Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 350 zł w nagrodach gwarantowanych za konto w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.08.2017

Nawet 350 zł w nagrodach gwarantowanych za konto w Banku Millennium

Otwierając Konto 360º lub 360º Student w nowej promocji można zyskać nawet 350 zł.

Do 350 zł za konto w Banku Millennium
Wśród bonusów gwarantowanych jest premia pieniężna w wysokości 50 zł (wypłacana na konto) oraz karta podarunkowa o wartości 100 zł na dowolne zakupy w sieci sklepów Rossmann. Do tego wszystkiego jest jeszcze program poleceń, w którym czeka do 200 zł za skuteczne rekomendacje.

Dla kogo promocja? Uczestnikami promocji mogą być osoby, które nie są stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium oraz nie są i po 1.04.2015 r. nie były uprawnione do składania jakichkolwiek dyspozycji w tym banku jako właściciel, współwłaściciel czy pełnomocnik konta, jak również jako przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku Millennium. Wykluczeniem jest również aktualnie procesowany wniosek o produkt w tym banku, który został złożony do 9.08.2017 r., a nawet posiadanie karty przedpłaconej.

Innymi słowy: jeśli po 1.04.2015 r. było Ci dane posiadać jakikolwiek produkt lub relację z Bankiem Millennium to ta promocja niestety nie jest dla Ciebie.

Zasady promocji z bonem 100 zł do Rossmanna i premią 50 zł. By zdobyć obydwie nagrody:
  • na przekazanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, ale tylko w zakresie niezbędnym do rozliczenia promocji i wypłacenia premii oraz przesłania bonu
  • na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku, podmiotów stanowiących jednostki z nim powiązane i współpracujące (w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej) i nie odwołuj tej zgody w czasie trwania promocji
 • do 4.09.2017 r. zawrzyj umowę o wybrane konto (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą
 • we wrześniu i październiku 2017 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy)
  • zasil konto kwotą min. 1 000 zł
  • w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w Internecie wykonaj co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem

Po spełnieniu tych prostych warunków, do 20.11. otrzymasz mail powiadamiający o przyznaniu premii (50 zł) i bonu 100 zł. Wówczas do 30.11.2017 r. niezbędne będzie uzupełnienie danych do wydania nagród gwarantowanych (podać będzie należało numer rachunku konta w Banku Millennium założonego w czasie promocji, a także adres na który ma być dostarczona karta podarunkowa do Rossmanna). Wysyłka kart podarunkowych, jak i wypłata bonusu ma nastąpić do 15.12.2017 r.

Króciutka lojalka. W regulaminie promocji można znaleźć zapis o czasie w jakim należy utrzymywać konto:
"Konto nie może zostać zamknięte w okresie trwania Promocji ani w ciągu 7 dni od jej zakończenia" [Przypomnę, że zakończenie promocji nastąpi 15.12.2017 r. - przyp. Mr. Złotówa]
W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji z Kontem w Banku Millennium

Program poleceń


Osoby, które założą konto w powyższej promocji (i tylko i wyłącznie te osoby, a nie już obecni posiadacze kont w Banku Millennium) mogą także zyskać dzięki poleceniom konta objętego tą samą promocją innym osobom. Za skuteczną rekomendację otrzymać można 50 zł, aczkolwiek wprowadzono ograniczenie i w ten sposób można zyskać nie więcej niż 200 zł (opłaca się więc polecić maksymalnie 4 osoby).

Do polecania potrzebny jest kod, który uzyskać można na stronie promocji (już po rejestracji; będzie go można wygenerować najpóźniej do 31.08.2017 r.). Ten kod osoba polecona musi wpisać podczas swej rejestracji w promocji. Premię za polecenie otrzymasz o ile osoba polecona spełni swe warunki do otrzymania premii 50 zł i karty podarunkowej 100 zł do Rossmanna (bo osoba polecana również bierze udział w akcji i może liczyć na wszystkie profity z niej wynikające; osoba polecona dalej może też stać się polecającą).

