Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Instrukcja z prostymi trikami na zarobienie nawet 400 zł. Jak rozgryźć promocję Mobilna Premia i wycisnąć maksimum korzyści?

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

4.11.2017

Instrukcja z prostymi trikami na zarobienie nawet 400 zł. Jak rozgryźć promocję Mobilna Premia i wycisnąć maksimum korzyści?

Bezwarunkowo darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas pojawiło się ostatnio w wielu promocjach.

Instrukcja udziału w promocji Mobilna Premia w BGŻ BNP Paribas
W podstawowym "pakiecie" każdej z nich jest kwota 100 zł (w bonie lub gotówce). Ale częścią składową każdej z tych propozycji jest też akcja "Mobilna Premia", w której do zdobycia jest nawet 300 zł. Za transakcje mobilne. Pojawiają się przy tym - dla wielu być może wciąż nieco abstrakcyjne - pojęcia, jak Android Pay, płatności z MasterPass czy transakcje mobilną aplikacją banku GOmobile. Dziś najprościej jak tylko potrafię wyjaśniam czym są te wszystkie technologie oraz wskazuję sposoby na spełnienie warunków promocji. A jest to bez dwóch zdań jedna z najłatwiejszych okazji do bankobrania.

Możliwości jest obecnie kilka. Zakładając darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas możesz skorzystać z jednej z poniższych kumulacji promocji i zdobyć:
 • nagrodę pieniężną 100 zł + nawet 300 zł w promocji "Mobilna Premia"
 • bon 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M + nawet 300 zł w promocji "Mobilna Premia" [Aktualizacja w dn. 20.12.: promocja zakończona z powodu wyczerpania puli wniosków objętych promocją]
 • kartę podarunkową 100 zł do wykorzystania w sklepach IKEA + nawet 300 zł w promocji "Mobilna Premia"

Wszystkie powyższe promocje dostępne są do 22.12.2017 r., ale mogą zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli wniosków objętych promocją. W każdej z akcji organizator przygotował po 1 000 sztuk nagród i w przypadku ich wyczerpania promocja zakończy się przed czasem a informacja o tym pojawi się na stronie danej promocji. Z udziałem nie warto więc zwlekać. Z drugiej strony, nie ma też co mieć obawy, że udział weźmiesz pod koniec dostępności puli, bo o załapaniu się na nagrodę nie decyduje kolejność spełnienia warunków, ale rejestracja i złożenie wniosku o konto w promocji.

Z góry ostrzegam, że wpis jest dość długi. Ale w końcu w tej promocji nie chodzi o jakieś małe pieniądze, ale o całe 400 zł, które można zdobyć w całkiem prosty sposób, nawet niewiele przy tym wydając.

Dla kogo te promocje?


Warunek uczestnictwa w każdej z powyższych promocji jest taki sam. Przed przystąpieniem do niej nie możesz
 • mieć zawartej umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, ani 
 • w okresie 36 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o konto w promocji posiadać bądź współposiadać jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czyli konta osobistego) w BGŻ BNP Paribas (lub wcześniej przed fuzją w Banku BGŻ lub BNP Paribas).

I choć z pozoru może wydawać się, że przy tak długim okresie wykluczenia dla byłych klientów, teraz wiele osób będzie wykluczone z udziału, to w rzeczywistości tak źle nie jest. Jest bowiem pewna luka (choć może to brzmi zbyt cwaniacko i należy napisać, że jest to po prostu okazja) dla tych, którzy konto w BGŻ BNP Paribas w tych ostatnich trzech latach posiadali ale... Z samej promocji "Mobilna Premia" (a więc tej z bonusami do 300 zł, ale już bez nagrody dodatkowej o wartości 100 zł) wyklucza posiadanie we wspomnianym wyżej okresie tylko niektórych rodzajów kont. Jeśli nie było Ci dane posiadać Konta Optymalnego, Maksymalnego lub Premium to droga do wzięcia udziału w akcji z bonusami na sumę 300 zł jest otwarta. Choć pojawiły się już głosy, że konsultanci infolinii lub pracownicy oddziałów BGŻ BNP Paribas twierdzą inaczej. A jak jest w rzeczywistości? Odpowiedź znajdziesz samodzielnie w dwóch zacytowanych fragmentach regulaminu:
"Premię może otrzymać Klient, który w Okresie Promocji spełni następujące warunki: 
1) nie jest lub nie był Posiadaczem ani Współposiadaczem Konta w Banku (w tym w BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A.) w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku o przystąpienie do Promocji (...)
Zaś Konto zdefiniowano w regulaminie następująco:
"Konto – rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z planem taryfowym Konto Optymalne, Konto Maksymalne lub Konto Premium prowadzony na podstawie Umowy"

Odpowiedź jest prosta (choć może i zaskakująca, ale taka właśnie jest). Jeśli więc było Ci dane posiadać np. iKonto (Konto Praktyczne) lub inne konto osobiste z oferty BGŻ BNP Paribas bądź wcześniej Banku BGŻ lub BNP Paribas, to nie sposób znaleźć wykluczenie.

Premia 100 zł lub bony po 100 zł - klasyka bankobrania


Jeśli łapiesz się na którąś z propozycji dla osób, które konta w BGŻ BNP Paribas nie posiadają i nie posiadały w okresie ostatnich 36 miesięcy, to warunki jakie są do spełnienia, by zdobyć nagrodę pieniężną 100 zł bądź bon o wartości 100 zł do H&M lub do IKEA można nazwać klasycznymi. Zasady są bowiem bardzo proste.

By zdobyć 100 zł w formie nagrody pieniężnej (a więc do wydania na dowolny cel) wystarczy:
 • zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o Konto Optymalne w promocji "Mobilna Premia" (a więc wyrażając zgodę na przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją zawartej z bankiem umowy i zaakceptować regulamin promocji) wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • najpóźniej do 12.01.2018 r. zawrzeć umowę o konto;
 • w okresie od stycznia do marca 2018 r. wykonać łącznie (a więc nie w każdym miesiącu, ale przez cały ten okres trzech miesięcy) minimum 5 płatności na dowolne kwoty na stacjach paliw (gdzie terminale płatnicze mają przypisany kod MCC 5542, 5541 lub 5983 - w praktyce oznacza to, że zaliczyć powinny się płatności na takich stacjach jak Orlen, Lotos, BP, Łukoil czy Shell).

