Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta podarunkowa 200 zł do Empik.com za kartę kredytową BGŻ BNP Paribas

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

6.11.2017

Karta podarunkowa 200 zł do Empik.com za kartę kredytową BGŻ BNP Paribas

Kolejna promocja z kartą kredytową w roli głównej.

Karta podarunkowa 200 zł do Empiku za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas
Tym razem z propozycją wyszedł BGŻ BNP Paribas. W zamian za wyrobienie karty kredytowej i wykonanie za jej pomocą płatności na sumę min. 1 000 zł daje nagrodę gwarantowaną. To karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania w internetowym sklepie Empiku.

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę w niniejszej promocji nie miała innej umowy o kartę kredytową BGŻ BNP Paribas, ani nie rozwiązała, nie wypowiedziała lub nie odstąpiła od takiej umowy.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Zgarnij e-Kartę prezentową empik.com" i zdobyć tytułową nagrodę należy:
 • wypełnić formularz zgłoszeniowy, w rozmowie telefonicznej (gdy oddzwoni konsultant banku) zawnioskować o kartę (wybrać należy kartę MasterCard, gdyż ona umożliwia udział w programie "Mam Bonus", do którego należy przystąpić, by załapać się na nagrodę) oraz (najpóźniej do 31.12.2017 r.) zawrzeć umowę; 
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku oraz na przesyłanie informacji handlowych oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych (do końca promocji);
 • terminowo spłacać zobowiązania wobec banku (co w przypadku karty kredytowej opłaca się szczególnie, gdyż w okresie bezodsetkowym oddajesz dokładnie tyle samo ile z karty zostanie wydane);
 • w okresie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł (transakcje można wykonać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

By otrzymać nagrodę, niezbędne jest jeszcze zarejestrowanie na stronie mambonus.pl - bo to właśnie tam zostanie udostępniona nagroda w postaci ekarty podarunkowej. A jej przekazanie ma nastąpić bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania ostatniej z wymaganych płatności kartą (spełniającej wymóg wydania min. 1 000 zł). Karta ma być tam dostępna przez 6 miesięcy.

Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas - prześwietlenie oferty


W odróżnieniu od licznych promocji Citibanku, który oferuje bezwarunkowo darmową kartę kredytową i uczestnicy promocji nie muszą martwić się o dodatkowe koszty, w przypadku BGŻ BNP Paribas sytuacja wygląda nie tak różowo. Bank pobiera bowiem opłatę roczną za kartę w wysokości 72 zł i niestety w taryfie opłat i prowizji nie sposób znaleźć informacji np. o liczbie transakcji czy kwocie, którą należy wydać kartą, by uniknąć tej opłaty. Co niestety obniża atrakcyjność promocji.

"Mam Bonus", do którego należy przystąpić na potrzeby promocji z kartą podarunkową do Empiku jest programem lojalnościowym, w którym bank przyznaje punkty za transakcje (2 punkty za każdą wydaną złotówkę). Program ten to dodatkowy bonus dla posiadaczy karty (obok wspomnianej wyżej nagrody w postaci e-karty na 200 zł do Empiku). Punkty ważne są przez okres trzech lat i można je wymieniać na nagrody z katalogu. Przykładowo by otrzymać kartę podarunkową 100 zł do wykorzystania w wybranych sklepach (może to być np. Douglas, Empik, Intersport, RTV Euro AGD albo Zalando) trzeba zgromadzić 30 000 pkt. Jak łatwo więc wyliczyć nagrodę o wartości 100 zł dostaniesz za wydanie... 15 000 zł. Czy się opłaca? Pozostawiam do indywidualnej oceny. Dodam jednak, że przy takich wydatkach i moneybacku na poziomie 1% (jak to jest w przypadku Turbokarty Visa w Santander Consumer Banku) uzyskać można 150 zł do wydania na dowolny cel.

Wyrabiając kartę kredytową (w dodatku bez warunków darmową) sporo zyskać możesz w Citibanku. A za spełnienie prostych warunków (i wydanie mniej niż w promocji BGŻ BNP Paribas) zyskać możesz voucher 400 zł do sklepów Biedronka lub do perfumerii Douglas albo telefon LG K4 Dual Sim (2017) w prezencie.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Słabo. W Paribasie muszą się jeszcze sporo nauczyć od Citibanku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście miałeś na myśli BGŻ i Handlowy, bo tak Paribas jak i Citi to kolosy bankowości.

   Usuń
 2. 200 zł do Empiku - 72 zł za kartę - różnica w cenie bo to samo w Empiku jest o kilkadziesiąt % tańsze = zysk kilkadziesiąt złotych. Za kartę kredytową. Szkoda zachodu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to jest w końcu z tym zwolnieniem za kartę ja znalazłem że wykonanie kartą transakcji na kwotę min. 1 500 zł w okresie pierwszych trzech cykli rozliczeniowych zwalania z opłaty w pierwszym roku , Paweł,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie to samo zauważyłem i chyba mamy na myśli ten sam blog. Ale sprawdź teraz podlinkowane taryfy z opłatami. Tu masz obowiązującą od 2016 roku a tam masz taryfę z dopiskiem że to taryfa dla byłych klientów BGŻ.

   Usuń
  2. Czyli to byłoby 500 zł miesięcznie przez 3 miesiące z rzędu - super :)

   Usuń
 4. Fajnie tylko, że ja nie czytam książek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli gdy zlikwiduje kartę po np.4 miesiącach to i tak 72zł opłaty rocznej bede musiał ponieść??

  OdpowiedzUsuń
 6. W galeriach wydają te karty za darmo na rok. I poza promocją empik dostaje się też nagrody rzeczowe. Np. blender . Ja tak mam, znaczy mam nadzieję, bo jeszcze nie wydałem tys z karty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaka opłata roczna. W galeriach jak założysz kartę masz rok opłat za kartę 0 zł. Masz do wyboru dwa warianty nagród plus kartę do empiku. Jeśli zrezygnujesz po 3 miesiącach to nic się nie stanie. Miałam tę kartę więc wiem o czym pisze.

  OdpowiedzUsuń
 8. A jak się ma umowę zlecenie do końca roku, to jest szansa na taką kartę ? ( z tym że jest co roku przedłużana na rok następny ).

  OdpowiedzUsuń
 9. Sprzedaż premiowa
  obowiązuje od 1.11.2017 do 31.12.2017 tzn że do tego czasu muszę wydać 1000 zł aby uzyskać bon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To oznacza dostępność promocji do 31.12. A 1000 zł trzeba wydać w dwóch okresach rozliczeniowych, które mogą już nastąpić w 2018 r. (jeśli umowa zostanie zawarta pod koniec br.).

   Usuń
 10. Dajcie adres galerii gdzie karta jest za free, dają bon do empik-u i dodatkowo prezent. Chodzi o galerie w Warszawie.

  OdpowiedzUsuń
 11. W jaki sposób rozłożyć transakcję z tej karty na raty 0% ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...