Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rabat 25 zł na kolejne zakupy z Masterpass na eCarrefour.pl

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.07.2017

Rabat 25 zł na kolejne zakupy z Masterpass na eCarrefour.pl

Ruszyła kolejna promocja dla płacących portfelem elektronicznym podczas internetowych zakupów.

Płać Masterpass w eCarrefour - rabat 25 zł na kolejne zakupy
Tym razem jest to propozycja dla użytkowników usługi Masterpass. Po wydaniu minimum 100 zł w internetowym sklepie eCarrefour i zapłaceniu za pomocą elektronicznego portfela uzyskasz rabat 25 zł na kolejne zakupy. Warto mieć jednak na uwadze, że pula rabatów w tej promocji została ograniczona.

Na wstępie napisałem, że "ruszyła kolejna promocja dla płacących portfelem elektronicznym", bo dopiero co wczoraj pisałem o promocji Visa Checkout, dzięki której można uzyskać rabat 10 zł na Ravelo.pl. A kilka dni wcześniej było o promocji Masterpass i mPay dającej możliwość przejazdów komunikacją miejską za 1 zł. Teraz jest następna szansa na oszczędności.

By skorzystać z promocji "Płać Masterpass w eCarrefour" zrób zakupy na min. 100 zł w eCarrefour.pl i zapłać za nie przy użyciu portfela Masterpass. W zamian za to wraz z przesyłką zakupionego towaru otrzymasz voucher o wartości 25 zł na następne zakupy w tym samym sklepie (zakupy te również będą musiały być na kwotę min. 100 zł). Promocja ma być dostępna do 31.08.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli voucherów ograniczonej do 5 320 sztuk. Regulamin promocji nie wspomina niestety o konkretnym terminie ważności voucherów. Jest tylko mowa o tym, że ten termin będzie określony na voucherze.

Czym jest portfel Masterpass?


Na blogu o portfelu Masterpass pisałem już wielokrotnie z powodu różnych promocji. Ale dla tych, którzy dotąd nie mieli z nim styczności, krótkie wyjaśnienie:
💡 Portfel elektroniczny MasterPass to bezpłatna usługa dostarczana przez MasterCard, dzięki której dane z jednej lub wielu kart płatniczych można przechowywać w jednym miejscu. Gdy dany sklep umożliwia płatność za pomocą MasterPass, wystarczy zalogować się do portfela, wybrać kartę, którą chcesz zapłacić i transakcję zatwierdzić PINem. Nie ma już wtedy konieczności podawania danych z karty za każdym razem, gdy wykonujesz płatności. Instrukcję aktywowania i korzystania z portfela znajdziesz tutaj. W chwili obecnej portfel udostępniają: Bank Zachodni WBK, BGŻ BNP Paribas, Pekao, Raiffeisen Polbank oraz firma uPaid (korzystać mogą także klienci pozostałych banków).

Przydatne dokumenty:

Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem obserwacji rynku i ofert promocyjnych oferowanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

6 komentarzy:

 1. Jak pod taki portfel podepnę kartę Millennium to zwrot za płatność też się naliczy? Mam konto w promocji ze zwrotem 2%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo sposób płatności się nie zmienia. Płacisz kartą w sklepie ale w nieco innej formie czyli przez Masterpass.

   Usuń
 2. Szkoda że artykuły spożywcze tylko dla W-wy i okolic :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, nie przejmuj się. Ja podałem warszawski kod pocztowy (Mokotów) i też miałem informację o tym, że art. spożywcze tylko dla Warszawy i okolic. Jakby system nie kumał kodu pocztowego.

   Usuń
  2. Spożywkę kupować przez Internet to loteria. Mogą sprzedać i przywieźć co im się rzewnie podoba, np. towary z króciutkim okresem ważności. Nie mówiąc już nic o owocach czy warzywach. Podstawa to wziąć do ręki samemu. Nigdy w ciemno nic do jedzenia nie kupię.

   Usuń
 3. Kiedyś Carrefour miał dobre ceny ale teraz wygląda to słabo. Przynajmniej na produktach spożywczych jak sobie porównuję. Ten rabat właściwie pokryje różnicę w cenach No chyba że na innych produktach już takiej różnicy nie ma to się opłaci.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...