Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 450 zł gwarantowanej premii + grille elektryczne lub zestawy grillowe do wygrania w promocji konta osobistego w BNP Paribas

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.06.2023

450 zł gwarantowanej premii + grille elektryczne lub zestawy grillowe do wygrania w promocji konta osobistego w BNP Paribas

Nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas przynosi i nagrody gwarantowane, i nagrody do wygrania.

Promocja "Grillowa fiesta": zyskaj 450 zł premii za konto w BNP Paribas i wygraj jedną ze 120 nagród
Dla każdego uczestnika promocji przewidziana jest premia pieniężna do 450 zł. Ponadto w towarzyszącym konkursie można zyskać jeszcze więcej - do wygrania są bowiem grille elektryczne oraz zestawy grillowych akcesoriów.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Grillowa fiesta" i konkurs "Grillowy bank zdjęć": zyskaj 450 zł premii za konto w BNP Paribas i wygraj jedną ze 120 nagród


Dla kogo promocja? Uczestnikiem (zarówno konkursu, jak i promocji) może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bonusy pieniężne: jeden w wysokości 50 zł oraz 2 x 200 zł, co w sumie da tytułowe 450 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy pieniężne dostaniesz, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Tej promocji towarzyszy jednak i konkurs ("Grillowy bank zdjęć"), w którym organizator przygotował 120 nagród do wygrania:
 • 20 x elektryczny STEBA RC 78 o wartości 540 zł każdy oraz 
 • 100 x zestaw do grillowania DSTrade 5 o wartości 100 zł każdy.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 2 000 uczestników. Z udziałem nie ma więc co zwlekać, bo podobne promocje w przeszłości kończyły się bardzo szybko.

W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zważywszy na limit uczestników, nawet gdyby wszyscy wzięli udział w konkursie, to łatwo można wyliczyć, że co siedemnasta osoba wygra dodatkową nagrodę (grilla lub zestaw grillowy). Szanse nie są więc małe.

Zasady promocji "Grillowa fiesta"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony; na tym etapie możesz też wyrazić swą wolę udziału w konkursie - więcej na ten temat piszę nieco niżej);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 18.06.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 30.06.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (również do 30.06.2023 r.).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - premię 50 zł.

By zdobyć dwie kolejne nagrody, już w postaci premii pieniężnych w wysokości 200 zł każda, w lipcu i sierpniu (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • min. 2 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej (przy czym zalicza się tylko jedno logowanie z danego dnia, więc ten warunek będzie należało spełniać w dwóch różnych dniach - w każdym z nich logując się chociażby jeden raz);
 • wykonaj min. 2 transakcje Blikiem (na dowolne kwoty; regulamin promocji dopuszcza również przelewy na telefon Blik) oraz
 • wykonaj min. 5 przelewów w wysokości min. 50 zł każdy za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas - ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. przelewając środki na własne konto w innym banku.

Kolejność spełniania tych warunków jest dowolna - ważne by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe wymogi, przysługiwać Ci będzie premia po 200 zł.

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej, a więc by zdobyć drugą premię 200 zł za spełnienie warunków w sierpniu, to uprzednio w lipcu musisz spełnić warunki uzyskania pierwszej premii 200 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu grillowafiesta@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 21.07. o przyznaniu premii 50 zł (za otwarcie konta);
 • do 25.08. o przyznaniu premii 200 zł (za spełnienie warunków w lipcu) oraz
 • do 26.09.2023 r. o przyznaniu drugiej premii 200 zł (za spełnienie warunków w sierpniu).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie to trzeba zrobić do 26.07.2023 r. Wypłata bonusów przewidziana jest do 31.07. (50 zł), do 31.08. (200 zł) oraz do 30.09.2023 r. (200 zł).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Grillowa fiesta"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.
▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Jeśli chodzi o transakcje Blikiem, to ich definicja w regulaminie promocji jest następująca:
"transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych Aplikacji mobilnej z usługą BLIK, w tym przelewów BLIK na telefon"

W praktyce można więc nie tylko płacić, ale też robić przelewy.

Jeśli zdecydujesz się na płatności Blikiem (z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu) na potrzeby promocji, to pamiętaj, że można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Są jednak wykluczenia, o których poniżej.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

Konkurs "Grillowy bank zdjęć": wygraj grill elektryczny lub zestaw grillowy 


Udział w konkursie jest dobrowolny. Acz spróbować warto, bo to w praktyce nic nie kosztuje poza czasem poświęconym na zadanie konkursowe. 

