Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł dla nowych i obecnych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku za cyberzakupy

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

3.11.2017

Bonus 50 zł dla nowych i obecnych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku za cyberzakupy

50 zł to bonus dla najszybszych. A najaktywniejsi mogą jeszcze liczyć na nagrodę dodatkową w wysokości 200 zł.

Cyberzakupy Kantor Walutowy Alior Banku
Alior Bank odpalił kolejną promocję dla obecnych klientów. Piszę kolejną, bo ciągle dostępna jest akcja "TAPnij KASĘ", w której premiowane jest płacenie z Android Pay. Nowa propozycja skierowana jest do użytkowników kantoru walutowego.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć mogą osoby pełnoletnie, posiadające (lub te, które dopiero założą) konto walutowe (wraz z wydawaną do niego kartą) w Kantorze Walutowym Alior Banku.

W praktyce jest to promocja dla osób, które w najbliższym czasie planują zakupy internetowe w zagranicznych sklepach. Ale że święta coraz bliżej, to być może takie zakupy warto zrobić już teraz.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji (trwającej od 1. do 30.11.2017 r.):
 • zarejestruj się na stronie promocji, podając swój mail przypisany do Kantoru Walutowego Alior Banku;
 • wymień jednorazowo kwotę co najmniej 100 euro, dolarów amerykańskich lub funtów brytyjskich (oczywiście w Kantorze Walutowym). Transakcje te muszą być rozliczone na rachunku w Kantorze Walutowym do końca okresu promocji;
 • wykonaj co najmniej 5 transakcji internetowych kartą Kantoru Walutowego, każdą na kwotę co najmniej 10 EUR, USD lub GBP.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus 50 zł (to nagroda premiowa). Jest jednak jeden warunek: musisz się znaleźć w gronie tysiąca osób, które jako pierwsze spełnią powyższe wytyczne. W przypadku wyczerpania puli tychże bonusów organizator ma o tym poinformować na stronie promocji.

Ponadto bank przewidział też nagrody dodatkowe (po 200 zł każda). Otrzyma je 50 osób, które w okresie promocji (listopad 2017 r.) wykonają najwięcej transakcji internetowych po min. 10 EUR, USD lub GBP.

Jeden uczestnik promocji - bez względu na liczbę posiadanych kart - zdobyć może tylko jedną nagrodę premiową (50 zł) i jedną nagrodę główną (200 zł). Nagrody mają być przekazane do 30 dni od zakończenia promocji przelewem na rachunek PLN powiązany z rachunkiem bieżącym Kantoru Walutowego.

Jak to bywa powszechnie w promocjach Alior Banku, także i tu z transakcji zaliczanych do promocji wykluczone są niektóre miejsca, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (charakteryzujących dominującą działalność sprzedawcy bądź usługodawcy):
"7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
4111, określający m.in. usługi transportowe, 
6012, określający instytucje finansowe, 
6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 
4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)

Kantor Walutowy - prześwietlenie oferty


Najważniejsze cechy oferty Kantoru Alior Banku to:
 • 0 zł za korzystanie z usługi 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku walutowego 
 • 0 zł za SMSy służące do autoryzacji zleceń
 • 0/15 zł za wydanie karty płatniczej do rachunku (opłata nie jest pobierana jeśli w ciągu pół roku od dnia jej wysłania wykonasz min. jedną płatność)Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Drobne sprostowanie, Kantor Walutowy nie pobiera żadnych środków za autoryzację zleceń sms bez względu na to który jest to sms w ciągu miesiąca. Opłaty mogą być pobrane za sms z powiadomieniem, powyżej 10 sms w ciągu miesiąca i wtedy jest to 30gr od sms

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy płacenie w sklepach online przez PayPala (z dopiętą kartą) łapie się na warunki promocji? Podawanie chińczykom karty bezpośrednio może nie zawsze zakończyć się dobrze - ba niektóre sklepy nie korzystają nawet z protokołu https(!!!!) podczas takiej płatności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno się liczyć. Wszak nie ma jakiejś szczególnej definicji transakcji zaliczanych do promocji. Mają być internetowe na min. 10 jednostek waluty. Więc nie widzę problemu.

   Usuń
 3. U mnie dziś wypłacili. Ciekawe kiedy będą nagrody 1000 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sorki, nie tu miałem napisać. Miało być pod promocji Tapnij kasę.

   Usuń
 4. Jeest info o przyznaniu 50 zł :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...