Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 400 zł premii z kontem Citi Priority (2. edycja)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.07.2017

Do 400 zł premii z kontem Citi Priority (2. edycja)

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w Citibanku.

Nawet 400 zł za konto Citi Priority w Citibanku
Warunki do spełnienia w tej edycji są powielone z poprzedniej (doprecyzowano jedynie kwestię wpływów, ale to na plus dla uczestników promocji). W akcji zdobyć można 100 zł na start i po 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy (dzięki wysokiemu, bo aż 6-procentowemu zwrotowi za dowolne płatności kartą). Łącznie więc da się uzbierać nawet 400 zł.

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualne propozycje Citibanku<<

Dla kogo promocja? W akcji udział wziąć mogą osoby, które po 30.06.2016 r. nie posiadały ani nie współposiadały konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Uczestnikami promocji śmiało mogą być za to osoby, które posiadały lub nawet teraz posiadają kartę kredytową w Citibanku.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja II":
 • do 30.10.2017 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy (w promocji udział biorą wyłącznie zgłoszenia wysłane w taki sposób) 
 • najpóźniej do 30.11.2017 r. zawrzyj umowę i aktywuj konto Citi Priority

Dalej przyjdzie już tylko spełniać warunki uprawniające do zdobycia poszczególnych premii. A do wzięcia jest bonus na start w wysokości 100 zł oraz do 300 zł w postaci wysokich zwrotów za płatności kartą.

Bonus 100 zł na start


Ta premia trafi na Twe konto jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto spełnisz warunek jego bezpłatnego prowadzenia. A spełnić należy jeden z poniższych:
 • utrzymaj na rachunkach w Citibanku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł (warunek 1) lub
 • zapewnij na konto wpływy w łącznej wysokości co najmniej 5 000 zł oraz na koniec miesiąca posiadaj jeden z produktów kredytowych Citibanku - może to być np. karta kredytowa (warunek 2)

Warunki proste, aczkolwiek niezbędne jest kilka wyjaśnień. W przypadku pierwszego z warunków środki które będą zaliczanie do średniomiesięcznego salda nie muszą znajdować się na nieoprocentowanym koncie osobistym. Zgodnie z regulaminem:
"Średniomiesięczne saldo środków (...) wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach uczestnika Oferty w Banku w kolejnych dniach miesiąca podzielonej przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym"

Można je więc częściowo ulokować np. na Koncie SuperOszczędnościowym (jego oprocentowanie to 1,5% w skali roku do 20 000 zł; by za ten rachunek nic nie płacić co miesiąc należy zapewnić na konto osobiste wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 3 000 zł; warto również pamiętać, że odsetki na Koncie SuperOszczędnościowym bank naliczy wyłącznie za miesiąc w którym nie wykonasz żadnej wypłaty środków z tego rachunku oszczędnościowego - w przypadku wypłacania wszystkich środków z konta najlepiej więc zrobić to na początku miesiąca kalendarzowego). 

W przypadku warunku drugiego wpływy na sumę min. 5 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła - mogą więc być przelewem z Twego konta w innym banku (ważne tylko by wpływ ten nie pochodził z żadnego rachunku dla klientów indywidualnych w Citibanku, a więc by nie był przelewem wewnętrznym). Wpływ oznacza oczywiście pojawienie się środków na koncie w Citibanku, ale bez konieczności ich utrzymania przez jakikolwiek okres. Możesz więc je wydawać, przelać lub wypłacić. Bank kwestię wpływów doprecyzował, bo jeszcze w poprzedniej edycji promocji mowa była o "wpływie wynagrodzenia" (choć było to niepotrzebne, bo nigdzie też niedoprecyzowane, a w praktyce więc i nie musiał to być wpływ od pracodawcy; teraz jednak sytuacja jest jaśniejsza i bezdyskusyjna).

