Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta podarunkowa 100 zł do sklepów Biedronka w prezencie do darmowego konta w Nest Banku

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

23.08.2017

Karta podarunkowa 100 zł do sklepów Biedronka w prezencie do darmowego konta w Nest Banku

Wystartowała nowa, bardzo prosta promocja z kontem w Nest Banku w roli głównej.

Bon 100 zł do sklepów Biedronka za konto w Nest Banku
Za jego otwarcie i spełnienie łatwych warunków do wzięcia jest gwarantowana nagroda: 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. Tego typu propozycje Nest Banku cieszą się bardzo dużą popularnością, więc warto mieć na uwadze, że pula wniosków objętych promocją jest ograniczona.

[Aktualizacja w dn. 25.08.2017, g. 12:30: W związku z olbrzymim zainteresowaniem promocją i limitem puli wniosków kwalifikujących do otrzymania karty podarunkowej, akcja zakończyła się zdecydowanie przed terminem. Nastąpiło to zaledwie po 2 dniach i 3 godzinach od startu. Jeśli podobnych okazji do zarobku nie chcesz przegapić w przyszłości, zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

Jeśli udało Ci się złożyć wniosek (nawet w ostatniej chwili), ale nie masz jeszcze zawartej umowy to niczym się nie martw. Do otrzymania karty podarunkowej się kwalifikujesz (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków), bo najważniejsze było złożenie wniosku w czasie dostępności promocji.

Dla kogo promocja? Udział w akcji promocyjnej wziąć mogą osoby, które nie posiadają i nie współposiadają, ani wcześniej nie posiadały konta osobistego w Nest Banku (działającego wcześniej także pod nazwami: Bank Smart, BIZ Bank i FM Bank). Wykluczone z promocji są też osoby, które niedawno złożyły wniosek o Nest Konto, ale jeszcze nie zawarły umowy.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Nest Konto - Witaj Szkoło" i zdobyć gwarantowaną nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka:
 • złóż wniosek o Nest Konto wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (we wniosku pamiętaj wyrazić zgody nr 5 i 6 - standardowo są one dobrowolne, ale regulamin promocji wymaga ich zaznaczenia);
 • nie odstępuj od umowy o konto w ciągu 14 dni od jej zawarcia;
 • w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 250 zł (może być to jedna lub wiele transakcji; można je wykonać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

I to już wszystko. Za spełnienie tych prostych warunków dostaniesz nagrodę gwarantowaną. Organizator promocji wyśle ją w ciągu 21 dni roboczych od momentu spełnienia ostatniego z powyższych warunków. Kartę podarunkową otrzymasz mailem, w formie kodu, który zrealizować będzie można podczas zakupów w sklepach Biedronka. Można go wykorzystać jednorazowo lub wielokrotnie (aż do wykorzystania kwoty 100 zł).

Promocja trwa do 30.09.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród (1 000 sztuk). Bazując na doświadczeniach z poprzednich promocji Nest Banku to taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny (były promocje, które trwały kilka dni, ale była i taka, która zakończyła się już po 33 godzinach). O zakończeniu przyjmowania wniosków bank poinformuje na stronie promocji. Komu jednak wcześniej uda się złożyć wniosek, ten może mieć pewność zdobycia karty podarunkowej (oczywiście po spełnieniu pozostałych w/w warunków).

Ważne wskazówki


Na potrzeby promocji należy założyć Nest Konto (PLN) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą. We wniosku (na trzecim jego etapie) należy więc zaznaczyć wyłącznie poniższe opcje:
Wniosek o Nest Konto w Nest Banku


Nest Konto - prześwietlenie oferty 


Główne cechy konta otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty wydawanej do konta (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Prościej już być nie może 😉 Dodatkową zachętą do skorzystania z oferty Nest Banku jest też propozycja dla oszczędzających. To powitalna lokata dla osób otwierających konto. Oczywiście to opcja już tylko dla chętnych, bo regulamin promocji z kartą podarunkową nie wymaga otwierania lokaty. Na Nest Lokacie Witaj z oprocentowaniem 4% w skali roku można ulokować do 10 000 zł. Okres zdeponowania środków można wybrać samodzielnie: 3 miesiące (4% dostaniesz bez dodatkowych warunków) lub 6 miesięcy (po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia na konto - więcej na ten temat pisałem tutaj). Przypomnę również, że w Nest Banku dostępna jest promocja dla osób, które na konto zapewnią wpływy wynagrodzenia i świadczenia z Programu 500+ (tu do zdobycia jest dodatkowe 200 zł - więcej na ten temat pisałem tutaj). Lokatę można założyć w bankowości internetowej w ciągu 30 dni od otwarcia konta.

