Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe: lipiec 2017 + ranking lokat

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.07.2017

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe: lipiec 2017 + ranking lokat

Wakacje wakacjami - są po to, by odpocząć. Ale naszym oszczędnościom odpoczynek się nie należy i najlepiej by zarabiały jak najwięcej.

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe na lipiec 2017
Ostanie tygodnie pokazały, że w temacie lokat i kont oszczędnościowych jakby coś drgnęło. I nie są to pojedyncze oferty, ale coraz więcej propozycji z lepszymi stawkami lub z dodatkowymi bonusami zwiększającymi zyski, bo oprócz odsetek zyskać można jeszcze coś ekstra. O tym wszystkim co aktualnie dostępne i najlepsze piszę poniżej.

Rada Polityki Pieniężnej konsekwentnie od wielu, wielu miesięcy nie zmienia stóp procentowych, ale banki sukcesywnie mniejszymi lub większymi kroczkami jednak cięły oprocentowanie lokat. Poprzedni miesiąc przyniósł jednak kilka nowości, które nieco się wyróżniają. Oby były początkiem nowego trendu.

W ostatnim miesiącu w na bieżąco przeze mnie aktualizowanym rankingu najlepszych lokat z oprocentowaniem na poziomie co najmniej 2,3% w skali roku (a więc takim, który w przybliżonym zakresie pozwala chronić nasze środki przed inflacją), pojawiło się aż 12 nowości! W pewnym momencie dzieliłem się tą informacją nawet na Facebooku:

I choć owszem w większości przypadków pojawienie się nowości czy wzrost oprocentowania objął wyłącznie lokaty długoterminowe, to może być to dobra prognoza na przyszłość. Banki przewidując wzrost oprocentowania w chwili obecnej podnoszą oprocentowanie lokat długoterminowych, by "wyłapać" jak najwięcej klientów na wysokie (przynajmniej na chwilę obecną) oprocentowanie, które jednak za jakiś czas okaże się już niskim (ale klientom posiadającym takie depozyty nie będzie opłacało się ich zrywać). Jaka jednak będzie przyszłość? Pożyjemy, zobaczymy.

Przegląd najlepszych lokat tradycyjnie zaczynam od przyjrzenia się najlepszym stawkom oprocentowania w poszczególnych bankach:
Najlepsze lokaty w poszczególnych bankach - lipiec 2017 r.

Już na tym wykresie też widać coś pozytywnego. Jeszcze kilka miesięcy temu co rusz mieliśmy czerwone słupki oznaczające spadki stawek. Teraz sytuacja przynajmniej się uspokoiła.

Dla ułatwienia przeglądu lokaty na potrzeby niniejszego wpisu pogrupowałem. A znajdziesz tu:
 • Lokaty promocyjne 
  • Lokaty bez konta osobistego 
  • Lokaty z kontem osobistym 
 • Lokaty mobilne 
 • Najkorzystniejsze dla każdego 
  • Lokaty kilkumiesięczne 
  • Lokaty długoterminowe 
 • Najlepsze konta oszczędnościowe

Lokaty z bonusami


Zacznę jednak od okazji, w których zyskać można nie tylko odsetki, ale też dodatkowy, gwarantowany bonus, powiększający łączne zyski ze zdeponowanych środków.

Lokata z biletami do kina. Pierwsza z ofert to popularna Lokata Happy, czyli powitalna propozycja dla nowych klientów Idea Banku, którzy nigdy nie mieli żadnych umów z Idea Bankiem, ani nie wnioskowali o jakikolwiek produkt w tym banku. Zakładając lokatę bez konieczności otwierania konta czy korzystania z jakichkolwiek innych produktów banku uzyskasz promocyjne oprocentowanie dla kwoty do 10 000 zł. Oprocentowanie uzależnione jest od okresu lokaty, jaki wybierzesz w momencie jej zakładania i wynosi 4% w skali roku przy wariancie lokaty na 2 miesiące, 3,5% w skali roku na 3 miesiące lub 3% w skali roku przy 1-miesięcznym okresie depozytu. Do zakładanej lokaty dostaniesz też w prezencie 2 bilety do Cinema City. Warunkiem załapania się na dodatkowy bonus jest złożenie wniosku za pośrednictwem strony promocji. Szczegółowy opis oferty banku znajdziesz w oddzielnym wpisie na mym blogu tutaj.

