Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowany bonus 75 zł za bezwarunkowo darmowe konto w Nest Banku + lokata 4% dla chętnych

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

21.07.2017

Gwarantowany bonus 75 zł za bezwarunkowo darmowe konto w Nest Banku + lokata 4% dla chętnych

Wystartowała kolejna promocja Nest Konta. Na start zyskać można premię 75 zł.

Bonus 75 zł za konto w Nest Banku
To okazja by w prosty sposób (warunki akcji można spełnić nawet bez płacenia kartą!) zyskać nagrodę za otwarcie konta, które prowadzone jest bez warunków za 0 zł. Dodatkowym argumentem do skorzystania z promocji będzie też propozycja dla oszczędzających. W Nest Banku na powitanie można założyć lokatę z oprocentowaniem 4% w skali roku.

[Aktualizacja w dn. 25.07., g. 10:00: promocja została zakończona w związku z wyczerpaniem puli wniosków objętych promocją; osoby, które złożyły już wniosek, mają jednak gwarancję zdobycia bonusu - oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków akcji.]

Dla kogo promocja? Uczestnikami akcji promocyjnej mogą być osoby, które na dzień składania wniosku nie posiadają, nie współposiadają, ani wcześniej nie posiadały (oraz nie współposiadały) konta osobistego oferowanego przez Nest Bank (również pod wcześniejszymi nazwami: Bank Smart, BIZ Bank czy FM Bank). Z promocji wykluczone są też osoby, które wniosek o konto w Nest Banku już złożyły i jest on obecnie procedowany.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Konto z premią gwarantowaną 75 zł" i zdobyć tytułowy bonus:
 • zarejestruj się na stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na przekazywanie informacji handlowych i przetwarzanie danych osobowych
 • w kolejnym kroku (po rejestracji na powyższej stronie promocji) złóż wniosek o Nest Konto (wyraź w nim zgody nr 5 i 6, które choć opcjonalne to na potrzeby promocji i uzyskania premii są niezbędne)
 • zawrzyj umowę o konto (można to zrobić przelewem, przez kuriera lub w placówce banku - o szczegółach piszę nieco niżej)
 • nie odstępuj od umowy w terminie 14 dni 
 • w ciągu 60 dni od założenia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub przelewem na łączną kwotę min. 150 zł

O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 30.10. Wówczas do 6.11. będzie należało zareagować na wiadomość, zalogować się na stronie promocji i podać dane niezbędne do realizacji przelewu nagrody pieniężnej (wpisać będzie trzeba m.in. numer rachunku konta otwartego w promocji). Wypłata bonusu nastąpi do 15.11.2017 r. (do momentu tej wypłaty trzeba więc posiadać aktywne Nest Konto).

Promocja potrwa do 31.07.2017 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli wniosków objętych promocją (w tej akcji przewidziano 420 bonusów po 75 zł). W przypadku wcześniejszego zakończenia akcji, informacja o tym pojawi się na stronie promocji (zostanie też wtedy wyłączona możliwość rejestracji i złożenia wniosku; nie ma więc obaw - jeśli załapiesz się na promocję to nagrodę otrzymasz).

Nest Konto - prześwietlenie oferty 


Główne cechy rachunku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia)  
 • 0 zł za przelewy krajowe PLN zlecane przez bankowość internetową 
 • 0 zł za wydanie karty i jej posiadanie (bez warunków)
 • 0 zł za wypłatę we wszystkich bankomatach w Polsce (bez względu na to do jakiego banku lub instytucji taki bankomat należy) 
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet

Składając wniosek o konto w Nest Banku wybrać możesz jeden z trzech - już wspomnianych - sposobów zawarcia umowy:
 • przelewem weryfikacyjnym z konta, które posiadasz w innym banku (ale tylko z wybranych banków: Alior Bank, BZ WBK, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, Pekao, PBS Bank, T-Mobile Usługi Bankowe) - w tym przypadku ważne by dane przy przelewie idealnie zgadzały się z tymi, które wpiszesz we wniosku o konto)
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję już we wniosku można wskazać adres miejsca podpisania umowy inny niż zamieszkania czy korespondencyjny (możesz więc wskazać np. miejsce swej pracy, jeżeli tam najdogodniej będzie Ci przyjąć kuriera)
 • w placówce Nest Banku  - można ją wybrać we wniosku (najpierw wskazując województwo, a później konkretną miejscowość i lokalizację) - przy tej opcji pamiętaj, by doradca w placówce kontynuował wniosek złożony online (bo tylko złożony w taki sposób liczy się w promocji) i nie przyjmował kolejnego

Oferta dla oszczędzających : Nest Lokata Witaj


Klient zakładający konto w Nest Banku może skorzystać z promocyjnej lokaty powitalnej (jest to oczywiście dobrowolne, bo nie wymaga tego regulamin promocji z bonusem 75 zł). Można na nią wpłacić do 10 000 zł i uzyskać 4% w skali roku. Lokatę można otworzyć w ciągu 30 dni od założenia konta. Zrobisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej, gdzie wybrać będzie należało jeden z dwóch wariantów czasowych: 3 miesiące (4% dostaniesz bez dodatkowych warunków) lub 6 miesięcy (po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia na konto - więcej na ten temat pisałem tutaj).Bądź na bieżąco z newsami na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

32 komentarze:

 1. Jak wybiorę kuriera to muszę liczyć na załapanie się do puli czy złożenie wniosku już mi to zapewni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto złoży wniosek w promocji (i spełni warunki prędzej lub później), ten się załapuje na premię.

