Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bony o wartości 150 zł na zakupy w H&M + moneyback do 300 zł za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

21.08.2017

Bony o wartości 150 zł na zakupy w H&M + moneyback do 300 zł za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała kolejna promocja BGŻ BNP Paribas. Tym razem skierowana do osób poniżej 26 lat.

150 zł na zakupy w H and M za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas
Do zdobycia jest nagroda gwarantowana w postaci bonów o łącznej wartości 150 zł, które można zrealizować podczas zakupów w sklepach H&M. Zasady promocji, jak i prowadzenia Konta Maksymalnego są bardzo proste. Do końca sierpnia można jeszcze załapać się także na moneyback do 300 zł.
💡 Przypomnę, że wszyscy pełnoletni - bez względu na wiek - udział mogą wziąć w innej promocji BGŻ BNP Paribas: Z kontem Optymalnym zyskać można do 400 zł (w nagrodach pieniężnych)

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być osoba, która "ukończyła 18 lat, ale nie skończyła 26 lat na dzień 31 października 2017 roku" i na dzień złożenia wniosku w promocji nie jest stroną umowy ramowej, ani w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto nie była posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas.

Z promocji nie wyklucza posiadanie rachunku oszczędnościowego w BGŻ Optima (tam obowiązuje inna umowa ramowa, a rachunek nie jest oszczędnościowo-rozliczeniowym, a oszczędnościowym).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zakupy z kontem" i zdobyć bony na zakupy w sklepach H&M:
 • zarejestruj się na stronie promocji (zaznacz znajdujące się tam zgody - nie da się ich jednak ominąć, bo bez akceptacji oświadczeń dalej nie da się przejść);
 • w dalszym kroku, na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Maksymalne (pamiętaj, by uzupełnić go tymi samymi danymi, które zostały użyte przy rejestracji);
 • zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą;
 • celem uzyskania bonu o wartości 50 zł:
  • najpóźniej do 31.10.2017 r. zaloguj się w bankowości internetowej BGŻ BNP Paribas;
  • do 31.10.2017 r. wykonaj min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę w punktach handlowo-usługowych;
  • na dzień przyznania nagrody posiadaj konto i aktywną kartę do konta;
 • celem uzyskania drugiego bonu o wartości 50 zł (pod warunkiem spełnienia warunków dla uzyskania pierwszego bonu):
  • w listopadzie 2017 r. wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty w punktach handlowo-usługowych
 • celem uzyskania kolejnego (trzeciego) bonu o wartości 50 zł (również pod warunkiem spełnienia warunków dla uzyskania pierwszego z bonów):
  • w grudniu 2017 r. wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty w punktach handlowo-usługowych

Informacje o przyznaniu nagród mają być przekazywane wiadomościami na adres mailowy podany podczas rejestracji. Dla każdego z wyżej wymienionych bonów ma to nastąpić odpowiednio do 16.11., 15.12.2017 r. oraz 17.01.2018 r. Z kolei nagrody mają być przesłane w formie kodu wiadomością SMS najpóźniej do 17.11., 19.12.2017 r. oraz 18.01.2018 r. 

Promocja ma być dostępna do 30.09.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli wniosków objętych promocją (limit wynosi 2500 rejestracji). Otrzymane bony do H&M będzie można zrealizować aż do 31.10.2019 r. Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie nagrody zwolnione są z podatku dochodowego.

Do 300 zł zwrotu za płatności kartą


Otwierając Konto Maksymalne w powyższej promocji z bonami do H&M, załapać się można również na bankową promocję "Konto z Money Back". A to oznacza szansę uzyskiwania 2-procentowego zwrotu za płatności kartą. Trzeba jednak pamiętać, że na tę promocję załapać się można już tylko do końca sierpnia 2017 r. (do 31.08.2017 r. trzeba zawrzeć umowę). Zakładając konto w tym czasie uzyskasz zwroty przez 12 miesięcy. W każdym miesiącu bank oddaje do 25 zł, co oznacza szansę nawet na 300 zł zwrotów.

By skorzystać z tej promocji niezbędne jest wyrażenie zgód na informacje handlowe. Pamiętać należy również, że z naliczania zwrotów są wykluczone transakcje wykonane w niektórych miejscach, w których terminale płatnicze mają przypisany któryś z poniższych kodów MCC (charakteryzujących dominującą działalność sprzedawcy lub usługodawcy):
"- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
- 4900 określający płatność rachunków"

Konto Maksymalne - prześwietlenie oferty


Ten rachunek z oferty BGŻ BNP Paribas po raz pierwszy pojawia się w promocji, więc i po raz pierwszy piszę o nim na blogu. Czas więc na szczegółowe prześwietlenie. A główne cechy tego konta (obowiązujące dla osób do 26 lat) to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za kartę płatniczą wydawaną do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie.

W przypadku BGŻ BNP Paribas przy wniosku o konto składanym internetowo jedynym sposobem zawarcia umowy jest przyjazd kuriera z dokumentami do podpisu. Po złożeniu wniosku, gdy skontaktuje się z Tobą konsultant celem umówienia przyjazdu kuriera, możliwe jest wskazania adresu do jednorazowego użytku (na potrzeby kuriera), który będzie adresem innym niż adres zamieszkania czy korespondencyjny. Możesz więc wskazać adres, w którym najwygodniej będzie Ci podpisać umowę (np. miejsce pracy).Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Proszą o skan dowodu w trakcie zakładania konta. Ciekawe co mam zrobić bez skanera..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie. Też nie mam skanera, wszędzie załączam zdjęcia dowodu.

