Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 400 zł do sklepu morele.net za darmową kartę Citi Simplicity

900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera1000 zł do Allegro od Citi450 zł od BNP Paribas

10.08.2017

Voucher 400 zł do sklepu morele.net za darmową kartę Citi Simplicity

Wystartowała nowa promocja karty kredytowej Citibanku.

Voucher 400 zł na zakupy w sklepie morele.net w prezencie do karty od Citibanku
Choć w tym przypadku raczej należy mówić o powrocie promocji. Bo już swego czasu na voucher 400 zł do sklepu morele.net można było się załapać. Akcja cieszyła się ogromną popularnością. No ale w końcu taka kwota jest sporym rabatem gdy kupujemy komputer, AGD, telefon, sprzęt RTV czy inną elektronikę.

Dla kogo promocja? Uczestnikami akcji promocyjnej mogą być osoby, które nie posiadają i co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu morele.net – edycja III" i zdobyć tytułową nagrodę o wartości aż 400 zł:
 • do 31.12.2017 r. wyślij formularz zgłoszeniowy 
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę  
 • kurierowi, który dostarczy dokumenty do podpisu, przekaż dokument potwierdzający zadeklarowane dochody
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank do Ciebie odeśle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (by to zrobić nie potrzeba konta - wystarczy sama karta kredytowa) oraz 
  • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 1 000 zł (transakcje te można zrealizować zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; muszą to być płatności - do wymaganej kwoty nie zaliczą się przelewy z karty, ani wypłaty w bankomacie)

Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej Citibanku (czyli wspomniane min. 1 000 zł) możesz spłacić jeszcze w okresie bezodsetkowym, a to oznacza, że oddasz wtedy dokładnie taką samą kwotę na jaką wykonasz płatności swą kartą. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam między innymi, co ów okres bezodsetkowy oznacza.

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji otrzymasz wiadomość w poczcie wewnętrznej bankowości internetowej Citibanku z nagrodą w postaci vouchera o wartości 400 zł. Nagrodę będzie można wykorzystać jednorazowo podczas dowolnych zakupów o wartości min. 400 zł (liczy się cena zamówionego towaru lub towarów, bez ewentualnych kosztów przesyłki). Voucher będzie można zrealizować do 31.07.2018 r.

Kto może skorzystać z karty w Citibanku? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"

Źródłami dochodu akceptowanymi przez bank są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Karty kredytowe w Citibanku - prześwietlenie oferty


Podczas rozmowy z konsultantem banku przy składaniu wniosku możesz otrzymać kilka różnych propozycji kart z oferty Citibanku. Bez dwóch zdań najlepszą z opcji jest karta Citi Simplicity, którą bank wydaje bez opłat i nie pobiera też żadnych opłat za jej posiadanie (ani rocznej, ani miesięcznych). I to bez żadnych dodatkowych wymogów do spełnienia.

Inne karty Citibanku - choć mogące wydawać się atrakcyjnymi ze względu na programy lojalnościowe umożliwiające zbieranie punktów i wymianę na nagrody - już kosztują (i to sporo, bo nawet 18 zł miesięcznie), a warunki do uniknięcia opłaty są dość wyśrubowane (kartą wydać należy min. 4 000 zł miesięcznie).

Po wyrobieniu karty zwrócić uwagę trzeba wyłącznie na usługę CitiPhone (za dostęp do bankowości za pomocą infolinii). Opłata miesięczna wynosi 6 zł, ale z usługi można w każdej chwili zrezygnować. By to zrobić, wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać krótką wiadomość o treści: "Rezygnuję z CitiPhone".

Choć w umowie o kartę znajdziesz informacje o "całkowitym koszcie kredytu" oraz o tym, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj jednak, że to tylko symulacja, do przedstawienia której bank jest ustawowo zobligowany. Opiera się ona na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w ratach. Ale tak z karty korzystać nie musisz. Na karcie bank przyznaje bowiem limit kredytowy z którego możesz, ale nie musisz korzystać. Każda płatność wykonana kartą spowoduje częściowe wykorzystanie limitu, ale co najważniejsze: karta kredytowa ma okres bezodsetkowy. Dzięki temu - jeśli wydaną kwotę spłacisz w określonym terminie - nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów (ani odsetek, ani opłat).



Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:



Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. A jeśli mam służbową kartę, firmową, ale wydaną na moje nazwisko "Imię Nazwisko Nazwa firmy"?
  Czy w takim razie można skorzystać z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale Ty masz umowę kredytową z bankiem czy firma? Firma. Jesteś więc użytkownikiem karty a nie posiadaczem głównej.

   Usuń
 2. Przeczytałem regulamin, ale nie widzę nigdzie informacji, czy i po jakim czasie można zrezygnować z karty jeżeli otrzyma się już voucher?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To oczywiste, że bank nie napisze ci: po otrzymaniu nagrody możesz z karty zrezygnować.
   Ale skoro też nie pisze że coś jest zakazane to jest to dozwolone. Można z karty zrezygnować nawet zaraz po otrzymaniu vouchera.

   Usuń
  2. To ja jeszcze uzupełnię wątek i dopytam jak kartę zlikwidować?

   Usuń
  3. Wystarczy wysłać wiadomość w bankowości.

   Usuń
  4. Choć pojawiało się to często to dodam jeszcze że po kilku/kilkunastu dniach dzwoni jeszcze konsultant i próbuje zachęcić do pozostania klientem i nierezygnowania z karty. Mnie przekonał bo w zamian dostałem promocję 10% za transakcje. 200 zł dodatkowo wpadło.

   Usuń
 3. Ale przeciez ta karta world mastercard wraz z punktami o wartosci 400zl tez jest zupelnie darmowa nieprawdaz?

  OdpowiedzUsuń
 4. A jeśli jestem na urlopie wychowawczym mogę starać się o tą kartę?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli dopiero dziś wyślę zgłoszenie to się załapię czy sobie darować i poczekać na kolejną okazję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By załapać się na promocję wystarczy dziś wysłać formularz zgłoszeniowy. Złożenie wniosku czy zawarcie umowy mogą nastąpić później.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...