Jeśli chcesz dobyć kartę podarunkową o wartości 100 zł na zakupy we wskazanym sklepie to należy:
 • zarejestrować się na stronie promocji z kartą do H&M lub na stronie promocji z kartą do IKEA i złożyć wniosek o Konto Optymalne w promocji "Mobilna Premia" (wyrażając zgodę na przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją zawartej z bankiem umowy i zaakceptować regulamin promocji) wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • najpóźniej do 12.01.2018 r. zawrzeć umowę o konto;
 • w styczniu 2018 r.: 
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł (wpływ nie musi być od pracodawcy, ale z dowolnego konta w innym banku; nie zaliczą się za to wpływy z Twych rachunków w BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima, a także wpłaty gotówkowe);
  • wykonać płatności kartą wydawaną do konta w dowolnych punktach handlowo-usługowych (nie muszą to być sklepy H&M, ani IKEA) na sumę min. 300 zł;
  • zalogować się do bankowości internetowej Pl@net.

W promocjach z nagrodą pieniężną i kartą podarunkową do IKEA pozostanie jeszcze oczekiwanie na maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody i z danymi do logowania, by uzupełnić dane (numer konta bądź adres korespondencyjny) niezbędne do otrzymania nagrody. 

Wszystko jest więc jasne i klarowne - to standardy wielu innych akcji promocyjnych. Szczegółowy opis znajdziesz we wpisach dedykowanych poszczególnym promocjom: "W drogę z kontem" (z premią pieniężną 100 zł), "Stylowe Konto" (z bonem 100 zł do H&M), "Konto dla domu" (z kartą podarunkową 100 zł do IKEA).

Nieco bardziej skomplikowane (ale tylko z pozoru) są już wymogi drugiej z promocji, czyli "Mobilnej Premii" z bonusami do 300 zł.

Mobilna premia - 300 zł za transakcje mobilne


Bank oferuje też promocję "Mobilna Premia", w  której premiuje płatności mobilne i korzystanie z aplikacji mobilnej. Za każdą płatność lub transakcję na kwotę min. 1 zł przysługuje bonus w wysokości 1 zł (z drobnymi wyjątkami ale o nich za chwilę). Bonus wydawać się może skromny, choć... tu obowiązuje zasada "ziarnko do ziarnka" czy właściwie "złotówka do złotówki" 😉 I w prosty sposób można zdobyć do 25 zł miesięcznie, a łącznie przez rok nawet 300 zł. Nawet nie wydając ani grosza!

A jak można zdobywać te bonusy? Sposobów jest kilka. Wykonywać można transakcje Android Pay, MasterPass i/lub aplikacją mobilną GOmobile. Dla kogoś kto z takimi nowinkami nie miał dotąd do czynienia, powyższe pojęcia mogą brzmieć abstrakcyjnie. Ale poniżej dowiesz się, że tak jak strach ma wielkie oczy, tak i te aplikacje oraz usługi z anglojęzycznymi nazwami nie są niczym strasznym. A i nie z wszystkich musisz korzystać, bo możesz skupić się na wybranym sposobie. W praktyce wystarczyć może samo wykonywanie przelewów (zlecanych przez aplikację mobilną banku) i w ten prosty sposób zdobędziesz wszystkie przysługujące bonusy. A jak to najlepiej zrobić? Dowiesz się poniżej.

Android Pay


W regulaminie promocji bank transakcję Android Pay zdefiniował następująco:
"transakcja bezgotówkowa dokonana z wykorzystaniem anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS lub transakcja dokonana w aplikacji, tzw. „in-app payment”, obcią- żająca Konto Posiadacza, dokonana przy wykorzystaniu Karty zarejestrowanej w aplikacji Android Pay, pobranej ze sklepu Google Play i zainstalowanej na Urządzeniach Mobilnych"

A teraz trochę więcej szczegółów. Android Pay to aplikacja, w której podpiąć możesz kartę płatniczą (jedną lub więcej, więc tym samym w jednej aplikacji stworzyć możesz sobie elektroniczny portfel kart). Jak to się robi? W skrócie:
 • ściągasz darmową aplikację Android Pay ze sklepu Google Play (czyli z aplikacjami na urządzenia z oprogramowaniem Android);
 • logujesz się do Android Pay poprzez swe konto Google;
 • dodajesz kartę płatniczą (w tym przypadku chodzi oczywiście o kartę z logo BGŻ BNP Paribas): wprowadzić będzie trzeba dane karty (numer, datę ważności i kod CVC - czyli 3 cyfry znajdujące się tuż przy polu na karcie płatniczej, gdzie jest miejsce na podpis)

I teraz taką kartą podpiętą do aplikacji możesz płacić. Zarówno zbliżeniowo w punktach handlowo-usługowych, jak i w wybranych aplikacjach mobilnych udostępniających taką formę płatności (np. Allegro, iTaxi, Pyszne.pl czy Uber).

By móc korzystać z Android Pay niezbędne jest spełnienie pewnych minimalnych wymogów technicznych. Twój telefon musi posiadać oprogramowanie Android w wersji min. 4.4, a jeśli chcesz płacić telefonem zbliżeniowo w punktach handlowo-usługowych to smartfon musi mieć też wbudowany moduł NFC umożliwiający właśnie zbliżeniowe płatności. Funkcja NFC jest zbędna jeśli z Android Pay zamierzasz płacić jedynie we wspomnianych aplikacjach mobilnych.

Jak sprawdzić wersję oprogramowania telefonu? Wejdź w "Ustawienia" i dalej w "Informacje o urządzeniu" - tam znajdziesz pozycję "Wersja systemu Android".

Jak płacić zbliżeniowo w punkcie handlowo-usługowym? Przede wszystkim pamiętaj, by mieć włączoną antenę NFC w telefonie (zrobisz to w "Ustawieniach" telefonu lub szybciej, ściągając na dół pasek powiadomień - jeśli tak to się nazywa, bo specem od technologii i nazw nie jestem ;) - i klikając ikonkę podpisaną NFC).

Sprzedawcy powiedz, że chcesz zapłacić zbliżeniowo, sięgnij po telefon i zbliż go tylną stroną do terminala płatniczego. Dokładnie tak samo jak kartą płatniczą z funkcją zbliżeniową. Przy płatności do 50 zł nie będzie wymagane potwierdzenie płatności PINem.

