Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 150 zł dla polecającego i 700 zł dla poleconego - nowy program poleceń konta w Citibanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

6.11.2017

150 zł dla polecającego i 700 zł dla poleconego - nowy program poleceń konta w Citibanku

Świetna promocja konta Citi Priority teraz jest jeszcze lepsza.

150 zł dla polecającego i 700 zł dla poleconego za konto w Citibanku
Bo jeśli masz obecnie konto bądź kartę kredytową w Citibanku, to możesz polecić konto komuś z rodziny lub swemu znajomemu i zyskasz za to 150 zł (a możesz polecić nawet 3 osoby, więc do wzięcia jest do 450 zł). Z kolei polecony - spełniając swoje warunki - z kontem Citi Priority zyskać może aż 700 zł.

[Uwaga: w części dotyczącej premii dla polecanego wpis został zaktualizowany, m.in. o informację, że w dniu 16.11.2017 r. pula wniosków objętych promocją umożliwiającą zyskanie przez poleconego 700 zł została wyczerpana]

Dla kogo promocja? W przypadku programu poleceń rozróżnić należy 2 rodzaje uczestników akcji. Z jednej strony są polecający (dla nich są premie po 150 zł za polecenie), a z drugiej poleceni (z możliwością zyskania nawet 700 zł). Warunki udziału w programie poleceń Citibanku dla obydwu grup są dość liberalne.

Polecającym konto Citi Priority może być każdy kto posiada co najmniej jeden z następujących produktów: dowolne konto lub (główną) kartę kredytową w Citibanku.

Poleconym może zostać z kolei osoba, która nie posiada, ani nie współposiada oraz co najmniej od 31.10.2016 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego, ani rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Z udziału w promocji wyklucza również pełnomocnictwo do konta w tym banku. Za to przeszkodą nie jest posiadanie karty kredytowej bądź innego produktu w Citibanku. W takiej sytuacji klient banku również może być poleconym (dostanie do 700 zł za konto, a osoba polecająca premię 150 zł za skuteczną rekomendację!).

Zasady promocji. Poniżej przedstawiam warunki promocji, rozbijając je na zasady zdobycia premii przez polecającego i poleconego.

150 zł (nawet razy 3) dla polecającego


By polecić konto w Citibanku należy wejść na stronę programu poleceń i uzupełnić formularz, wpisując w nim swe dane oraz imię, nazwisko, numer telefonu, adres mail i PESEL osoby poleconej.

Trzeba też zobowiązać się do poinformowania osoby poleconej o przekazaniu takiej rekomendacji. W ciągu kilku dni z osobą poleconą powinien skontaktować się konsultant Citibanku celem przyjęcia wniosku o konto Citi Priority. Osoba polecona musi przy tym wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu w zakresie niezbędnym do rozliczenia promocji, a umowa o konto musi zostać zawarta najpóźniej do 28.02.2018 r.

Polecający otrzyma premię, jeśli osoba polecona założy konto i do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • wykona co najmniej dwie płatności kartą wydaną do konta na łączną sumę co najmniej 300 zł (mogą to być transakcje w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie) oraz
 • spełni jeden z poniższych warunków bezpłatności konta:
  • utrzyma na rachunkach w Citibanku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł lub
  • posiada jeden z produktów kredytowych w Citibanku (może to być np. karta kredytowa - o korzyściach wynikających z jej wyrobienia piszę nieco niżej) i zapewni na konto wpływ min. 5 000 zł (jedyne wykluczenie: wpływ ten nie może pochodzić z rachunku dla klientów indywidualnych prowadzonego przez Citibank)


Wypłata premii dla polecającego nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków przez poleconego. Do momentu wypłaty premii polecający musi posiadać konto lub kartę kredytową w Citibanku.

Konto Citi Priority można polecać do 31.01.2018 r., ale warto mieć na uwadze, że akcja może się zakończyć wcześniej. Bank przygotował bowiem pulę 1 000 sztuk nagród (po 150 zł) za polecenia. Osoba polecająca może otrzymać maksymalnie 3 bonusy, co oznacza szansę zyskania nawet 450 zł.