Podsumowując, łącznie w promocji robi się już bardzo dużo do wzięcia:
 • gwarantowane nagrody: premia 50 zł i bon 100 zł do Rossmanna
 • gwarantowana premia po 50 zł za polecenie (zyskać tak można do 200 zł)

A jest jeszcze coś co przekonać może oszczędzających, bo Bank Millennium oferuje:

2,5% na koncie oszczędnościowym


Dowolną kwotę (nawet do 100 000 zł) można wpłacić na Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium i uzyskać do tych środków 2,5% w skali roku. To promocja banku dla "nowych środków" (co dla osób zakładających konto w Banku Millennium będzie niejako spełnione z automatu), a promocyjne oprocentowanie utrzymywane jest przez okres 92 dni od dnia pierwszej wpłaty na konto oszczędnościowe (warunkiem załapania się na promocyjne oprocentowanie jest jednak dokonanie takiej wpłaty najpóźniej do 26.08.2017 r. do 14.10.2017 [Aktualizacja w dn. 27.08.: oferta banku została wznowiona na takich samych warunkach]).

Konta w Banku Millennium - prześwietlenie oferty


W promocji założyć można Konto 360° lub 360° Student. Drugie z nich skierowane jest jednak tylko do klientów w wieku 18-26 lat (i to wiek jest kluczowym kryterium; "Student" w nazwie konta może wprowadzać w błąd, gdyż nie trzeba być żakiem, by skorzystać z tej oferty).

Konto 360°. W przypadku tego rachunku jego prowadzenie, posiadanie karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe jeżeli w danym miesiącu na konto wpłynie co najmniej 1 000 zł (z dowolnego źródła; może to być także przelew z Twego konta w innym banku) oraz gdy wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę (jest to więc warunek pokrywający się z wymogami promocji).

Z kolei Konto 360° Student to 0 zł za prowadzenie konta, posiadanie karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce po spełnieniu jednego warunku: w danym miesiącu wykonać należy co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę (ale na potrzeby promocji pamiętaj również o zapewnieniu wpływów po min. 1 000 zł we wrześniu i październiku br.).

Przelewy krajowe PLN zlecane z jednego, jak i z drugiego konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej są realizowane za 0 zł.

Po złożeniu wniosku o konto w Banku Millennium, umowę można zawrzeć na jeden z dwóch poniższych sposobów:
 • za pośrednictwem kuriera (wybierając tę opcję pamiętaj jednak o tym, że zawarcie umowy musi nastąpić najpóźniej do 31.08.2017 r., więc pod koniec dostępności promocji bezpieczniej już będzie wybrać podpisanie umowy w banku) lub
 • w wybranej placówce Banku Millennium (w tym przypadku pamiętaj jednak, że wniosek o konto musi być złożony na stronie promocji, bo tylko takie wnioski kwalifikują do zdobycia nagród, a w oddziale banku nastąpi wyłącznie finalizacja, czyli zawarcie umowy) [w związku z ograniczonym czasem na zawarcie umowy - do 4.09. - pod koniec trwania promocji lepiej właśnie placówkę banku wybrać jako miejsce podpisania umowy, niż kuriera, bo czasu może już nie wystarczyć]

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

55 komentarzy:

 1. A jak mam fundusze millenium w tym banku to promocja dla mnie czy nie? W końcu przez te fundusze to mam z nimi cały czas coś wspólnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz fundusze to umowę masz raczej z Millenium TFI, a nie z Bankiem Millenium więc na moje może być.

   Usuń
 2. Czy ten 1000 we wrześniu i październiku to muszą być przelewy od pracodawcy czy też mogą być ze swego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musi być od pracodawcy. Źródło może być dowolne, więc może to być również przelew z własnego konta (ważne jednak by z innego banku).

   Usuń
 3. Premia 50 zł za polecenie jedynie osób spełniających wymóg braku posiadania jakiegokolwiek 'produktu' lub relacji z Bankiem Millennium po 1.04.2015 w zasadzie wyklucza niestety każdego kogo znam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No własnie trzymają się uparcie tej daty i nic ruszyć nie chcą a ja zamknąłem konto w czerwcu'15.