Jak płacić z Android Pay w aplikacjach mobilnych? Na etapie płatności w aplikacji mobilnej (takiej jak np. Allegro) wybierz metodę Android Pay. Wtedy nastąpi "wyszukanie" aplikacji Android Pay i obciążenie karty tam podpiętej. Transakcja zostanie wykonana szybko i bez wprowadzania danych.

Więcej o Android Pay napisałem tutaj - w momencie gdy usługa została udostępniona w Polsce.

Masterpass


Być może z tej formy płatności było Ci już dane korzystać (dzięki licznym promocjom) albo... pod nazwą Visa Checkout (wcześniej V.me by Visa). Masterpass to portfel elektroniczny dostarczany przez organizację MasterCard. Ma on na celu ułatwienie płatności kartami w Internecie. Dlaczego?

Standardowo, gdy w sklepie internetowym, systemie biletowym czy każdym innym miejscu w sieci płacisz kartą, niezbędne jest wpisywanie masy cyfr (numer karty, data ważności, kod CVV/CVC). "Trochę" to trwa. Gdy masz portfel elektroniczny, dane z karty wprowadzasz tam jeden raz. A gdy dany sprzedawca udostępnia płatność z portfelem Masterpass, wówczas wybierasz tę opcję, logujesz się do portfela, wskazujesz kartę, która ma być obciążona i... tyle. Prosto i szybko, nawet bez karty pod ręką.

Jak założyć Masterpass? Swój portfel udostępniony przez BGŻ BNP Paribas utworzysz tutaj. Zarówno założenie, jak i posiadanie portfela jest darmowe.

Gdzie można płacić z Masterpass? Dotąd kojarzyłem zaledwie kilka miejsc, gdzie można w Internecie płacić w taki sposób. Na potrzeby tego wpisu zacząłem jednak sprawdzać i... pozytywnie się zaskoczyłem. Aktualnie Masterpass jako jedną z form płatności udostępniają m.in. Answear.com, Audioteka, bdsklep.pl, Bilety24, eCarrefour, Cinema City, Empik.com, Frisco.pl, MediaMarkt.pl, merlin.pl, mPay, Multikino, OleOle.pl, PolskiBus.com, Pyszne.pl (a lista jest dłuższa - wykaz miejsc znajdziesz tutaj). Przypomnę przy okazji, że w aplikacji mPay właśnie z Masterpass można kupować bilety komunikacji miejskiej za 1 zł.

Aplikacja GOmobile - być może najprostszy sposób na 300 zł...


To nazwa aplikacji mobilnej dla klientów BGŻ BNP Paribas. Dostępna jest dla użytkowników z urządzeniem z systemem Android (w sklepie Google Play) oraz z systemem iOS (w App Store).

Dzięki niej możesz sprawdzać m.in. saldo środków, historię rachunku oraz zlecić dyspozycję (np. przelewu). I zgodnie z regulaminem "transakcja bezgotówkowa obciążająca Konto Posiadacza, za wyjątkiem płatności poprzez system BLIK i założenia lokaty" będzie premiowana bonusami. Wychodzi przy tym, że także przelewy zlecane przez aplikację będą objęte naliczaniem bonusów, gdyż znaleźć możemy też punkt regulaminu mówiący o tym, że:
"W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję"

Najprościej i bez kosztów będzie więc można wykonać przelewy na różne rachunki i za każdy taki przelew na kwotę co najmniej 1 zł zgarnąć bonus 1 zł. Jeśli w danym miesiącu takich przelewów wykonasz do 25 (na odrębne rachunki!), to zgarniesz w ten prosty sposób całą przysługującą premię na dany miesiąc, czyli aż 25 zł. Część Czytelników bloga zapewne bez problemu znajdzie u siebie taką liczbę kont, na które zrobi przelewy i warunki spełni. Jeśli jednak kont masz mniej to... najpierw zastanów się, czy jednak nie masz ich wystarczająco dużo 😉 Możesz bowiem przelewać pieniądze z BGŻ BNP Paribas za pomocą aplikacji mobilnej na konta osobiste, oszczędnościowe, ale przecież jeszcze możesz mieć kredyt hipoteczny, kartę kredytową. A każdy taki produkt ma swój odrębny rachunek. Poza tym jeśli płacisz faktury za media to i na nie możesz wykonywać teraz przelewy z BGŻ BNP Paribas. A w tych czasach dostawców usług jest mnóstwo i płacimy za energię elektryczną, gaz, wodę, telefon, telewizję, Internet, czynsz, przedszkole dziecka, szkole językowej, ubezpieczycielowi... To kolejne rachunki bankowe.

A pracy przy spełnianiu tych warunków będzie niewiele. Poza pierwszym razem, gdy niezbędne będzie wprowadzenie danych. Wtedy możesz sobie zapisać odbiorcę i przy płatnościach w kolejnych miesiącach po prostu wybierzesz ich z listy.

Co zrobić, gdy ciągle brakuje odrębnych rachunków? Zawsze możesz je założyć, przy okazji zarabiając na innych promocjach bankowych, których na tym blogu przecież nie brakuje ;) Mogą, ale nie muszą to być konta osobiste - w niektórych bankach konto bez karty prowadzone jest bez warunków za 0 zł i możesz mieć wiele takich kont. Ale możesz też pomyśleć np. o kontach oszczędnościowych w tych bankach, w których już masz konta osobiste. W zdecydowanej większości banków tego typu konta są bez warunków darmowe (aczkolwiek uważaj na PKO BP czy BZ WBK - tam prowadzenie konta oszczędnościowego może kosztować... więc koszt "zjadłby" bonus).

Co jeszcze warto wiedzieć - FAQ


Poniżej prezentuję jeszcze odpowiedzi uzupełniające - i tak już solidną - dawkę wiedzy na temat transakcji mobilnych i aplikacji, ale i także samej promocji "Mobilna Premia".

Czy możliwy jest miks bonusów? 


Tak. Możesz wykonać 25 transakcji z aplikacją mobilną i zdobyć w ten sposób całą przysługującą pulę bonusów (25 zł), ale możesz też wykonać np. 8 płatności z Android Pay, 2 płatności MasterPass i resztę (wyszłoby 15) transakcji aplikacją mobilną. Wybór należy do Ciebie.