   Usuń
 2. Z tym zawarciem umowy do 31.08 dla moneybacku to lepiej się pośpieszyć i już składać konto. Bo u mnie kurier zamulał z przyjazdem.

  OdpowiedzUsuń
 3. jak się realizuje te nagrody w postaci kodu otrzymanego sms na telefon?
  Można poczekać na 3 kody i wydać jednorazowo 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
 4. UWAGA !
  Nie możesz skorzystać z tej promocji jeśli posiadasz telefon w virgin mobile. VirginMobile nie obsługuje esemesów na numer na który musisz wysłać sms aby uzyskać PIN do karty. Możesz PIN uzyskać płacąc do banku 25zł 10 za pin i 15 za wysyłkę pocztą.

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawe co będzie jak w trakcie promocji wskoczy 26 lat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto Maksymalne będzie na standardowych warunkach: kartą trzeba wydać 300 zł miesięcznie by nie płacić 12 zł. Moneyback będzie zachowany.

   Usuń
  2. Dzięki. A bony powinny wpaść wszystkie trzy?

   Usuń
  3. Tak. Jeśli nie skończysz 26 lat na dzień 31 października 2017 to dostaniesz wszystkie 3. Też tak mam, że skończę 26 w grudniu.

   Usuń
 6. Mam pytanie. Czy jeśli kurier był u mnie w poniedziałek 28.08 i wtedy podpisałam umowę, ale konto aktywowano mi dopiero dziś, to czy łapię się na promocję z moneybackiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji "Konto z Money Back" mówi o zawarciu umowy do 31.08., nie wspominając nic o terminie aktywacji, więc wszystko powinno być okey.

   Usuń
 7. Zakladalam konto w bgz w jednej z poprzednich promocji (chyba z bonem do rossmanna i moneybackiem). Konto mam od lipca. Do tej pory nic sie nie naliczylo. Dzwonilam na infolinie i dowiedzialam sie, ze do mojego konta nie jest przypisana zadna promocja, ze potrzebne zgody nie sa wyrazone (zawsze bardzo tego pilnuje korzystajac z promocji bankowych, wiec wydaje mi sie to dziwne) i ze musze to wyjasnic w oddziale (konto bylo zakladane przez kuriera). Jakie mam szanse na pomyslne zalatwienie tej sprawy? W jaki sposob moge im teraz cokolwiek udowodnic? I czy naprawde nie ma innej drogi niz wizyta w oddziale? Z gory dzieki za wskazowki. Moze ktos mial podobne przejscia...

  Pozdrawiam,
  Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma klientów BGŻ bez tzw. 'przejść' - jest tylko różnica jak długo musieli to odkręcać :)

   Usuń
  2. Złóż reklamację. Na infolinii bzdury opowiadają byle spławić klienta. Napisz że intencją założenia konta było m.in. skorzystanie z promocji. I zgody wyraziłaś.

   Usuń
  3. Tak się składa, że w Polsce to klient ma udowodnić, że zgody zostały wyrażone ... jak to zrobić? Mission impossible :)

   Status 'zgód' można zobaczyć następująco: Mój profil - Moje dane - potwierdzenie SMS - Zgody, Marketing Elektroniczny: TAK/NIE.

   Usuń
  4. Anonimowy1 września 2017 12:44
   u mnie taki sam problem - brak money backu bo niby brak wyrazonych zgód marketingowych .
   po reklamacji zwrócili całą kasę co do grosza

   Usuń
  5. ale i tak zgody musisz wyrazic teraz w oddziale

   Usuń
  6. Wlasnie sprawdzilam status zgod i mam wyrazona zgode na marketing elektroniczny. Zadzwonilam z reklamacja i tym razem inny konsultant stwierdzil, ze dziwne, bo zgody rzeczywiscie sa. Przyjal reklamacje i nie wysylal mnie do oddzialu. Dzieki za pomoc.

   Usuń
 8. Ten bank to totalna porażka. W promocji Money Mania założyłem konto, miały być zwroty za płatności, do 40zl miesięcznie przez pięć miesięcy. Od razu były jaja bo nie dostałem za pierwszy miesiąc, złożyłem reklamację i czekałem długo, w końcu zapłacili za dwa miesiące i nawet ktoś dzwonił z banku i zrobił wywiad i przepraszał za zaistniałą sytuację. Już miałem nadzieję, że to jednorazowa wpadka, ale nie. Do dzisiaj nie dostałem zwrotu za czerwiec i lipiec. Poszły dwie reklamacje i wciąż nic. Zwrot za sierpień to chyba dostanę, jeśli w ogóle, na koniec roku. Nie mogę się doczekać chwili aż zamknę to cholerne konto... Ale wciąż czekam na kasę, 120zł to fajna sumka tyle że muszę każdego miesiąca zapłacić ich kartą 300zl. Muszę ją zamknąć czym prędzej. Czy reklamacja w oddziale może mieć większy skutek niż przez stronę?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy transakcje internetowe też łapią się na moneyback? Nie widzę nic na ten temat w regulaminie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czas na SMS z kodami :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Odpowiedzi
  1. Który? Ten p-wszy czy już drugi?

   Usuń
  2. pierwszy...ja niczego nie dostałem

   Usuń
 12. Jak odzyskac kody ? Usunelam przypadkiem smsy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedyny sposób to kontakt z organizatorem promocji: kontakt@stylowekonto.pl

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...