowa)

   Usuń
 10. A do kiedy ta promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca roku lub do odwołania.

   Usuń
 11. Aby brać w promocji muszę wniosek do banku złożyć z linku tu na stronie , czy wystarczy pójść na pocztę ? Jak najszybciej, najłatwiej otworzyć konto ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji możesz założyć w dowolny sposób (także w placówce Banku Pocztowego/ placówce Poczty Polskiej).

   Usuń
 12. Minął 15 miesiąca po i pytanie czy z osób zakładających konto w sierpniu i spełnieniu warunków ktoś dostał zwrot do 30zł w programie pocztowe korzyści?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy płatność za rachunki na poczcie w wysokości co najmniej 300zł zwalnia z opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
 14. Złotówa sorry ale masz minus i to spory założyłem konto i się okazało że aby dostać zwrot 30zł za Pocztowe korzyści trzeba mieć kartę Master tego zabrako w opisie! i tak jestem udupiony bo od 2 miesięcy nie otrzymuje zwrotu. Pracownica placówki zaznaczyła Vise i pytanie masz pomysła jak to odkręcić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Minusa nie mogę przyjąć ;) W regulaminie promocji (§ 1., ust. 3.) jest bowiem definicja karty, która brzmi następująca: "KARTA PŁATNICZA – to karta typu MasterCard® lub VISA wydana przez Bank do Konta, na podstawie zawartej z posiadaczem Konta umowy, zwana dalej „Kartą”". Zatem jedna, jak i druga karta powinna owocować zwrotem. Sugeruję zgłosić reklamację, gdyż nie ma podstaw by tylko karta MasterCard miała dawać moneyback.

   Usuń
  2. No i stąd ta pomyłka u Ciebie (brak w opisie) i mój kłopot bo odwołujesz się do programu Same Korzyści (visa i mater) a tu chodzi o Pocztowe korzyści z 10% zwrotem za płatności na poczcie i tam po sprawdzeniu regulaminu https://www.pocztowy.pl/pdf/programy/regulamin-programu-pocztowe-korzysci.pdf §
   1 punkt 2 KARTA PŁATNICZA – to karta typu Mastercard wydawana przez Bank z Pocztą Polską (z logo Poczty Polskiej), na podstawie zawartej z posiadaczem Konta umowy, zwana dalej „Kartą”.
   To tego zabrakło.
   Ponawiam pytanie jak to można odkręcić aby korzystać z tej promocji gdy mam Vise?

   Usuń
  3. Masz rację. W tym przypadku trzeba by wymienić kartę na tę z logo MasterCard. We wpisie informacja uzupełniona.

   Usuń
  4. Też zamówiłem Vise,co zrobić by mieć MasterCarda?

   Usuń
  5. Odpowiem sobie sam:Byłem w banku,zamknąłem Vise i zamówiłem Mastercarda.Wszystko ma być bez opłat.

   Usuń
 15. Złotówa możesz pomóc bo nie mam pewności jeśli konto założę na początku miesiąca i po otrzymaniu karty tego samego miesiąca zrobię opłaty to zwrot 30zł w programie pocztowe korzyści będzie za ten miesiąc czy dopiero od następnego a w tym się nie wlicza. W regulaminie pocztowych korzyści nie ma takiego zapisu jak w samych korzyściach że dopiero zwrot od następnego miesiąca po przystąpieniu do program.
  Według mnie powinno być to naliczane w pocztowych korzyściach już od miesiąca w którym podpisaliśmy umowę i mając kartę zdążyliśmy wydać te min 300zł.
  Nie znajduje w regulaminie pocztowych korzyści jednoznacznej wskazówki.

  OdpowiedzUsuń
 16. Żenada, najpierw pracownica poczty która nie potrafi założyć konta, a ... dalej już tylko gorzej. Karta zamówiona do konta przyszła po sic!! 23 dniach to chyba rekord. Interwencja na infolinii nic nie zmienia - podobno w regulaminie karta jest wydawana do 30 dni i mimo mojej dezaprobaty i komentarza że jak to inne banki wysyłają w ciągu 7 dni , konsultantka uspokaja że z reguły przychodzi w ciągu tygodnia. Jak widać nie w moim przypadku. Standardy z poprzedniej epoki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazwyczaj pracownicy poczty nie potrafią założyć konta tak jak pracownicy banków nie potrafią nadać przesyłek - skandal :)

   Usuń
 17. Fajna oferta choć nadal nie przyszła mi mejla, a mojej cioci już przyszła.

  OdpowiedzUsuń
 18. Dostałem takiego sms-a:
  30.05.18 Bank Pocztowy odwoluje obowiazywanie Programu Pocztowe Korzysci.Termin zakonczenia i prawo do premii do 30.06.18. Z dn. 1.07.18 rusza II edycjaProgramu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mr. Złotówa daj sygnał z informacja jak to interpretować : z dniem 30 maja 2018 r. odwołuje obowiązywanie w/w Programów i wskazuje termin ich zakończenia na dzień 30 czerwca 2018 r. Uczestnicy w/w Programów zachowują prawo do premii przez 30 dni od dnia odwołania, tj. do dnia 30 czerwca 2018 r. Po tym dniu uczestnictwo w programach ustaje i nie będzie naliczana dalsza premia.

