Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nagroda gwarantowana 100 zł za konto i do 200 zł za polecenia w nowym EnveloBanku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

30.11.2017

Nagroda gwarantowana 100 zł za konto i do 200 zł za polecenia w nowym EnveloBanku

Wystartowała pierwsza taka promocja w niedawno powstałym EnveloBanku, będącym internetowym oddziałem Banku Pocztowego.

EnveloKonto z premią 100 zł i programem poleceń w EnveloBanku
Pojawienie się nowego banku cieszy (czym większa konkurencja, tym lepiej dla klientów). A cieszyć trzeba się tym bardziej, że EnveloBank postanowił odpalić promocję, w której w prosty sposób zdobyć można premię 100 zł na start oraz do 200 zł w towarzyszącym promocji programie poleceń. A to i tak nie wszystko, bo są jeszcze bonusy dodatkowe.

[Aktualizacja w dn. 1.12., godz. 12:00: promocja zakończyła się z powodu wyczerpania puli wniosków (2 000 sztuk rozeszło się w zaledwie 24 godziny!). Osoby, którym udało się złożyć wniosek, teraz ze spokojem mogą zawierać umowę i spełniać warunki - ważne, że wniosek został złożony w czasie promocji.

Łącznie we wszystkich promocjach zdobyć można do 500 zł. A wszystko to z bardzo dobrym kontem, bo warunki jego prowadzenia należą do najlepszych spośród kont osobistych oferowanych obecnie przez banki w Polsce. W dodatku założyć można je w wygodny sposób - dostępna jest m.in. opcja z zawarciem umowy przez przelew weryfikacyjny ze swego konta w innym banku.

Dla kogo promocja? Udział w akcji może wziąć osoba, która nie posiada konta w Banku Pocztowym i przed wysłaniem wniosku o EnveloKonto w niniejszej promocji nie złożyła wniosku o otwarcie EnveloKonta.

Zasady promocji. Akcja składa się z dwóch promocji: "EnveloKonto z premią" (z premią 100 zł) i "Polecaj EnveloKonto i zarabiaj" (z premiami do 200 zł za polecenia).

By otrzymać 100 zł w ramach "EnveloKonto z premią":
 • najpóźniej do 31.12.2017 r. (ale trzeba mieć na uwadze, że pula wniosków objętych promocją jest ograniczona - licznik znajduje się na stronie promocji): 
  • klikając w link otrzymany w wiadomości przesłanej na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź rejestrację i na tej samej stronie przejdź do złożenia wniosku o EnveloKonto wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą;
 • do 19.01.2018 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto;
 • do 9.02.2018 r. wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 100 zł (chodzi o sumę transakcji, a więc wystarczą transakcje np. na 30 + 30 + 40 zł).

Dalej pozostanie już tylko zareagować na mail, który organizator promocji prześle do 21.02. Wtedy będzie należało zalogować się na stronie promocji i do 28.02 podać numer rachunku EnveloKonta założonego w promocji. Na to konto zostanie przelana gwarantowana premia 100 zł - ma to nastąpić najpóźniej do 9.03.2018 r. I to wszystko. Brawo za proste zasady!

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji EnveloKonto z premią 100 zł w EnveloBank


Jeśli nie chcesz by umknął Ci ważny termin, jakim jest uzupełnienie danych do wypłaty premii, zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spau! Powiadamiam jedynie o nowych promocjach i o ważnych terminach w najbardziej popularnych okazjach do bankobrania:
Adres e-mail

Ale zyskać można więcej, dzięki wspomnianemu programowi poleceń.

By dostać bonus(y) w ramach promocji "Polecaj EnveloKonto i zarabiaj":
 • spełnij warunki uprawniające Cię do uzyskania premii w ramach promocji "EnveloKonto z premią";
 • na stronie promocji (po rejestracji) wygeneruj kod rekomendacyjny i przekaż go osobie poleconej;
 • zadbaj o to, by osoba polecona zarejestrowała się na stronie promocji i złożyła wniosek o EnveloKonto, wykorzystując Twój kod rekomendacyjny oraz spełniła warunki promocji z premią 100 zł.