Konto w Nest Banku można założyć na jeden z trzech sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym z konta, które posiadasz w innym banku (ale tylko z niektórych banków - są to: Alior Bank, BZ WBK, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, Pekao, PBS Bank, T-Mobile Usługi Bankowe) - w tym przypadku ważne by dane przy przelewie idealnie zgadzały się z tymi, które podasz we wniosku o konto;
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję już we wniosku możesz podać adres miejsca podpisania umowy inny niż zamieszkania czy korespondencyjny (możesz więc wskazać np. miejsce swej pracy);
 • w placówce Nest Banku (można ją wybrać we wniosku wskazując województwo, a później konkretną lokalizację) - przy tej opcji pamiętaj, by doradca w placówce koniecznie kontynuował wniosek złożony online (bo tylko taki liczy się w promocji) i nie przyjmował kolejnego.

Złóż wniosek o konto w Nest Banku i zdobądź 100 zł na zakupy w Biedronce


Bon przyda się także znajomym?  Udostępnij na Facebooku


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

85 komentarzy:

 1. A miałem wczoraj zakładać konto ze względu na 500+. Opaczność czuwała :) Założone dziś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I już otwarte. Przelewem poszło i 5 minut później był mail z potwierdzeniem zawarcia umowy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy to konto można polecać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja nie łączy się z poleceniami. By otrzymać kartę podarunkową 100 zł do Biedronki, wniosek o konto trzeba złożyć na stronie promocji.

   Usuń
 4. trzeba konto walutowe zakładac bo ostatnio z promocja do Decathlonu trzeba było

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji nie ma takiej potrzeby. Wystarczy samo Nest Konto PLN z kartą.

   Usuń
  2. Ja jeszcze zaznaczyłem we wniosku konto Nest Oszczędności. Czy to związane jest z lokatą 4%?

   Usuń
  3. Nest Oszczędności to konto oszczędnościowe. Można je założyć (niczemu to nie szkodzi; prowadzone jest za 0 zł bez warunków), ale w promocji ze stówką do Biedronki nie jest wymagane. Tak samo nie jest związane z Nest Lokatą Witaj. Tę lokatę będzie można założyć w ciągu 30 dni od otwarcia konta (już po zalogowaniu do bankowości internetowej).

   Usuń
 5. No proszę! Promocja z bonami do Biedronki może mieć większe wzięcie niż pamiętna akcja z bonami do Rossmana. Szkoda że się już nie łapię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Poza Rossmannem to wreszcie coś powszechnego gdzie każdy może coś dla siebie kupić a nie jakieś Fly, wakacje.pl czy inne Empiki z cenami x2.

   Usuń
 6. Dobrze rozumiem: konto całkowicie darmowe ? Nie ma konieczności regularnych wpływów ? Nie ma konieczności comiesięcznego płacenia kartą ? Trzeba tylko w ciągu dwóch miesięcy płacić kartą na kwotę łączną 250 zł i już ? Po otrzymaniu karty podarunkowej można zamknąć konto bez konsekwencji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie wszystko tak wygląda. Nie ma żadnych wymogów by konto i karta były za darmo. A bon dostaniesz jak wydasz te 250 zł. I tyle. Po otrzymaniu nagrody konto można zamknąć.

   Usuń
 7. Powiedzieli że otworzyli mi konto, przysłali SMSy z hasłem - ale dalej nie mam mojego login - jest to numer NIK podany w treści Umowy ramowej (w przypadku otwierania rachunku przelewem).
  Czyli co mam robić teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NIK to login. Logujesz się na stronie Nest Banku i przy pierwszym logowaniu podajesz hasło z SMSa a w kolejnym kroku będzie wymuszona jego zmiana na własne hasło.

   Usuń
  2. ale skąd wziąć NIK, o to jest pytanie ;)

   Usuń
  3. Przychodzi mail "●●●● Nest Bank – potwierdzenie otwarcia konta (zgłoszenie OTE.........)" i w nim jest umowa ramowa. Tam na p-wszej stronie jest NIK.

   Usuń
  4. U mnie mail nie dotarł. Ale po interwencji na infolinii już mam.

   Usuń
  5. Wszystko działa.
   Tylko im trochę czasu zajęło.

   Usuń
 8. Poprzychodziły wam jakieś wnioski itp na mail
  bo u mnie jestem jakiś czas po założeniu konta i nic nic nie przyszło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi na razie też nie, a kod z smsem dostałam 30 min temu.

