Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Drugi bilet do Multikina gratis dla płacących z MasterPass

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

8.08.2017

Drugi bilet do Multikina gratis dla płacących z MasterPass

Kolejny raz na film do kina można się wybrać w praktyce za pół ceny.

Drugi bilet do Multikina gratis za płatność Masterpass
Wystartowała bowiem promocja, w której kupując jeden bilet, drugi otrzymasz za darmo. Warunkiem załapania się na nagrodę jest zakup biletu w Internecie i płatność za pomocą elektronicznego portfela MasterPass.

Warunki promocji są proste. Za zakup na multikino.pl jednego lub większej liczby biletów do sieci kin Multikino (i płatność za pomocą portfela MasterPass) otrzymasz mailem kod wymienialny na jeden bilet. W praktyce więc nie opłaca się kupować kilku biletów od razu, ale transakcję rozdzielić, bo to za każdą transakcję (a nie za każdy bilet) przysługuje nagroda. A zakupy dzielić można, bo z promocji da się skorzystać wielokrotnie. Kod ma zostać wysłany SMS-em lub mailem w ciągu 15 minut od dokonania transakcji.

Promocja ma być dostępna aż do 28.02.2018 r., przy czym kod zdobyty do biletu zakupionego do 30.09.2017 r. można będzie wykorzystać najpóźniej do 31.10.2017 r, wymieniając na darmowy bilet 2D. W tym przypadku pula biletów promocyjnych została ograniczona do 5 000 sztuk.

Jeśli zaś bilet kupisz w okresie od 1.10.2017 r. do 28.02.2018 r. to kod będzie można wykorzystać najpóźniej do 28.02.2018 r. ale już nie na darmowy bilet, ale na zakup biletu zniżkowego za 10 zł (na dowolny seans 2D lub 3D). Tu pula biletów zniżkowych również jest limitowana, ale jest większa - organizator przewidział do rozdania 17 558 kodów wymienialnych na bilety zniżkowe.

Aktualnie podobna promocja z drugą wejściówką gratis dostępna jest też dla płacących portfelem Masterpass za bilet do sieci kin Cinema City. Więcej na temat tej promocji oraz o portfelu elektronicznym MasterPass piszę tutaj.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Żanecie.

O promocjach dowiaduj się na bieżąco. na Twitterze i polub na Facebooku:

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. 2 miesiące temu zakupiłem 6 biletów w promocji z masterpass z cinema city do dzisiaj nie otrzymałem gratisowych biletów nawet po mimo napisaniu reklamacji :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie kod przyszedł. Wcześniej też nie miałem problemów.

   Usuń
  2. u mnie niestety nie :( na reklamację też nie odpowiedzieli po mimo upływu 30 dni :/

   Usuń
  3. pomimo razem bo aż boli po oczach

   Usuń
 2. Do autora pierwszego komentarza : kilka dni temu miałem podobną sprawę. Udało mi się gdy skontaktowałem się z Cinema City przez www.cinema-city.pl/kontakt adresując zgłoszenie do kina w którym byłem (do którego kupowane były promocyjne bilety). Tu akurat chodziło o kino Cinema City w Koronie we Wrocławiu. Pomógł mi Pan Wojciech, który pełni tam rolę Cinema Supervisor Assistant. Możesz też spróbować na jego email: cckorona@cinema-city.pl.
  Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki wielkie za pomoc tylko, że ja kupiłem bilety w cinema city łódź

   Usuń
  2. Napisz do Cinema City Łódź?

   Usuń
  3. pisałem reklamację minęło 30 dni odpowiedzi brak :/

   Usuń
  4. Ja bym im jeszcze pisał na Facebooku. Szybko odpowiadają.

   Usuń
  5. na facebooku również pisałem i niestety ale tam odpisują bardzo wolno czasem czeka się na odpowiedź po 2-3 tyg :/

   Usuń
  6. to idź do biura kina w którym byłeś

   Usuń
 3. Proszę uzupełnić info że otwiera się portfel z BZ WBK i tylko ich kartę można dodać.Kod 3-D secure tez będzie.Nie ma o tym mowy w regulaminie.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...