Od kiedy spełniać warunki dla otrzymywania bonusów?


Bonusy będą wypłacane przez 12 kolejnych miesięcy od przystąpienia do promocji. Szczegółowo bank opisał to stosując przykład w regulaminie (za takie coś zawsze należą się słowa uznania - przykład rozwiewa ewentualne wątpliwości lub dyskusje):
"Klient przystąpił do promocji 26 października 2017 r. Pierwsza Premia zostanie wypłacona 8 listopada 2017 r. za Transakcje Mobilne dokonane od 26 do 31 października 2017 r. Ostatnia Premia zostanie wypłacona 8 października 2018 r. za Transakcje Mobilne dokonane w okresie 1-30 września 2018 r."

Czy są transakcje wykluczone z naliczania bonusów?


Bank wymaga, by każda transakcja była wykonana na kwotę min. 1 zł. Jeśli więc np. zapłacisz z Android Pay tylko za bułkę kosztującą kilkadziesiąt groszy, to bonusu nie będzie. Ale jeśli płatność za rachunek będzie wynosić min. 1 zł to bonus będzie się należał. Ten sam wymóg dotyczy płatności z Masterpass, jak i aplikacją GOmobile.

W przypadku transakcji aplikacją mobilną GOmobile do naliczania bonusów nie naliczy się zakładanie lokat oraz płatności BLIKiem (by było ciekawiej, to na chwilę obecną BLIK nie jest jeszcze dostępny dla klientów BGŻ BNP Paribas, ale z tego zapisu w regulaminie można domniemywać, że bank już solidnie przygotowuje się do jego wprowadzenia).

Czy konto wymaga jakiejkolwiek innej aktywności niż transakcje mobilne, by nie płacić za konto czy kartę?


Nie. Konto otwierane w promocji to Konto Optymalne, które prowadzone jest za 0 zł bez warunków. Bank nie pobiera też opłat za wydanie i użytkowanie karty. Darmowe są również krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej.

Jeśli zajdzie potrzeba wypłacania pieniędzy z bankomatu to pamiętaj, że darmowe są wyłącznie te z sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash.

Jak wygląda złożenie wniosku i zawarcie umowy?


By wziąć udział jednocześnie w promocji z nagrodą (pieniężną lub bonem) o wartości 100 zł oraz w promocji "Mobilna Premia" (z bonusami do 300 zł) niezbędna jest rejestracja na stronie promocji i złożenie wniosku o konto także na tej stronie. Jedyną opcją zawarcia umowy jest wtedy przyjazd kuriera z dokumentami do podpisu. Już na etapie wnioskowania o konto możesz wskazać inny adres (niż zamieszkania czy korespondencyjny), pod którym będzie Ci najdogodniej podpisać umowę. Możesz więc na tę jednorazową potrzebę podać np. adres miejsca pracy lub uczelni. Kurier wraz z umową przywozi też kartę do konta.


Skorzystaj z interesującej Cię propozycji i zarejestruj się na stronie promocji z premią pieniężną 100 zł, albo na stronie promocji z bonem 100 zł do sklepów H&M albo na stronie promocji z kartą podarunkową 100 zł do IKEA (wszystkie te promocje łączą się z akcją "Mobilna Premia", gdzie do zdobycia jest dodatkowe 300 zł).

Wniosek o Konto Optymalne biorące udział wyłącznie w promocji "Mobilna Premia" złożysz tutaj.


Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi, najlepszymi propozycjami dla oszczędzających i poradnikami jak ten powyższy, wypróbuj bezpłatny newsletter. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach na blogu, które wysyłam średnio 1-2 razy w tygodniu. Zapis zajmie Ci chwilę, a jeśli kiedyś z jakiejś przyczyny postanowisz zrezygnować z subskrypcji również zrobisz to szybko i sprawnie:
Adres e-mail

109 komentarzy:

 1. Jak mam konto oszczędnościowe w BGŻOptima to mogę skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W BGŻ Optima obowiązuje inna umowa ramowa, a konto oszczędnościowe nie jest osobistym, więc można wziąć udział w promocji :)

   Usuń
  2. W teorii tak, w praktyce jeśli ktoś ma Optimę lub kk dawnego Sygma banku to system odrzuca wszystkie wnioski. W oddziale tez nie potrafią pomóc. Sprawa zgłoszona do działu IT.

   Usuń
  3. Ja mam konto w BGŻ Optima i założyłam Optymalne bez problemu.

   Usuń
  4. Przy takiej ilości promocji przed końcem roku i przy tradycyjnym bałaganie jaki u nich panuje ich dział obsługi klienta po prostu eksploduje!

   Usuń
  5. Nic nie eksploduje tylko po prostu na odpowiedź przyjdzie czekać nawet jeszcze dłużej - BGŻ to bank dla wyjątkowo cierpliwych :)

   Usuń
 2. Jest jeszcze promocja na grouponie, do zyskania 150zł +300zł za mobilną premię

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank z tymi promocjami działa prężnie ;) O tej promocji wspominam w jednym z wpisów dot. promocji BGŻ BNP Paribas.

   Usuń
 3. Czy płatności na stacjach muszą być tylko za paliwo? Czy mogą być też zakupy typu gazeta, batonik, paczka papierosów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze stacji, które znam i kojarzę to płatność za paliwo odbywa się i tak w tej samej kasie co płatność za hot doga, gazetę czy cokolwiek innego co się na stacji kupuje, więc kody MCC są te same (zazwyczaj 5541 czyli łapiący się na spełnienie warunków w promocji).

   Usuń
 4. Dla telefonów z Windows Phone nic nie ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Android Pay odpada, aplikacja GOmobile dostępna jest chyba tylko na urządzenia z Androidem i iOS (tak wynika z regulaminu "Mobilna Premia"), więc zostaje tylko Masterpass.

   Usuń
  2. Tylko gdzie tym Masterpassem zrobić 25 transakcji?

   Usuń
  3. Teraz bankobiorcy kupują tylko telefony z Androidem :)

   Usuń
  4. Teraz łatwiej bo możesz w apce mPay kupować bilety za 1 zł i będziesz jeździć w praktyce za darmo. A później mPay ale też inne opcje wchodzą w grę. Sporo sklepów internetowych akceptuje Masterpass.