Lokata z premią 100 zł. Druga z okazji do bankobrania przy założeniu lokaty to najnowsza promocja Toyota Banku. Lokata nosi nazwę Plan Depozytowy na 160 dni, a oprocentowanie wynosi w jej przypadku 2,25% w skali roku. Ta stawka może nie jest oszałamiająca, ale na zwiększenie zysków wpływa przede wszystkim gwarantowany bonus w wysokości 100 zł. W promocji wymagane jest wpłacenie kwoty min. 5 000 zł (a maksymalnie ulokować można do 130 000 zł) i założenie konta osobistego. Na promocję można załapać się tylko do 10.07.2017 r. Więcej o popularnej propozycji Toyota Banku przeczytasz w mym odrębnym wpisie opublikowanym tutaj.

Lokaty promocyjne


Promocyjne lokaty nie kończą się jednak wyłącznie na dwóch wyżej wymienionych propozycjach z dodatkowymi bonusami. Wśród z nich znaleźć można przede wszystkim lokaty powitalne, które owocują dobrym (przynajmniej jak na obecny czasy) oprocentowaniem od 3 do 4% w skali roku. Zazwyczaj mają jednak dodatkowe warunki do spełnienia, choć nie zawsze muszą one być wyśrubowane. Wśród tych propozycji jest jedna nowość wśród lokat z kontem osobistym - wyróżniająca się na tle pozostałych.

Lokaty bez konta osobistego


W tej grupie nic się nie zmieniło w porównaniu z miesiącem poprzednim. Prym wśród najlepszych ofert wiedzie Idea Bank, dający nowym klientom do wyboru jedną z poniższych lokat:
 • Lokata Happy - jej warunki opisałem nieco wyżej, gdyż nowością od niedawna jest możliwość otrzymania w prezencie dwóch biletów do kina za skorzystanie z tej oferty.
 • Lokata Happy Pro (na 3 miesiące)  z oprocentowaniem 3% w skali roku dla kwoty od 500 do 25 000 zł. 
 • Lokata Happy Plus (na 3 miesiące) z oprocentowaniem 2,5% w skali roku i dla kwoty od 10 000,01 do 100 000 zł.

O ile warunki skorzystania z powyższych propozycji Idea Banku są restrykcyjne (oferta skierowana jest tylko do nowych klientów, którzy dotąd nie mieli nic wspólnego z tym bankiem), o tyle bardziej liberalne zasady obowiązują w BGŻ Optima (nowym klientem jest osoba, która w banku tym nie posiada konta oszczędnościowego co najmniej od 12 miesięcy; po takim rozbracie można powrócić i skorzystać z promocyjnej lokaty). Do wyboru mamy tu jedną z dwóch opcji:

 • Lokata Bezkarna (na 3 miesiące) z oprocentowaniem 3% w skali roku dla kwoty od 1 000 do 20 000 zł
 • Lokata Bezkompromisowa (na 3 miesiące) z oprocentowaniem 2,5% w skali roku i możliwością wpłacenia od 1 000 do 100 000 zł

Obydwie lokaty w BGŻ Optima charakteryzują się tym, że można je zerwać w dowolnym momencie bez utraty odsetek (zostaną one naliczone za okres faktycznego zdeponowania środków). Wraz z lokatą w tym banku otwiera się również rachunek oszczędnościowy (prowadzony za 0 zł bez warunków), który służy obsłudze lokaty, ale i deponowaniu oszczędności. Można na nim uzyskać stawkę 2,2% w skali roku dla kwoty do 150 000 zł; warunki te obowiązują wyłącznie do 26.07.2017 r..

Wyżej wymienione lokaty w Idea Banku, jak i w BGŻ Optima możesz założyć online - celem zawarcia umowy wystarczy wykonanie przelewu środków (ważne przy tym by przelew wykonać z własnego konta, tak by dane przy przelewie zgadzały się z tymi podanymi we wniosku o lokatę).

