Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Money mania 11: nawet 750 zł za konto w mBanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

22.08.2017

Money mania 11: nawet 750 zł za konto w mBanku

Wystartowała kolejna edycja popularnej i sprawdzonej już promocji Money mania.

Money mania 11 - do 750 zł z kontem w mBanku
Tym razem zyskać można na otwarciu darmowego konta w mBanku. A to oznacza kumulację dwóch promocji. W gwarantowanych bonusach do wzięcia jest bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com za spełnienie bardzo prostych warunków oraz nagrody pieniężne do 650 zł w postaci zwrotów za płatności kartą.

Dla kogo promocja? Uczestnikami promocji mogą być osoby, które nie posiadają, ani od 1.01.2016 r. nie posiadały dowolnego produktu mBanku.

Zasady Money manii 11. By skorzystać z promocji i zdobyć bon 100 zł:
 • najpóźniej do 17.09.2017 r.:
  • potwierdź rejestrację klikając w link otrzymany w wiadomości przesłanej na adres podany podczas rejestracji;
  • na stronie promocji (na której znajdziesz się po potwierdzeniu rejestracji) złóż wniosek o konto w mBanku;
  • wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (zgoda ta obowiązuje wyłącznie w zakresie niezbędnym do weryfikacji spełnienia warunków promocji i wypłaty premii);
 • do 30.09.2017 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • do 31.10.2017 r. wykonaj 5 transakcji na dowolne kwoty - mogą to być płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe (wykonać można dowolne transakcje, ale szczególnie opłaca się płacić kartą dzięki wysokiemu zwrotowi za takie płatności, o czym szczegółowo piszę nieco niżej)

I to już wszystko. Za spełnienie tych warunków organizator promocji najpóźniej do 30.11.2017 r. prześle maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody i udostępni bon, który będzie można wykorzystać jednorazowo na zakupy w internetowym sklepie Empiku (w przedświątecznym okresie zakupu prezentów taka dodatkowa stówa może się więc szczególnie przydać).

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji Money mania 11 z kontem w mBanku

Ważne wskazówki


▶ Jeżeli było Ci dane brać już udział w poprzednich edycjach Money manii, w tej nie musisz się rejestrować - wystarczy zalogować się z wykorzystaniem dotychczasowych danych i złożyć wniosek o konto.

▶ Jeśli nagrody w promocji zechce zdobyć także ktoś z Twych bliskich to potrzebna będzie jego odrębna rejestracja. Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem złożyć wyłącznie jeden wniosek o konto. Każda rejestracja wymaga podania innego adresu email.

▶ Umowę o konto zawrzeć można przez kuriera lub w placówce mBanku. Pamiętaj jednak, że wniosek objęty promocją musi być złożony na stronie Money manii, a wizyta w oddziale będzie tylko jego finalizacją.

▶ Do wymaganego minimum pięciu transakcji w promocji (które należy wykonać do końca listopada br.) nie zaliczą się wypłaty z bankomatów, przelewy na rachunki w mBanku, ani płatności anulowane.

▶ Bon otrzymany w promocji będzie można zrealizować w ciągu 180 dni, licząc od 30.11.2017 r.

Do 650 zł w bankowej promocji "Lepiej z eKontem"


Wnioski o konto w mBanku złożone w ramach Money manii, kwalifikują się również do bankowej promocji "Lepiej z eKontem - II edycja", w której zdobyć można nawet 650 zł, a dodatkowo bank gwarantuje zwolnienie z opłaty i gwarancję utrzymania części zasad prowadzenia konta przez określony okres. Szczegóły tej promocji opisywałem już tutaj (w momencie jej pojawiania się w ofercie mBanku), ale dziś przypomnę najważniejsze kwestie.

By otrzymywać zwroty za płatności kartą i/lub BLIKiem zaznacz akceptację oświadczeń we wniosku o konto:

By za dany miesiąc otrzymać zwrot w wysokości 4% sumy płatności kartą i /lub BLIKiem:
 • wykonaj płatności kartą i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 250 zł (i nie anuluj takich płatności minimum do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania);
 • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł (wystarczy, że w historii konta taki wpływ zostanie odnotowany - nie ma konieczności utrzymywania tych środków w jakimkolwiek okresie, więc w dowolnym momencie możesz je wypłacić, przelać lub wydać; wpływ może pochodzić z dowolnego źródła - także z Twego konta w innym banku);
 • co najmniej raz zaloguj się w aplikacji mobilnej mBanku.