   Usuń
  5. Z powszechniejszych miejsc to z Masterpass można też płacić na nextbike.pl, polregio.pl i doladowania.pl (przy doładowaniach gier jest -20% przy płatności Masterpass).

   Usuń
 5. ŚWIETNY ARTYKUŁ, po prostu ŚWIETNY.
  Mr złotówa bardzo fajnie, że opisałeś te różne formy płatności. Aż żal, że nie mogę skorzystać bo przystąpiłem do promocji z Kontem Optymalnym już wcześniej.
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ja również podpisuję się pod słowami Waldemara. Świetne wyjaśnienie krok po kroku. Kilka miesięcy temu założyłem konto z moneybackiem 2%. Żona ciągle czekała na swą kolej. Kolejne promocje kusiły ale zrobić większych płatności niż 1250 zł. miesięcznie nie dalibyśmy rady a szkoda było zakładać dla samej premii 100 zł jakie bywały. O tej promocji z transakcjami mobilnymi już czytałem ale trochę mnie przerażała. Teraz decyzja już zapadła, wniosek złożony.

   Usuń
 6. Hmmm a czy osoby zakładające konto wcześniej z 2% moneyback też łapią się na promocje 1zł za płatności masterpass? Można to świetnie połączyć z promcją mPay, tam za bilety opłacone masterpassem płaci się właśnie 1zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety "Mobilna Premia" to promocja tylko dla tych, którzy teraz otworzą konto.

   Usuń
 7. Niedawno złożyłam wypowiedzenie umowy o konto, które zakładałam przy okazji tej promocji: http://bankobranie.blogspot.com/2017/03/money-mania-10-100-zl-na-start-i-do-200-zl-zwrotow-za-ikonto-w-bgz-bnp-paribas.html
  Czy jeżeli po okresie wypowiedzenia złożę ponownie wniosek o konto w BGŻ, załapię się na Mobilną premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj jeszcze raz fragment z 2 cytatami. Odpowiedź stanie się oczywista :)
   Choć nie zdziwię się jak będzie trzeba składać reklamacje i walczyć o swoje. W końcu to BGŻ BNP Paribas.

   Usuń
  2. Rzeczywiście jak byk napisane ;-)
   Dziękuję za odpowiedź :-)

   Usuń
 8. Mr. Złotówa
  1. Córka miała iKontoaktywator w planie taryfowym Konto Praktyczne, które zamknęła w lutym 2017r. Czy może brać udział w promocji gdzie za założenie konta optymalnego dostanie 100 zł i jednocześnie w promocji Mobilna Premia?
  2. Czy wnioski z Twojej strony www można już składać czy lepiej poczekać do grudnia?/ dopiero od stycznia można robić zakupy na stacjach benzynowych/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) W promocji z premią 100 zł (za płatności na stacjach) czy z bonem do H&M bądź do IKEA udziału nie może wziąć osoba, która w ciągu ostatnich 36 miesięcy posiadała jakiekolwiek konto osobiste w BGŻ BNP Paribas (lub wcześniej w BGŻ bądź BNP Paribas). Tu ten zapis jest bardzo szczelny.
   2) Można czekać... ale trzeba mieć na uwadze, że pula wniosków objętych promocją jest ograniczona (1 000 sztuk) i były już wcześniej promocje BGŻ BNP Paribas, które z identyczną pulą wniosków kończyły się przed czasem. Konto można sobie założyć już teraz, spełniać warunki Mobilnej Premii, a od stycznia warunki dla premii 100 zł. A nawet jeśli ktoś chce skupić się na zdobyciu wyłącznie tej stówki to może z kontem do stycznia nic nie robić, bo jest ono (jak i karta) bez warunków za 0 zł.

   Usuń
 9. Nie polecam tego banku. Założyłem konto w poprzednie promocji. Kasę dostałem, list polecony z wypowiedzeniem poszedł już dawno, a konto nadal aktywne i nie wiadomo dlaczego. Będę musiał marnować czas, aby jechać do placówki. Cfffaniaczki. Pewnie myślą, że może ktoś nie zauważy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdarza się. W mojej 5-letniej historii bankobrania konta nie zamykało mi na czas kilka banków (Alior, Raiffeisen i Millenium). Ostatecznie się wycwaniłem i w odpowiedzi na reklamację żądam deklaracji że za datę zamknięcia konta przyjęto jednak tę datę która wynikała z właściwie złożonego wypowiedzenia. Takie pismo dostałem od Millenium i jak upłynie karencja i będę chciał brać udział w promocji to mam się powołać na numer tej reklamacji.

   Usuń
  2. datę która wynikała z właściwie złożonego wypowiedzenia ... 30 dni?

   Usuń
 10. Kiepsko, że nie pozwalają podpisać umowy w oddziale... Z tym kurierem to niebezpiecznie, a na pewno niezbyt komfortowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez przesady. A dojazd do oddziału, znalezienie miejsca parkingowego, opłacenie go, wyczekanie w kolejce do obsługi, czekanie na uwinięcie się pani z okienka z wszystkimi papierami, wysłuchanie dodatkowych ofert to ma być komfort? Tu masz telefon z banku, rozmowa 3 minuty, kurier przyjedzie gdzie chcesz. Wizyta trwa też nie dłużej niż 3 minuty. Z tego co kojarzę to podpis tylko w 2 miejscach był.

   Usuń
  2. No i tu kurierowi nie trzeba dawać kserokopii dowodu osobistego.

   Usuń
  3. Przecież podczas składania wniosku wymagają załączenia skanu.

   Usuń
  4. No okey, ale ten skan dowodu nie trafia do rąk kuriera a bezpośrednio do banku. Za to BZ WBK tak robi że nawet jak się załączy skan by nie dawać kurierowi ksera to drukują to i załączają do przesyłki.

   Usuń
 11. Banki rozpędziły się w promocjach nowości i można mieć już mętlik w głowie od tych wszystkich pojęć Blik, Android Pay, Masterpass, Visa Checkout, HCE, NFC, Paypass, IKO etc. Taki wpis jak ten jest pomocny przynajmniej w zakresie tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
 12. A promocji np ze 100 zł i bonem do H&M nie da się jakoś połączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można skorzystać tylko z jednej z nich (premia pieniężna 100 zł lub bon 100 zł do H&M, lub bon 100 zł do IKEA). Z każdą z nich łączy się za to promocja "Mobilna Premia".

