Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Inteligo: 150 zł do Intersport dla otwierających konto

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

24.07.2017

Inteligo: 150 zł do Intersport dla otwierających konto

Wystartowała kolejna promocja Konta Inteligo.

Bony 150 zł do Intersport za Konto Inteligo
Do zdobycia są bony o łącznej wartości 150 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Intersport (zarówno tych stacjonarnych, jak i w internetowym). Plusem propozycji jest bardzo krótki okres wykluczenia byłych klientów banku.

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i w okresie od 1.12.2016 r. do 23.07.2017 r. nie posiadała Konta Inteligo lub innego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (wykluczenie rozciąga się więc nie tylko na klientów Inteligo, ale szerzej na PKO BP, który jest właścicielem marki Inteligo).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Intersport za 0" i zdobyć bony o wartości 150 zł do Intersport:
 • złóż wniosek o Konto Inteligo wraz z kartą Mastercard (to karta płatnicza wydawana do konta; tylko karta z logo Mastercard kwalifikuje do promocji, więc uważaj, by we wniosku nie zaznaczyć karty Visa), wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych za pomocą komunikacji elektronicznej (i nie odwołuj jej co najmniej do dnia otrzymania nagrody)
 • do 14.09.2017 r.:
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) 
 • na dzień wydania nagrody posiadaj konto i kartę Mastercard wydaną do konta

Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz trzy bony po 50 zł (a więc o łącznej wartości 150 zł) na zakupy w sklepach Intersport. Nagrody zostaną wydane najpóźniej do 29.09.2017 r. za pośrednictwem wiadomości w serwisie bankowości internetowej.

Bony mają mieć ważność do 31.12.2017 r. W przypadku sklepów stacjonarnych podczas jednego zakupu wykorzystać można więcej niż jeden bon zakupowy. W przypadku sklepu internetowego podczas jednorazowego zakupu możliwa jest realizacja wyłącznie jednego bonu, który pokrywa koszty towaru, ale nie koszty przesyłki.

Promocja trwa do 31.08.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej. W przypadku wyczerpania puli nagród (2 000 sztuk pakietów po 3 bony) bank poinformuje o tym na stronie promocji.

Dodatkowe 20 zł w promocji "cHCE PŁACIĆ IKO"


Przy okazji przypomnę, że trwa promocja, w której zyskać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci Inteligo. Bank daje bonus 20 zł za płatności telefonem na sumę min. 50 zł. Można więc zwiększyć bilans zysków z założenia Konta Inteligo.

Konto Inteligo - prześwietlenie oferty


Główne cechy Konta Inteligo dla klientów indywidualnych to: 
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez żadnych warunków do spełnienia) 
 • 0 zł za przelewy krajowe PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej 
 • 0 zł za posiadanie karty płatniczej do konta (jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę co najmniej 100 zł; w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 4 zł)

  Ważne: okres rozliczeniowy dla karty płatniczej nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale jest liczony od dnia zawarcia umowy (od tego też dnia będziesz posiadać już kartę płatniczą, bo przywozi ją kurier).
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach PKO BP i BZ WBK 

Otwierając konto Inteligo warto zwrócić uwagę na to, że bank włącza pakiet potwierdzeń SMS o transakcjach na koncie. Przez pierwsze dwa miesiące pakiet ten jest darmowy. Później miesięczna opłata wynosi 5 zł. Usługę można na szczęście wyłączyć. I warto zrobić to czym prędzej, by nie zapomnieć i nie ponosić niepotrzebnych kosztów. 

Jak wygląda otwarcie konta w Inteligo? Po złożeniu wniosku o konto skontaktuje się z Tobą konsultant z Inteligo. Podczas rozmowy potwierdzi dane i umówi kuriera (bo to jedyna opcja zawarcia umowy). Podczas rozmowy możesz wskazać inny adres do podpisania umowy niż ten podany we wniosku. Może więc to być np. Twoje miejsce pracy. 

Przed przybyciem kurierzy kontaktują się telefonicznie celem ustalenia dokładnej godziny przyjazdu. Po podpisaniu umowy, w ciągu kilku minut od wyjścia kuriera Twoje konto zostanie aktywowane.


 Złóż wniosek o konto i zdobądź 150 zł do Intersport 

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.

Przydatne dokumenty:

59 komentarzy:

 1. Doczekałam się :) Konto zamknięte w 10.2016.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli we wniosku wybrać trzeba drugą kartę: Karta zbliżeniowa MasterCard??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to ta. Alternatywy nie ma bo to jedyna MC. Pozostałe dwie to Visy

   Usuń
 3. Niestety w tym sklepie 150 zł to dość 'niewiele' oraz warunek płatności na sumę co najmniej 100 zł w celu zwolnienia z opłaty 4 zł za kartę dyskwalifikuje tą ofertę. Poczekam na coś lepszego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale te 100 zł można machnąć w dowolny sposób bo nie ma najmniejszych wykluczeń więc prościzna :) W pierwszym miesiącu pół z tego wydasz już telefonem i wróci 20 zł. Dobra promocja.

