Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Visa Checkout (2 promocje): do 10 zł taniej za bilety POLREGIO (Przewozy Regionalne) oraz rabat 15 zł na Bilety.pl

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

26.07.2017

Visa Checkout (2 promocje): do 10 zł taniej za bilety POLREGIO (Przewozy Regionalne) oraz rabat 15 zł na Bilety.pl

Wystartowały kolejne promocje dla osób płacących za pomocą portfela elektronicznego.

Promocje biletyregionalne.pl i bilety24.pl z Visa Checkout
Tym razem zaoszczędzić można przy okazji zakupu biletu na pociąg przez stronę internetową biletyregionalne.pl (uzyskać można rabat do 10 zł) oraz przy zakupie biletów na wydarzenia muzyczne, kulturalne i sportowe na stronie Bilety24.pl (tu rabat wynosi 15 zł przy zakupach za min. 50 zł).

Na wstępie dodam, że to już kolejne aktualnie dostępne promocje z Visa Checkout. Ciągle można bowiem uzyskać rabat 25 zł na kolejne zakupy na eCarrefour.pl (tam też szczegółowiej wyjaśniam czym jest Visa Checkout) oraz rabat 10 zł na bieżące zakupy na Ravelo.pl.

Tańsze bilety na pociąg


W promocji trwającej od 26.07. do 31.10.2017 r. na stronie biletyregionalne.pl można uzyskać rabat 50% (ale nie więcej niż 10 zł) na zakup biletu pod warunkiem wykonania płatności za pomocą Visa Checkout. Rabat będzie naliczany automatycznie przy bieżącym zakupie.

Jeden uczestnik może skorzystać z rabatu tylko jeden raz. Promocja może zakończyć się przed terminem (w razie wyczerpania puli środków przewidzianych na rabaty).

Rabat na bilety24.pl


Jeśli myślisz o zakupie biletu na koncert, do teatru, kina lub na imprezy sportowe albo występy kabaretów, zajrzeć możesz na stronę bilety24.pl. Tu robiąc zakupy za min. 50 zł i jako formę płatności wybierając Visa Checkout, otrzymasz rabat 15 zł na bieżące zakupy.

Pamiętaj, by przy zakupie nie zwlekać z płatnością, bo w regulaminie akcji mamy następujący zapis:
"Uczestnik Promocji w celu uzyskania Rabatu 15,00 zł brutto, ma obowiązek dokończyć proces płatności, z uwzględnieniem czasu rezerwacji biletów, który wynosi 15 minut. Przekroczenie wymaganego czasu, przerwanie procesu transakcji lub zainicjowanie nowej transakcji uniemożliwi udział w Promocji"
Akcja promocyjna trwa do godz. 10:00 w dniu 31.07.2017 r. (choć też może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli środków przewidzianych na rabaty). Jeden uczestnik może skorzystać z rabatu tylko jeden raz.


Przydatne dokumenty:
Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem zgłoszeń Czytelników i własnych obserwacji rynku oraz ofert promocyjnych oferowanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

4 komentarze:

 1. Szkoda że tylko jednorazowo :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założyć kolejny VC żaden problem.

   Usuń
 2. Pomocy, chce zaplacic VC na stronie biletyregionalne i nie ma takiej opcji. Mam VISA w Pko BP, czy to dlatego?

  OdpowiedzUsuń
 3. W jaki sposób kupić na biletyregionalne.pl 2 bilety w różnych kierunkach np drugi powrotny ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...