Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 400 zł za kartę Citibank World MasterCard do wykorzystania w Douglas, H&M, Merlin.pl, Multikino, Sphinx i innych

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

27.07.2017

400 zł za kartę Citibank World MasterCard do wykorzystania w Douglas, H&M, Merlin.pl, Multikino, Sphinx i innych

W nowej promocji Citibanku zdobyć można solidną pulę punktów wymienialnych na vouchery.

Vouchery 400 zł za kartę Citibank World MasterCard
W tym przypadku nie ma więc jednego wskazanego sprzedawcy czy usługodawcy, u którego trzeba wykorzystać voucher, ale samodzielnie można wybrać miejsce lub miejsca (bo wybrać można wiele voucherów) odpowiadające zainteresowaniom i oczekiwaniom. A opcji w katalogu jest sporo.

Na początek kilka słów o programie lojalnościowym przy karcie Citibank World MasterCard. W standardowym zakresie punkty zbiera się za płatności kartą. Za każde wydane 5 zł otrzymasz 1 punkt, a jeśli płatności kartą wykonasz u partnerów programu to za każde wydane 5 zł bank naliczy Ci 2 punkty. Partnerami w programie są Douglas, H&M, Merlin.pl, Multikino, Play, Samsung, Sphinx oraz W.Kruk.

By zgromadzić punkty w standardowy sposób, czyli zbierając je przy okazji płatności kartą trzeba by mieć odrobinę cierpliwości. Ale już zupełnie inaczej wygląda sytuacja z ekstra pakietem powitalnym w promocji, dzięki któremu można szybko zgromadzić aż 16 000 punktów (standardowe 1 000 punktów na start + 15 000 dodatkowych). Za to można już zdobyć vouchery o wartości 410 zł.

Zdobyte punkty wymieniać można na nagrody z katalogu, który w sporym zakresie wiąże się również ze wspomnianymi wyżej partnerami. I tak np. za 1 950 punktów można mieć voucher o wartości 50 zł na zakupy w Douglas, H&M, Merlin.pl, citi-samsung.pl lub W.Kruk, ale też 50 zł do wykorzystania w restauracjach Sphinx, Chłopskie Jadło lub Wook, czy doładowanie o tej samej wartości w Play. Voucher do kina sieci Multikino na film 2D "kosztuje" 800 punktów. Wybrać można również nagrodę pieniężną (w katalogu to "cashback"), ale w tym przypadku zwrot na konto w wysokości 100 zł "kosztuje" 6 240 punktów, czyli już o wiele więcej niż 100 zł na voucherze zakupowym (za 3 900 punktów).

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć mogą osoby, które ukończyły co najmniej 21. rok życia oraz od 1.01.2015 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku.

Zasady promocji z punktami na start. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank World MasterCardi zdobądź dodatkowe 15000 punktów na powitanie":
 • gdy zadzwoni konsultant Citibanku, złożyć wniosek o kartę 
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • zawrzeć umowę i aktywować otrzymaną kartę 
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa (data będzie widoczna w umowie, którą bank do Ciebie odeśle): 
  • co najmniej jeden raz zalogować się w bankowości internetowej lub aplikacji banku oraz
  • wykonać transakcje kartą na sumę min. 1 000 zł

I to byłoby już na tyle. Otrzymasz wtedy 1 000 punktów bonusowych (które przyznawane są za pierwszą transakcję kartą) oraz 15 000 punktów w ramach nagrody. O spełnieniu warunków promocji zostaniesz powiadomiony wiadomością w poczcie wewnętrznej bankowości internetowej Citibanku do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W tym czasie zostaną też doliczone punkty.

Ważne wskazówki


▶ Transakcje na łączną kwotę min. 1 000 zł, które wykonać należy na potrzeby promocji muszą być transakcjami bezgotówkowymi. Kartą należy więc płacić w dowolnych punktach handlowo-usługowych lub w Internecie (transakcje muszą zostać zaksięgowane i nie mogą być zwrócone). Ale do wymaganej sumy nie zaliczą się ani przelewy z karty, ani wypłaty z bankomatów.

▶ O kartę kredytową w Citibanku zawnioskować mogą osoby, które spełnią poniższe kryteria:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 
Oprócz dochodów z umowy o pracę lub z działalności gospodarczej, bank uwzględnia również umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych.

▶ Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie nagroda jest zwolniona z podatku.

▶ Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, sprawdź poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Dowiesz się tam jak używać karty, by nie ponosić niepotrzebnych kosztów i oddawać dokładnie tyle, ile z niej wykorzystasz.

Citibank World MasterCard - prześwietlenie oferty


Na koniec tradycyjne omówienie produktu, z którego należy skorzystać w promocji. I tu dobre wieści! Bo standardowo karta nie należy do najtańszych, ale dzięki promocji można ją posiadać za darmo i to dożywotnio. Zgodnie z regulaminem:
"Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z Karty Głównej w pierwszym roku i kolejnych latach wynosi 0 zł"

Po wyrobieniu karty zwrócić uwagę trzeba wyłącznie na usługę CitiPhone (za dostęp do bankowości za pomocą infolinii). Opłata miesięczna wynosi 6 zł, ale z usługi można w każdej chwili zrezygnować. By to zrobić, wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać krótką wiadomość o treści: "Rezygnuję z CitiPhone".

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter (to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach):
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Douglas, H&M, Merlin.pl, Multikino, Sphinx ... w żadnych z tych establiszmentów moja noga nigdy nie postanie - to pewne!

  OdpowiedzUsuń
 2. To może być wiele płatności czy musi być 1 na 1000 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak chcesz. Liczy się suma więc może być wiele płatności.

   Usuń
 3. Nie ma info kiedy można zrezygnować z katy (zamknąć rachunek_.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jest info jak założyć konto i uzyskać kartę :)

   Usuń
  2. Po otrzymaniu punktów.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...