Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Citibank: 100 zł za polecenie i 400 zł za otwarcie konta

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

14.08.2017

Citibank: 100 zł za polecenie i 400 zł za otwarcie konta

Promocji Citibanku mamy obecnie mnóstwo. Doszła jeszcze jedna.

Program poleceń konta osobistego Citi Priority w Citibanku
Tym razem zarobić mogą także obecni klienci banku. Do wzięcia są bonusy za polecenie konta Citi Priority. Polecający za skuteczną rekomendację dostaje 100 zł, a polecony... nie dostaje nic z tytułu otwarcia konta z wykorzystaniem polecenia, ale weźmie udział w standardowej promocji, w której zarobić można nawet 400 zł.

Dla kogo promocja? Polecającym może być obecny klient Citibanku, który posiada konto osobiste i/lub główną kartę kredytową w Citibanku. Z kolei poleconym może być osoba, która nie posiada i co najmniej od 30.06.2016 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Z promocji wykluczeni są również pełnomocnicy do wspomnianych kont w w/w okresie.

Zasady programu poleceń. Osoba polecająca może polecić znajomego lub członka rodziny za pośrednictwem strony programu poleceń (dysponować trzeba imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz adresem e-mail osoby polecanej).

Dalej polecony, odbierając telefon od konsultanta banku, powinien zawnioskować o konto Citi Priority i najpóźniej do 30.09.2017 r. zawrzeć o nie umowę. Polecony musi przy tym zgodzić się na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu w zakresie niezbędnym do rozliczenia promocji. Z kwestii formalnych to byłoby już wszystko. Przed poleconym zostaje jeszcze wykazanie się odpowiednią aktywnością by polecający mógł uzyskać swą premię z tytułu polecenia. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia polecony powinien wykonać co najmniej 2 płatności kartą wydaną do konta na sumę co najmniej 300 zł (mogą to być transakcje w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie) oraz spełnić jeden z poniższych warunków:
 • utrzymać na rachunkach w Citibanku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł lub 
 • posiadać jeden z produktów kredytowych (może to być np. karta kredytowa) w Citibanku i zapewnić wpływ na konto Citi Priority w wysokości min. 5 000 zł

Spełnienie tych warunków przez polecanego jedynie dla uzyskania premii przez polecającego nie byłoby tak kuszące, gdyby nie fakt, że realizacja w/w warunków jednocześnie będzie spełnieniem wymogów z promocji "Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja II". Tam przewidziany jest za to bonus 100 zł. A dodatkowo będzie do wzięcia nawet 300 zł (do 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy) dzięki wysokiemu bo aż 6-procentowemu zwrotowi za płatności kartą.

Bank wypłaci premię za polecenie/polecenia do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania. Osoba polecająca łącznie może zyskać w ten sposób do 500 zł (co w praktyce oznacza, że opłaca się polecić maksymalnie 5 osób). Może to wydawać się sporym ograniczeniem, aczkolwiek nie ma co kryć, że warunki do spełnienia przez osobę polecaną są w tym programie poleceń dość wyśrubowane i nie każdy będzie chciał, jak i nie każdy będzie mógł je spełnić (dla porównania sprawdzić możesz program poleceń "Mam PKO" - tam wystarczy by polecony wydał min. 210 zł i już dostanie 100 zł w nagrodę, a osoba polecająca po 50 zł za każdą skuteczną rekomendację bez limitów liczby osób poleconych).

Do każdej z premii za polecenie bank ma też ufundować nagrodę dodatkową będącą równowartością należnego podatku dochodowego. Polecający do dnia wypłaty premii musi posiadać co najmniej konto lub kartę kredytową w Citibanku.

Konto polecać można do 31.08.2017 r., aczkolwiek warto też mieć na uwadze, że pula nagród przewidzianych w programie została ograniczona do 500 sztuk.

Jeśli chcesz zarobić nawet 400 zł na otwarciu konta w Citibanku, a jednocześnie nie znasz nikogo, kto mógłby Cię polecić to nic złego. Wniosek o konto wystarczy złożyć tutaj (bo z tytułu otwarcia konta z polecenia dla osoby polecanej i tak nie ma żadnych dodatkowych korzyści). Warunki prowadzenia konta Citi Priority, jak i promocji dla osób je otwierających szczegółowo prześwietliłem tutaj.

💡 Jednym ze sposobów unikania opłaty za konto (jak i jednym z warunków spełnienia warunków promocji) jest posiadanie produktu kredytowego w Citibanku. A może nim być karta kredytowa, co w przypadku wyboru karty Citi Simplicity oznacza brak dodatkowych kosztów, bo karta ta jest bezwarunkowo darmowa. Dodatkowo można ją wyrobić w jednej z poniższych promocji, w których bank w prezencie daje: 
- telefon LG K4 Dual Sim (2017) 
- voucher 400 zł do wykorzystania na Allegro
- voucher 400 zł do zrealizowania w sklepie Morele.net
- voucher 400 zł do wydani w sklepie Frisco.pl  
Posiadanie karty kredytowej w Citibanku nie wyklucza z promocji z kontem (a można rzec, że jest wręcz korzystne). I na odwrót. Jeśli już posiadasz konto w Citibanku to możesz też wyrobić kartę kredytową i zdobyć jedną z nagród za jej wyrobienie.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Wypróbuj bezpłatny newsletter (każdej chwili możesz z niego zrezygnować). To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach na blogu, które wysyłam średnio 1-2 razy w tygodniu:
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Szkoda że nie ma nic dodatkowego dla poleconego.

  OdpowiedzUsuń
 2. czy konto karty kredytowej to konto osobiste ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze jest taka promocja Citi za kartę
  https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/polec-karte-kredytowa/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za tę informację! Przed chwilą wrzuciłem prześwietlenie tutaj.

   Usuń
 4. Dla pewności:
  Wystarczy, że założę konto i kartę Simplicity, a następnie
  1. zrezygnuje z CitiPhone
  2. dokonam przez 6 miesięcy wpłat na konto w kwocie 5.000zł (później przelać je dalej)
  3. Dokonam płatności kartą minimum 900zł miesięcznie

  I dostanę 400zł w gotówce i 400zł na allegro, bez żadnych kosztów i będę mógł dalej trzymać bez kosztów kartę i konto nawet jak przestanę ich używać (nie chcę zamykać konta i karty, ponieważ prawdopodobnie z rak będę chciał kredyt w City)?

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecający musi być „obecnym” klientem banku. Jeżeli zdążę założyć konto albo kartę przed końcem promocji, czy mogę zostać polecającym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz założyć teraz i wziąć udział jako polecający.

   Usuń
 6. Jak sądzicie, kiedy zostanie skrócona karencja w promocjach kart kredytowych Citi? Bo chcąc wykorzystać promocję konta osobistego, musiałbym także wyrobić kartę kredytową. Od zamknięcia poprzedniej kredytówki minął u mnie rok...

  Zakładając cykliczność promocji, najbardziej opłaca się skorzystać z promocji konta zaraz po skorzystaniu z promocji karty kredytowej. Teraz, kiedy upływa mi karencja na kartę, mam wątpliwości.

  Ktoś z Was miał podobne wątpliwości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początku tego roku przesunęli datę o rok. Było 1.1.14 r., teraz jest 1.1.15 r. więc pewnie od 18 r. będzie karencja od 1.1.16 r.

   Usuń
 7. Czy te 834 zł dla uzyskania zwrotu 50 zł można wydać np. w internecie, płacąc rachunki na różne sposoby itp? Czy muszą być to jakieś określone transakcje?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...