💡 Jeśli nie posiadasz żadnego produktu kredytowego w Citibanku, a łatwiej Ci spełnić wytyczne z drugiego warunku, być może to będzie najlepszy argument, by wyrobić bezwarunkowo darmową kartę kredytową Citi Simplicity, a przy tej okazji zgarnąć jeden z gwarantowanych prezentów, którym może być np.:

Skorzystania z promocji karty kredytowej nie wyklucza z późniejszego założenia konta (i na odwrót), więc zyski ze stania się klientem Citibanku mogą być podwójne 😉

Aż 6% zwrotu za dowolne płatności kartą 


Oprócz bonusu na start w promocji można też uzyskać wysoki, 6-procentowy moneyback. Otrzymasz go gdy na Twym koncie zostaną zaksięgowane płatności kartą na min. 50 zł. W miesiącu można uzyskać zwroty do 50 zł (by je zgarnąć wydać wystarczy 833,34 zł). Nagrodę w postaci zwrotu za płatności kartą uzyskasz za spełnienie warunków w ciągu sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu w którym otwarto konto. Łącznie uzbierać można więc 300 zł zwrotów.

Transakcje kartą, które będą zaliczane do zwrotów ważne, by:
"a) były transakacjami bezgotówkowymi, dokonanymi w punktach handlowo – usługowych lub przez internet, 
b) zostały zaksięgowane na Koncie w danym miesiącu kalendarzowym, 
c) nie były transakcjami zwróconymi"

Bank ma wypłacać zwroty do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków moneybacku (ważne by do tego momentu nie zamykać konta, ani nie składać wypowiedzenia). Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie wypłacane premie są wolne od podatku dochodowego.

Citi Priority - prześwietlenie oferty


Warunki, których spełnienie pozwala uniknąć opłaty za konto opisałem już nieco wyżej (jeden z warunków musi zostać spełniony w każdym miesiącu by nie płacić za konto). Teraz tylko jeszcze kilka informacji o pozostałych cechach konta. A są to:
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty (bez warunków) 
 • 0 zł za przelewy krajowe PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w PolscePo wysłaniu formularza zgłoszeniowego, w ciągu kilku dni powinien skontaktować się z Tobą konsultant banku celem przyjęcia wniosku i umówienia kuriera, który przybędzie do Ciebie z dokumentami do podpisu.

Jeśli posiadasz już dostęp do bankowości internetowej Citibanku (bo np. masz już kartę kredytową w tym banku) to procedura wygląda nieco inaczej. Również należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i w rozmowie telefonicznej z konsultantem złożyć wniosek, ale dokumenty (umowa, regulaminy) będą do zatwierdzenia w bankowości internetowej.

Liczba wniosków objętych promocją została przez bank ograniczona do 1 000 sztuk (oferta promocji banku zostanie wycofana w przypadku wyczerpania limitu).


⭐⭐⭐⭐ - w ratingu ofert (systemie ocen promocji bankowych dostępnym na blogu Bankobranie) powyższej promocji daję 4 gwiazdki (na 5 możliwych). Główne zalety propozycji to: umiarkowany okres wykluczenia z promocji byłych posiadaczy konta w Citibanku, wysoki zwrot za płatności kartą bez wykluczeń miejsc w których można płacić i liczyć na moneyback, a do tego możliwość wzięcia udziału w akcji także osób, które już są klientami Citibanku i np. posiadają kartę kredytową. Powodem braku piątej gwiazdki (czyli uzyskania maksymalnej noty) są warunki zwalniające z opłat za kartę - dla osób, które nie mają produktu kredytowego w Citibanku są one wyśrubowane (bo utrzymanie salda konieczne jest przy - delikatnie mówiąc - nieoszałamiającym oprocentowaniu produktów oszczędnościowych); o wiele łatwiej na szczęście mają ci, którzy posiadają lub wyrobią np.wspomnianą kartę kredytową. Wtedy warunek zwalniający z opłat (czyli wpływ 5 000 zł) jest o wiele prostszy.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję dość licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników, którzy donosili o nowej edycji promocji. Do kontaktu ze mną do dyspozycji pozostaje formularz kontaktowy

Przydatne dokumenty:

77 komentarzy:

 1. Czyli te 50 zł miesięcznie dostanę tylko wtedy gdy wydam min. 833,34 zł? Czy jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak dokładnie przez 6 miesięcy tak możesz dostawać po 50zł co razem da ci 300zł plus jeszcze 100zł na start razem 400 świetna promocja :D

   Usuń
  2. Wysokość zwrotu uzależniona jest od sumy płatności kartą. Trzeba wydać min. 50 zł, ale przy wydaniu np. 500 zł zwrot wyniesie 30 zł. Jeśli ktoś chce wycisnąć maksymalnie tyle ile się da to trzeba wydać min. 833,34 zł.

