Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta Citi Simplicity z rocznym dostępem do audiobooków na Storytel.pl za darmo

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

26.07.2017

Karta Citi Simplicity z rocznym dostępem do audiobooków na Storytel.pl za darmo

W kolejnej promocji Citibank celuje z dotarciem do miłośników audiobooków.

Roczny dostęp do serwisu Storytel.pl za darmo za wyrobienie karty Citi Simplicity
Za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity zdobyć można bowiem gwarantowany prezent: roczny dostęp do Storytel.pl (o wartości 358,80 zł), który umożliwi nielimitowane korzystanie z zasobów serwisu. Warunki do spełnienia są bardzo proste.

Dla kogo promocja z dostępem do Storytel.pl? Warunki w promocjach Citibanku są dość przewidywalne. Także więc i w tej promocji udział mogą wziąć wyłącznie osoby, które ukończyły co najmniej 21. rok życia i od 1.01.2015 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku.

Zasady promocji? By skorzystać z promocji (uwaga na bardzo długą nazwę) "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź kartę podarunkową na 12 miesięcy do Storytel":
 • do 27.11.2017 r. wyślij formularz zgłoszeniowy;
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę - najlepiej Citi Simplicity (Dlaczego? Piszę o tym nieco niżej);
 • dostarcz do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania);
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji mobilnej (by to zrobić nie ma potrzeby otwierania konta, wystarczy sama karta kredytowa) oraz 
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe (płatności) kartą na łączną sumę min. 400 zł

Transakcje, które należy wykonać na potrzeby promocji mogą być zrealizowane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Do wymaganej sumy (wydania min. 400 zł w jednej lub wielu płatnościach) nie zaliczą się przelewy z karty, ani wypłaty w bankomatach (co akurat by się nie opłacało; więcej o zasadach korzystania z karty dowiesz się z poradnika przygotowanego przeze mnie dla Czytelników; jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej to pozycja obowiązkowa - dowiesz się tam m.in. o tym, jak łatwo można spłacać kartę kredytową bez dodatkowych kosztów).

Nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 12-miesięcznego abonamentu w serwisie Storytel otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej. Bank prześle Ci ją do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Przesłany voucher ma być ważny do 31.05.2018 r.

Kto może zawnioskować o kartę w Citibanku? 


Od osoby wnioskującej o kartę bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"

Akceptowanymi przez bank źródłami dochodu są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego wymaganego dochodu.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty


W promocji zawnioskować można o dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku. Jednak to - już wspomniana w tytule niniejszego wpisu - karta Citi Simplicity jest najlepszą opcją. Bank wydaje ją bez opłat. I opłat nie pobiera też ani miesięcznie, ani rocznie za posiadanie karty. Dzieje się tak bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków.

Wyrabiając kartę kredytową Citibanku warto zwrócić jednak uwagę na opłatę... z której można zrezygnować. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (6 zł miesięcznie). Aby ją wyłączyć wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko.

W umowie o kartę znajdziesz informacje o "całkowitym koszcie kredytu" oraz o tym, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%. Pamiętaj jednak, że to tylko symulacja, do przedstawienia której bank jest ustawowo zobligowany. Opiera się ona na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w ratach. Ale tak z karty korzystać nie musisz. Na karcie bank przyznaje bowiem limit kredytowy z którego możesz, ale nie musisz korzystać. Każda płatność wykonana kartą spowoduje częściowe wykorzystanie limitu, ale co najważniejsze: karta kredytowa ma okres bezodsetkowy. Dzięki temu - jeśli wydaną kwotę spłacisz w określonym terminie - nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów (ani odsetek, ani opłat).Bądź na bieżąco z okazjami do bankobrania. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Czy tę promocję można połączyć np. z Answear albo z telefonem LG?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można skorzystać wyłącznie z jednej promocji. O udziale w konkretnej decyduje wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem strony danej promocji. Link do właściwej znajduje się w każdym z prześwietleniem danej akcji na blogu.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...