Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank: 25 zł miesięcznie za zakupy na Merlin.pl

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas450 zł od mBanku

17.08.2017

mBank: 25 zł miesięcznie za zakupy na Merlin.pl

Do 200 zł zyskać można dzięki otwarciu konta osobistego w mBanku.

Promocja mBank i Merlin.pl - do 200 zł zwrotówWarunkiem uzyskiwania bonusów po 25 zł przez 8 kolejnych miesięcy (bo na taki okres zostało rozłożone premiowanie) są comiesięczne zakupy na Merlin.pl. Rozważając udział w tej promocji warto jednak sprawdzić alternatywną propozycję mBanku, w której za otwarcie konta czeka do 650 zł.

Dla kogo promocja "Zakupy na Merlin.pl z eKontem". Uczestnikiem akcji może być nowy klient, przez którego bank rozumie osobę, która aktualnie nie jest i po 1.01.2016 r. nie była stroną umowy o (indywidualny lub wspólny) rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z miejsc od 3. do 10. w 26-cyfrowym numerze rachunku).

Zasady promocji. By skorzystać z promocji, najpóźniej do 31.08.2017 r.:
 • zawrzyj umowę o w/w rachunek;
 • wyraź zgodę na mOkazje w bankowości internetowej mBanku.

Uczestnikom promocji mBank co miesiąc udostępniać będzie w serwisie bankowości internetowej mOkazję (czyli taką specjalną propozycję promocyjną), której wykorzystanie da zwrot 25 zł. A wykorzystanie oznacza zrobienie zakupów w serwisie Merlin.pl za min. 25 zł i dopiero wtedy będzie można liczyć na zwrot (ma on następować w ciągu 60 dni od rozliczenia transakcji).

Pierwsza z mOkazji ma się pojawić w ciągu 14 dni roboczych od podpisania umowy. Kolejne mOkazje będą pojawiać się jeszcze przez 7 kolejnych miesięcy, co łącznie dać może nawet 200 zł zwrotu (oczywiście pod warunkiem regularnych, comiesięcznych zakupów na Merlin.pl).

Promocja jest limitowana (nagrody bank przewidział wyłącznie dla pierwszych 2 000 uczestników). Jednak bardzo wątpię w przedterminowe wyczerpanie puli wniosków objętych promocją. Na moment publikacji tego wpis na stronie promocji znajduje się informacja:
"Aktualna liczba dostępnych miejsc w promocji: 1989"

By nie powielać informacji, szczegółowe prześwietlenie oferty eKonta w taryfie standard (jedynego, które można założyć w powyższej promocji) znajdziesz we wpisie prześwietlającym ofertę "Lepiej z eKontem".

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczkom: Katarzynie i Marcie.

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter (to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowościach wśród promocji bankowych i najlepszych lokat):
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Ta 'promocja' to chyba jakiś ponury żart!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kto co miesiąc będzie robił tam zakupy? I czego? Bzdura totalna. mBanku, nie tędy droga!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka "promocja" ahahahahhahahhaha

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 400 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Projekt: Mikołajki"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas. Gwarantowanymi nagrodami są tutaj: bon 50 zł do Allegro (w praktyce już za samo otwar...