Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Serce na talerzu - czyli nawet 498 zł za Konto dla Młodych w PKO BP

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

24.08.2017

Serce na talerzu - czyli nawet 498 zł za Konto dla Młodych w PKO BP

Wystartowała nowa promocja konta dla osób, które nie ukończyły 26 lat.

Serce na talerzu - promocja Konta dla Młodych w PKO BP
Z Kontem dla Młodych zdobyć można aż 20-procentowy zwrot za płatności w punktach gastronomicznych. Do wzięcia jest w ten sposób nawet 300 zł. Nagrodą dodatkową jest 2-osobowe zaproszenie na 3-daniowy posiłek w restauracji. No a gdyby tego było komuś mało to za otwarcie konta w programie poleceń "Mam PKO" czeka jeszcze nagroda pieniężna: 100 zł.

Dla kogo promocja? Udział w promocji "Serce na talerzu" wziąć mogą osoby, które po 31.08.2016 r. nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (w tym Konta Inteligo).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zdobyć nagrodę w postaci zwrotów za płatności kartą w punktach gastronomicznych oraz/lub zaproszenie na kulinarną ucztę:
 • zawnioskuj o Konto dla Młodych wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą MasterCard i dostępem do bankowości internetowej (wyraź przy tym zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych); 
  • 20-procentowy zwrot za płatności w punktach gastronomicznych - miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 50 zł; zwrot może być wypłacany przez 6 kolejnych miesięcy (nagroda główna);
  • zaproszenie dla 2 osób (o wartości 98 zł) na posiłek składający się z trzech dań (bez napojów) w jednej z restauracji uczestniczących w Festiwalu Najlepszych Restauracji Restaurant Week - odbywa się on w dniach 20-29.2017 r.; wykaz miejsc biorących udział w akcji - w chwili obecnej są to tylko warszawskie lokale - można znaleźć tutaj [Aktualizacja: festiwal dostępny będzie w następujących lokalizacjach: Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Śląsk, Lublin, Łódź, Szczecin, Białystok, Rzeszów, Słupski i Ustka oraz Mazury] (nagroda dodatkowa)

Jeden uczestnik promocji może zdobyć jedną nagrodę główną i/lub jedną nagrodę dodatkową. Promocja trwa do 30.09.2017 r.(najpóźniej do tego momentu należy podpisać umowę). Warto mieć jednak na uwadze, że pula nagród dodatkowych została ograniczona. Bank ma do rozdania 2 000 zaproszeń do restauracji - o ich przyznaniu decydować będzie kolejność spełnienia łącznie wszystkich warunków (w skrócie: otwarcie konta, wyrażenie zgód, rejestracja na stronie promocji) przez uczestników promocji (według zasady "kto pierwszy, ten lepszy"). O tym ile zaproszeń jest jeszcze dostępnych, PKO BP informuje na stronie promocji.

Nagroda główna, czyli zwrot 20% płatności kartą w punktach gastronomicznych (zlokalizowanych w Polsce) naliczany będzie przez okres 6 miesięcy kalendarzowych. Dla kont otwartych w sierpniu, bank zwroty będzie naliczał za transakcje w okresie od września 2017 r. do lutego 2018 r. Z kolei dla kont otwartych we wrześniu na naliczenie moneybacku będzie można liczyć za transakcje w okresie od października 2017 r. do marca 2018 r.

Miesięcznie uzyskać będzie można w ten sposób do 50 zł. Zwrot ma być wypłacany do końca miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym wykonania płatności. Warunkiem otrzymania zwrotu jest utrzymanie konta i karty, niewycofywanie zgody na informacje marketingowe oraz nieprzekształcanie konta na inne konto z oferty PKO BP.

Zwrotem objęte są miejsca z kodami MCC (przypisanymi do terminali płatniczych, mającymi na celu charakteryzować dominującą działalność sprzedawcy lub usługodawcy): 5811, 5812, 5813 lub 5814. Jakie to miejsca? W praktyce są to: firmy cateringowe, restauracje, bary, kluby nocne i dyskoteki oraz fast foody.