   Usuń
 2. Mam Simplicity. Czy karta do konta to też MC czy może Visa?

  OdpowiedzUsuń
 3. W opisie jest chyba błąd bo 30.06.2017 już minął.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, poprawione. Promocja dostępna jest do 31.10.2017 r. Dzięki za czujność!

   Usuń
 4. Jest jeszcze premia za polecenie konta
  https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-oferty-polec-konto-citi-priority-znajomemu.pdf

  OdpowiedzUsuń
 5. Musi być jeden przelew na 5k czy może być kilka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się zastanawiałem ale chyba może być suma bo w regulaminie jest napisane "otrzymał na Konto wpływy w łącznej wysokości min. 5000 zł" więc liczba mnoga

   Usuń
 6. Czy płatności rachunkow SB zalicza się do moneybacku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko. Nie ma wykluczeń :)

   Usuń
  2. To opłaty mieszkania, remontówki, prąd szkoła i 50 wraca skoro nie ma wykluczeń:)

   Usuń
 7. Czy sa jakieś wykluczenia przy płatnościach karta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Odpowiedź w powyższym wątku ;)

   Usuń
 8. Przed chwilą dzwonił konsultant i stwierdził,że nie mogę skorzystać z wariantu drugiego(wpłata 5000zł.)ponieważ mam dochód ok.1000zł a minimum musi być 1200zł.Przez to nie dadzą mi karty k.Jak to się ma do zliberalizowanych wpływów?Czy nie usiłuje naciągnąć mnie na słabą lokatę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku wnioskowania o kartę kredytową bank faktycznie wymaga udokumentowanych dochodów na poziomie min. 1 200 zł (wspominam o tym w podlinkowanych opisach promocji karty kredytowej). W tej sytuacji, bez wyrobienia karty kredytowej (i bez posiadania innego produktu kredytowego) zrealizowanie warunku nr 2 nie wchodzi w grę.

   Usuń
 9. Wniosek złożony :) Czy przy wykonaniu płatności kartą w lipcu, pierwszy moneyback będzie już w sierpniu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy Uczestnik, który spełni warunki wskazane w Punkcie 6 Regulaminu otrzyma miesięczną premię o równowartości 6% zwrotu
   za transakcje w ciągu sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących ***po miesiącu w którym otwarto Konto***

   Usuń
 10. Jak wygląda sprawa w przypadku spełnienia pierwszego warunku czyli utrzymania na koncie salda w wysokości 30 tys. Rachunek oszczędnościowy oprocentowany jest 1,5 % ale tylko do 20 tys. zł. Czyli jak dobrze rozumiem trzeba trzymać jeszcze 10 tys. na koncie jako nieoprocentowane? Proszę o potwierdzenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest jeszcze zwykłe konto oszczędnościowe a nim całe do 0,8%

   Usuń
 11. To w jakiej kolejności korzystać z tej promocji założyć najpierw kartę kredytową z promocji rowerowej a potem dopiero ROR z debetówką?

  OdpowiedzUsuń
 12. Konto superoszczędniościowe jest darmowe tylko przy dodatkowej wpłacie wynagrodzenia na kwotę 3000 zł czy może ktoś potwierdzić że wystarczy zwykły przelew z tytułem wynagrodzenie czy faktycznie musi być wynagrodzenie od pracodawcy. Bo niestety karty kredytowej nie mogę wziąć , także pozostaje mi wariant 1.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz sam sobie przelać tytułując "wynagrodzenie". Sprawdzone w poprzedniej edycji.

   Usuń
 13. Przed chwila dzwonil do mnie konsultant. Twierdzi ze tytuł przelewu zgodnie z regulaminem musi brzmiec wynagrodzenie ? Wiec jak to wkoncu z tym jest ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo ma w swej głowie coś ze starej promocji i klapki na oczach i klepie to. Jak mnie wkurzają konsultanci z infolinii. Jak coś mówi to powinien zacytować regulamin. A czy tam coś jest o wynagrodzeniu???