Wypłata każdego moneybacku następować będzie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Maksymalna wysokość miesięcznego zwrotu wynieść może 130 zł. Bank gwarantuje naliczanie moneybacku prze 5 kolejnych miesięcy co oznacza szansę uzyskania nawet 650 zł.

Naliczanie zwrotów zacznie się od miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji. Dla przykładu więc: jeśli umowę o konto zawrzesz we wrześniu to bank zwroty będzie naliczał Ci za płatności wykonywane od października, a pierwsza wypłata zwrotu (za październikowe transakcje) nastąpi do końca listopada.

eKonto w taryfie standard - prześwietlenie oferty


Dla osób otwierających konto w promocji przewidziano również preferencyjne warunki prowadzenia konta i karty, a utrzymanie tych zasad mBank gwarantuje przez 24 miesiące:
 • 0 zł za prowadzenia konta (bez warunków do spełnienia; nie ma więc potrzeby zapewniania wpływów na konta - oczywiście poza tymi, które wynikają z potrzeb promocji ze zwrotem za płatności przez 5 miesięcy);
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za kartę płatniczą wydawaną do konta;
 • 0 zł za wypłaty min. 100 w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł).

Zarejestruj się w promocji i zdobądź nawet 750 zł za konto w mBankuBądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu. na Twitterze i polub na Facebooku:


107 komentarzy:

 1. Jak mam tylko kartę kredytową mBanku to udział mogę wziąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnikami promocji mogą być osoby, które nie posiadają, ani od 1.01.2016 r. nie posiadały dowolnego produktu mBanku". Udział w Money manii niestety więc odpada.

   Nieco bardziej liberalne zasady obowiązują w samej promocji "Lepiej z eKontem - II edycja" (którą opisuję tutaj). Tam wystarczy nie posiadać (ani nie współposiadać) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z miejsc od 3. do 10. w 26-cyfrowym numerze konta) co najmniej od 1.01.2016 r. Posiadanie np. karty kredytowej nie stoi więc na przeszkodzie do udziału w promocji mBanku (ze zwrotami do 650 zł, ale bez bonu 100 zł do Empiku).

   Usuń
 2. Czy klienci Orange Finanse łapią się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W banku tym produkty obsługiwane są przez mBank, ale bank traktuje się jako odrębny podmiot. Udział w Money manii powinien być więc jak najbardziej możliwy. Ale wysłałem zapytanie w tej sprawie by się upewnić. Jak dostanę informację, wrócę tu z odpowiedzią.

   Usuń
  2. Sam jestem ciekaw. Konto w mBanku zamknąłem w 2015 roku, ale puste Orange Finanse miałem do 2017 roku. To kolejny przykład, że trzeba jak najszybciej zamykać nieużywane konta.

   Usuń
 3. Czy posiadanie konta technicznego na potrzeby kredytu konsumenckiego wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu odpowiedź będzie podobna jak mój komentarz nieco wyżej (z godz. 9:47). Jeżeli posiadasz kredyt konsumencki w mBanku to jest to ten "dowolny produkt" niestety. Zostaje wtedy sama promocja "Lepiej z eKontem - II edycja".

   Usuń
 4. Ktoś może się orientuje jaka firma kurierska jeździ z umowami??

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy zwrot jest też za płatności w internecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mowa o transakcjach w punktach handlowo-usługowych.

   Usuń
  2. W poprzedniej promocji też był taki zapis ale zwroty liczą od wszystkiego. Także od transakcji w internecie. Sprawdzone.

   Usuń
  3. Zgodnie z regulaminem nie płacą, ale co tam jakiś regulamin :)

   Usuń
  4. A czy są jakiekolwiek wykluczenia MCC? Przejdą płatności Sprytnym Billem za rachunki?

   Usuń
  5. Nie ma wykluczonych MCC.