   Usuń
 4. Czyli po zakończeniu promocji i upływie 7 dni a więc po 22.12.2017 można konto zamknąć. Pytanie mam jeszcze tylko jak można to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zamknąć. Wniosek o zamknięcie można złożyć w serwisie bankowości internetowej Millenet. Wygodnie, szybko i bez bólu.

   Usuń
 5. Czyli jak rozumiem właściwie nie trzeba w ogóle wnioskować o kartę do konta, bądź jeśli jest to wymagane w procesie rejestracji można kartę zamówić i następnego dnia z niej zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie tak. Ale wtedy by nic nie płacić za konto to i tak musisz robić co miesiąc 1 transakcję Blikiem.

   Usuń
  2. Promocja wymaga konta wraz z kartą. Później faktycznie można pozostawić sobie konto bez karty, ale by nie płacić za Konto 360º to nadal będzie trzeba co miesiąc zapewniać wpływ 1000 zł i 1 płatność (jeśli nie kartą to BLIKiem). Jedynie w przypadku Konta 360º Student w przypadku rezygnacji z karty nie będzie wymagana żadna dodatkowa aktywność.

   Usuń
 6. Czy kartę przywozi kurier jak w PKO czy przyjdzie osobno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doprecyzowano to nawet w regulaminie promocji: "Razem z Umową na wskazany we Wniosku adres wysyłana jest karta Millennium Visa 360˚"

   Usuń
  2. W przypadku wyboru metody podpisania umowy przez kuriera, karta jest również przez niego dostarczana.

   Usuń
 7. Kiedyś w Millenium była dobra lokata mobilna. Czy jest nadal?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest. Na 3 mies. do 10k zł 2,5% przy zakładaniu lokaty przez aplikację i z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości.

   Usuń
  2. Extended Reality? Najzwyklejsze konto Profit daje dokładnie to samo :)

   Usuń
  3. Na dodatek na koncie Profit można mieć 100K i wypłacić kiedy się chce :)

   Usuń
 8. Chcę wziąć udział w promocji. Nie mam osoby, która mogłaby mi polecić założenie konta w tym banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By wziąć udział w promocji z kartą podarunkową i premią 50 zł (oraz dalej móc polecać) nie musisz zakładać konta z polecenia. Wystarczy złożenie wniosku po linku dostępnym w powyższym prześwietleniu promocji.

   Usuń
  2. Polecający – Uczestnik, który wygenerował w Aplikacji Kod i wysłał go Poleconemu, spełniający warunki określone w §4 i §5.

   Polecony – Uczestnik, który otrzymał od Polecającego Kod i spełnił warunki określone w §6, który nie jest i nie był stroną umowy z Bankiem.

   Uczestnikami Promocji mogą być osoby nie mające zawartej żadnej umowy z Bankiem po 01.04.2015.

   Usuń
 9. Gdzie mozna wpisać kod polecenie w tej promocji, bo nie widze tego miejsca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zarejestrowaniu jest różowa belka "wprowadź kod polecającego"

   Usuń
 10. Ten bon do Rossmanna trzeba wykorzystać podczas jednych zakupów czy można użyć wiele razy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji, §2. Definicje:

   "Karta podarunkowa do drogerii Rossmann – karta zasilona kwotą 100 zł do zrealizowania na zakupy w drogeriach sieci Rossmann na terytorium Polski. Karta ważna jest przez dwanaście miesięcy lecz nie dłużej niż do momentu wyczerpania znajdujących się na niej środków. Saldo karty lub datę jej ważności można sprawdzić w każdej drogerii Rossmann. Karta Podarunkowa Rossmann zastępuje pieniądze w drogeriach Rossmann. Kartą Podarunkową Rossmann można dokonywać zakupów wielokrotnie, aż do wykorzystania całego limitu przypisanego do karty. Karta nie podlega wymianie na gotówkę. Jeżeli wartość zakupu jest większa niż saldo na karcie, można dopłacić resztę gotówką, kartą płatniczą lub innym środkiem płatniczym"

   Usuń
 11. Można płacić wiele razy, kartę też można potem doładowywać w kasie na dowolną kwotę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy osoba zakladajaca konto może skorzystać z promocji lubie to polecam? Czy moze użyć mojego kodu polecajacego przy zakładaniu konta i zgarnąć jedna z czterech nagrod plus 50+100?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety się nie łączą. Więc albo promocja z bonem i 50 zł, albo polecenie.