By wziąć udział w konkursie "Grillowy bank zdjęć", już podczas rejestracji na stronie promocji zaznacz "Chcę wziąć udział w konkursie" i jako zadanie konkursowe prześlij zdjęcie lub kolaż zdjęć pt. "Moja ulubiona potrawa z grilla” (można to zrobić wyłącznie podczas rejestracji w promocji, więc najpóźniej do 18.06.2023 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli rejestracji). 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest też spełnienie wszystkich warunków niezbędnych do uzyskania pierwszego z bonusów, czyli premii 50 zł (to te warunki, które należy spełniać do końca czerwca).

Konkursowe jury wyłoni laureatów konkursu, wybierając najciekawsze zdjęcia spośród zgłoszonych - do 20 osób trafią nagrody w postaci grilla elektrycznego STEBA RC 78 o wartości 540 zł, a 100 kolejnych osób otrzyma zestawy grillowe DSTrade 5 o wartości 100 zł. 

O przyznaniu nagród zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo do 11.08.2023 r. Wtedy do 18.08.2023 r. będzie należało zareagować na wiadomość i na stronie promocji podać adres korespondencyjny do przesyłki nagrody - ma to nastąpić za pośrednictwem kuriera najpóźniej do 31.08.2023 r.. 

Każdy uczestnik konkursu może zdobyć tylko jedną nagrodę. Do nagród głównych organizator funduje również dodatkową nagrodę pieniężną, będącą równowartością należnego podatku, który zostanie odprowadzony do właściwego urzędu skarbowego.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
   Choć płacenie kartą na potrzeby promocji (w celu uzyskania premii) nie jest konieczne, to jej wyrobienie jest wymagane - by więc uniknąć zbędnego kosztu, pamiętaj też o spełnieniu tych powyższych warunków zwolnienia z opłaty.
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Grillowa fiesta" (jak i w konkursie "Grillowy bank zdjęć") możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja - w tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


Przydatne dokumenty:

45 komentarzy:

 1. Skoro blik na telefon też się liczy to czy mogę zrobić dwa razy blik na telefon do męża i też będzie zaliczone?

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie musi być w formacie jpg. Maksymalny rozmiar pliku to 5 MB.

  Takie info od organizatora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie są wasze wrażenia przy zamykaniu konta w BPN przez infolinię, korzystałem z ich promocji bankowych dwukrotnie i drugi raz miałem strasznie rozczeniową rozmowę z konsultantem, chciał wymusić na mnie powód zamknięcia następnie zagroził że przy kolejnym zakładaniu mój wniosek może zostać odrzucony, jak dla mnie to blef ale co myślicie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że nie lubią ludzi otwierających konta tylko dla bonusu.

   Usuń
  2. Moja żona miała kropka w kropkę taką rozmowę. Z niecierpliwością czekam aż ja będę zamykał konto, które właśnie otwieram. :)

   Usuń
  3. Haha, miałem dosłownie to samo. Gościu był wręcz żenująco niegrzeczny. Najgorszy bank pod tym względem jak do tej pory. Myślę, że nie mają podstaw by nie otworzyć komuś konta, tak samo jak przy sprzedaży w sklepie nie mogą bez powodu odmówić sprzedaży "bo tak". Tutaj nie są w stanie zweryfikować czy ktoś zamknie czy nie zaraz po promocji. Nawet jeśli tak się stanie to macie do tego prawo. Jak chcą to niech wydłuża karencję. To nie nasz problem tylko ich. Zakładać I zamykać, nie przejmować się.

   Usuń
  4. To ja tak miałam z city handlowy, ale że to było zakończenie głównie karty kredytowej, a ona mnie stresowała, bo nie przysyłali na mail informacji od kiedy do kiedy mam z niej korzystać, by nie płacić kar, to mimo fatalnej rozmowy z panem obsługującym czuję teraz oogrooomnaaaa ulgę, że nie muszę stresować się bez sensu kredytem, którego nie potrzebuję, a który daje mi 25 zł miesięcznie. To za mało jak na te wymogi i moją sytuację po prostu. Przecież jak bank jest ok, to w nim zostaję, nie kasuję. Poza tym polecam go innym. A weź teraz poleć bank, który tak źle cię potraktował! Z BNP miałam skorzystać, bo nie było wymogu blików, ale szybko okazja uciekła. Może jeszcze w czerwcu będzie coś fajnego od nich, to poznam ten bank.

   Usuń
 4. Po aktywacji konta polecam sprawdzić stan zgód marketingowych w ustawieniach profilu. Konkretnie czy są zaznaczone poprawnie dwie zgody i odznaczony sprzeciw. U mnie nie były, choć przy zakładaniu konta wyrażałam wszystkie zgody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie miałem jednej zgody zaznaczonej faktycznie. Czy to mnie skreśla z promocji? We wniosku na pewno zaznaczałem wszystkie zgody, więc błąd po ich stronie...