Bonus za skuteczne polecenie wyniesie 50 zł. Można jednak zdobyć 4 takie bonusy (za polecenie czterech osób), więc da się uzbierać nawet 200 zł. Wypłata bonusów za polecenia nastąpi wraz z wypłatą premii podstawowej (100 zł)

EnveloKonto - prześwietlenie oferty


Zasady prowadzenia EnveloKonta otwieranego w ramach powyższej promocji są klarowne:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana jeśli w miesiącu poprzedzającym jej pobranie: 
  • wykonana została 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) i na koncie pojawił się wpływ na konto na sumę min. 1 000 zł (spoza Banku Pocztowego; może to być wpływ z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się kwoty na koncie - bez konieczności jej utrzymywania) lub 
  • posiadacz karty ma poniżej 26 lat;
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

EnveloBonus za e-zakupy - do 200 zł zwrotów rocznie. Na koniec wspomnę jeszcze o promocji, w której bank zwraca 2 zł za przesyłki obsługiwane przez Pocztę Polską. Oczywiście można z niej korzystać, ale nie trzeba - wybór należy do Ciebie. Nie wiąże się ona z wyżej opisaną promocją z premią 100 zł.

By skorzystać z tej promocji, dołącz do niej w bankowości internetowej i nie składaj sprzeciwu wobec przetwarzania swych danych w celach marketingowych banku. Jeśli zrobisz e-zakupy za min. 30 zł i wybierzesz jedną z przesyłek (Paczka MINI, Paczka pocztowa, Paczka+, Paczka24, PACZKA48, Pocztex, Pocztex Procedura, List polecony, Przesyłka firmowa polecona), wówczas za e-zakupy zapłać za pomocą Pay-by-linka z EnveloKonta (a więc usługą umożliwiającą szybki przelew bez wpisywania danych) lub kartą EnveloBanku. Transakcję (maksymalnie w ciągu 30 dni) zarejestruj w bankowości internetowej. Wypłata bonusu nastąpi już kolejnego dnia roboczego. A bonus wyniesie 2 zł. Za co dziesiątą przesyłkę wpadnie już jednak 10 zł. Miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 20 zł, a w ciągu roku maksymalnie uzbierać 200 zł.


Jak wygląda otwarcie konta w EnveloBanku? Umowę o konto zawrzesz na jeden z trzech poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta w innym banku - w tym przypadku zwróć uwagę, by wszystkie dane przy przelewie (imię, nazwisko, adres) zgadzały się z tymi, które wpiszesz we wniosku o konto; przelew może być wykonany z jednego z następujących banków: mBank, Orange Finanse, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, BZ WBK, Eurobank, Raiffeisen Polbank lub Nest Bank;
 • za pośrednictwem kuriera - jeśli wybierzesz tę opcję, już na etapie składania wniosku możliwe będzie wskazanie innego adresu dostarczenia umowy niż adres zamieszkania czy adres korespondencyjny; to będzie adres jednorazowego użytku - tylko na potrzeby kuriera (możesz więc wskazać np. adres swego miejsca pracy bądź uczelnię); wybierając ten wariant przygotuj sobie skan dowodu osobistego do załączenia we wniosku;
 • w dowolnej placówce Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej. Pamiętaj oczywiście, że wniosek objęty promocją musi być złożony przez Internet (po rejestracji na stronie promocji), a w placówce nastąpi wyłącznie finalizacja (podpisanie umowy).Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

345 komentarzy:

 1. No i wreszcie bank w którym mogę wejść w promocję i polecić wszystkich w rodzince bo z Pocztowym nic wspólnego nie mieliśmy.

  OdpowiedzUsuń
 2. A zamykanie konta jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. placówka, list lub mail ze skanem podpisanego wypowiedzenia.

   Usuń
 3. Karta może być zamknięta po spełnieniu warunków? Konto wtedy jest bezpłatne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moje może. Nie ma żadnych zapisów poza tym że konto trzeba mieć na dzień wypłaty premii. O karcie ani słowa.