   Usuń
  2. W regulaminie nie ma słowa o "wynagrodzeniu". Było w poprzednim ale i tak bez sensu bo nie weryfikowali tego

   Usuń
  3. Ja dziś podpisałem umowę. Konsultantka pytała mnie czy przelew będzie wynagrodzeniem czy zewnętrzny z innego banku. Wybrałem drugą opcję. Nie było problemu.

   Usuń
  4. Właśnie mnie też to pytanie zszokowało. Ponieważ: a) co ich to obchodzi? b) to tylko Twoja deklaracja a koncepcję przecież klient może zmienić w każdym momencie c) jak to pytanie ma się do regulaminu promocji d) i w końcu oświadczenia na końcu rozmowy z konsultantem, gdy potwierdzasz że mówisz prawdę i tylko prawdę.
   Ja powiedziałam że wynagrodzenie ale wcale nie traktuje tego poważnie. Bo niby dlaczego w momencie zakładania rachunku (przecież to tylko debetowka) mam już wiedzieć skąd będę osiągac przelewy.

   Usuń
 14. Czy 30 000 muszę trzymać na koncie przez cały czas trwania money backu czy po otrzymaniu bonusu na start mogę je wypłacić i dalej korzystać z money backu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale jak nie utrzymasz salda w kolejnych miesiącach to Ci dziabną opłatę za konto.

   Usuń
 15. Moja żona założyła konto.przeleje Jej 5 k i pasuje ale nie dostNie karty kredytowej bo jest na macierzyńskim do lipca i pójdzie na zasiłek.dostanie 100 + zwroty skoro nie spełnia całego punktu drugiego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostanie jak spełni warunek nr 1

   Usuń
 16. Zastanawia mnie jedno wraz z żoną posiadamy karty Citi Simplicity i czy teraz ja mogę polecić żonie konto Citi Priority żeby zgarnąć 100zł za polecenie, a potem żona poleci to konto mi i też zgarnie 100zł za polecenie ?? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz, ja poleciłem dziadka, dziadek babcię a babci wnuczka czyli mnie :)

   Usuń
 17. a mnie mimo, że mam dochód powyżej 1.200 (czego wymagają) drugi raz nie przyznali KK :( innych zobowiązań nie posiadam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może masz złą historię kredytową albo nie masz wcale bo to też może być powodem.

   Usuń
  2. Brak historii też może być powodem? To jak mam ją wyrobić?

   Usuń
  3. Może. Wyrobisz np. jakiś systemem ratalny, studencką kartą kredytową w BZ WBK albo kartą lub limitem w banku który ma bardziej liberalne zasady udzielania kredytów. Ogólnie taka historia się przydaje. Zwłaszcza jeśli kiedyś planujesz np brać kredyt hipoteczny.

   Usuń
  4. Słuchajcie, ja nie miałam wcześniej żadnej historii kredytowej i przyznali mi ta kartę kredytową. Więc jeśli nic nie wiesz o tym żebyś miał zła historie kredytowa to to zweryfikuj w bik, żeby się później nie okazało, że ukradli Ci kiedyś tam dokumenty a tutaj nagle masz cudze zobowiązania do spłacenia.

   Usuń
 18. Czy posiadając tylko kartę kredytową w CitiBanku mogę polecić samego siebie do założenia konta osobistego i otrzymam oba zwroty za polecenie i za założenie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielu by tak chciało... ale nie znam programu poleceń w którym bank płacił by klientowi za samopolecenie. Byłoby nielogiczne.

   Usuń
  2. Przestudiowałem regulamin promocji "Poleć konto City Priority" i nie znalazłem takiego wykluczenia. Na infolinii generalnie konsultant stwierdził, że nie mogę tak postąpić ale nie umiał się powołać na żaden punkt w regulaminie. Napisałem w tej sprawie jeszcze do banku, czekam na odpowiedź. Wydaje mi się, że jest to po prostu dziura w regulaminie.

   Usuń
  3. Kurczę, świetny pomysł. Trzymam kciuki i żałuję że sama tak nie zrobiłam

   Usuń
 19. Czy po otrzymaniu bonusa można bezkarnie zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
 20. Chciałbym spełnić tylko pierwszy warunek czyli 30 tys na koncie aby otrzymać 100 zł i zamknąć konto. Ale do którego dnia ma być wypłacony ten bonus 100 zł na start czyli jak długo muszę mieć otwarte konto i kartę? I czy w ogóle muszę dalej je utrzymywać poza tym pierwszym miesiącem następującym po miesiącu w którym otwarto konto? I czy kartę muszę mieć aktywną do wypłaty premii cały czas, jak nie chce korzystać z 6 % moneyback'u? Proszę o informację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do 15-go dnia roboczego. Ale w poprzedniej edycji wypłacali szybciej. Czy kartę zamkniesz wcześniej czy później to nie ma znaczenia bo jest darmowa.