Nawet 700 zł dla poleconego


Było już o warunkach uzyskania premii przez polecającego. Teraz czas przyjrzeć się temu, co z tego wszystkiego będzie miał polecony. Bo przecież za darmo tego nie zrobi 😉 Do wyboru ma dwie promocje, które już na blogu omawiałem:
 • konto z premiami do 700 zł [Aktualizacja w dn. 16.11.2017 r: pula wniosków objętych promocją została wykorzystana, co oznacza, że osoba polecana po tym terminie nie załapie się na premie do 700 złlub

Ich szczegółowe prześwietlenia znajdziesz w podlinkowanych wpisach. Przypomnę jednak to co najważniejsze.

Promocja "Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority"


Premie w tej promocji zostały rozbite na kilka różnych bonusów. I tak do zdobycia jest:

100 zł na spełnienie warunku bezpłatnego konta, które trafi do klienta jeśli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta spełni jeden z poniższych warunków:
 • warunek I: zgromadzi i utrzyma na rachunkach w Citibanku średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł lub 
 • warunek II: zasili konto środkami w łącznej wysokości min. 5 000 zł oraz na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego posiada aktywny produkt kredytowy w Citibanku (może to być karta kredytowa, pożyczka, kredyt hipoteczny lub limit kredytowy w koncie).


Jak łatwo zauważyć warunki te są identyczne jak te, które polecony musi spełnić by polecający otrzymał swą premię 150 zł za polecenie. Dwie pieczenie są więc upieczone na jednym ogniu 😉

Do 450 zł w zwrotach za płatności kartą. Kolejna część gratyfikacji wypłacana jest w formie wysokiego, bo 5-procentowego zwrotu za płatności kartą (wydaną do konta). Citibank będzie naliczał je przez 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta. Miesięcznie można uzyskać do 50 zł, więc za cały okres trwania moneybacku wpaść może na Twe konto nawet 450 zł. Pamiętać trzeba jedynie, by transakcje zostały wykonane i zaksięgowane w tym samym miesiącu. A płacić kartą można wszędzie (zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

Premia 150 zł za lojalność. By otrzymać ostatni z bonusów, należy w ciągu 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych (licząc od trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta) wykonać w każdym miesiącu co najmniej 1 przelew z konta Citi Priority (na dowolną kwotę) oraz spełnić jeden z poniższych warunków:
 • warunek I: zgromadzić i utrzymać na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł lub 
 • warunek II: zasilić konto środkami w łącznej wysokości min. 5 000 zł oraz na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego posiadać aktywny produkt kredytowy w Citibanku (może to być karta kredytowa, pożyczka, kredyt hipoteczny lub limit kredytowy w koncie).

To jednocześnie warunki, dzięki którym konto będzie prowadzone za 0 zł, a dodatkowo dostaniesz jeszcze 150 zł.
💡 Informacja dla osób, które nie mają jeszcze konta w Citibanku. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby Ci polecić konto w Citibanku... to wniosek o konto z premiami do 700 zł możesz złożyć tutaj - za złożenie wniosku z polecenia dla poleconego i tak nie ma dodatkowych korzyści.

Promocja z premią do 300 zł za konto i lokatą 2,5%


To alternatywna promocja, z której może skorzystać osoba zakładająca konto w Citi Priority w Citibanku (także ta polecona). Napiszę jednak krótko i - jak zawsze - szczerze. To mniej korzystna promocja. Choćby ze względu na fakt, że do zarobienia jest tyle, ile jest (a więc mniej niż w promocji wyżej opisanej). Ale może znaleźć ona uznanie w oczach tych, którzy nie są w stanie skorzystać z produktu kredytowego w Citibanku (który ułatwia spełnienie warunku bezpłatności konta). Z lokatą 2,5% łatwiej bowiem spełnić warunek ze średniomiesięcznym saldem na poziomie 30 000 zł. Choć lokata jest maksymalnie dla kwoty 20 000 zł i na okres 3 miesięcy. Więcej na temat tej promocji i jej warunków przeczytasz tutaj.