   Usuń
 6. Witam
  Pytanie do Mr złotówki
  Posiadam ekonto m
  czy mogę skorzystać z programu poleceń do tej promocji?
  czy zdążę? bo program poleceń jest do 31.08

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek składy o konto w ramach Money manii nie przewiduje możliwości polecenia.

   Usuń
 7. Czy działa na konto <18?

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety dalej mnie trzyma okres karencji (rezygnacja 12.15, zamknięcie 01.16) ale mam pytanie z nieco innej beczki. Czy ktokolwiek rozważa zostawienie sobie konta godnego polecenia w BZ bez karty, licząc na promocje za płatność blikiem jakie w tym banku się czasem zdarzały czy to raczej głupi pomysł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niepotrzebne konta lepiej zawczasu zamykać. BZ WBK robi promocje dla klientów którzy konto już mają ale coraz częściej tylko dla zaproszonych :(

   Usuń
 9. Witam,
  Rozumiem ze jako wspołposiadacz konta w mBanku nie mogę byc uczestnikiem promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Współposiadacz to jak posiadacz więc niestety.

   Usuń
 10. A czy płatności Android Pay też będą się zaliczały do moneybacku??

  OdpowiedzUsuń
 11. czy opłacenie rachunku w płazie kwalifikuję się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raport z sytuacji na nabrzeżu: płazy biorą :) Bez odbioru.

   Usuń
 12. A jak posiada się kredyt hipoteczny w mBank Hipotecznym? Bo w sumie to chyba odrębny bank ale w sumie nie wiem jak to traktować.

  OdpowiedzUsuń
 13. Do akceptacji oświadczeń nie ma potrzeby wyrażania zgód marketingowych po kliknięciu w rozwija się lista i bez marketingowych też jest zaznaczony ptaszek. Jeśli ktoś chciałby od września naliczać zwroty to zaznaczyć podpisanie w Banku, konto jest aktywne od razu i po wizycie można się logować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba odhaczyć tylko jedno okienko przy polu OŚWIADCZENIA. Wszystkie które tam są zaznaczą się z automatu.

   Usuń
 14. Znalazłem pewną nieścisłość. Na Blogu jest napisane, że aby zdobyć 100 zł premii trzeba wykonać 5 transakcji "mogą to być płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe", ale na stronie moneymanii jest w kilku miejscach napisane "5 transakcji KARTĄ wystarczy, aby otrzymać bon o wartości 100 zł." Czyli trzeba płacić kartą, czy mogę zrobić 5 przelewów po 1 zł do innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej kartą bo już będzie też 4% zwrotu. Ale chyba jednak najważniejsze jest nie to co piszą na stronie moneymanii czy to co pisze bloger (Złotówo bez urazy bo to ogólne stwierdzenie). Kluczowe co jest w regulaminie. A tam jest też o przelewach.

   Usuń
  2. Jedno można, ale kartą warto. Przecież 4% za płatności wszędzie bez wyjątku i do tych kwot nikt ci nie da.

   Usuń
  3. Nikt poza Citi (6%) oraz TMUB (5%)

   Usuń
  4. Ale TMUB wyklucza mnóstwo MCC. I miesięcznie zwraca tylko 25 zł.

   Usuń
  5. Jedynie Citi jest sensowną alternatywą bo tam 5% bez wyluczeń. Ale niestety warunki darmowości konta są jednak wyśrubowane i nie dla każdego możliwe do zrealizowania (saldo 30k zł albo produkt kredytowy + wpływ 5k zł).

   Usuń
  6. Wykluczenia? Po prostu Alior nie chce już dopłacać swoim klientom do czynszu, 'narzędzi' oraz biletów w komunikacji miejskiej, co nikogo nie powinno dziwić.

   Usuń
 15. Witam,
  Czy dobrze rozumiem, że mogę założyć konto w mBank-u poprzez MoneyManię, żeby skorzystać z bonu do Empik-u na 100zł., ale NIE muszę korzystać z promocji "Lepiej z ekontem", a konto i karta wciąż będą za 0zł. (bez żadnych warunków do spełnienia)?
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, konto będziesz mieć darmowe i kartę też.

