Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 400 zł na zakupy w internetowym sklepie Frisco.pl za darmową kartę Citi Simplicity

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

8.08.2017

400 zł na zakupy w internetowym sklepie Frisco.pl za darmową kartę Citi Simplicity

Citibank nieustannie serwuje nowe promocje swej karty kredytowej.

Rabat 400 zł na zakupy w supermarkecie Frisco.pl za kartę Citi Simplicity
Tym razem za spełnienie prostych warunków do wzięcia są dwa kody rabatowe po 200 zł do wykorzystania podczas dowolnych zakupów (za wyjątkiem alkoholu) w internetowym supermarkecie Frisco.pl.

Dla kogo promocja? Z oferty promocyjnej Citibanku skorzystać mogą osoby, które od 1.01.2015 r. nie posiadały głównej karty kredytowej Citibanku.

Zasady promocji. By skorzystać z propozycji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź vouchery do Frisco.pl":
 • do 30.11.2017 r. wyślij formularz zgłoszeniowy
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę - najlepiej Citi Simplicity (nieco niżej wyjaśniam dlaczego warto wybrać właśnie tę kartę) 
 • dostarcz do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie): 
  • co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (by to zrobić nie potrzeba konta - wystarczy sama karta kredytowa) oraz 
  • wykonaj transakcje (płatności) kartą na łączną sumę min. 1 000 zł

Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej Citibanku (czyli wspomniane min. 1000 zł) możesz spłacić jeszcze w okresie bezodsetkowym. A to będzie oznaczać, że oddasz dokładnie tyle samo, ile z karty zostało wydane. Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz gwarantowaną nagrodę: 2 kody rabatowe o wartości 200 zł każdy do wykorzystania na Frisco.pl. Otrzymasz je wiadomością w bankowości internetowej Citibanku do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Kody rabatowe zrealizować będzie można do końca czerwca 2018 r. na dowolne zakupy za wyjątkiem alkoholu w internetowym sklepie Frisco.pl. Kod można zrealizować jednorazowo.

Wydanie kwoty 1 000 zł na potrzeby promocji zrealizować można przez płatności zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Do wymaganej sumy nie zaliczą się przelewy z karty oraz wypłaty z bankomatów.

Kto może zawnioskować o kartę w Citibanku? 


Od osoby wnioskującej o kartę bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"

Akceptowanymi przez bank źródłami dochodu są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego wymaganego dochodu.

Karty kredytowe w Citibanku - prześwietlenie oferty


Podczas rozmowy z konsultantem banku przy składaniu wniosku możesz otrzymać kilka różnych propozycji kart z oferty Citibanku. Bez dwóch zdań najlepszą z opcji jest karta Citi Simplicity, którą bank wydaje bez opłat i nie pobiera też żadnych opłat za jej posiadanie (ani rocznej, ani miesięcznych). I to bez żadnych dodatkowych wymogów do spełnienia.

Inne karty Citibanku - choć mogące wydawać się atrakcyjnymi ze względu na programy lojalnościowe umożliwiające zbieranie punktów i wymianę na nagrody - już kosztują (i to sporo, bo nawet 18 zł miesięcznie), a warunki do uniknięcia opłaty są dość wyśrubowane (kartą wydać należy min. 4 000 zł miesięcznie).

Po wyrobieniu karty zwrócić uwagę trzeba wyłącznie na usługę CitiPhone (za dostęp do bankowości za pomocą infolinii). Opłata miesięczna wynosi 6 zł, ale z usługi można w każdej chwili zrezygnować. By to zrobić, wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać krótką wiadomość o treści: "Rezygnuję z CitiPhone".

Choć w umowie o kartę znajdziesz informacje o "całkowitym koszcie kredytu" oraz o tym, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj jednak, że to tylko symulacja, do przedstawienia której bank jest ustawowo zobligowany. Opiera się ona na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w ratach. Ale tak z karty korzystać nie musisz. Na karcie bank przyznaje bowiem limit kredytowy z którego możesz, ale nie musisz korzystać. Każda płatność wykonana kartą spowoduje częściowe wykorzystanie limitu, ale co najważniejsze: karta kredytowa ma okres bezodsetkowy. Dzięki temu - jeśli wydaną kwotę spłacisz w określonym terminie -  nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów (ani odsetek, ani opłat).Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.

Dowiaduj się o nowych wpisach na blogu Bankobranie. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Szkoda że alkohol wykluczony.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. "Z oferty promocyjnej Citibanku skorzystać mogą osoby, które od 1.01.2015 r. nie posiadały głównej karty kredytowej Citibanku"

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...