   Usuń
  2. ja dostałem 3 maila. Potwierdzenie wykonania przelewu autoryzacyjnego, Potwierdzenie złożenia wniosku i Potwierdzenie otwarcia konta. Przyszły w odstępie łącznie kilkunastu godzin. Tak było w poprzedniej promocji jak ja zakładałem konto. Teraz zakłada żona i czeka póki co na jakiekolwiek info.

   Usuń
 9. Witam,czy bon można wykorzystać na dowolne produkty w sklepie czy tylko i wyłącznie na artykuły szkolne? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na dowolne zakupy.

   Usuń
  2. W błąd może wprowadzać informacja na stronie z wnioskiem: "Skorzystaj z promocji i odbierz kartę podarunkową o wartości 100 zł na szkolną wyprawkę w sieci sklepów Biedronka". Najwyraźniej marketingowcy taki mieli pomysł na przekaz, ale kartę podarunkową będzie można wykorzystać na cały asortyment. Potwierdzałem u organizatora.

   Usuń
 10. Porażka. Mogą konto załoźyć osoby ktore wczesniej nie miały konta. A gdzie jakieś okresy karencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ma być okres kadencji skoro na rynku są dopiero od Listopada czy Pazdziernka ub.roku.Zobacz jak w innych Bankach kadencja po roku,dwóch itd.Za jakiś czas może będzie kadencja.

   Usuń
 11. Ech szkoda że ciągle wykluczeni są byli klienci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wychodzi na to, że im zależy na nowych klientach, a nie takich co konta zamykają wnet po przytuleniu nagrody za otworzenie konta :)

   Usuń
  2. To akurat dotyczy niemal wszystkich czytających ten błog :)

   Usuń
 12. Czy jak składałem wniosek w trakcie promocji z empikiem bodajże ale nie został on podpisany bo mi odrzucili przelew z Credit Agricole to załapę się tutaj na ten bon ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam identyczną sytuację. Ale z regulaminu wynika że możemy wziąć udział bo promocja jest dla osób które "nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania przez Organizatora". A skoro nam już odrzucili to znaczy, że nie rozpatrują. Ten zapis ma raczej eliminować takich co zawnioskowali np. wczoraj i czekają na kuriera a teraz chcieliby migiem przejść na tę promocję z Biedrą.

   Usuń
 13. Mam pytanie.. przy zakładaniu konta popisalem się amatorką i nie zaznaczylem karty do konta we wniosku. Czy jest możliwość jej uzyskania tak aby nadal móc skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem wniosek o konto i wydawaną do niego kartę (jednocześnie) powinien być złożony ze strony promocji.

   Jeśli jednak konto już założyłeś to możesz spróbować zamówić kartę przez bankowość internetową. Jeżeli nagrody nie dostaniesz to pozostanie złożenie reklamacji (pozostałe warunki będą wszak spełnione; bank pozyska klienta z kontem i kartą, a więc powinien być zadowolony). Oczywiście nie mamy gwarancji jej pozytywnego rozpatrzenia. Powyższe jest sugestią ratowania sytuacji, ale nie jest mą rekomendacją. Druga z opcji to odstąpienie od umowy. Wybór należy do Ciebie.

   Usuń
  2. Po czym wnioskujesz że nie zawnioskowałeś o kartę? Pamiętasz, że nie odhaczyłeś we wniosku?? Czy po zalogowaniu jej nie widzisz. Bo jak to drugie to spoko - karta pojawia się później jak będzie aktywacja.

   Usuń
  3. Dzwoniłem na infolinię. Można zawnioskowac o karte po zalogowaniu do konta i nadal biorac udzial w promocji. Takiej informacji udzilil mi konsultant. W razie nie uzyskania bonu złożę reklamacje:)

   Usuń
  4. Byłem w Banku.
   Ściema jak w Amber Gold.
   Bonu nie dadzą.
   Bo już nie mają!
   Omijaj ten bank szerokim łukiem.

   Usuń
  5. Piotr, Nest Bank dotąd nie ograniczał liczby nagród, a celował w odpowiednio wczesne zakończenie promocji (co zresztą też stało się w tej powyższej promocji), by nagród (z przygotowanej puli) wystarczyło dla tych, którzy wnioski w ramach danej promocji zdążyli złożyć. Polecam więc złożyć reklamację (najprościej pewnie będzie ją wysłać na kontakt@nestbank.pl lub w bankowości internetowej). Trafi zapewne do zespołu zajmującego się tego typu promocjami (pracownicy oddziału w tym zakresie mogą mieć niewiele do powiedzenia). Jeśli wniosek złożyłeś na stronie promocji i spełniłeś warunki to na pewno nie odpuszczaj tego.