   Usuń
  2. już wiadomo 10% nie będzie ale 5%, pytanie jak z czerwcem czy te 5% za czerwiec już obowiązuje, czy czerwiec to miesiąc bez naliczania w Pocztowe korzyści?

   Usuń
  3. Też dostałem takiego smsa.A to chyba narusza prawa nabyte bo zwrot 10% miał obowiązywać przez 12 miesięcy.Ktoś wie o co chodzi?Do piętnastego mają wypłacać te 10% a tu nic.Mam reklamować?

   Usuń
 19. Na infolinii otrzymałem informację że niedługo ma pojawić się doprecyzowanie odnośnie kontynuacji, że program ten ma być/jest bezterminowy. Mr.Złotówa sugerował, ze startem promocji, iż możemy spodziewać się 12 miesięcznego okresu obowiązywania,czekamy na wytyczne poczty...

  OdpowiedzUsuń
 20. Wychodzi na to że zmiany są małe. 5% zamiast 10% ale ciągle 30 zł miesięcznie. Trzeba też wpływu i wydać min. 300 zł ale to żaden problem.

  Regulamin nowej edycji:
  https://www.pocztowy.pl/pdf/programy/regulamin_pocztowe_korzysci_ii_od_01_07_2018r.pdf

  OdpowiedzUsuń
 21. Program "Samie Korzyści" wymaga zgłoszenia.
  Natomiast chcę skorzystać tylko z Programu "Pocztowe Korzyści II", tutaj chyba nie trzeba żadnego zgłoszenia, wystarczy tylko spełnić warunki.
  Ktoś może to potwierdzić..?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. potwierdzam z info linii, pocztowe korzyści to kontynuacja i nie trzeba zgłoszenia, same korzyści bez zmian jeśli już zadeklarowałeś i korzystasz to bez potrzeby odnawiana.

   Usuń
 22. Jak miałem konto w envelo(już zamknięte) to nie jestem wykluczony i mogę normalnie skorzystać z obu promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 23. I te programy są ważne do końca roku( bo mi mignęła gdzieś taka informacja), do końca roku czy do odwołania ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do odwołania. Poprzednia edycja była dostępna jako z rok.

   Usuń
 24. Mr Zlotówa, czy ta promocja jest jeszcze aktywna?

  OdpowiedzUsuń
 25. Dostałem smsa:
  Dn. 01.03.2019 Bank Pocztowy odwoluje obowiazywanie Programu Pocztowe Korzysci II. Termin zakonczenia i prawo do premii do 31.03.2019.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to że "Same korzyści" zostają, ale jak nie będzie III edycji Pocztowych Korzyści to rezygnuję z konta.

   Usuń
  2. Na stronie pocztowego oba programy widnieją jako zakończone!

   Usuń
  3. W bankowości też takie wieści:
   Bank Pocztowy S.A. informuje, iż zgodnie z:

   - § 2 ust. 5 Regulaminu Programu „Pocztowe Korzyści II”,
   - § 2 ust. 5 Regulaminu Programu "Pocztowe Korzyści II" dla Pocztowego Konta Aktywny Nestor,
   - § 2 ust. 5 Regulaminu Programu „Same Korzyści – II edycja”,
   - § 2 ust. 5 Regulaminu Programu "Same Korzyści" dla Pocztowego Konta Aktywny Nestor

   z dniem 01 marca 2019 r. odwołuje publiczne przyrzeczenie w zakresie obowiązywania ww. Programów i wskazuje termin ich zakończenia na dzień 31 marca 2019 r. Uczestnicy ww. Programów zachowują prawo do premii przez 30 dni od dnia odwołania Programu, tj. do dnia 31 marca 2019 r. Po tym dniu uczestnictwo w ww. Programach ustaje i nie będzie naliczana dalsza premia. Od dnia 01 marca 2019 r. nie będzie możliwe przystąpienie do Programów „Same Korzyści – II edycja” i „Same Korzyści” dla Pocztowego Konta Aktywny Nestor.

   Usuń
  4. Czyli rozumiem że za marzec jeszcze wypłacą?

   Usuń
  5. za marzec zwrot będzie, teraz mamy nowy program albo 400 płatności na poczcie albo 400 w jednej z 3 kategorii. 5% czyli max 20zł. Trzeba wybrać czy płacimy kartą na poczcie czy w kategorii np. zdrowie (leki apteka). Okrojone ale jest nadal bonus 20zł.

   Usuń
 26. Złotówa,tej promocji już nie ma.Inaczej, jest ale w innym programie. Może warto byłoby uaktualnić wpis,chociażby dlatego żeby ktoś nie zasugerował się informacją na górze,że promocja jest aktualna.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...