Jak zoptymalizować zyski?


W chwili obecnej nie ma banku, który płaciłby tak dużo i tak chętnie (zarówno nowym, jak i obecnym klientom). Citibank już od dawna serwuje świetne promocje kart kredytowych, w których zdobyć można nagrody o wartości 400 zł (do wzięcia są m.in. voucher 400 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka lub telefon LG K4 Dual Sim). Ale od niedawna szczodrze płaci także za otwarcie konta osobistego (przy czym nie wyklucza z udziału obecnych klientów, którzy np. posiadają już kartę kredytową). Niedawno zresztą opublikowałem na bogu wpis poradnikowy: Jak zarobić 1100 zł z Citibankiem - 3 scenariusze dojścia do nagród gwarantowanych i FAQ.

No ale sytuacja dynamicznie się zmienia i... wraz z pojawieniem się programu poleceń można zyskać jeszcze więcej! A jak? Załóżmy, że w gospodarstwie domowym są dwie osoby, które jeszcze nie są klientami Citibanku. Jak zyskać jak najwięcej? Zacząć najlepiej będzie od promocji karty kredytowej. Najlepiej zacząć od tego, gdyż przyznanie karty jednak zależy od decyzji banku, a dalej wpływa też na warunki, jakie należy (tudzież można) spełnić przy promocji konta Citi Priority. Kolejnym krokiem będzie... wzajemne polecenie sobie kont (bo również tak można - poleconym może być też posiadacz karty kredytowej w Citibanku).

Podliczając więc te 2 osoby zyskać mogą nawet... 2 500 zł! Są w to wliczone 2 nagrody za wyrobienie kart kredytowych, premie za wzajemne polecenia (jako posiadacz karty kredytowej możesz polecać konto) - po 150 zł oraz bonusy za otwarcie i korzystanie z kont. I choć rzadko to piszę, to teraz mogę dodać: to robi wrażenie.


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczkom Marcie i Karolinie oraz Czytelnikowi Mateuszowi.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

61 komentarzy:

 1. Czy osoba która założy konto z polecenia może dalej polecać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań. Wymóg jest taki by osoba polecająca posiadała konto lub główną kartę kredytową w Citibanku. Nie ma żadnych ograniczeń kiedy takie konto czy karta miały być otwarte.

   Usuń
  2. Co oznacza "główna karta kredytowa". Jaka nie jest główną?

   Usuń
  3. Główna jest gdy umowa o limit w karcie jest na Ciebie. A posiadacz głównej może też wydać karty dodatkowe. Osoba używająca dodatkową korzysta z limitu karty głównej. Ale jak ktoś ma taką dodatkową kartę to polecać nie może.

   Usuń
  4. Dzięki za odpowiedź. Jak mam kartę Simplicity w promocji z telefonem LG to rozumiem że mam kartę główną?

   Usuń
  5. Jeśli brałeś/-aś udział w promocji to będziesz stroną umowy właśnie o główną kartę (np. Simplicity).

   Usuń
  6. Dziękuję za odpowiedź. Wychodzi więc na to że mam główną i mogę polecać.

   Usuń
 2. No to się postarali. Dotąd było 100 zł za polecenie. Brawo Citi!

  OdpowiedzUsuń
 3. W poprzedniej edycji jak płacili za polecenie 100 zł to poleciłem 1 osobę. Czy teraz mogę już tylko 2 czy może jednak da radę 3?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nowa edycja programu poleceń z nowymi warunkami. Możesz więc otrzymać premie po 150 zł za polecenie 3 osób.

   Usuń
 4. A za CitiGold płacą 2000 zł premii i można założyć lokatę na 2,5% do 200 tys. zł!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodaj że trzeba mieć do tego 330 tys. zł by wziąć udział.

   Usuń
  2. Czy to zbyt wysoki pułap dla czytelników tego bloga?