   Usuń
 13. @Mr. Złotówa
  Bardzo fajny artykuł a szczególnie wyjaśnienie tych nowych form płatności/ BLIK, Masterpass, aplikacje/. W zeszłym roku zamknęłam ikontoaktywator. Czy ja dobrze zrozumiałam artykuł i dyskusję pod nim, że teraz mogę wyrobić konto optymalne /bez premii/ wraz z promocją " Mobilna Premia"/ z premiami/?
  Mr. Złotówa czy ja dobrze rozumuję?
  Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa :) Z treści regulaminu tak właśnie wynika (2 zacytowane fragmenty).

   Usuń
 14. Mnie nurtuje pytanie w drugą stronę. Czyli jak teraz założę konto w promocji to później będę mógł założyć lokatę Bezkarną która jest dla nowych klientów? Teraz tego zrobić nie mogę bo pieniądze będę mieć dopiero na początku stycznia. Czy będę wtedy nowym klientem czy już raczej nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 10:18
   Kartę kredytową z kontem wyrabiasz w BGŻBNP Paribas a lokatę bezkarną zakładasz w BGŻ Optima. Na potrzeby tej promocji to są oddzielne banki.
   Beata2

   Usuń
  2. Wydaje mi się, że działa to w obie strony tak samo. Tzn. posiadanie konta w zwykłym BGŻ nie przekreśla Cię jako nowego klienta w Optimie.

   Usuń
 15. Szkoda że założyłem jak za płatności zwracali 2% i muszę wydać 1250 zł aby zyskać 25 zł bo mam 31 rachunków własnych na które mógł bym po 1 zł przelewać i mieć 25 zł tak naprawdę bez wydatków :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale pomyśl inaczej. Szybciej skończysz, szybciej minie ci karencja i będziesz mógł brać udział w kolejnej promocji.

   Usuń
  2. Po otrzymaniu 100 zł premii z Ad Astra należy się natychmiast ewakuować. Żeby dostać 100 zł z 2-proc. zwrotów trzeba wydać aż 5 tys. zł - obłęd!

   Usuń
 16. Mam konto Praktyczne w banku, więc złożyłem wniosek o otworzenie konta Optymalnego i otrzymałem takiego oto maila:
  Z przykrością informujemy, iż Twój wniosek nr .... o zawarcie Umowy
  ramowej Konta Oszczędnościowo-Rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas
  S.A. w wyniku negatywnej weryfikacji biznesowej został odrzucony


  Spotkał się ktoś z takim problemem ?

  OdpowiedzUsuń
 17. Jaka firma kurierska wozi umowy BGŻ BNP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też był DHL. Jerzy, chyba nazwa ci się pomyliła, ale mi też się mylą.

   Usuń
  2. Bankowo DHL, a nie DPD?

   Usuń
  3. Bankowo, na pewno, na 100%, bezdyskusyjnie DHL w żółtych barwach. DPD ma inne kolory.

   Usuń
 18. Jeśli przy podpisywaniu umowy i w żadnych innych materiałach nie ma nic wspomnianego o promocji, ale wniosek złożyłem przez stronę promocji, to nie mam się czym martwić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz się martwić. Masz za to maila z potwierdzeniem rejestracji zapewne?

   Usuń
  2. Jedynie potwierdzenie wypełnienia wniosku, żadnego słowa o promocji

   Usuń
  3. Ja dostałam maila pt. "Stylowe konto - potwierdzenie rejestracji". I potem:

   Szanowni Państwo,

   Dziękujemy za rejestrację w Promocji „Stylowe konto”. Przypominamy, że warunkiem zdobycia nagrody o wartości 100 zł w postaci kodu do wydania w sklepach H&M oraz na hm.com/pl jest:

   Złożenie wniosku o Konto Optymalne do dnia 22.12.2017 r.
   Otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową do dnia 12.01.2017 r.
   W miesiącu styczeń 2018 r.:
   zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł
   dokonanie transakcji kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie
   zalogowanie się do bankowości elektronicznej Pl@net
   Otwarcie konta jest możliwe po kliknięciu w link:

   Usuń
 19. A więc ostatecznie 36-miesięczna karencja dotyczy jakiegokolwiek ROR? A wcześniej Złotówa pisał, że iKonto jest wykluczone ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozróżnić należy udział w promocji "Mobilna Premia" od udziału w duecie promocji (a więc "Mobilna Premia" + nagroda pieniężna 100 zł lub bon do H&M, lub bon do IKEA). W drugim przypadku zapisy regulaminu są znacznie bardziej restrykcyjne i szczelne (wykluczają wszystkich, którzy mieli jakiekolwiek konto w ciągu ostatnich 36 miesięcy).

   Usuń
  2. To dlaczego w części opisu "Dla kogo te promocje?" piszesz:

   "Przed przystąpieniem do niej nie możesz w okresie 36 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o konto w promocji posiadać bądź współposiadać jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czyli konta osobistego) w BGŻ BNP Paribas (lub wcześniej przed fuzją w Banku BGŻ lub BNP Paribas)"?

   Usuń
  3. Bo takie są zapisy w regulaminach promocji "W drogę z kontem" (z premią pieniężną 100 zł), "Stylowe Konto" (z bonem do H&M) oraz "Konto dla domu" (z bonem do sklepów IKEA). Karencja to 36 miesięcy dla posiadaczy jakiegokolwiek konta w BGŻ BNP Paribas (lub wcześniej BGŻ bądź BNP Paribas).

   Co innego sama promocja "Mobilna Premia" - tam zapisy w regulaminie są inne (fragment wpisu z 2 cytatami).

   Usuń
  4. Proszę, nie wprowadzać w błąd. Wczoraj rozmawiałem z infolinią banku BGŻ BNP Paribas. Otóż, jeśli ktoś miał Konto, nie ważne jakie w banku krócej niż 36 miesięcy, nie otrzyma żadnej premii. Nawet tej za mobilne przelewy.

   Usuń
  5. Jakbym słuchał konsultantów i doradców bankowych to bym już chyba w 5 promocjach udziału nie wziął.