   Usuń
 13. No i fajnie, tym razem konto założone na żonkę, bo ja już zgarnąłem stówkę od Millenium w ramach ostatniej Money Manii. Swoją drogą zastanawiamy się czy na stałe nie związać się z tym bankiem. Zasady banalnie proste żeby konto, karta i wypłaty z bankomatów były darmowe.
  A swoją drogą @Złotówa czy dla Ciebie są jeszcze dostępne promocje bankowe??, bo chyba "przetrzepałeś" już wszystkie możliwe ;-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są dostępne. Oczywiście na niektóre trzeba odczekać dłużej, na inne krócej. Ale to, że ciągle można zarabiać udowadniam w comiesięcznych podsumowaniach mego korzystania z promocji bankowych (ostatnie z nich tutaj). Średnia tych zarobków ciągle utrzymuje się na podobnym poziomie :) Mimo upływu grubo ponad trzech lat bankobrania (tego udokumentowanego na blogu, bo wcześniej też korzystałem).

   Usuń
 14. Millennium wznowił ofertę 2,5% na koncie oszczędnościowym.

  OdpowiedzUsuń
 15. Konto oszczędnościowe Profit 2,5% do 100000 zł nowych środków od dziś obowiązuje ponownie.

  OdpowiedzUsuń
 16. A czy te zwroty 5% blik i 2% karta przy tej promocji dalej obowiązują

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej z tej promocji nie da się skorzystać (dostępna była do końca czerwca br.).

   Usuń
 17. Czy ktoś już otrzymał maila z informacją o spełnieniu warunków promocji ???

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja dziś dostałem z żoną, ale o dziwnym tytule "BZWBK - prośba o uzupełnienie danych do przelewu". Skąd to BZWBK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapytaj Agorę. Chyba jedyna będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie ;)

   Usuń
  2. Coś im się rypnęło chyba. Kopiuj-wklej nie zadziałało jak należy.

   Usuń
 19. Też dostałem maila z tytułem BZWBK, ale link podany w samej treści maila kieruje do promocji z kontem 360, może po prostu obsługują również jakąś inną promocję i się im coś pomyliło

  OdpowiedzUsuń
 20. Przyszedł mail.

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy dostaliście juz wypłate bonusu 50 PLN? Ja czekam i nic. Ani karty do rossmanna ani pieniędzy:(

  OdpowiedzUsuń
 22. Zobaczymy. Mają jeszcze czas do 15go

  OdpowiedzUsuń
 23. Bon już mam, premii brak.

  OdpowiedzUsuń
 24. Premię za polecenia jak i za założenie konta już mam. Ale karty do rossmanna brak. Listonosz już był więc dziś już raczej nie będzie chyba, że wysłali czymś innym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo. Listonosz przyniósł sporo innych rzeczy ale karty podarunkowej brak.

   Usuń
 25. również nie otrzymałam ani karty ani pieniędzy :(

  OdpowiedzUsuń
 26. reklamacja wysłana z zapytaniem kiedy bedzie bon do rosmana

  OdpowiedzUsuń
 27. Jak zlozyć reklamacje?

  OdpowiedzUsuń
 28. Premia od Agory przelana 50 zł + 200 zł za polecenia w dwóch przelewach, jeden 14 a drugi 15 grudnia. Natomiast bonu do Rossmmana nie ma. Znając pocztę i świąteczny ruch w przesyłkach to możemy jeszcze poczekać. Dostał ktoś z Was już bon? Jeśli tak to napiszcie czy to zwykły list czy polecony/ polecony priorytet czy jak.

  OdpowiedzUsuń
 29. Dziś dostałem bon. Premię już wcześniej. Więc jest wszystko. No i czekam z kontem :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Karta podarunkowa dotarła 20.12 poleconym PP.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...