   Usuń
  3. Jest już opis tej promocji: http://bankobranie.blogspot.com/2017/11/lokata-2-5-procent-dla-kwoty-250-000-zl-premia-2000-zl-w-citibanku.html

   Usuń
 5. Jak dostane 150 zł z polecenia jesli posiadam tylko karte kredytowa na konto w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na rachunek karty kredytowej.

   Usuń
  2. Zawsze wszystko jest w regulaminie. "Nagroda zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki jej otrzymania na rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Polecającego prowadzony w Banku w PLN, lub jeśli Polecający takiego nie posiada - zostanie przekazana poprzez uznanie rachunku jego Karty"

   Usuń
 6. W regulaminie mowa o podatkach. Czy ja będę musiał się jakoś z nich rozliczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem "Do każdej Nagrody (...) Bank ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną o wartości odpowiadającej kwocie należnego podatku dochodowego od łącznej wartości przyznanych nagród". I bank też ten podatek odprowadzi.

   Usuń
  2. Cześć,
   Czy z tej nagrody należy się rozliczyć z US? Na jakiej podstawie? Citi prześle PIT?

   Usuń
  3. Nie Bank rozliczy.

   Usuń
 7. Czy możliwe jest takie combo:
  Ja mam kartę kredytową więc polecam konto żonie. Następnie żona poleca konto mnie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie do końca rozumiem to na końcu że za polecenie 2 osoby dostaną po 150 zł. Przecież polecony nic z założenia konta z polecenia nie ma. Tylko standardowe 700 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podany na końcu przykład bazuje na wzajemnym poleceniu konta przez 2 osoby, więc każda z tych osób zarabia po 150 zł za polecenie (stąd mowa o premiach "po 150 zł").

   Usuń
  2. Jak długo trzeba koniecznie takie konto utrzymywać, żeby nie stracić tych premii?

   Usuń
  3. Do wypłaty ostatniej z premii.

   Usuń
  4. Tylko do chwili wypłaty premii, a zamknięcie konta jest bajecznie proste :)

   Usuń
  5. A jako polecający muszę konto utrzymywać do końca okresu w którym premie będzie dostawał polecany czy mogę wcześniej zrezygnować?

   Usuń
  6. Możesz wcześniej zrezygnować. Po otrzymaniu premii za polecenie nie ma znaczenia kiedy to zrobisz. I dla poleconego też nie ma żadnych reperkusji z tego tytułu. Bo jakie mogłyby być?

   Usuń
 9. Mam jeszcze lepsze kombo. W przypadku dwóch osób które nie mają karty kredytowej i konta w Citi i łapią się na promocję można wyciągnąć 2650 zł. za umiejętne wykorzystanie promocji na produkty w Citi. Recepta poniżej :-)

  David

  osoba_1 -> zakłada karte kredytową -> dostaje 400 zł premii
  osoba_1 -> poleca karte kredytową osobie_2 -> dostaje 150 zł premii
  osoba_2 -> zakłada karte kredytową -> dostaje 400 zł premii
  osoba_1 -> poleca konto osobie_2 -> dostaje 150 zł premii
  osoba_2 -> poleca konto osobie_1 -> dostaje 150 zł premii
  osoba_1 -> zakłada kont -> uzyskuje do 700 zł premii
  osoba_2 -> zakłada kont -> uzyskuje do 700 zł premii

  Niezły zastrzyk gotówki :-)

  Na wejściu do tego kombo pojawia sie jeszcze szansa aby bank zapłacił jeszcze 150 zł osobie_3 która poleci osobe_1 i zapoczątkuje ten łańcuszek bankobrania. W takim przypadku było by to "bankobranie idealne" na kwotę 2800 zł. Możliwe żeby zapoczątkowało "Księgę rekordów bankobrania" dla czytelników. Ciekawe czy ktoś by pobił takie kombo :-)
  Ja już mam założone wszystkie produkty w Citi ale jeśli ktoś chce ustanowić rekord i nie posiada karty i konta w Citi i ma kolejną taką osobę żeby puscić łańcuszek to oferuje się żeby polecić na rozpoczęcie (osoba_3) :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyobrażasz sobie ile i jak skomplikowanych reklamacji trzeba by pisać gdy jakieś ogniwo pęknie w tym łańcuszku? Strach się bać!