Lokaty z kontem osobistym


Przegląd tych lokat zacznę od zapowiedzianej wyżej nowości, którą w ostatnim czasie zaserwował Deutsche Bank. Tu otwierając konto (bez opłat jeśli utrzymasz lokatę na odpowiednią kwotę, tj. min. 50 000 zł) możesz skorzystać z Lokaty powitalnej dbPremium z oprocentowaniem 3% w skali roku. Warunki lokaty nie są tu ograniczane niskimi limitami, jak to zazwyczaj bywa przy lokatach powitalnych, bo wpłacić można do 100 000 zł, a z promocyjnego oprocentowania korzystać aż przez 12 miesięcy. Przeczytaj więcej na temat promocyjnej oferty Deutsche Banku >>

Są też i inne banki, które oferują bardzo dobre lokaty powitalne z promocyjnym oprocentowaniem dla osób otwierających konto osobiste i są to na szczęście też konta, które są darmowe. Takie propozycje to:
 • Nest Lokata Witaj - to oferta Nest Banku obowiązująca dla kwoty od 1 000 do 10 000 zł, przy której uzyskać można 4% w skali roku. Lokatę można założyć w ciągu 30 dni od otwarcia bezwarunkowo darmowego konta osobistego. Klient do wyboru ma jeden z dwóch okresów depozytu: 6 miesięcy (w przypadku zapewnienia wpływu wynagrodzenia na konto - więcej na ten temat piszę tutaj) lub na 3 miesiące (bez dodatkowych warunków).
 • Lokata na Wejście - w mBanku to powitalna oferta (z oprocentowaniem 3,5% w skali roku na 3 miesiące i dla kwoty do 10 000 zł) obowiązująca dla otwierających konto. By nic za nie nie płacić najlepiej wybrać eKonto w taryfie standard bez karty płatniczej. Choć osobiście uważam, że zamiast stawać się klientem mBanku dla samej lokaty powitalnej, lepiej założyć takie konto w mBanku w promocji z bonusami o łącznej wartości 800 zł.

Promocyjne propozycje lokat powitalnych znaleźć można jeszcze w Plus Banku i Credit Agricole. Wymagane tam otwarcie kont zobowiązuje jednak do spełniania określonych warunków (zapewniania comiesięcznych wpływów czy wykonywania płatności kartą na określone sumy) celem unikania opłat (wyjątkiem jest 1. Konto w Credit Agricole, ale to propozycja wyłącznie dla osób w wieku 18-27 lat). W Plus Banku uzyskać można (średnie) oprocentowanie 4% w skali roku na 3 miesiące i do 10 000 zł, a w Credit Agricole 3% w skali roku przez okres dwóch miesięcy dla kwoty nawet do 50 000 zł.

Lokaty mobilne


W tym miejscu omówienie krótkie, w postaci tabeli:
Bank
Okres
Oprocentowanie:
Min. kwota
Max. kwota
Eurobank*
1 miesiąc
3,50%
200 zł
10 000 zł
Getin Bank
2 miesiące
3%
500 zł
10 000 zł
BZ WBK
4 miesiące
2,5%
1 000 zł
20 000 zł
Bank Millennium
3 miesiące
2,25% (lub 2,5%)**
1 000 zł
10 000 zł
* - lokata dostępna wyłącznie w ciągu 7 dni od aktywacji aplikacji mobilnej
** - wyższa stawka obowiązuje w przypadku założenia lokaty w aplikacji z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości

Z lokat tych skorzystać można tylko jednorazowo, posiadając (lub otwierając) konto w danym banku. Wyjątkiem jest jedynie Bank Millennium, w którym po zakończeniu jednej lokaty mobilnej możliwe jest założenie kolejnej. Tak jak sugerują nazwy lokat, są one dostępne wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej (nie założysz ich ani w oddziale, ani w bankowości internetowej).