Nagroda dodatkowa w postaci zaproszenia do restauracji ma być przekazana wiadomością w bankowości internetowej. Nastąpi to w dwóch turach: do 25.09. i do 9.10.2017 r. Tu również do tego momentu należy posiadać konto, wydaną do niego kartę i nie wycofywać zgody oraz nie przekształcać Konta dla Młodych na konto innego rodzaju. Wykorzystanie zaproszenia będzie wymagało uprzedniej rezerwacji online (najpóźniej do 27.10.2017 r.).

Zrobiło się już apetycznie i na bogato, bo łącznie do zdobycia jest 300 zł zwrotów oraz nagroda o wartości 98 zł (na tyle wyceniono zaproszenie do restauracji). Ale to nie wszystko.

Nagroda pieniężna 100 zł w programie "Mam PKO"


Program poleceń Mam PKO
Jeśli konta w PKO BP nie posiadasz od co najmniej trzech lat to mam dla Ciebie jeszcze jedną świetną wiadomość! Wyżej opisaną promocję "Serce na talerzu" połączysz z programem poleceń, który szczegółowo opisałem tutaj. Spełniając opisane tam warunki, a także rejestrując się na stronie promocji "Serce na talerzu", zyskasz do 300 zł moneybacku i/lub zaproszenie do restauracji oraz gwarantowaną nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł. W uproszczeniu aby ugrać dwie promocje na jednym koncie:
 • we wniosku wyraź zgody na przekazywanie materiałów marketingowych i informacji handlowych przez PKO BP 
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł oraz co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 10 zł (płatności te należy wykonać w punktach handlowo-usługowych; do wymaganych sum nie zaliczają się płatności w Internecie)
 • zarejestruj się na stronie promocji ze zwrotami za płatności i zaproszeniem do restauracji


[Aktualizacja w dn. 16.09.: I nawet 3 bilety do kina


W nowej promocji PKO BP dodatkowo zdobyć można jeszcze nawet 3 bilety do kina sieci Cinema City lub Helios. Poza otwarciem konta i aktywacją aplikacji wystarczy jeszcze zarejestrować się na stronie promocji (dedykowanej akcji z biletami). I to wszystko. Za aktywację aplikacji na jednym urządzeniu dostaniesz jeden bilet. Ale możliwa jest zdobycie nawet trzech takich biletów - przy aktywacji IKO na trzech różnych urządzeniach.]

Konto dla Młodych - prześwietlenie oferty


Konto objęte promocją skierowane jest do pełnoletnich osób, które nie ukończyły 26 lat. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia)
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej
 • 0 zł za wydanie karty 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za posiadanie karty nie jest pobierana w przypadku wykonania w ciągu miesiąca co najmniej pięciu płatności na dowolne kwoty
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze bankomatów w Polsce i na świecie

Po złożeniu wniosku o konto skontaktuje się z Tobą konsultant banku celem potwierdzenia wniosku i umówienia wizyty kuriera. Ten dociera w ciągu kilku dni z umową oraz kartą do konta. Na potrzeby przyjazdu kuriera można wskazać inny adres niż adres zamieszkania czy korespondencyjny - dzięki temu możesz umowę podpisać np. w miejscu pracy lub na uczelni.

Jeżeli udział możesz wziąć wyłącznie w promocji "Serce na talerzu" (z moneybackiem i/lub zaproszeniem do restauracji) wniosek o konto złóż tutaj. Jeśli zaś możesz skorzystać też z promocji "Mam PKO" (z nagrodą pieniężną w wysokości 100 zł) wniosek o konto złóż tutaj (wpisując też kod polecenia).

