Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kantor Walutowy Alior Banku: zwrot 10 EUR/ USD/ GBP za tankowanie

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

12.07.2017

Kantor Walutowy Alior Banku: zwrot 10 EUR/ USD/ GBP za tankowanie

Z promocji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy internetowego kantoru Alior Banku.


Festiwal taniego tankowania w Kantorze Internetowym Alior Banku
Do zdobycia są zwroty (2 x 5 jednostek waluty obcej) za transakcje kartą na zagranicznych stacjach paliw. A najaktywniejsi uzyskać mogą dodatkowe tankowanie do pełna, czyli nagrodę w wysokości 250 zł. Propozycja warta jest rozważenia przez osoby planujące podróż za granicę własnym autem lub wypożyczenie pojazdu na miejscu.

Dla kogo promocja? W akcji wziąć udział mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci Alior Banku.

Zasady promocji. By skorzystać z propozycji i zdobyć bonus:
 • zarejestruj się na stronie promocji (podaj przy tym taki sam adres mailowy jak we wniosku o konto)  
 • jednorazowo wymień PLN na co najmniej 100 EUR/ USD/ GBP w Kantorze Internetowym Alior Banku
 • wykonaj płatności kartą walutową wydawaną do konta w Kantorze Walutowym Alior Banku na sumę co najmniej 100 EUR/ USD/ GBP na stacjach paliw za granicą (transakcje te muszą być zaksięgowane na koncie walutowym najpóźniej do 31.08.2017 r.)

Za powyższe otrzymasz zwrot w wysokości 5 EUR/ USD/ GBP. Do zdobycia są jednak dwa takie bonusy więc jeśli jeszcze raz wydasz kartą walutową na zagranicznych stacjach paliw co najmniej 100 EUR/ USD/ GBP to ponownie otrzymasz nagrodę w wysokości 5 EUR/ USD/ GBP. Łącznie więc można zyskać 10 jednostek jednej z walut.

By płatności kartą zostały zakwalifikowane do promocji i włączone do wymaganego minimum należy wykonać je na stacjach oznaczonych kodem MCC 5172, 5541, 5542, 5983 lub 9852 (Alior Bank na szczęście podaje w szczegółowym opisie transakcji dane dotyczące płatności obejmujące również kod MCC - w ten sposób samodzielnie można sprawdzić czy dana płatność zostanie uwzględniona do promocji).

Akcja promocyjna ma potrwać do 31.08.2017 r., ale bank zastrzega sobie możliwość jej wcześniejszego zakończenia w przypadku wyczerpania puli środków przewidzianych na zwroty (2 000 sztuk bonusów po 5 jednostek waluty obcej).

Wypłata zwrotu/zwrotów ma nastąpić do 30 dni kalendarzowych od zakończenia promocji pod warunkiem niewypowiedzenia do tego momentu umowy przez klienta.

Nagroda dodatkowa "Pełny bak paliwa"


W promocji zdobyć można też dodatkową nagrodę pieniężna w wysokości 250 zł (czyli kwotę pozwalającą zatankować do pełna przeciętny samochód). Otrzyma ją 50 osób, które w czasie promocji wykonają największą liczbę płatności kartą walutową na sumy po min. 10 jednostek waluty obcej.

Do wyliczeń na potrzeby ustaleń listy zdobywców nagrody dodatkowej nie będą brane pod uwagę transakcje z następującymi kodami MCC:
" - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); 
- 4111, określający m.in. usługi transportowe;
- 6012, określający instytucje finansowe;
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
- 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)

Kantor Walutowy Alior Banku - prześwietlenie oferty


Kantor Internetowy w Alior Banku jest internetowym kantorem umożliwiającym wymianę walut online. W ramach kantoru założyć można konto walutowe (prowadzone w walucie euro, dolar amerykański lub funt brytyjski) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą, których utrzymanie za darmo możliwe jest na prostych warunkach. Sam rachunek jest bezwarunkowo darmowy. Z kolei za kartę nic nie zapłacisz jeśli w ciągu 6 miesięcy od dnia jej wydania wykonasz co najmniej jedną transakcję na dowolną kwotę (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 15 zł).

Złóż wniosek o konto walutowe w kantorze Alior Banku


Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter: 
Adres e-mail

Przydatne dokumenty

14 komentarzy:

 1. Gdybym mieszkał przy granicy z Litwą to bym wszedł i jechał tankować ale mieszkam przy granicy z Niemcami a tam się tankować nie opłaca :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. żeby naczaskac najlepiej żeby używał ktoś kto normalnie za granicą żyje myśle spokojnie 50 płatności wystarczyłoby,

   Usuń
  2. Myślę że ze spokojem może wystarczyć nawet mniej ;)

   Usuń
 2. Słyszeliście powstaje Centralna Baza Rachunków, jak PiS się dowie że mamy po kilka rachunków a w roku zmieniamy wielokrotnie to zacznie się inwigilacja i pewnie wezwania przez organy kontrolne. Co o tym myślicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zmieniasz, przelewasz między kontami np. po 1000 zł to znaczy, że pierzesz. Wezwanie na 100% :)

   Usuń
  2. Zawsze możesz wyjechać do Kuby lub Białorusi.

   Usuń
  3. Mówi się wyjechać do Kuby na Białoruś :) Ale on jest we własnym kraju , dlaczego ma wyjeżdżać ?, a Pan Jakub kiedyś tez z Białorusi wróci ...

   Usuń
 3. Jeszcze dodatkowo jest konkurs: https://www.aliorbank.pl/LP/konkurs

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widze już jakiś geniusz wrzucił na fora konkursowe to sobie wygracie jak sie to stado zleci

   Usuń
 4. No dokładnie a jeszcze jak policzą ile mamy rachunków... bo przecież w każdym banku dodatkowo mamy konta oszczędnościowe czy walutowe. Zobaczycie dobra zmiana jeszcze wprowadzi zakaz zmiany np trzykrotnie konta w ciągu roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, czy ktoś z was wie gdzie można założyć darmowe konto e EUR, tak żeby przelewy były darmowe. Konto jest darmowe całkowicie w Millenniumbanku, ale przelewy kosztują od 25 do 125zł, więc trochę drogo. Macie jakieś typy darmowego konta w EUR z darmowymi przelewami do innego banku, bez przewalutowań itp.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Nest Banku mają darmowe przelewy europejskie SEPA na rachunki w EUR.

   Usuń
  2. Czy przelew na inne konto walutowe w polskim banku jest płatny?

   Usuń
 6. Oprócz Nestbanku jest coś godnego uwagi?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...