   Usuń
 14. Czy jest ryzyko że złożę wniosek, zawrę umowę a na kartę podarunkową się nie załapię? Pytam bo mogę tylko przez kuriera a to będzie chyba najdłuższy proces z tych dostępnych i wszyscy mogą mnie wyprzedzić. Czy może samo złożenie wniosku wystarczy by załapać się do tego tysiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nest Bank we wszystkich dotychczasowych promocjach trzymał się zasady, że gdy pula się wyczerpywała to informacja o zakończeniu przyjmowania wniosków pojawiała się na stronie promocji. Każdy kto jednak wcześniej złożył wniosek to mógł liczyć na nagrodę (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków). Jeśli więc złożysz wniosek to na promocję się załapiesz (bez względu na to czy umowę zawrzesz ciut szybciej czy ciut wolniej).

   Usuń
 15. Czy jeżeli nie zaznaczyłem zgody na kontakt w celach marketingowych, to mogę to w jakiś sposób zmienić po założeniu konta by uratować sytuację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj wątek od komentarza Anonimowy 23 sierpnia 2017 15:04. Podobna sytuacja. Więc zadzwoń na infolinię albo w bankowości zmień zgodę i będzie po kłopocie.

   Usuń
 16. Jakiej firmy kurier przyjeżdża?

  OdpowiedzUsuń
 17. Można po otrzymaniu bonu zamknąć tamtą kartę i zamówić tą dolarową i będzie wtedy za darmo ? Dobrze myślę ?

  OdpowiedzUsuń
 18. Założyłem konto i na pewno odhaczyłem, że chcę kartę. Jednak dziś po zalogowaniu nie mam nic przy karcie - ani, że wysłana, ani, że złożona tylko opcja złóż wniosek. Moje pytanie to się samo zaktualizuje czy trzeba samemu złożyć wniosek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pojawi się później przy aktywacji karty.

   Usuń
  2. Na infolinii powiedziano że karta pojawi się tak po 2 dniach.

   Usuń
 19. To co z tą kartą wreszcie??? Ja tam nic nie odhaczałem tylko ze chce konto czyli karty nie dostanę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to mówisz jeszcze zamówić kartę. Podobny przypadek masz w komentarzach wyżej.

   Usuń
 20. Czy zamknięcie konta możliwe jest przez internet czy tylko w placówce banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w placówce, listownie, na infolinii lub mailem (skan wypowiedzenia)

   Usuń
 21. Czy Nest Bank to dawny Smart Bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natomiast Smart Bank to dawny Biz Bank :)

   Usuń
 22. Zwlekałem i przeszło mi koło nosa :(

  OdpowiedzUsuń
 23. I tak oto NestBank w 2 dni zyskał 1000 nowych klientów, kosztowało go to tyle co dwa 30-sekundowe bloki reklamowe w TVN (sic !!!). Na pewno wszyscy nowi użytkownicy nie pozostaną na dłużej ale myślę, że dla banku będzie sukcesem nawet jeśli będzie to 30-40%. Promocja zakończyła się w 2 dni, podejrzewam że nie mówili o niej w telewizji (której po prostu nie oglądam),wychodzi na to, że nie trzeba zatrudniać Marka Konrada czy Piotra Adamczyka, żeby skutecznie pozyskać klientów. Swoją drogą liczę, z "bankobraniowego" punktu widzenia, że inne banki również pójdą tą drogą. Marketingowcem nie jestem ale wydaje mi się, że reklama w mainstreamowych media nie przynosi takiego sukcesu jak kuszenie bezpośrednio klientów takimi promocjami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam. Kasa na takie akcje niż na reklamę w tv ma o wiele większy sens bo korzyści są dla każdej ze stron, a nie głównie dla mediów. No i skuteczność pewnie większa niż setki reklam w tv których i tak nikt nie ogląda.

   Usuń
  2. Banki właśnie tak coraz częściej robią. I chwała im za to, że nie dają zarabiać Solorzom i innym Scrippsom Networksom, a może sobie zarobić klient. I od razu taka współpraca jest milsza. A czy 30-50% zostaje? Trudno ocenić, bank wie najlepiej jakie są wyniki. Ale mimo wszystko pozyskanie tych klientów do drogich nie należy.