   Usuń
 16. Pytanie dla bardziej doświadczonych w bankobraniu,czy pełnomocnictwo do konta wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bywają promocje w których pełnomocnictwo do czyjegoś rachunku wyklucza z udziału (zazwyczaj stosuje to Bank Millennium). W przypadku powyższej promocji wykluczenia pełnomocników nie ma :)

   Usuń
  2. Dziękuję za szybką odpowiedź.Złożyłem wniosek na konto dla żony,która jest pełnomocnikiem do mojego konta,przyszła błyskawiczna odmowa i zaproszenie do kontaktu z mLinią w sprawie szczegółów odmowy.

   Usuń
 17. To jak z tym kredytem w mbanku Hipotecznym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem i dostałem odpowiedź negatywną. Czyli odpadamy :(

   Usuń
 18. POWIEM TAK TEN BANK JEST,ŻENUJĄCY...ALE O CO CHODZI...KILKA MIESIĘCY TEMU ZAREJESTROWAŁEM SIĘ Z LINKU PROMOCYJNEGO, DOKOŃCZYŁEM FORMALNOŚCI W PLACÓWCE PO CZYM SIĘ OKAZAŁO,ŻE PODOBNO NIE ZAŁOŻYŁEM KONTA Z LINKU PROMOCYJNEGO(CHOĆ JESTEM TEGO W 100% PEWNY), PO 3 M-CACH ZAMKNĄŁEM KONTO, ALE A NIECH TO DAM IM DRUGA SZANSĘ....WCZORAJ CHCIAŁEM DOKOŃCZYĆ FORMALNOŚCI W mKiosku mBANKU (PRZY CZYM Z LINKU PROMOCYJNEGO TEJ STRONY ZAPISAŁEM SIĘ DO Money mania 11 dzień wczesnej) Udaję sie do m Kiosku a TAM CO NIE MA mKiosku dzwonie na infolinie (długo czekałem) a oni na to,że nie wiedzą ,że tam go nie ma, choć sami wiadomość mi przysłali z zaproszeniem o dokończenie formalności...ŻENUJĄCE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale jak już miałeś konto kilka miesięcy temu to teraz niestety się nie łapiesz na promocję...

   Usuń
  2. A wcześniej to pewnie pracownik placówki cię porobił i zrobił sobie sprzedaż przyjmując nowy wniosek. To niestety nieuczciwe praktyki. Kiedyś przerabiałem to w BPH. Wybrałem placówkę do podpisania umowy i też mnie porobili z nowym wnioskiem bez promocji. Po reklamacji wywalczyłem jednak swoje.

   Usuń
 19. mBank ostrzega właścicieli smartfonów z systemem operacyjnym Android, że znaleźli się na celowniku hakerów. Nowa wersja wirusa może wyczyścić konto bankowe!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to ciekawe, bo mBank konsekwentnie uzależnia wypłatę premii od użycia smartka :)

   Usuń
  2. Nie tylko mBank. Taki warunek był też w promocji Millennium i BZWBK. No i inne banki też co rusz w jakiś sposób promowały lub nadal promują korzystanie z aplikacji. Zobacz ile promocji Blika, Android Pay, HCE, lokaty mobilne itp.

   Usuń
 20. mBank oszukuje. Otworzyłem konto w promocji w sierpniu. W sierpniu miałem na koncie 0 zł 0 gr. 1 września o godzinie 00:05 doładowałem konto przelewem błyskawicznym z innego banku. Pięć minut później, 1 września o godzinie 00:10 zrobiłem zakup kartą debetową. Teraz transakcja się zaksięgowała i mam datę transakcji 31 sierpnia. Jak to możliwe :| Oczywiście zwrotu za tą transakcję nie dostanę :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sytuacja dość dziwna, ale być może wynikająca z jakiejś niespójności systemów - być może system, który obsługuje transakcje w sklepie w którym kupowałeś ma cofniętą godzinę lub coś w tym stylu (różne historie się zdarzają). Ale jeśli na koncie miałeś 0 zł, a wpływ na konto jest odnotowany 1.09., zaś płatność 31.08. to złóż reklamację, bo jest nielogicznym, że płatność poszła z pustego konta. Nie odpuszczaj! :)

   Usuń
  2. Coś w tym może być. Zakup dokonałem w sklepie UK, gdzie w UK jest godzina do tyłu, Ciekawa sytuacja.

