Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 400 zł do sklepu morele.net za darmową kartę Citi Simplicity

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

10.08.2017

Voucher 400 zł do sklepu morele.net za darmową kartę Citi Simplicity

Wystartowała nowa promocja karty kredytowej Citibanku.

Voucher 400 zł na zakupy w sklepie morele.net w prezencie do karty od Citibanku
Choć w tym przypadku raczej należy mówić o powrocie promocji. Bo już swego czasu na voucher 400 zł do sklepu morele.net można było się załapać. Akcja cieszyła się ogromną popularnością. No ale w końcu taka kwota jest sporym rabatem gdy kupujemy komputer, AGD, telefon, sprzęt RTV czy inną elektronikę.

Dla kogo promocja? Uczestnikami akcji promocyjnej mogą być osoby, które nie posiadają i co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu morele.net – edycja III" i zdobyć tytułową nagrodę o wartości aż 400 zł:
 • do 31.12.2017 r. wyślij formularz zgłoszeniowy 
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę  
 • kurierowi, który dostarczy dokumenty do podpisu, przekaż dokument potwierdzający zadeklarowane dochody
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank do Ciebie odeśle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (by to zrobić nie potrzeba konta - wystarczy sama karta kredytowa) oraz 
  • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 1 000 zł (transakcje te można zrealizować zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; muszą to być płatności - do wymaganej kwoty nie zaliczą się przelewy z karty, ani wypłaty w bankomacie)

Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej Citibanku (czyli wspomniane min. 1 000 zł) możesz spłacić jeszcze w okresie bezodsetkowym, a to oznacza, że oddasz wtedy dokładnie taką samą kwotę na jaką wykonasz płatności swą kartą. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam między innymi, co ów okres bezodsetkowy oznacza.

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji otrzymasz wiadomość w poczcie wewnętrznej bankowości internetowej Citibanku z nagrodą w postaci vouchera o wartości 400 zł. Nagrodę będzie można wykorzystać jednorazowo podczas dowolnych zakupów o wartości min. 400 zł (liczy się cena zamówionego towaru lub towarów, bez ewentualnych kosztów przesyłki). Voucher będzie można zrealizować do 31.07.2018 r.

Kto może skorzystać z karty w Citibanku? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"

Źródłami dochodu akceptowanymi przez bank są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Karty kredytowe w Citibanku - prześwietlenie oferty


Podczas rozmowy z konsultantem banku przy składaniu wniosku możesz otrzymać kilka różnych propozycji kart z oferty Citibanku. Bez dwóch zdań najlepszą z opcji jest karta Citi Simplicity, którą bank wydaje bez opłat i nie pobiera też żadnych opłat za jej posiadanie (ani rocznej, ani miesięcznych). I to bez żadnych dodatkowych wymogów do spełnienia.

Inne karty Citibanku - choć mogące wydawać się atrakcyjnymi ze względu na programy lojalnościowe umożliwiające zbieranie punktów i wymianę na nagrody - już kosztują (i to sporo, bo nawet 18 zł miesięcznie), a warunki do uniknięcia opłaty są dość wyśrubowane (kartą wydać należy min. 4 000 zł miesięcznie).

Po wyrobieniu karty zwrócić uwagę trzeba wyłącznie na usługę CitiPhone (za dostęp do bankowości za pomocą infolinii). Opłata miesięczna wynosi 6 zł, ale z usługi można w każdej chwili zrezygnować. By to zrobić, wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać krótką wiadomość o treści: "Rezygnuję z CitiPhone".

Choć w umowie o kartę znajdziesz informacje o "całkowitym koszcie kredytu" oraz o tym, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj jednak, że to tylko symulacja, do przedstawienia której bank jest ustawowo zobligowany. Opiera się ona na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w ratach. Ale tak z karty korzystać nie musisz. Na karcie bank przyznaje bowiem limit kredytowy z którego możesz, ale nie musisz korzystać. Każda płatność wykonana kartą spowoduje częściowe wykorzystanie limitu, ale co najważniejsze: karta kredytowa ma okres bezodsetkowy. Dzięki temu - jeśli wydaną kwotę spłacisz w określonym terminie - nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów (ani odsetek, ani opłat).Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. A jeśli mam służbową kartę, firmową, ale wydaną na moje nazwisko "Imię Nazwisko Nazwa firmy"?
  Czy w takim razie można skorzystać z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale Ty masz umowę kredytową z bankiem czy firma? Firma. Jesteś więc użytkownikiem karty a nie posiadaczem głównej.

   Usuń
 2. Przeczytałem regulamin, ale nie widzę nigdzie informacji, czy i po jakim czasie można zrezygnować z karty jeżeli otrzyma się już voucher?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To oczywiste, że bank nie napisze ci: po otrzymaniu nagrody możesz z karty zrezygnować.
   Ale skoro też nie pisze że coś jest zakazane to jest to dozwolone. Można z karty zrezygnować nawet zaraz po otrzymaniu vouchera.

   Usuń
  2. To ja jeszcze uzupełnię wątek i dopytam jak kartę zlikwidować?

   Usuń
  3. Wystarczy wysłać wiadomość w bankowości.

   Usuń
  4. Choć pojawiało się to często to dodam jeszcze że po kilku/kilkunastu dniach dzwoni jeszcze konsultant i próbuje zachęcić do pozostania klientem i nierezygnowania z karty. Mnie przekonał bo w zamian dostałem promocję 10% za transakcje. 200 zł dodatkowo wpadło.

   Usuń
 3. Ale przeciez ta karta world mastercard wraz z punktami o wartosci 400zl tez jest zupelnie darmowa nieprawdaz?

  OdpowiedzUsuń
 4. A jeśli jestem na urlopie wychowawczym mogę starać się o tą kartę?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli dopiero dziś wyślę zgłoszenie to się załapię czy sobie darować i poczekać na kolejną okazję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By załapać się na promocję wystarczy dziś wysłać formularz zgłoszeniowy. Złożenie wniosku czy zawarcie umowy mogą nastąpić później.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...