   Usuń
  3. W tym przypadku ilość nie ma nić wspólnego z jakością i każdy o zdrowych zmysłach o tym dobrze wie.

   Notabene: kiedyś Alior pozyskał mocno ponad 100 tys. nowych klientów gdy zaoferował darmowe płacenie rachunków dla tych, którzy otworzą u nich ROR. Ludzie z marketingu przytulili spore bonusy, Monetia popadła w w kłopoty, a korzyść dla banku była bardzo wątpliwa.

   PS. Marek Kondrat (nie Konrad!) zarobił na reklamach ING ok. 10 mln zł.

   Usuń
 24. W grudniu Nest bank może spodziewać się dużego odpływu klientów po pierwszym roku NRO. Swoją drogą zostajecie z NRO na przyszły rok ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co rezygnować z darmowego konta i darmowej karty płatniczej? Ponadto niektórzy mają tam lokaty jak np. ja - do początku lutego :)

   Usuń
  2. Pewnie to ta lokata 6-miesięczna na 2,6%

   Usuń
 25. @Anonimowy26 sierpnia 2017 11:04, nie zrozumiałeś, pytam o pozostawienie na kolejny rok konta Nest Rodzinne Oszczędności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe pytanie, może Złotówa z tej okazji (tzn pierwszych wypłat rocznych) zrobi wpis z wariantami zostawić czy wybrać inne konto oszczędzające, może akurat coś ciekawego na rynku będzie

   Usuń
 26. oszuści kłamcy oddzwoniłem bo nie odebrałem od nich telefonu w celu potwierdzenia załozenia konta padły pytania czy mam karte kredytową czy mam lokate odpowiedziałem NIE ( jak mogę miec skoro zakładam konto) to konsultantka powiedziała ze weryfikacja negatywna i juz nie moge skorzystac z promocji !!!

  OdpowiedzUsuń
 27. Ile czasu zajmuje założenie konta od przyjazdu kuriera ?
  W środę podpisywałem umowę u kuriera i do dzisiaj cisza.
  O dziwo kurier nie prosił mnie o żaden skan dowodu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w jednej z poprzednich promocji długo to trwało. Konsultant tłumaczył mi że naraz dostają mnóstwo wniosków i przez to właśnie są opóźnienia. Ale jak zadzwoniłem się upomnieć to tego samego dnia wszystko było sfinalizowane :)

   Usuń
  2. Można? Można :)

   Usuń
 28. Umowa podpisana dawno temu (z trzy tygodnie); konto aktywne; karta przyszla poczta jakis tydzien temu, ale nie ma do niej PINU.

  Gdzies wyczytalam, ze powinien przyjsc poczta, ale do tej pory nic nie ma. Dlugo czekaliscie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pin przychodzi osobno ale w mojej rodzinie wszystkim najpierw przychodzila koperta z kodem a dopiero pozniej karta

   Usuń
 29. Dostał już ktoś ten bon ?

  OdpowiedzUsuń
 30. czy ktoś dostał już talon?

  OdpowiedzUsuń
 31. Dostałam dzisiaj kartę podarunkową. Płatności zaksięgowano 18.09

  OdpowiedzUsuń
 32. Nie zauważyłem a mail był w spamie. Bon więc już mam i ja.

  OdpowiedzUsuń
 33. jaki tytul ma ten mail z bonem?

  OdpowiedzUsuń
 34. Już dostałam bon, czy muszę w następnym miesiącu też wydać 250 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunek wydania 250 zł należało spełnić jednorazowo. Teraz już takiego wymogu nie ma. Konto i karta są darmowe bez warunków.

   Usuń
 35. Jak płacicie tą kartą? u mnie w Biedronce zrobili wielkie oczy bo nie wiedzieli jak to zrobić. Pomożecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest nowość więc część pracowników tego nie ogarnia i wprowadza taki kod po raz p-wszy w życiu. Ale u mnie kierownik też zadziałał i przeszło.

   Usuń
 36. u mnie w biedrze zawołali kierowniczkę - wbili ten kod i pomniejszyło płatnośc o 100zł

  OdpowiedzUsuń
 37. Ja jeszcze tego bonu do Biedronki nie dostałem.
  Mam iść do nich do oddziału?
  Tu w Białymstoku jest oddział.
  A zrobiłem zakupy za 678 zł dnia 2017-09-06, a 2017-09-11 data zaksięgowania.

  OdpowiedzUsuń
 38. Same problemy z tym kuponem. Co dokładnie mają w Biedronce klikać? Macie jakiś krotka instrukcje?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...