   Usuń
  3. Bank dostał taką informację od agenta rozliczeniowego i transakcji przypisano datę i godzinę miejsca jej wykonania. Nie oszukuje więc. A pójdzie ci na rękę jak rozpatrzy reklamację pozytywnie. Czego oczywiście życzę i trzymam kciuki.

   Usuń
  4. Robiłem zakupy w Moskwie i nie miałem najmniejszych problemów.

   Usuń
  5. W Moskwie z godziną jest w drugą stronę więc raczej nie inaczej ;)

   Usuń
 21. Dzień dobry, gdzie mam wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej? Złozyłam właśnie wniosek w Money Manii, ale nigdzei nie zauważyłam opcji takiej zgody to zakraślenie/zaznaczenia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te oświadczenie na szczęście jest zaznaczone z automatu (na pierwszym etapie składania wniosku - tuż pod kartą - dość długie w swej treści).

   Usuń
  2. o świetnie, dziekuje

   Usuń
 22. Czy możliwa jest zdalna rezygnacja z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jest wniosek w systemie transakcyjnym. Jak zamykają to przysyłają mail i sms z potwierdzeniem.

   Usuń
  2. Wypowiedzenie można też złożyć na infolinii.

   Usuń
 23. witam, czy promocje łączą się z poleceniem konta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było już wcześniej. Nie łączą się.

   Usuń
 24. Otrzymałeś potwierdzenie wykonania przelewu? Uważaj, to może być oszustwo!
  Tym razem cyberprzestępcy podszywają się pod mBank. Pobranie załączników z fałszywych wiadomości może się źle skończyć.

  Tytuł fałszywej wiadomości brzmi “Potwierdzenie wykonania przelewu”, a jej nadawcą jest “noreply@mbank.pl”. Portal zaufanatrzeciastrona.pl ujawnił treść maila, którego autorzy podszywają się pod mBank:

  "Witamy, w załączniku przesyłamy potwierdzenie wykonania przelewu na rachunek 211020105500009102xxxxyyyy tytułem NR F/001132/16. Nadawcą przelewu jest zzzzz.

  Pozdrawiamy,
  Zespół mBanku.

  Mail został wygenerowany automatycznie. Prosimy na niego nie odpowiadać, ponieważ taka wiadomość nie dotrze do mBanku.

  W przypadku pytań prosimy o wysłanie nowego maila na adres kontakt@mbank.pl".

  OdpowiedzUsuń
 25. Unicredit planuje połączenie z Commerzbank co oznacza, że mBank może mieć nowego właściciela.

  Pomysł Unicredit to ucieczka do przodu. Włoski kolos ma bowiem problemy finansowe, a w zeszłym roku wykazał aż 11,8 mld euro straty. To między innymi dlatego sprzedał swój polski oddział. Pekao trafiło w ręce PZU za ponad 10 mld zł.

  Jak donosi Reuters, teraz Unicredit proponuje niemieckiemu rządowi połączenie z Commerzbank. Państwo jest właścicielami pakietu akcji Commerzbank, bo w trakcie kryzysu finansowego ratowało go przed upadkiem. Teraz miałoby się ze swojego zaangażowania wycofać, Unicredit przejąłby Commerzbank i się z nim połączył.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tu niedawno temu ludzie się martwili o los Deutsche Bank :)

   Usuń
 26. Jak kupię 31 dnia miesiąca a data zaksięgowania będzie już w nowym miesiącu to zalicza do zwrotów za poprzedni okres? Aby dostać zwrot liczy się data transakcji?

  OdpowiedzUsuń
 27. Właśnie dostałem zwrot 130 zł na moje konto. Co ciekawe wykonywałem transakcje wyłącznie w Internecie :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Nie dostałam zwrotu z moneymanii, bo wpływy 1000zł były z mojego konta w innym banku- tak mi powiedzieli na infolinii. Czy to 1000zł może być sumą wpływów, czy jednorazowo i jak to w końcu jest z tym wpływem? Zalicza z kont w innych bankach na moje nazwisko, czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałem wpływ z Alior Banku (moje inne konto) i premię dostałem.