   Usuń
 21. Czy 5000zł można przelać z powrotem na konto z którego otrzymało się "wynagrodzenie"? Czy nie potraktują tego jako zwrot wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz przelać. Nie ma czegoś takiego jak zwrot. W historii już ten wpływ 5 tys. będzie widoczny i warunek będziesz mieć odhaczony.

   Usuń
 22. Słyszeliście może, że niby banki mają się wziąć za takich jak my - w sensie łowców promocji. Trochę nie wyobrażam sobie jakby to miało wyglądać. Przecież warunki spełnione, to nie rozumiem problemów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A niby skąd info?

   Usuń
  2. Komentarz w stylu trolla. Najlepiej zignorować.

   Usuń
  3. Po to jest przecież karencja,żebyśmy za często nie korzystali.

   Usuń
 23. Zwroty są od transakcji debetówką, czy kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Debetówką.

   Usuń
  2. W tej promocji debetowka ale jeśli dalej obowiązuje promocja na kk (ja zdazylam a pozniej juz nie sledzilam) można bylo (nie wiem czy dalej mozna) mieć i 6% z deb. i 5% z kk.

   Usuń
 24. Ciekawe,czy ktoś przerabiał taki temat.Zakładam konto w city wraz z limitem kredytowym w kwocie 5000 zł.I tak żonglując tym limitem spełniał bezpłatność tego konta.Przypominam ,że limit w city przez 7 dni w miesiącu jest darmowy.Prowizja również wynosi 0%.Proszę o odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jakie żonglowanie? Co ono ci da? Sam fakt posiadania limitu wystarczy.

   Usuń
  2. Wyrobienie limitu kosztuje więc lepiej wyrobić kartę Simplicity bo jest za 0 zł.

   Usuń
 25. Niech ktoś mnie uświadomi jak się tam do tego banku loguje, jak mieć dostęp do bankowości internetowej, bo po raz pierwszy nie łapie tego....

  OdpowiedzUsuń
 26. A w miesiącu założenia konta warunki bezpłatności tez trzeba spełnić, czy liczą się miesiące po założeniu konta?

  OdpowiedzUsuń
 27. U mnie pojawiło się naliczenie premii 100 zł do zaksięgowania :) Szybcy są.

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam, warunki bezpłatności trzeba spełnić od kolejnego miesiąca ,po miesiącu w którym zakładasz konto .

  OdpowiedzUsuń
 29. A jak już wezmę te 400 i póżniej będę chciał mieć te konto to aby było darmowe musi być wpływ 5000 zł jednorazowy czy mogą być np.2 po 2500 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być suma wpływów.

   Usuń
  2. Mnie konsultantka powiedziała że ma być jednorazowo 5000.

   Usuń
  3. Nawet w regulaminie jest "otrzymał na Konto wpływy w łącznej wysokości min. 5000 zł" więc liczba mnoga dla "wpływy" i słowo "łącznej" nie pozostawiają złudzeń. Konsultantka minęła się z prawdą.

   Usuń
 30. U mnie wczoraj wypłacili i 100, i 50 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy płatności ze sprytnego bila zaliczają się do tych 833zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko się liczy. Każda płatność kartą.

   Usuń
 32. Tak, zlicza się.

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy wpłaty z konta na ratę lub opłatę za rachunki gaz prąd telefon będę wlicza e do tych 833zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie jeden przelew na 900zl z szybkiego Billa na inne swoje konto bankowe powinien załatwić bonus?

   Usuń
  2. Teoretycznie i praktycznie.
   PS. Billem nie robi się przelewu a transakcję bezgotówkową.

   Usuń
  3. A Bilem można zrobić płatność na swoje inne konto...?
   Na jakiś Instytut próbowałem za "szkołę" to nie uznali, to na indywidualne chyba nie ma szans..?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...