Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nest Bank: darmowe konto z bonusami od 75 do 325 zł. Promocja przedłużona!

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

3.07.2017

Nest Bank: darmowe konto z bonusami od 75 do 325 zł. Promocja przedłużona!

Akcja promocyjna Nest Konta z nagrodami pieniężnymi została przedłużona do 9. lipca.

Przedłużona promocja Nest Konto z bonusem
Jednocześnie organizator zwiększył pulę wniosków objętych promocją. Pojawia się więc dodatkowa szansa na udział w akcji dla tych, którzy dotąd tę ofertę przegapili, zapomnieli o niej lub jeszcze potrzebowali czasu na decyzję. A skorzystać warto i dla premii, i np. dla lokaty powitalnej ze stawką 4%.

W odróżnieniu od wcześniejszych promocji Nest Banku nowością (i zmianą na plus) jest fakt, że z oferty nie mogą skorzystać jedynie osoby, które miały już konto w Nest Banku. Nie są jednak wyeliminowani klienci, którzy konto posiadali, ale zdążyli zamknąć jeszcze za czasów Banku Smart, BIZ Banku czy FM Banku (a więc marek, które poprzedzały Nest Bank).

[Aktualizacja w dn. 4.07., g. 20:15: Promocja została zakończona]

Zasady akcji są bardzo proste. By zdobyć podstawowy bonus w wysokości 75 zł wystarczy:
 • klikając w link otrzymany wiadomością mailową potwierdzić rejestrację i na stronie promocji złożyć wniosek o Nest Konto z wydawaną do niego kartą (trzeba też zaznaczyć zgody nr 5 i 6 wśród oświadczeń do akceptacji) 
 • zawrzeć umowę 
 • w ciągu 60 dni od wniosku o konto: 
  • minimum jeden raz zalogować się do bankowości internetowej 
  • wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 150 zł

I to już wszystko. W ten sposób uzyskasz bonus - jego wypłata nastąpi do 30.09.2017 r. (uprzednio do 15.09. należy jeszcze zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii).

O promocji przypominam, choć szczegółowo była już opisywana na blogu w momencie pojawienia się. Przejdź do szczegółowego opisu >>

Organizator akcji promocyjnej postanowił jednak o jej przedłużeniu (do 9.07.2017 r.) i o zwiększeniu puli wniosków objętych promocją (z 800 do 1300 sztuk). To stwarza więc również szansę do dodatkowego polecania konta znajomym. Bo osoby, które założyły konto w tej promocji mogą też konto polecać i za skuteczne polecenia zyskać po 50 zł. Na tych rekomendacjach można zarobić do 250 zł, a polecani również mogą zyskać swoje 75 zł na analogicznych zasadach.

Dodatkową zachętą do skorzystania z bezwarunkowo darmowego konta w Nest Banku może też być lokata powitalna. Można na niej uzyskać 4% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł. Lokatę założysz w bankowości internetowej w ciągu 30 dni od otwarcia konta - do wyboru będzie jeden z dwóch okresów depozytu: 6 miesięcy (jeśli na konto zapewnisz wpływy z wynagrodzenia) lub 3 miesiące (bez dodatkowych warunków do spełnienia).

Zarejestruj się w promocji i zyskaj od 75 do 325 zł za Nest Konto

Szczegółowe omówienie promocji, prześwietlenie konta i regulamin promocji znajdziesz tutaj.

8 komentarzy:

 1. Witam,mam pytanie z innej beczki,odnosnie konta w millenium,bo podpisałem umowę o konto w oddziale, i Pani w banku poinformowała mnie że miałem już u nich konto, zdziwiłem się trochę. Sprawdziłem w domu kiedy zamknąłem tamte konto i w czerwcu 2015(zapomniałem o tym koncie), tak więc nie łapie się na promocję. Czy mogę zrezygnować z konta, bo widzę że otrzymałem taki formularz o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni? Chcę się upewnić bo podpisałem umowę w oddziale a nie na odległość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż odstąpienie skoro masz w dokumentacji. A czy możesz też na pewno masz napisane w regulaminie.

   Usuń
 2. Jak założyłem konto w tej pierwszej części promocji co miała się zakończyć 30 czerwca to teraz mogę polecać czy już nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak bo to ciągle ta sama promocja ale z przedłużonym okresem dostępności

   Usuń
 3. Przedłużyli i zwiększyli pulę o 500 i tak szybko się skończyło? Szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 4. o widzę, że Nest Bank idzie trochę w kierunku Orange Finanse. W końcu dostrzegli, że darmowe konto bez żadnych korzyści nie jest już atrakcyjne...

  OdpowiedzUsuń
 5. czekam na kartę do konta już 3 tygodnie beznadzieja :/

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...