   Usuń
 20. Założyłem konto,niestety nie mogę pobrać na androida aplikacji gomobile, chyba mam za stary smartfon Android 4. Do Go mobile potrzeba Android 5. Na tablet też się nie pobiera. Na komputer przez emulator nie chodzi. Kicha.. 300 zł do tylu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potrzebny jest minimum 5.0

   Usuń
  2. Zostaje jeszcze AndroidPay ale to podobno też nie na każdym androidzie chodzi :-)

   Usuń
 21. Mam iKonto. Jeżeli dobrze rozumiem mogę założyć konto Optymalne i załapać się na "Mobilną Premię". Jak mam założyć to konto (no bo nie z linków z premiami czy kartami podarunkowymi) no i jak przystąpić do promocji "Mobilna Premia"?

  OdpowiedzUsuń
 22. Mój wniosek w ramach promocji z gruoponem został odrzucony. Na infolinii powiedzieli mi, że to dlatego że mam konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, ale mogę otworzyć konto w oddziale, bo tam używają innej aplikacji. W takim przypadku łapię się tylko na "Mobilną premię" a z pozostałych jestem wyłączony. Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
 23. Założyłem konto pobrałem aplikację Go Mobile i chciałem zlecić stałą dyspozycję wykonanie 25 przelewów niestety nie ma tam takiej opcji w tej aplikacji. Jest tylko opcja przelew wewnetrzny i przelew krajowy. Czy dobrze rozumiem że muszę dodać 25 stałych szablonów do przelewu i następnie w każdym z dwunastu miesięcy samodzielnie ręcznie z poziomu aplikacji wykonać po 25 przelewów na wcześniej zapisane szablony każdy na kwotę minimum 25zł tak ? ktoś coś wie ? MrZłotówa ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam że za takie zlecenia stałe to byś nie dostawał złotówek. No może poza p-wszym razem. Bo jednak transakcje mają być wykonywane aplikacją. A tak to byś zlecił je raz a później same robiłyby się w systemie banku a nie byłby transakcjami w aplikacji bo nawet byś nie musiał się do niej logować. Ja utworzyłem już szablony numerując je sobie i co miesiąc będę robił ręcznie. Mam ich 17 więc 8 pozostałych będę płacić Android Pay.

   Usuń
  2. dzięki za pomoc też tak zrobię jak Ty :) ja mam bez problemowo 25 kont także nie będę musiał robić dodatkowych płatności

   Usuń
  3. No też się zastanawiam czy jeszcze jakiś oszczędnościówek nie założyć albo kilka dodatkowych kont Jakie Chcę w BZ WBK bo są darmowe a i tak mam tam głównej konto.

   Usuń
  4. Tylko tych kont oszczędnościowych to nie zakładaj w WBK bo opłata jest 1 zł miesięcznie.

   Usuń
 24. dostaliście z dokumentami od kuriera regulamin promocji mobilna premia. jak mogę sie dowiedzieć ze mam aktywną tą promocję?

  OdpowiedzUsuń
 25. Są tu może osoby co te nie mają wymaganych 25 kont i byłby chętne na wzajemne przelewy po 1zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z zasadami komentowania na blogu Bankobranie nie przewiduję publikacji tego typu komentarzy, które zawierają dane kontaktowe bądź formy współpracy jak ta powyższa propozycja. W trosce o to by nie powstały nieporozumienia bądź nadużycia.

   Usuń
 26. Odnośnie Mobilnej premii gdy zabrakło mi kont i robię resztę android payem. Np dzisiaj płace android pay w sklepie x oraz y i jutro znowu płace android pay w tych samych sklepach x oraz y
  Czy za takie płatoność sklepowe w jednym mieśiącu dostane zwrot 4zł czy 2zł?

  OdpowiedzUsuń
 27. Ktoś wie w jakich bankach jest możliwość założenia 25 kont oszczędnościowych (prowadzonych za darmo) jednocześnie? Ktoś na blogu wspominał, że gdzieś jest taka możliwość. Ze względu na brak technologii NFC w telefonie pozostają mi na dobrą sprawę tylko przelewy z aplikacji żeby nabijać premie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ING i Millennium są ograniczenia. Ale w mBanku można mieć chyba więcej. Przynajmniej 4 bo tyle do niedawna miałem.

   Usuń
  2. Akurat dziś minął termin wypowiedzenia i moje konto w mBanku zostało zamknięte... Tyle przegrać ^^

   Usuń
  3. W BZ WBK możesz sobie założyć Konta Jakie Chcę ile praktycznie chcesz ;)

   Usuń
  4. @Anonimowy - potwierdzamy to. Można mieć więcej niż jedno KJC.

   Usuń
 28. Odnośnie Mobilnej premii gdy zabrakło mi kont i robię resztę android payem. Np dzisiaj płace android pay w sklepie x oraz y i jutro znowu płace android pay w tych samych sklepach x oraz y
  Czy za takie płatoność sklepowe w jednym mieśiącu dostane zwrot 4zł czy 2zł?

  Odpowie ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nic nie ma o wykluczeniu wielu płatności w tym samym punkcie więc dostaniesz 4 zł.

   Usuń
 29. Czy złożenie wniosku o Konto w promocji "W drogę z kontem" oznacza jednoczesne przystapienie do promocji "Mobilna Premia"? Zgoda dotycząca akceptacji regulaminu jest jedna do dwoch promocji jednoczesnie, natomiast mailowo przychodzi potwierdzenie zlozenie wniosku jedynie w pierwszej promocji...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno być okey bo niczego więcej szczególnego nie wymagają w regulaminie poza zgodą.

