Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowa karta Citi Simplicity + gwarantowany prezent od banku: telefon LG K4 Dual Sim (2017)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

25.07.2017

Darmowa karta Citi Simplicity + gwarantowany prezent od banku: telefon LG K4 Dual Sim (2017)

Citibank odpalił kolejną promocję karty kredytowej, w której rozdaje smartfony.

Telefon LG K4 Dual Sim 2017 w promocji karty Citi Simplicity w Citibanku - II edycja
To już druga edycja akcji z telefonem LG K4 Dual SIM. W odróżnieniu od poprzedniej odsłony, teraz nie ma limitu nagród, więc kto wyrobi kartę i spełni warunki promocji, ten otrzyma przesyłkę z telefonem. Jeśli zaś chodzi o warunki, to te zostały bez zmian, a więc jest prosto i czytelnie.

Dla kogo promocja? Udział w akcji mogą wziąć osoby, które ukończyły co najmniej 21. rok życia oraz od 1.01.2015 roku nie posiadają żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

Zasady promocji. By skorzystać z oferty "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017) – edycja II" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę;
 • dostarcz do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, gdy przyjedzie z umową do podpisu);
 • zawrzyj umowę i aktywuj otrzymaną kartę;
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (datę tę znajdziesz w umowie odesłanej przez bank):
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej banku lub do aplikacji mobilnej Citibanku;
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na sumę min. 3 000 zł (może być to jedna płatność, ale może być ich też wiele - ważne, aby w sumie wykonać płatności na wspomnianą kwotę), masz na to czas przez 3 miesiące, ale możesz te transakcje wykonać też w krótszym czasie).

💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam dowiesz się jak używać karty, by nie ponosić kosztów i oddawać dokładnie tyle, ile z karty wydasz.


O przyznaniu nagrody bank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej (zakładka "Kontakt") do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Nagroda zostanie wysłana w ciągu kolejnych 30 dni od powyższego powiadomienia.

Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie nagroda jest zwolniona z podatku.

Bądź na bieżąco z tym, co w bankobraniu piszczy: na Twitterze.

Jakie transakcje należy wykonać? 


Do wyrobienia wymaganej sumy płatności (co najmniej 3 000 zł) Citibank kwalifikuje transakcje, które spełnią poniższe kryteria:
"• były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
• nie były przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania oraz opłaty okresowe (...), 
• nie były transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku" (pisownia oryginalna; cytat z regulaminu)

Brzmi ciągle zawile? To upraszczam: na potrzeby promocji kartą płacić można w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, kinach, restauracjach, przychodni, kasie biletowej czy na stacjach paliw), jak również w Internecie (w e-sklepach czy na Allegro). Do wymaganej sumy nie zaliczą się jednak przelewy z karty, ani wypłaty w bankomatach.

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Minimalne wymogi, jakie wobec osób wnioskujących o kartę kredytową, stawia Citibank to:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 

Aczkolwiek to zdawkowo ujęte wytyczne, bo nie wymieniają wszystkich źródeł dochodu, które bank akceptuje. Poza umową o pracę czy działalnością gospodarczą mogą to być także: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych.

LG K4 Dual Sim (2017) - specyfikacja telefonu


Citibank na stronie promocji podaje główne cechy smartfona, będącego nagrodą:
"Procesor: Czterordzeniowy 1,1 GHz 
System operacyjny: Android 6.0.1 Marshmallow 
Wyświetlacz: 5,0" FWVGA 
Wymiary: 144,7 x 72,6 x 7,9 mm 
Pojemność baterii: 2500 mAh   
Dodatkowe funkcje: Zdjęcia gestem, automatyczne selfie, doświetlenie ekranem 
Pamięć: 1 GB pamięci RAM / 8 GB pamięci eMMC 
Aparat: Przedni: 5 MP / Tylny: 5 MP 
Obsługa dwóch kart SIM"

Z informacji zawartych w regulaminie wynika, że wartość telefonu została oszacowana przez bank na 499 zł. W sieci najtaniej ten model znalazłem w cenie 449 zł.

Karta kredytowa w Citibanku - przegląd oferty


Regulamin promocji nie wskazuje o jaką kartę kredytową z oferty banku należy zawnioskować, więc wybór jest całkiem spory. W czasie rozmowy telefonicznej konsultant banku może Ci przedstawić różne propozycje, ale bezsprzecznie najkorzystniejszą jest karta Citi Simplicity. To karta, którą Citibank wydaje bezwarunkowo za 0 zł. Nie pobiera za nią też żadnych opłat (ani miesięcznych, ani rocznych), przy czym nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Inne karty kredytowe dostępne w Citibanku wiążą się np. z programami lojalnościowymi, w których można zbierać punkty i wymieniać na nagrody, ale przelicznik ten - w mej ocenie - nie należy do najkorzystniejszych. Poza tym karty te potrafią kosztować po 18 zł miesięcznie, a warunki do uniknięcia takiej opłaty są wyśrubowane. Na ich tle wspomniana, bezwarunkowo darmowa karta Citi Simplicity wypada bezkonkurencyjnie.