   Usuń
  2. Pamiętaj tylko że osoba której polecisz kartę kredytową dostanie słaby tablet. W innej promocji karty kredytowej udziału brać nie może.

   Usuń
 10. Mam już konto w promocji 700 zł i karte kredytową z telefonem i chciałbym polecić znajomego

  Znajomy ma kredytówkę od dawna i jakieś półtora tygodnia temu składał wniosek o konto z premią 700zł ale nikt do niego nie zadzwonił. Czy w takim przypadku moge skutecznie polecić mu koto z premią 700zł??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej liczy się p-wszy wniosek ale skoro jeszcze nie dzwonili to wypełnij zgłoszenie w programie poleceń. Niech znajomy zapyta jak zadzwonią z którego zgłoszenia dzwonią i że chciałby żeby było z polecenia. Nic nie tracicie.

   Usuń
  2. Raczej liczy się p-wszy wniosek? Skąd taka wiedza? Dopóki umowa nie została podpisana, to absolutnie nic się nie wydarzyło!

   Usuń
  3. Z opisu Złotówy powyżej:

   "Polecającym konto Citi Priority może być każdy kto posiada dowolne konto lub (główną) kartę kredytową w Citibanku.

   Poleconym może zostać z kolei osoba, która nie posiada, ani nie współposiada oraz co najmniej od 31.10.2016 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego, ani rachunku oszczędnościowego w Citibanku"

   Usuń
 11. No i teraz mnie to przekonało by założyć konto z limitem bo kartę miałem już kiedyś a karencja jeszcze nie upłynęła. Będzie 700 zł dla mnie i 2 osoby w rodzinie do polecenia czyli 2*150 zł + 2*700 zł i jeszcze jedna z tych osób może wyrobić kartę z voucherem do Biedry. Robi się 2800 zł :) :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Żona jest współkredytobiorcą ze mną (kredyt hipoteczny) w Citi. Ale konto mam tylko ja. Czyli mogę polecić i dostaniemy 150 (ja) i 700 zł (żona)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli żona nie posiada i nie współposiada aktualnie oraz nie posiadała i nie współposiadała (co najmniej od 31.10.2016 r.) konta osobistego, ani rachunku oszczędnościowego w Citibanku, a także po nie jest i nie była po wspomnianej dacie pełnomocnikiem do w/w rachunków to możesz ją polecić i zyskasz 150 zł. A żona weźmie udział w promocji.

   Usuń
 13. W jaki sposób podpisuje się umowę? Kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nowy klient to kurier. Jak już ma dostęp do bankowości to wtedy umowa o konto jest do akceptacji tam właśnie.

   Usuń
 14. "Polecającym konto Citi Priority może być każdy kto posiada dowolne konto lub (główną) kartę kredytową w Citibanku"

  Kluczowe jest słowo "lub". Posiadam i konto i karte główną kredytową - czy mogę więc polecać i dostanę 150 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. W regulaminie wygląda to tak:
   "Uczestnikiem Oferty zwanym „Polecającym” może być obecny Klient Banku, który posiada przynajmniej jeden z następujących produktów Citibank: Konto Osobiste lub główna Karta Kredytowa Citibank"

   Usuń
 15. A czy ewentualny przelew z kk tej premi za polecenie na inny rachunek tez kosztuje 8% jak normalnie w city czy bedzie darmowy bo mi sie nie oplaca korzystac juz z kk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wypłata premii nastąpi na rachunek karty kredytowej to najlepiej ją wydać (wykonując płatności). Przelewy czy wypłaty w bankomacie są niekorzystne.