Najkorzystniejsze dla każdego


Lokaty, które nie są obwarowane warunkami "tylko dla nowych klientów", "do 10 000 zł" (i podobnymi zasadami utrudniającymi oszczędzającym skorzystanie z oferty) są najbardziej pożądane. I ta właśnie część niniejszego wpisu dotyczy tego typu lokat. Wśród nich wyróżniam lokaty krótkoterminowe oraz dla długodystansowców (czyli na co najmniej 12 miesięcy, a w praktyce na dłużej).

Lokaty kilkumiesięczne


Wśród lokat bez dodatkowych warunków na okres kilku miesięcy najlepszą - na chwilę publikacji niniejszego wpisu - jest Lokata Wielki Procent w Idea Banku. Na dwa miesiące można tu uzyskać 2,5% w skali roku bez konieczności zakładania konta czy korzystania z jakichkolwiek innych produktów banku. Wpłacić na tę lokatę można do miliona złotych. Przeczytaj więcej o Lokacie Wielki Procent >>

Także w Nest Banku można uzyskać 2,5% w skali roku, ale na dłuższy okres, bo na 6 miesięcy lub 2,4% na 3 miesiące. Trzeba jednak wpłacić "nowe środki", a dodatkowo posiadać lub założyć konto osobiste w Nest Banku (na szczęście bezwarunkowo darmowe). Lokaty te można też założyć bez konta (pozostaje jednak wymóg wpłaty "nowych środków"), ale wtedy oprocentowanie jest niższe: 2,3% w skali roku na 6 miesięcy i 2,2% na 3 miesiące.

Do 10.07. (lub do wyczerpania puli wniosków) dostępna jest jeszcze Lokata Deklasująca w BGŻ Optima. Na nią wpłacić można do 100 000 zł (a jeden klient może uzyskać maksymalnie 3 takie lokaty). Na 3-miesięcznym depozycie uzyskać można 2,3% w skali roku.

W innych bankach w chwili obecnej trudno o oprocentowanie wynoszące co najmniej 2,3% w skali roku na okres kilku miesięcy. Najbliżej tego minimum jest Plan Depozytowy na 160 dni w Toyota Banku (oprocentowanie 2,25% w skali roku), wspomniany już na wstępie w związku z dodatkowym bonusem 100 zł za otwarcie.

Lokaty długoterminowe


Tu wybór mamy spory i (o czym wspomniałem na wstępie), właściwie coraz większy, bo ostatnio banki wprowadziły kilka nowości (np. Idea Bank wprowadził lokatę rentierską) lub podniosły oprocentowanie (Eurobank).

W chwili obecnej najlepsze oprocentowanie na 2 lata oferują: Idea Bank (2,7%), Toyota Bank (2,6%) i Nest Bank (2,5%). W przypadku okresu trzech lat z najlepszych propozycji skorzystać można w Idea Banku i Toyota Banku (po 2,75%). W każdym podanym przypadku oprocentowanie ujęte jest w skali roku.

Najlepsze konta oszczędnościowe


W tym miejscu znajdziesz wyłącznie konta oszczędnościowe, które mają gwarancję utrzymania warunków przez określony czas (w praktyce od trzech do sześciu miesięcy). Dzięki temu można mieć pewność uzyskania określonych odsetek, a tym samym warunki takiego konta zbliżone są do tego co można by uzyskać na lokatach krótkoterminowych. Z tą różnicą - na plus kont oszczędnościowych - że środki można tu dopłacać, jak i w dowolnej chwili wypłacać (bez utraty odsetek), co już na lokatach tak powszechne nie jest.

Było dziś już o nowościach wśród lokat, a teraz i czas na nowość wśród kont oszczędnościowych, bo i tutaj takowa się pojawiła i od razu wskoczyła na drugie miejsce zestawienia, gdyż oferuje 3% w skali roku.