   Usuń
  2. U mnie tak samo. Przelew z własnego konta w BZWBK. Wszystko zaliczone.

   Usuń
 29. Czy ktoś już dostał zwrot za październik oraz bon do Empika?

  OdpowiedzUsuń
 30. Jak dostaniecie to pochwalcie się na forum

  OdpowiedzUsuń
 31. No wlaśnie. Dajcie znać. U mnie brak bonu jak na razie ....

  OdpowiedzUsuń
 32. Zwrot za październik dostałam, jednak bonu jeszcze brak. Widać trzeba czekać do ostatniej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 33. Dajcie znać jak już ktoś dostanie bon

  OdpowiedzUsuń
 34. Ma ktoś już bon ? U mnie cisza...

  OdpowiedzUsuń
 35. Nadal brak bonu, a mamy koniec dnia. W moneymanii standardowo problemy :(

  OdpowiedzUsuń
 36. No to piątek zamienił się na czwartek 30.11.Z Empiku już dzwonili czy na pewno kupię to co czeka w koszyku ;)

  OdpowiedzUsuń
 37. u mnie też brak, czy w poprzednich edycjach też tak to wyglądało?

  OdpowiedzUsuń
 38. Jak widać chyba nikt nie dostał bonu. Reklamacja poszła

  OdpowiedzUsuń
 39. No dobra, bon wpadł dziś.

  OdpowiedzUsuń
 40. A Bon przychodzi na maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon pojawia się na stronie moneymanii. Musisz sie tam zalogować i sprawdzić.

   Usuń
 41. Czy tylko ja nie mam jeszcze bonu na koncie?

  OdpowiedzUsuń
 42. Czy tylko ja nie mam jeszcze bonu na koncie?

  OdpowiedzUsuń
 43. Czy tylko ja nie mam jeszcze bonu na koncie?

  OdpowiedzUsuń
 44. ja również dalej czekam

  OdpowiedzUsuń
 45. Ktos jeszcze czeka na bon ? Ja nic jeszcze nie mam ....

  OdpowiedzUsuń
 46. Odpowiedzi
  1. Reklammacja na stronie Money-mania po zalogowaniu się i po minucie jest bon , tylko proszę o info jak tym wynalazkiem zapłacić w Empik ?? .

   Usuń
  2. Wybierasz płatność jako karta podarunkowa wpisujesz literki i cyferki czyli ten kod z manymani. Ważne aby była to 1 razowa płatność na minimum 100zł aby zrealizować to w jednym zakupie.

   Usuń
 47. Też nie mam. Zalogujcie się na konto moneymanii i piszcie reklamacje.

  OdpowiedzUsuń
 48. ja także nie mam

  OdpowiedzUsuń
 49. U Mnie też nie ma bonu i strona moneymanii z reklamacjami nie działa (biały ekran) można w jakiś inny sposób złożyć reklamacje? szkody stówki :-(

  OdpowiedzUsuń
 50. Mr. Złotówa zwróć uwagę na warunki spełnienia darmowego konta na 24 miesiące. Tu w tekście pojawia się zapis o darmowej karcie. Ale w regulaminie już go nie widzę. Zaś w nowej edycji trzeba zrobić 5 płatności aby mieć darmową kartę. Możesz to zweryfikować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W powyższej promocji "Lepiej z eKontem - II edycja" bank daje zwolnienie z opłaty za kartę (regulamin, część V, pkt. 1: "Nagrodą w Promocji jest (...) Zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę promocyjną oraz Gwarancja niezmienności wysokości opłat oraz warunków zwalniających z opłat").

   W promocji "Lepiej z eKontem - III edycja" tego zwolnienia z opłaty za kartę już nie ma. Tam jest tylko gwarancja niezmienności zasad. Ale kolejnej edycji dotyczy już inny wpis.

   Usuń
  2. Ok. Jasne. Widzę bo skupiłem się na V punkt. 4.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...