   Usuń
  2. Wówczas warto zrobić jakieś zakupy np. w Aldi, w Media Markt albo w Kaufland, gdyż oni w przypadku zwrotu oddają gotówkę - proste :)

   Usuń
 16. W poniedziałek wypełniłem formularz, jak dotąd bez kontaktu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zainteresowanie promocjami Citibanku jest w chwili obecnej ogromne i wydłużony jest przez to czas oczekiwania na kontakt ze strony banku. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego pojawia się informacja o 5 dniach roboczych jakie bank sobie daje. Choć z komentarzy Czytelników wynika, że bywało i dłużej.

   Usuń
  2. To i tak krótko. Ja pierwszy wniosek złożyłam równe 2 tygodnie temu. Po tygodniu przypomniałam się jeszcze jednym. Kilka dni temu zostałam polecona (najnowsza promocja) i nadal czekam... :) W pszyszłym tygodniu już dzwonię

   Usuń
 17. Moze tak nie do końca w temacie, ale mam pytanie co do sprytnego bila. Czy przy jego pomocy można płącić tylko rachunki czy dokonać np przelewu na prywatne konto członka rodziny, żeby został naliczony zwrot w citi, wpisując ręcznie dane do przlewu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko rachunki, wszystko opisane jest w regulaminie. Podczas przelewu konto odbiorcy musi być zweryfikowane.

   Usuń
 18. Po 8 dniach od wysłania zgłoszenia w końcu nastąpił kontakt z poleconym. Wniosek złożony. Czekamy jeszcze na kontakt z drugą poleconą osobą. Formularz był wysłany 6 dni temu.

  OdpowiedzUsuń
 19. Zamiast karty kredytowej (jestem w trakcie okresu karencji), chciałam wyrobić sobie linię kredytową (limit). Zgłosiłam się 2 razy: najpiew poprosiłam o kontakt po zalogowaniu do konta przez pocztę wewnętrzną (jak mi poradzono na infolinii), później wypełniłam ogólnodostępny formularz na stronie banku.

  W obu przypadkach oddzwaniano następnego dnia z informacją, że warunkiem uzyskania linii kredytowej jest trzykrotny wpływ pensji od pracodawcy na konto w Citi i że nie ma od tego warunku odstępstw.

  To mi psuje zabawę, bo ani nie miałam zamiaru przekierować wynagrodzenia do Citi, a do tego nawet, gdybym to zrobiła, to promocja 700 zł wymaga posiadanie produktu kredytowego do końca 2 miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Nie zdążyłabym.

  Czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją? Ktoś znalazł sposób, by to obejść?

  Zapowiadała się super promocja. Wyszło słabo :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładałem linię kredytową w oddziale. Nie przelewałem wynagrodzenia na konto, przesłałem mailem wyciągi z wpływami od pracodawcy za ostatnie 3 miesiące i dostałem limit. Trwało to wszystko 2 tygodnie i były konieczne 2 wizyty w oddziale.

   Usuń
 20. Witam dzis byl kontakt z city i jako osoba polecona otworzylem konto z premia do 700zl a ponoc pula zostala wykozystana 16.11.2017 ciekawa sprawa ,moze liczy sie data wyslania wniosku z polecenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, liczył się czas wysłania formularza.

   Usuń
  2. Do mnie też dziś dzwoniła pani z Citibanku. Potwierdziła że w promocji udział biorę. Rzekomo zakończyli przyjmowanie formularzy wcześniej ale licząc że mają już określoną liczbę zgłoszeń i dopiero je muszą sfinalizować. No więc wierzę na słowo.
   PS. Ale trzeba przyznać że mają strasznie ślamazarne tempo dzwonienia do klientów. Po 9 dniach.

   Usuń
 21. To co jest grane?W tym opisie jest że promocja zakończyła się 16 a ja wczoraj(25)wszedłem na stroę programu poleceń i poleciłem osobę.Nie wiem czy skutecznie bo żaden meil nie przyszedł.Przedłużyli promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program poleceń jest niezmiennie dostępny i osoba polecająca ciągle może zarobić 150 zł za polecenie. Ale nie ma już promocji z premiami na sumę 700 zł dla osoby otwierającej konto (w tym przypadku polecanej).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...