   Usuń
  2. Sama promocja nie wymaga zgód (poza tymi na etapie rejestracji - ale to inne oświadczenia; bez nich zresztą nie dałoby się przejść do złożenia wniosku o konto), więc ich brak nie wpływa na prawo do uzyskania premii.

   Zgody są wymagane w celu uniknięcia opłaty za kartę - więc można je zmienić/uzupełnić nawet po otwarciu konta.

   Usuń
 5. Czy do spełnienia warunków promocji dotyczących BLIK zaliczą wypłaty z bankomatu BLIKiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin na wszystko odpowie:
   "Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych Aplikacji mobilnej z usługą BLIK, w tym przelewów BLIK na telefon, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu"

   Nie. Wypłata z bankomatu NIE jest bowiem ani zleceniem płatniczym ani przelewem.

   Usuń
  2. Dziękuję.

   Usuń
 6. Jak rozwiązanie ostatniej umowy z bankiem BNP Paribas nastąpiło 20-05-2022, to czy mogę wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli 20-06 to nie data złożenia wypowiedzenia ale już faktycznego zamknięcia konta to możesz wchodzić w promocję. 12 m-cy już minęło.

   Usuń
  2. Wniosek mogłeś już złożyć 21. maja

   Usuń
 7. Jest pula jeszcze? Wczoraj się zarejestrowałem, przyszła informacja na maila że ok ale link do otwarcia konta nie działa, mieli i mieli i lipa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś popołudniu konto założyłem bez problemu.

   Usuń
  2. Rejestracja i złożenie wniosku to dwie inne kwestie.

   Usuń
 8. Czy otwarcie konta możliwe jest tylko przez kuriera lub wideoweryfikację? Jest może jeszcze inna opcja?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy jest możliwość otworzenia konta poprzez przelew weryfikacyjny z innego konta?

  OdpowiedzUsuń
 10. Pytanie do tego zapisu: (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;

  Czy jeżeli zakładałem konto w czerwcu to już w tym miesiącu muszę wykonać 3 płatności kartą? Żeby w lipcu nie pobrało opłaty? Zazwyczaj w pierwszym miesiącu od otwarcia konta nie trzeba spełniać tych warunków...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za pierwszy, niepełny miesiąc nie ma opłaty (więc w tym przypadku te 3 transakcje będzie należało wykonywać dopiero od lipca).

   Usuń
 11. Nie przyznali mi nagrody z Citi banku za karte kredytową, chodzi o kilka tysiecy punktów bezcenne chwile, za 3 miesięczne transakcje kartą. napisali, że nie miałam włączonej zgody na otrzymywanie maili. czy moge sie jakoś odwołać?

  OdpowiedzUsuń
 12. Karta mobilną spełni warunki czy muszę wnioskować o fizyczną kartę. ???

  OdpowiedzUsuń
 13. Do d...z takim bankiem i rejestracją! Z 10 razy próbowałem się zarejestrować z podanego linka łącznie z konkursem "grillowym" I każdorazowe załączanie skompresowanego pliku (zdjęcia) do 2,5 MB w formacie JPG kończy się wywaleniem z powrotem do początku wypełniania wniosku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś też jak rejestrowałem się i zakładałem konto w tym banku miałem duże problemu z powodu ich niedociągnięć w aplikacji itp
   A tym razem!
   -mam problem z weryfikacją

   Usuń
 14. Chciałam się upewnić: czy jako płatności blikiem liczą się też płatności blikiem w sklepach stacjonarnych?

  OdpowiedzUsuń
 15. Wiem, że jest czas do 21 lipca, ale czy już ktoś dostał informacje, że spełnił warunki w czerwcu i ma podać swój nr konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie otrzymałam, a jest już 21 lipca, czy ktoś już otrzymał?

   Usuń
  2. Dziś przyszedł mail

   Usuń
 16. Dziś 21 lipca, a ja nie otrzymałam maila, o którym pisał Mr Złotówa... Czy ktoś już go otrzymał?

  OdpowiedzUsuń
 17. Dostałem email o otrzymaniu nagrody pocieszenia w konkursie fotograficznym. Dobre i to.
  Pozdrawiam laureatów nagrody głównej i herszta Mr. Złotówa.

  OdpowiedzUsuń
 18. Również wygrałem zestaw grillowy :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Te dwie stówki za lipuec ktoś dostał może?

  OdpowiedzUsuń
 20. Te dwie stówki za lipiec ktoś dostał może?

  OdpowiedzUsuń
 21. udało mi się wygrać zestaw do grillowania za wysłane zdjęcie :) dziękuję za info o konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy dostaliście już nagrodę 3?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, mimo że 22 września dostałam maila o przyznaniu nagrody

   Usuń
 23. Te dwie stówki za lipiec ktoś dostał może?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...