   Usuń
 30. Drogi Mr Zlotowa,
  Czytam forum od dawna, wspaniała robota. Zawsze zachęcasz do walki o swoje i składania reklamacji, więc może będziesz mi mógł pomóc zrozumieć gdzie popełniłam błąd. W sierpniu chciałam pozbyć się karty do konta BGZ BNPP wiec zadzwonilam na infolinie, pani poinformowała mnie ze moge karte zablokowowac ale w celu wycofanie jej z systemu musze udac sie do placowki bo inaczej oplata bedzie pobierana. Poszlam do placowki, karte zamknelam, ale oplata (7 zlotych) i tak zostala pobrana. Dzwonie na infolinie: opłata pobrana poniewaz jest 30 dniowy okres wypowiedzenia. Ten precedens wydal mi się bardzo dziwny: pobieranie oplaty za produkt którego nie mam (skradziona karta) wiec sie zdenerwowalam i wypowiedzialam umowe o konto. W trakcie okresu wypowiedzenia kolejne 7 zlotych zostalo pobrane wiec po raz kolejny do odzialu. Pani w okienku zlozyla reklamacje ze niby nieslusznie 14 zlotych pobrane. Dostalam smsa ze reklamacja pozytywnie rozpatrzona wiec do odzialu, w odziale ze na moim zamknietym juz koncie (sms przyszedl dzien po uplynienciu okresu wypowiedzenia) nic nie ma i ze moze za pare dni sie zaksieguje. Wrocilam za miesiac i ta sama informacja: ze na koncie nic nie ma, wiec nic nie moga mi wyplacic. Co moge zrobic w takiej sytuacji jako byly klient? Gdzie popelnilam blad? Jest jakas zasada o ktorej nie wiem, ze jak sie czeka na rozpatrzenie reklamacji to trzeba wycofac wypowiedzenie? Jeszcze sie nigdy tyle do banku nie nachodzilam, a 14 zlotych i tak nie dostalam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa na wstępie. Jeśli otrzymałaś odpowiedź o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji to masz podkładkę na to, że tej zaległości w ogóle być nie powinno... ale być może ktoś czegoś nie dopilnował. Odpowiedź otrzymałaś, a uregulowania sprawy na koncie (tj. cofnięcia/zwrotu opłat) nie zrobiono. Zgłoś więc jeszcze raz reklamację na brak realizacji postanowień poprzedniej reklamacji. Brzmi dziwnie, ale reklamacja jest jednak najskuteczniejszym sposobem egzekwowania i obliguje bank do odpowiedzi.

   Usuń
  2. Sprawa jest co prawda z listopada, ale kiedyś miałem niemal identyczną sytuacje z tymi dyletantami. Już po zamknięciu konta niesłusznie pobrana opłatę zwrócili mi na tzw. konto techniczne, z którego wypłatę zrealizowali w oddziale za darmo. Nigdy więcej BGŻ - to pewne!

   Usuń
 31. czy aplikacje trzeba pobrac na nr telefonu podanego do hasel sms czy moge ja pobrac na inny numer,a podpiac tylko rachunek,np millenium tylko apka z telefonem do hasel,prosze o odp.

  OdpowiedzUsuń
 32. czy aplikacje trzeba pobrac na nr telefonu podanego do hasel sms czy moge ja pobrac na inny numer,a podpiac tylko rachunek,np millenium tylko apka z telefonem do hasel,prosze o odp.

  OdpowiedzUsuń
 33. jaka jest pelna nazwa aplikacji bo w sklepie play jest wiele aplikacji bgz bnp,ktora jest wlasciwa

  OdpowiedzUsuń
 34. moje pytanie o przelew mobilny - czy również spłata karty kredytowej w innym banku wlicza sie do tej premii?czy np posiadajac w jednym banku 3 rozne konta np w mbanku 1 zwykle,2 emax 3 jakies inne mozna do kazdej dostac premie 1 zł?

  OdpowiedzUsuń
 35. Witam. Chciałbym spytać czy mając konto oszczędnościowe w Bgż optima też nie załapię się na premię 100zł? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zalapiesz się. Bo konto w Optimie to nie konto osobiste. A poza tym Optima to odrębny twór nie liczony jako stare BGŻ ani jako BGŻ BNP Paribas.

   Usuń
 36. Jest premia za transakcje mobilne! I miałem u nich konto w ostatnich 3 latach inne niż te wymienione.

  OdpowiedzUsuń
 37. Chcialem sprobowac tej promocji, ale jej organizacja jest nieprofesjonalna (niebezpieczna). Rejestracja jest na nieszyfrowanej stronie! http://wdrogezkontem.pl/...
  (http, nie https)! A trzeba tam wpisac m.in. PESEL.

  A konto osobiste ma dziwne oplaty, w tym takie, w ktore mozna _niechcacy_ wtopic.

  Np.
  "Zwrot przelewu krajowego w PLN systemem ELIXIR wysłanego do banku odbiorcy oraz zwrot przelewu wewnętrznego w PLN z przyczyn
  niezależnych od Banku BGŻ BNP Paribas S.A., np. nieprawidłowy numer rachunku, przelew na rachunek zamknięty, inne powody: 5 zl".

  "Wymiana karty debetowej, Nośnika Zbliżeniowego przed upływem terminu ważności (za wyjątkiem przyczyn niezależnych od Klienta, w tym
  w przypadku zatrzymania karty w bankomacie w wyniku błędu bankomatu): 25 zl".

  "Zawiadomienie o odmowie wykonania zlecenia przekazane telefonicznie: 25 zl". (Nie wiem kiedy zawiadamiaja telefonicznie, a kiedy inaczej).

  "Ponowne wygenerowanie PIN-u: 10 zl".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesli chodzi o http zamiast https:
   po znalezieniu sie na stronie promocji po prostu dopisalem recznie "s" po http do adresu, Enter i znalazlem sie na stronie szyfrowanej, wiec spokojniej wprowadzilem swoje dane :-).

   Usuń
 38. Regulamin uległ 'cichej' zmianie i teraz Konto oznacza jakikolwiek ROR - co za cyrk!

  OdpowiedzUsuń
 39. Czyli transakcje masterpassem nie muszą być "mobilne" ? Można zapłacić na komputerze ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być dowolnie na komórce, tablecie albo komputerze.

   Usuń
  2. Czy ktoś z Was otrzymał kasę za mobilną premię...o ile dobrze zrozumiałem, to powinna być wypłacona do 08.01?...ja jeszcze nic nie otrzymałem

   Usuń
  3. Nie ma. Jutro piszę reklamację.

   Usuń
  4. I raczej nie jesteśmy sami wynika z komentarzy tam: http://bankobranie.blogspot.com/2017/10/mobilna-premia-300-zl-za-konto-w-bgz-bnp-paribas.html

   Usuń
  5. Czy kogoś jeszcze coś może dziwić w promocjach BGŻ-tu? To chyba jedyny bank na świecie, który wypłaca zwroty za płatności kartą 'na raty' :)

   Usuń
  6. Dziś wpadła premia. Wszystko się zgadza.

   Usuń
  7. Sami jesteśmy sobie winni biorąc udział w ich promocjach, gdyż to zawsze sprowadza się do wspólnego mianownika!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...