Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 400 zł na zakupy w internetowym sklepie Frisco.pl za darmową kartę Citi Simplicity

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

8.08.2017

400 zł na zakupy w internetowym sklepie Frisco.pl za darmową kartę Citi Simplicity

Citibank nieustannie serwuje nowe promocje swej karty kredytowej.

Rabat 400 zł na zakupy w supermarkecie Frisco.pl za kartę Citi Simplicity
Tym razem za spełnienie prostych warunków do wzięcia są dwa kody rabatowe po 200 zł do wykorzystania podczas dowolnych zakupów (za wyjątkiem alkoholu) w internetowym supermarkecie Frisco.pl.

Dla kogo promocja? Z oferty promocyjnej Citibanku skorzystać mogą osoby, które od 1.01.2015 r. nie posiadały głównej karty kredytowej Citibanku.

Zasady promocji. By skorzystać z propozycji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź vouchery do Frisco.pl":
 • do 30.11.2017 r. wyślij formularz zgłoszeniowy
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę - najlepiej Citi Simplicity (nieco niżej wyjaśniam dlaczego warto wybrać właśnie tę kartę) 
 • dostarcz do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie): 
  • co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (by to zrobić nie potrzeba konta - wystarczy sama karta kredytowa) oraz 
  • wykonaj transakcje (płatności) kartą na łączną sumę min. 1 000 zł

Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej Citibanku (czyli wspomniane min. 1000 zł) możesz spłacić jeszcze w okresie bezodsetkowym. A to będzie oznaczać, że oddasz dokładnie tyle samo, ile z karty zostało wydane. Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz gwarantowaną nagrodę: 2 kody rabatowe o wartości 200 zł każdy do wykorzystania na Frisco.pl. Otrzymasz je wiadomością w bankowości internetowej Citibanku do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Kody rabatowe zrealizować będzie można do końca czerwca 2018 r. na dowolne zakupy za wyjątkiem alkoholu w internetowym sklepie Frisco.pl. Kod można zrealizować jednorazowo.

Wydanie kwoty 1 000 zł na potrzeby promocji zrealizować można przez płatności zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Do wymaganej sumy nie zaliczą się przelewy z karty oraz wypłaty z bankomatów.

Kto może zawnioskować o kartę w Citibanku? 


Od osoby wnioskującej o kartę bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"

Akceptowanymi przez bank źródłami dochodu są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego wymaganego dochodu.

Karty kredytowe w Citibanku - prześwietlenie oferty


Podczas rozmowy z konsultantem banku przy składaniu wniosku możesz otrzymać kilka różnych propozycji kart z oferty Citibanku. Bez dwóch zdań najlepszą z opcji jest karta Citi Simplicity, którą bank wydaje bez opłat i nie pobiera też żadnych opłat za jej posiadanie (ani rocznej, ani miesięcznych). I to bez żadnych dodatkowych wymogów do spełnienia.

Inne karty Citibanku - choć mogące wydawać się atrakcyjnymi ze względu na programy lojalnościowe umożliwiające zbieranie punktów i wymianę na nagrody - już kosztują (i to sporo, bo nawet 18 zł miesięcznie), a warunki do uniknięcia opłaty są dość wyśrubowane (kartą wydać należy min. 4 000 zł miesięcznie).

Po wyrobieniu karty zwrócić uwagę trzeba wyłącznie na usługę CitiPhone (za dostęp do bankowości za pomocą infolinii). Opłata miesięczna wynosi 6 zł, ale z usługi można w każdej chwili zrezygnować. By to zrobić, wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać krótką wiadomość o treści: "Rezygnuję z CitiPhone".

Choć w umowie o kartę znajdziesz informacje o "całkowitym koszcie kredytu" oraz o tym, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj jednak, że to tylko symulacja, do przedstawienia której bank jest ustawowo zobligowany. Opiera się ona na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w ratach. Ale tak z karty korzystać nie musisz. Na karcie bank przyznaje bowiem limit kredytowy z którego możesz, ale nie musisz korzystać. Każda płatność wykonana kartą spowoduje częściowe wykorzystanie limitu, ale co najważniejsze: karta kredytowa ma okres bezodsetkowy. Dzięki temu - jeśli wydaną kwotę spłacisz w określonym terminie -  nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów (ani odsetek, ani opłat).Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.

Dowiaduj się o nowych wpisach na blogu Bankobranie. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Szkoda że alkohol wykluczony.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. "Z oferty promocyjnej Citibanku skorzystać mogą osoby, które od 1.01.2015 r. nie posiadały głównej karty kredytowej Citibanku"

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...