   Usuń
  2. Dokładnie podchodzę tak samo nie ten sklep, choć już się łapię na promocję to poczekam na coś ciekawszego z tego banku.

   Usuń
 4. Ja niestety nie polecam. Fatalna jakoś obsługi. Przez dwa tygodnie nie mogłam się doczekać przesyłki. Kurier się umawial nie przyjeżdżał z banku odsylali mnie do firmy kurierskiej w firmie kurierskiej do banku. Straciłam kupę kasy na telefony i czasu. Zrezygnowałam z podpisania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwne. U mnie poszło wszystko perfekcyjnie. Konsultant zadzwonił kilka minut po wniosku. Kurier z umową i kartą był po tygodniu. Zadzwonił rano by się umówić na dokładną godzinę. Ledwo wyszedł dostałem SMS o aktywacji konta.

   Usuń
  2. Aktywacja konta i umowy w ING oraz PKO B.P. następuje z automatu po weryfikacji danych składającego wniosek czyli odbiorze karty na poczcie bądź dostarczeniu umowy przez umyślnego.

   Usuń
 5. A konto oszczednosciowe w PKO wyklucza czy nie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Nie wyklucza.

   Usuń
  2. Wyklucza rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Więc konto oszczędnościowe przeszkodą nie jest :)

   Usuń
 6. a w regulaminie promocji napisane, że trwa do 14 lipca??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś musiało się stać z podlinkowaniem regulaminu na stronie banku. Już to zgłoszone.

   Usuń
  2. Regulamin już jest właściwy :)

   Usuń
 7. A czy jak założę konto inteligo i polecę inną osobę to ta osoba dostanie bony do intersportu jeśli została polecona.???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej program poleceń "Mam Inteligo" jest niedostępny.

   Usuń
  2. Od kiedy to obowiązuje?

   Usuń
 8. Tak się zastanawiam jak wydawać co miesiąc te 100 zł i pytanko jest następujące. Czy są jakieś wykluczone MCC?

  OdpowiedzUsuń
 9. Dopiero dziś dotarłem do tej promocji. Sypnęło promocjami w tym tygodniu i to pewnie dlatego. Czy ja dobrze czytam,że wystarczy zrobić jedną transakcję , obojętnie na jaką kwotę aby otrzymać premię w postaci bonów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedna. Ale też pamiętaj o opłacie za kartę (4 zł jak nie wydasz min.100)

   Usuń
 10. Aj, przepraszam za poprzedni komentarz. Dotyczył poprzedniej edycji oczywiście.

  OdpowiedzUsuń
 11. Na stronę promocji mam zarejestrować się po otwarciu rachunku, czy mogę teraz jednocześnie składając wniosek o konto zarejestrować się na stronie promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zaraz po złożeniu wniosku, nie trzeba czekać do otwarcia konta. Ja tak zrobiłem w poprzedniej edycji i bony są.

   Usuń
 12. Polecam promocję. Kody już otrzymałem z poprzedniej promocji: 150 zł - 4 zł za kartę - 5,2 zł za list polecony z wypowiedzeniem, to daje nam 140,8 zł zysku na czysto. Niby nic, ale 140 zł na ulicy nie leży :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy te bony wysyłane są w miarę szybko po spełnieniu warunków promocji czy organizatorzy czekają z tym do ostatniego momentu?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy w miesiącu otwarcia rachunku jestem zwolniony z transakcji 100 zł tytułem miesięcznej opłaty za kartę ?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy zastrzeżenie karty w bankowości internetowej zwalnia z opłaty za nią, czy trzeba z karty rezygnować inaczej?

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja nie dostałem bonów Intersport z poprzedniej edycji, chociaż wydaje mi się że spełniłem warunki. Dostałem tylko 100zł za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Chciałbym skorzystać z tej promocji i z promocji poleceń w programie PKO (polecić konto osobie, która jednocześnie założy Inteligo by skorzystać z tej promocji) - jak to najrozsądniej rozegrać by bank nie mógł się przywalić i nie dać nagrody? Najpierw założyć Inteligo a kiedy PKO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przerabiałem to. Więc najpierw załóż Inteligo bo tam by wziąć udział na moment otwarcia nie można mieć konta w PKO. A później załóż z polecenia PKO. Bo dla PKO konto w Inteligo nie jest przeszkodą

   Usuń
 18. "W przypadku sklepu internetowego podczas jednorazowego zakupu możliwa jest realizacja wyłącznie jednego bonu, który pokrywa koszty towaru, ale nie koszty przesyłki"

  Zamawiałem dzisiaj w sklepie internetowym i pozwoliło mi bez problemu dodać 3 bony po 50 zł każdy do jednego zamówienia za 150 zł. Tak więc zapłaciłem 0 zł zamiast 150 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to w regulaminie byłby błąd bo jest zapis: W sklepie internetowym, w trakcie jednego zakupu można wykorzystać wyłącznie jeden bon zakupowy.