   Usuń
 2. Czyli wychodzi na to że karty nawet nie trzeba zamawiać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin tego nie wymaga. Jeśli jej nie zamówisz to warunek w promocji możesz spełnić poprzez wykonanie przelewu. Aczkolwiek gdy karta jest bezwarunkowo darmowa to nie zaszkodzi jej zamówić. Czasem może się przydać ;)

   Usuń
 3. Złożyłem wniosek. Było tam do zaznaczenia konto oszczędnościowe i konta walutowe. Nic nie wybierałem ale teraz się zastanawiam czy nie spaliłem sobie tym szansy na lokatę 4%??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By móc założyć lokatę, we wniosku o konto nie trzeba niczego zaznaczać. Nest Lokata Witaj należy się każdemu kto otworzy Nest Konto - założysz ją po zalogowaniu do bankowości internetowej.

   Usuń
 4. Czyli zakładam konto, przelewam na nie 150 zł i później z niego te 150 zł i już po sprawie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W uproszczeniu tak to właśnie może wyglądać :) Alternatywnie można też wykonać płatności kartą na sumę min. 150 zł.

   Usuń
 5. Można polecać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w jaki sposób?

   Usuń
  2. właśnie w jaki sposób polecać ? mr.zlotowa nie pisał nic że można polecac

   Usuń
  3. Nie ma poleceń. Były w promocji poprzedniej.

   Usuń
  4. Szkoda, bo z poleceniami to mogła by być nawet niezła akcja.

   Usuń
 6. Znowu ,,nie,, dla obecnych

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy na konto musi wpływać wynagrodzenie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. W ogólnie nie musisz mieć wpływów.

   Usuń
 8. Już zapomniałem jak to kiedyś wygodnie się konta przelewem zakładało. I sobie przypomniałem. 10 minut i konto w Nest Banku jest założone 😊

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy robią problemy przy zamykaniu konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze za czasów smart banku (wczesniejsza ich nazwa) zamykalem skanem pisma wyslanym e-mailem

   Usuń
  2. Zamykają bez problemu. Wypowiedzenie można wysłać mailem, listem lub złożyć w placówce

   Usuń
  3. Ale nie można było tak zamknąć konta za czasów poprzednika Smart czyli Biz :)

   Usuń
 10. Może troszkę nie na temat aczkolwiek dotyczy tego banku. Mr. Złotówa możesz zerknąć na post 29 czerwca 2017 19:39 tu http://bankobranie.blogspot.com/2016/11/nest-bank-nest-rodzinne-oszczednosci.html i ocenić swoim okiem jak to rozegrać aby premia nie uciekła a jak najszybciej wyciągnąć pieniądze. Tam już nikt nie zagląda nawet chyba ty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tamta promocja niezmiennie jest jako AKTYWNA PROMOCJA :) W porównaniu z ofertą na starcie zmieniło się jednak to, że w chwili obecnej premiowane jest już tylko jedno konto Nest Rodzinne Oszczędności. Klikalność w ten post widzę, aczkolwiek mało już komentarzy pod nim. Promocje można połączyć. Scenariusze najlepszego wyjścia są różne - Czytelnicy dzielili się nimi w komentarzach.

   Usuń
 11. Skorzystałam z poprzedniej promocji, w komentarzach znalazłam odpowiedź, że nie można zarabiać na polecaniu obecnej edycji. A jeśli przystąpię do programu partnerskiego?
  Dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 12. Warto założyć lokatę odnawialną? Jaki może być jej oprocentowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokata odnowi się na warunkach lokaty standardowej, więc - delikatnie mówiąc - ze słabym oprocentowaniem. Oczywiście nic się nie stanie jeśli wybierzesz opcję jej odnowienia, a po upływie umownego okresu i jej odnowieniu sprawdzisz jakie jest oprocentowanie i wtedy ją zerwiesz lub ewentualnie zostawisz.

   Usuń
 13. Dzisiaj złożyłam reklamację, bo bank nie przyznał mi premii gwarantowanej 75 zł. W paragrafie 2 ust.4i w regulaminie promocji jest napisane cyt."dokonać transakcji bezgotówkowej, wykonanej poprzez płatność kartą wydaną do Nest
  Konta lub przelewem, na łączną kwotę min. 150 zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto (jedna lub wiele płatności)."
  Bank nie przyznał mi premii, bo nie dokonałam transakcji kartą. Ja uważam, że spełniłam warunek promocji gdyż wykonałam transakcję bezgotówkową przelewem co wynika z wyżej cytowanego punktu regulaminu promocji.

  OdpowiedzUsuń
 14. Brak maila o przyznaniu premii, transakcja bezgotówkowa 150zł wykonana przelewem. Reklamacja złożona.

  OdpowiedzUsuń
 15. Reklamacja uwzględniona. Przyszedł mail i mogę uzupełnić dane.

  OdpowiedzUsuń
 16. Kasa po reklamacji dziś wpłynęła na konto.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...