To propozycja T-Mobile Usługi Bankowe, która nowym klientom (ale okres wykluczenia jest niewielki - konta osobistego w tym banku wystarczy nie posiadać od 1.04. br.) daje możliwość ulokowania do 50 000 zł i utrzymania promocyjnej stawki (3% w skali roku) przez 92 dni. Jednak to nie wszystko co można z T-Mobile Usługi Bankowe zyskać. Bank zwraca też 5% płatności kartą wydaną do konta i w ten sposób zaoszczędzić można nawet 150 zł lub więcej. Sprawdź szczegółowe prześwietlenie oferty T-Mobile Usługi Bankowe >>

Pierwsze miejsce pod względem wysokości oprocentowania niezmiennie zajmuje jednak ciągle Orange Finanse. Tu można uzyskać 3,5% w skali roku przez okres nawet sześciu miesięcy, ale jedynie dla kwoty do 10 000 zł. Dodatkowo trzeba też wykazywać się aktywnością w płaceniu kartą (co miesiąc wydać należy co najmniej 300 zł).

Oprocentowanie 2,55% w skali roku na koncie oszczędnościowym oferuje Deutsche Bank dla kwoty do 100 000 zł przez okres czterech miesięcy od otwarcia rachunku. Uwzględniając fakt, że w banku tym można też założyć wspominaną już lokatę powitalną dbPremium (3% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł), to robi się nam tu już całkiem fajny pakiet dla oszczędzających, który z dobrymi stawkami oprocentowania pozwala ulokować nawet do 200 000 zł (propozycja powinna więc zainteresować zwłaszcza zamożniejszych).

W Banku Millennium na Koncie Oszczędnościowym Profit promocyjna stawka 2,5% w skali roku obowiązuje dla nowych środków (skorzystać więc mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku). W ten sposób można ulokować do 100 000 zł i z promocyjnej stawki korzystać przez 92 dni od pierwszej wpłaty na konto.

Także do 2,5% uzyskać można w Getin Banku (do 100 000 zł), więc to bardzo podobna propozycja do tej z Banku Millennium, aczkolwiek tu utrzymanie gwarancji niezmienności oprocentowania obowiązuje przez 122 dni. Bardziej wyśrubowane są jednak warunki dostępności oferty (obowiązuje dla osób, które konta w Getin Banku nie mają co najmniej od 1.01.2016 r.)

Także 2,5% w skali roku i przez okres trzech miesięcy oferuje Eurobank. Z takiej stawki na rachunku Ekstra Zysk skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci, a promocyjna stawka obowiązuje dla kwoty do 30 000 zł.

Wszystkie konta oszczędnościowe z oprocentowaniem wynoszącym co najmniej 2,3% w skali roku i z gwarancją utrzymania warunków przez określony czas znajdziesz w poniższej tabeli:
Bank
Konto
Oprocentowanie
Kwota objęta promocyjną stawką
Okres obowiązywania oprocentowania
Dostępność promocji
Orange Finanse
Konto Oszczędnościowe
3,5%
do 10 000 zł
6 miesięcy
do 17.08.2017 r.
T-Mobile Usługi Bankowe
Konto Oszczędnościowe
3%
do 50 000 zł
92 dni
do 31.08.2017 r.
Deutsche Bank
db Konto Oszczędnościowe Plus
2,55%
do 100 000 zł
4 miesiące
do odwołania
Getin Bank
Konto oszczędnościowe „Na dobry początek”
do 2,5%
do 100 000 zł
122 dni
do 31.07.2017 r.
Bank Millennium
Konto Oszczędnościowe Profit
2,5%
do 100 000 zł
92 dni
do 26.08.2017 r.
Eurobank
Rachunek Ekstra Zysk
2,5%
do 30 000 zł
3 miesiące
do odwołania

Wszystkie banki, których lokaty i konta oszczędnościowe omawiam w powyższym wpisie podlegają Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twe środki ulokowane w tych bankach są w 100% bezpieczne (do równowartości kwoty 100 000 euro).

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące lokat, sprawdź przygotowany przeze mnie poradnik: "Lokata bankowa: co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć". Tam znajdziesz też prosty w obsłudze kalkulator umożliwiający wyliczenie spodziewanych odsetek. Wszystkie najlepsze lokaty bankowe znajdziesz zawsze w na bieżąco aktualizowanym rankingu lokat.