Nie przegap najlepszych promocji bankowych. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty: 

24 komentarze:

 1. A jak konto w Inteligo miałem ale zamknąłem w styczniu 2016 to teraz łapię się na promocję z moneybackiem 20% i tym zaproszeniem ale na 100 zł też? Czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takiej sytuacji łapiesz się na obydwie promocji ("Serce na talerzu" oraz "Mam PKO"). W promocji "Mam PKO" choć okres karencji jest dłuższy (3 lata) to wykluczeniem nie jest posiadanie konta w Inteligo.

   Usuń
 2. Pizzerie też się zaliczą do zwrotów??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Dla przykładu Da Grasso ma MCC 5812.

   Usuń
  2. Ale uwaga na PizzaPortal.pl. Sam nie sprawdzałem ale tam rzekomo jest MCC 5499. Za to Pyszne.pl ma już MCC 5814 czyli jak najbardziej zaliczający się do zwrotu 20% :)

   Usuń
  3. Ja wolę Dr Oetker Ristorante - w Kaufland mają ją często po 4,44 zł

   Usuń
 3. Trzeba przyznać, że w tym Restaurant Week to restauracje high level. Szkoda tylko, że już wiekiem na promocję się nie łapię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak to jest, zajestrowałam się na stronie sercenatalerzu podalam imie i nazwisko, oraz pesel zaakaceptowałam i tyle? Bo mi potem nic się nie wyświetliło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałem napis że przyjęto zgłoszenie ale szkoda że nie wysyłają potwierdzenia

   Usuń
  2. Ja to samo, wysłałem zgłoszenie i nic, cisza... Nie wiem czy poszło w sumie

   Usuń
 5. Czy aby dostać bilety do kina trzeba zainstalować aplikację na urządzeniach przed wysłaniem zgłoszenia czy po? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. A gdzie dostanę informację, że dostałam bilet do kina? Bo zarejestrowałam się, wysłałam i tyle

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W formie powiadomienia w aplikacji IKO (więcej na ten temat piszę tutaj).

   Usuń
 7. A skąd będę wiedzieć czy dali mi bilet do kina? wysłałam zgłoszenie i nic

  OdpowiedzUsuń
 8. Złożyłem podanie o wniosek i od razu zarejestrowałem się na stronie promocji (nim podpisałem umowę). Czy był to błąd i powinienem był z tym zaczekać na otwarcie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia kolejność. Jak spróbujesz się zarejestrować raz jeszcze to wyskoczy ci komunikat, że już jesteś zapisany

   Usuń
 9. Do kiedy wypłacana jest pierwsza premia 100zł z polecenia konta? Spełniłem wszelkie warunki, ale mimo miesiąca kalendarzowego nic nie mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłata premii za otwarcie konta z polecenia może trwać nieco dłużej. Bank daje sobie 50 dni na weryfikację (i to nie od otwarcia konta, ale od zakończenia etapu i kolejne 25 dni na wypłatę). Szczegółowo te zasady opisuję tutaj (we wpisie omawiającym program "Mam PKO"). Na pocieszenie dodam jednak, że praktyka pokazuje, iż premie te wypłacane są jednak o wiele wcześniej.

   Usuń
 10. czy dostał ktoś kod na restaurant week, oczekuje 2 tygodnie i nic nie przyszło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagroda dodatkowa będzie wydawana w postaci kodu elektronicznego, w dwóch turach:
   i) w Okresie Promocji do dnia 25 września 2017 r.
   ii) po zakończeniu Okresu Promocji do dnia 9 października 2017 r.

   Więc zależy kiedy wnioskowałeś i spełniłeś warunki.

   Usuń
  2. Dziś 9, dzień się kończy i nadal nic.

   Usuń
 11. Jeżeli złożyłem wniosek w sierpniu, a umowę podpisałem we wrześniu, to pierwszy zwrot powinien być naliczany za wrzesień czy za październik?

  OdpowiedzUsuń
 12. Data otwarcia tego konta jest równoznaczna z datą złożenia wniosku czy podpisania umowy?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...