Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Lato z kartą" w Eurobanku: bonus 30 zł za płatności przez Android Pay + do 100 zł moneybacku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

7.08.2017

"Lato z kartą" w Eurobanku: bonus 30 zł za płatności przez Android Pay + do 100 zł moneybacku

Posiadacze telefonów z systemem Android coraz częściej mogą zyskać dzięki płatnościom zbliżeniowym telefonem.

Lato z kartą w Eurobanku - promocja z Android Pay
Tym razem okazja do bankobrania pojawiła się w Eurobanku. Do wzięcia jest bonus 30 zł za 5 płatności na łączną sumę min. 100 zł za pomocą Android Pay oraz 5% zwrotu za płatności w restauracjach za granicą. Minusem promocji jest jednak jej ograniczenie wyłącznie dla posiadaczy karty kredytowej.

Dla kogo promocja? Uczestnikami akcji promocyjnej mogą być posiadacze karty kredytowej Visa Classic lub Visa Gold w Eurobanku. Z technicznego punktu widzenia (na potrzeby zdobycia bonusu 30 zł), ważne jest jeszcze by posiadać telefon z systemem Android (wersja min. 4.4), wyposażony w moduł NFC - wtedy możliwe będzie korzystanie z aplikacji Android Pay oraz zbliżeniowe płatności telefonem.

Zasady promocji. Łącznie dzięki promocji Eurobanku zdobyć można nawet 130 zł i zwolnienie z niektórych opłat.

Bonus w wysokości 30 zł otrzymasz w przypadku wykonania co najmniej pięciu płatności za pomocą Android Pay na łączną kwotę min. 100 zł. O tym jak i gdzie można płacić z Android Pay dowiesz się tutaj.

5-procentowy zwrot (maksymalnie do 100 zł) otrzymasz za płatności kartą kredytową (jak i przez Android Pay) w restauracjach za granicą.

Bonus za płatności z Android Pay, jak i moneyback wypłacone zostaną w ciągu 30 dni od zakończenia promocji (do tego czasu rachunek karty nie może zostać zamknięty).

Pakiet gratyfikacji w tej promocji uzupełnia zwolnienie z prowizji za niektóre transakcje rozliczone na rachunku karty kredytowej w okresie trwania promocji (dotyczy zarówno transakcji kartą, jak i aplikacją Android Pay). Bank nie pobierze opłat za przewalutowanie płatności za granicą (za wyjątkiem tych związanych z hazardem), za wypłaty gotówki w bankomacie Eurobanku, jak i w bankomatach za granicą (choć oczywiście warto pamiętać, że prowizja nie jest jedynym kosztem w przypadku wypłat gotówki z bankomatów, bo transakcje takie traktowane są jako gotówkowe, a więc nie obejmuje ich okres bezodsetkowy).

Promocja trwa od 1.07. do 30.09.2017 r. Donoszę o niej więc dość późno (choć w sumie jeszcze nie minął półmetek akcji), ale w gorącym lipcu publikacja na temat tej okazji do bankobrania umknęła. A piszę o "gorącym lipcu" nie tyle w kontekście temperatur, co bankobrania. W całym tym miesiącu na blogu pojawiło się aż 38 wpisów, co jest historycznym rekordem w liczbie publikacji w jednym miesiącu.

Przypomnę, że w chwili obecnej dla użytkowników Android Pay przewidziana jest także inna promocja: rabat 20 zł na zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Aleksandrowi.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. By dostać te 30 zł to płatności moda być dowolne czy tylko też za granicą w restauracjach?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na tej promocji zgarnąłem kasę, ale w Orange Finanse. Warunki były takie same - też 30 zł zwrotu za płacenie Android Pay. Czyżby zrobili taką samą promocję??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam nawet było łatwiej bo można było płacić na dowolne sumy a nie na minimum stówę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...