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu Bankobranie - zarówno z opisami promocji bankowych, jak i doniesieniami o najlepszych lokatach bankowych.  na Twitterze i polub na Facebooku:

24 komentarze:

 1. Coś jakby zaczyna się dziać. Choć nie wiadomo czy te ożywienie czerwcowe nie jest chęcią ściągnięcia klientów z kasą z BZ WBK. Konta 4% the end.

  OdpowiedzUsuń
 2. No coś drgnęło. Już nawet Raiffeisen podniósł oproc. konta Wymarzony Cel do 2,2%.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze że zaczyna rosnąć oprocentowanie ale niestety jaramy się wzrostami 0,1-0,3%. Sam się łapię na tym a to śmieszne różnice.

  OdpowiedzUsuń
 4. No faktycznie coś drgnęło, bo i Alior wyskoczył z lokatą 2,0% na 92 dni na nowe środki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alior na nowe środki oferuje już 2,25% na 120 dni.

   Usuń
 5. a to orange finanse to tylko dla nowych klientów czy to 6 miesiecy od otworzenia konta oszczednościowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla nowych.

   Usuń
  2. jest chyba tak, że w ciągu 60 dni od otwarcia konta możesz złożyć wniosek albo już od razu zawnioskować przy otwieraniu konta. Ja korzystałem z tej pierwszej opcji - jakoś chyba po 2 tygodniach złożyłem wniosek.

   Usuń
 6. A ile teraz jest na tych kontach co miały 4% w BZ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skad wiadomo ze jest 0%? W szczegolach kont nadal mam widoczne 4%. Czy to blad?

   Usuń
  2. W szczegółach w tabelce z oprocentowaniem faktycznie jest 4% ale jest też pod tabelką dopisek: 2. Promocyjne warunki oprocentowania obowiązują do 30.06.2017 r.

   Usuń
 7. Mr. Złotówa, lokata powitalna na 4% w Alior Banku chyba już nie występuje (nie ma jej w nowej tabeli oprocentowania).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Kilka godzin temu usunąłem z wpisu.

   Usuń
  2. Mr. Złotówa, ale słupek w grafice pozostał :) Teraz najwyżej oprocentowaną lokatą w Alior jest ta 92-dniowa na nowe środki na 2,0% :(

   Usuń
  3. 2% w Aliorze to całkiem sporo jak na obecne warunki.

   Usuń
  4. No w Aliorze to oprocentowanie szorowało po dnie i już bliżej 0 było a tu niespodzianka.

   Usuń
 8. K.O w nest banku (kiedyś smart)niezmiennie od roku 2,2℅ także bez rewelacji w innych bankach

  OdpowiedzUsuń
 9. Nic nie drgnęło posucha i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 10. Za to dziś nastąpiło cięcie w Toyota Banku. Plan depozytowy 160 dni już na 2%. Nie dotyczy jedynie uczestników promocji.

  OdpowiedzUsuń
 11. a jak oceniacie co prawda inny produkt niż tradycyjna lokata ale o niewielkim ryzyku a jednak zdecydowanie lepszą stopą zwrotu w okresie pierwszych 100 dni? https://unilokataplus.pl/ warto podejmować niewielkie ryzyko, czy trzymać się gwarantowanych %, które dają banki? procent brutto vs netto to już dobre 19% do przodu... Macie jakieś doświadczenia z tego typu produktami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te sformułowania "niewielkie ryzyko". Ściema ściemę pogania, z dala od takich wynalazków!

   Usuń
  2. 1. W funduszu nie masz gwarancji nie tylko zysku, ale nawet zwrotu całości kapitału - zawsze może się okazać, że do wypłaty będziesz miał mniej niż wpłaciłeś.
   2. Ta promocja też jest do pewnego stopnia loterią, bo pula premii jest ograniczona, a informacji o tym, czy została już wyczerpana nigdzie nie znajdziesz - możesz wpłacić pieniądze, licząc na ten 1% extra, a potem okaże się, że się nie załapałeś. No a bez tej premii to żadna atrakcja - stopa zwrotu za ostatni rok to ok. 2% (oczywiście brutto).

   Usuń
 12. Od dziś lokata 3% w eurobanku dla nowych klientów. Max 25000 i tylko przez Expandera.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...