Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: MasterCard Priceless Specials: 8 000 punktów w promocji "Powrót do szkoły"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

30.08.2017

MasterCard Priceless Specials: 8 000 punktów w promocji "Powrót do szkoły"

Sporo dodatkowych punktów zdobyć można w promocji dla osób korzystających z programu lojalnościowego MasterCard.

Promocja Powrót do szkoły dla uczestników programu MasterCard Priceless Specials
Za zakupy w sklepach kilku wskazanych partnerów programu przysługuje pokaźna pula aż 8 000 dodatkowych punktów. Są one równowartością nawet 150 zł - można je jednak wymienić wyłącznie na nagrody w wybranej kategorii: "Powrót do szkoły".

O programie MasterCard Priceless Specials pisałem tutaj (w momencie jego pojawienia się w ubiegłym roku). W  tamtym wpisie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o programie, sposobie zbierania punktów, ich naliczania oraz wymiany na nagrody, a także o bankach udostępniających możliwość udziału w programie MasterCard.

W najnowszej promocji "Powrót do szkoły" 8 000 punktów zdobędziesz jeśli najpóźniej do 15.09.2017 r. kartą MasterCard zarejestrowaną w programie Priceless Specials zapłacisz za zakupy o łącznej wartości min. 500 zł u dwóch różnych partnerów programu spośród siedmiu sugerowanych. A są to: Black Red White, Decathlon, Diverse, iSpot, Merlin.pl, RTV Euro AGD oraz ToysRus (zaliczają się już zakupy od 15.08.2017 r.).

Punkty mają zostać naliczone w ciągu 14 dni od daty realizacji ostatniej transakcji wymaganej w promocji. Z promocji można skorzystać jednorazowo.

Otrzymane punkty będzie można wymienić na nagrody z kategorii "Powrót do szkoły" w katalogu nagród (do momentu ich wyczerpania). A do wyboru jest tam m.in. kod o wartości 25 zł do Merlin.pl (za 1 440 punktów), kod o wartości 100 zł do RTV Euro AGD (za 6 000 punktów), kod o wartości 150 zł do New Balance czy hulajnoga (po 8 000 punktów) oraz sporo akcesoriów szkolnych.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Karolinie.

Nie przegap promocji opisywanych na blogu Bankobranie. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:
Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem obserwacji rynku i ofert promocyjnych przygotowywanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

17 komentarzy:

 1. Szkoda że nie mam karty MasterCard Debit World bo chetnie bym skorzystała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Debetówka TMUB liczy się do Priceless specials.

   Usuń
 2. Można płacić zarówno w necie jak i sklepach stacjonarnych ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Internetowe nie są wykluczone.

   Usuń
 3. Dzwoniłem na infolinię. Konsultant potwierdsził, ze zdobyte 8000 pkt można wydać w każdej kategorii. Punkty zostaną doliczone do naszego konta jak każde inne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzwoniłem na infolinię. Konsultant potwierdził, że zdobyte 8000 pkt można wydać w każdej kategorii. Punkty zostaną doliczone do naszego konta jak każde inne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tu nie ma się co spieszyć z wymianą bo są promocje że za 3000 lub 2000 punktów można wymienić na bon o 100 zł wartości czy to decathlon czy rtv euro agd co daję przelicznik 200 zł. Ja mam 6 kart w promocji na każdej właśnie po ok 1500 jak doliczą po 8000 to jest szansa na ok 1800 zł. Oczywiście trzeba poczekać na promocję wymiany punktów na bony :)

   Usuń
 5. Fajna akcja, to trzeba przyznać że chociaż ta jest trafiona.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dotyczy to wszystkich zakupów? Czyli mogę kupić zmywarkę w Euro i pepsi 0.5l w Decatlonie i ok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Właśnie tak zrobiłem to znaczy zakup w decathlonie za ok 500 zł i żarówka w BRW za 5 zł i już mam 8000 tys punków przyznane.

   Usuń
  2. Można kupić dowolne rzeczy. W Mastercardzie nie wiedzą co tam kupujesz. Ważne by odnotowana były transakcje w 2 sklepach.

   Usuń
 7. Kiedyś miałem dwie karty w Tmobile i obie zarejestrowałem w programie. Czy jak ma się dwie karty, które pokazuje na jednym logowaniu (po zalogowaniu było można rozwinąć listę i wybrać kartę) to można korzystać z takich promocji dwa razy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te 8000 pkt jest na uczestnika MPS a nie na kartę.

   Usuń
  2. A ktoś jest mi wstanie napisać gdzie jeszcze mogę wyrobić kartę debetową do konta osobistego, która będzie brała udział w programie MPS? Bo kart kredytowych jest dużo ale debetowe?

   Usuń
  3. Na kartę jest bo mam 6 kart 3 na mnie 3 na żonę i na każdej karcie mam już przyznane po 8000 punktów. Oczywiście loguje się do programu osobno z każdej karty. A teraz promocja jest vistula i wólczanki że za 1500 p można dostać 50 zł więc za 9000 tys jest 300 zł pytanie tylko czy można zapłacić np 6 kuponami za jedną płatności bo w decathlonie jest to możliwe.

   Usuń
  4. I oto 2000 zł zarobiłem w ten sposób, od dziś jest promocja wymienienia punktów o 50% taniej. Na każdej karcie było ponad 9 tys punktów ten tysiąc to z racji zakupów które trzeba było zrobić w tej promocji plus 8 tys premii. Więc sierpniowa akcja ładnie zaowocowała w listopadzie.
   :)

   Usuń
 8. Czy oni przypadkiem nie zmienili nazwy tego programu na "Back to School"?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...