   Dobrze że piszesz że jest jednak inaczej :) A to dobra wieść.

   Usuń
 19. W jaki sposób zakłada się rachunek ? Przelewem z innego banku czy kurier przyjezdza ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu oferty powyżej: " Jak wygląda otwarcie konta w Inteligo? Po złożeniu wniosku o konto skontaktuje się z Tobą konsultant z Inteligo. Podczas rozmowy potwierdzi dane i umówi kuriera (bo to jedyna opcja zawarcia umowy). Podczas rozmowy możesz wskazać inny adres do podpisania umowy niż ten podany we wniosku. Może więc to być np. Twoje miejsce pracy."

   Claro?

   Usuń
 20. Czy zdążę jeszcze wziąć udział w ofercie, jeśli kurier z umową przyjedzie dopiero w przyszłym tygodniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej tak bo kurier przywozi kartę więc będziesz wiedzieć że z płatnością zdążysz w terminie (albo nie).

   Usuń
 21. czy ktoś dostał już talony?

  OdpowiedzUsuń
 22. Odpowiedzi
  1. U mnie brak. No ale jeszcze mają czas 2 tyg i 1 dzień.

   Usuń
 23. Od 13 sierpnia bony czekały na mnie w skrzynce kontaktowej banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to nie z poprzedniej edycji czasem?

   Usuń
 24. czy ktoś dostał?

  OdpowiedzUsuń
 25. jak ktoś dostanie niech napisze!

  OdpowiedzUsuń
 26. Otrzymałam już 3 kody ...w związku z tym mam pytanie czy mogę już dziś zamknąć konto przez bankowość internetową?wystarczy że gdzieś sobie zapisze te kody?

  OdpowiedzUsuń
 27. A te bony beda widoczne po zalogowaniu na konto intenetowe w poczcie?
  Czy w formie konta mobilnego rowniez?

  OdpowiedzUsuń
 28. Dobra wiadomość :) wszystkie 3 kody można wykorzystać na jedno zamówienie w sklepie internetowym :) Sprawdziłem na sobie.
  Czy teraz jak wykorzystałem kody, mogę zamknąć konto, czy był jakiś okres minimalny przez który trzeba mieć aktywne konto?

  OdpowiedzUsuń
 29. czy konto można zamknąć zanim się wykorzysta kody ,czyli np już dzisiaj ? wystarczy te kody sobie zapisać gdzieś ? :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 30. O dziwo nie tak łatwo zamknąć to konto :/ przez serwis internetowy się nie da, bo "to jest rachunek główny"... w FAQ na stronie inteligo znajdziemy zapis:
  Każdy rachunek prowadzony w ramach konta Inteligo, z wyjątkiem rachunku głównego, można zamknąć samodzielnie w dowolnym momencie. Zamknięcie rachunku głównego oznacza rozwiązanie umowy konta Inteligo, dlatego wymaga przesłania dokumentu papierowego (wniosku o zamknięcie konta Inteligo), aby uzyskać więcej informacji możesz skontaktować się z konsultantem Inteligo.

  Zamknięcie każdego rachunku wiąże się z miesięcznym okresem wypowiedzenia, podczas którego dokonywane jest rozliczenie zaległych transakcji i dokonana powinna być spłata ewentualnych zobowiązań wobec Banku.

  Czyli czeka nas listowne zamknięcie konta i prawdopodobnie opłata za kartę jeszcze przynajmniej przez 1 miesiąc, chyba że zastrzeżenie karty coś da w tej kwestii, ktoś wie coś w tej sprawie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę możesz zastrzec już teraz. Można to zrobić na infolinii lub w bankowości internetowej - tam jest do podania powód zastrzeżenia (możesz wybrać dowolny bo nie ma to znaczenia).

   Zamknięcie Konta Inteligo tylko listem lub mailem (ale ta druga opcja wyłącznie dla użytkowników podpisu elektronicznego) - ściągę dotycząca sposobów zamykania kont w różnych bankach znajdziesz tutaj.

   Usuń
 31. Zakupy już zrobione. Miła promocja.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...