Wyrabiając którąkolwiek z kart kredytowych Citibanku pamiętaj jedynie, by zwrócić uwagę na opłatę... z której można zrezygnować. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (6 zł miesięcznie). Aby ją wyłączyć wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko.


 Złóż wniosek o kartę i zdobądź telefon LG K4 Dual Sim 

Nie przegap najnowszych promocji i okazji do bankobrania. Zapisz się na bezpłatny newsletter (to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach pojawiających się na blogu; jeśli tylko zechcesz to z newslettera możesz też W każdej chwili się wypisać):
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. A to wcześniej był jakiś limit nagród ?? czyli, że co wyrobiłem kartę spełniłem warunki promocji i teraz mogę nie otrzymać telefonu ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, limit nagród był (I edycja promocji z telefonem LG K4 była po tym względem wyjątkiem wśród promocji kart Citibanku). Ale z tego co mi wiadomo (choć to nieoficjalne) to raczej nie zostanie on wyczerpany.

   Usuń
  2. Ja brałem udział w tej promocji z telefonem K3 i K5. Spełniłem warunki do otrzymania K3 czy w tej promocji też był limit nagród ??

   http://bankobranie.blogspot.com/2017/04/program-polecen-citibanku.html

   Usuń
  3. Jeśli takowy limit nagród jest to informacja na ten temat znajduje się w publikowanym przeze mnie prześwietleniu promocji. Tak było we wpisie dot. I edycji promocji z LG K4. Jeśli zaś chodzi o przytoczoną akcję z telefonami K3 i K10 (z kwietnia br.) to tam tego limitu - z tego co pamiętam - to nie było :) Jak wspomniałem, w promocjach Citibanku z kartą kredytową limit jest rzadkością. I podejrzewam, że gdyby pula miała się wyczerpać to bank prędzej wstrzymałby promocję, aniżeli kontynuował ją do końca i jakąś grupę osób miał zostawić bez nagrody. Wizerunkowo wyglądałoby to bardzo słabo. Zwłaszcza w przypadku Citibanku, który dotąd dokłada zawsze starań, by klienci byli zadowoleni (akcji przeprowadził już mnóstwo, robi to od lat i jakiekolwiek skargi czy uwagi są rzadkością, a jeśli się coś niepożądanego zdarzyło - raz bank miał problem z dostawcą nagród - to rekompensowano to klientom).

   Usuń
  4. Zgodzę się z Tobą jak dotąd Citi Handlowy jak na złoty medal :)

   Usuń
  5. Jak chciałem zrezygnować z karty po jednej z promocji też ze smartfonem to odebrałem telefon z propozycją pozostawienia karty. Opierałem się i jeszcze dostałem nową promocję. 200 zł zwrotów (10%) za płatności. Trudno więc powiedzieć cokolwiek innego jak tylko pozytywnie o tym banku.

   Usuń
 2. Czytam toip i mam pytanie czy dostarczenie karty przez kuriera faktycznie kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata za dostarczenie karty przez kuriera jest tylko w przypadku takiego życzenia klienta (gdy zamówi kartę z dostawą w taki sposób). Standardowo karta przesyłana jest listem. Nie ma również opłat za kuriera przyjeżdżającego z umową do podpisania czy z nagrodą (te wszystkie koszty ponosi bank).

   Usuń
  2. Ja kiedyś zgubiłem kartę za granicą i już następnego dnia kurier dostarczył mi kartę za darmo!

   Usuń
  3. Bo Citi jako jeden z nielicznych jest taki prokliencki.

   Usuń
 3. Czy po otrzymaniu nagrody można z karty zrezygnować bez konsekwencji?

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja mam pytanie - czy wystarczy przedstawic dochody czy tez musza wplywac te dochody na karte , dziekuje za odp. super blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przedstawić należy wyłącznie na potrzeby decyzji banku o przyznaniu karty. Wpływy pozostają tam gdzie były. Środki wykorzystywane z karty spłacisz samodzielnie, robiąc przelew z konta w innym banku.

   Usuń
 5. Czy jako posiadacz karty i konta w Citi mogę polecić kartę żonie i otrzymać nagrodę za polecenie a żona telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nie ma poleceń z telefonem. Skończyły się chyba w lipcu

   Usuń
 6. Czy jeśli po zawarciu umowy spełnię warunki (w szczególności zakupy w terminie za 3000zł, w tym 1000zł do końca 2 miesiąca kalendarzowego) to obejmie mnie zarówno promocja z telefonem i ta z voucherem na 400 zł Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocje nie łączą się, więc możesz zdobyć albo voucher 400 zł na Allegro, albo telefon LG. O tym w której promocji bierzesz udział decyduje zgłoszenie wysłane ze strony dedykowanej dla danej akcji.

   Usuń
 7. Czy może obca osoba spłacić zadłużenia z karyy kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, spłatę może dokonać dowolna osoba.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...