   Usuń
  2. Regulamin nie wymaga utrzymywania karty :)

   Usuń
 4. Mr. Złotówa, dobrze rozumiem, że na etapie składania wniosku o konto mogę przystąpić do programu poleceń ? Czy dopiero jako posiadacz rachunku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod do polecenia możesz wygenerować od razu po rejestracji. Możesz więc już wtedy polecać. Ale oczywiście w terminach określonych regulaminem muszą być spełnione pozostałe warunki (zawarcie umowy, płatności kartą itd.), by bonus(y) za polecenie/-a otrzymać.

   Usuń
 5. No i to mi się podoba. Jest licznik wniosków więc wiadomo na czym się stoi a nie jakaś randka w ciemno.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na stronie promocji przed rejestracją które zgody są wymagane???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 p-wsze pozwoliły przejść dalej.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Przy jednej nie szło dalej przejść. Przy dwóch rejestracja przeszła. Wniosek złożony.

   Usuń
 7. czy wszystkie cztery zgody na pierwszej stronie promocji trzeba zaznaczyć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji (przed rejestracją) wystarczą pierwsze dwie zgody.

   Usuń
 8. a ja mysle ze warto jeszcze poczekac na lepsza promocje .....moze wiekszy bonus na start bedzie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. =Zauważ że EnveloBank należy do Pocztowego a ten jeszcze nigdy w takich promocjach udziału nie brał. Lepiej więc brać co dają a nie czekać na nie wiadomo co.

   Usuń
  2. Podpisuję się pod słowami Bartka.

   Usuń
  3. Pewnie warto poczekać bo promocja słaba

   Usuń
  4. Słaba? Czy to jakiś szmonces? Za wydanie 100 zeta przytulasz 100+50 co daje aż 150% 'zwrotu' !!!

   Usuń
 9. A jeśli złożę dzisiaj wniosek, wygeneruję kod polecenia, wyślę go żonie, to dostanę 50 zł za polecenie i jednocześnie żona może otrzymać 100 zł za spełnienie warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Oczywiście obydwoje musicie złożyć wnioski, zawrzeć umowy i spełnić warunki promocji. Wtedy Ty dostaniesz 100 zł + 50 zł za polecenia, a żona 100 zł :)

   Usuń
  2. Nie do końca rozumiem. Wpierw muszę spełnić warunki, żeby móc polecać czy polecam i obydwoje spełniamy warunki już po polecenia? I mam jeszcze drugie pytanie. Miałem wcześniej konto w Pocztowym. Konto już zamknąłem ale mam dostęp do bankowości internetowej. Czy to mnie wyklucza?

   Usuń
  3. Nie, polecać możesz już. A warunki spełnisz później. Zresztą nie ma na co czekać jak spojrzysz w jakim tempie ubywa wniosków.
   Drugie może wykluczać. Ale spróbuj.

   Usuń
 10. Zakupy ze zwrotami to mogą być w dowolny e-sklepie byle była przesyłka z Pocztą Polską? Te wymienione paczki?

  OdpowiedzUsuń
 11. Otwarcie konta przelewem z BZ WBK zadziałało sprawnie i bez problemów.

  OdpowiedzUsuń
 12. rozumiem że posiadanie konta kiedyś tam w Pocztowym nie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z udziału w promocji wykluczone są osoby, które aktualnie posiadają konto w Banku Pocztowym (oraz EnveloBanku), jak i te które już wnioskowały o EnveloKonto. Posiadanie konta w Banku Pocztowym wcześniej nie jest przeszkodą.

   Usuń
  2. Teoretycznie można zagrać tak, żeby jeszcze dziś pobiec na pocztę i złożyć wypowiedzenie. Konto zostanie zamknięte za 30 dni więc 31.12 będzie można wziąć udział w powyższej promocji.

   Usuń
  3. Aaa oczywiście jeśli do 31.12 promocja będzie jeszcze dostępna.

   Usuń
  4. Spójrz sobie na stronę promocji jak zmniejsza się liczba wniosków w promocji. Nie ma szans by była do końca grudnia dostępna.

   Usuń
  5. Przecież konto indywidualne w Pocztowym można przekształcić we wspólne (dopisać współposiadacza). Kosztuje to 20 zł, ale po takim przekształceniu można założyć konto indywidualne w Envelo. Teoretycznie możliwe jest też zostawienie konta indywidualnego w Pocztowym, a założenie konta wspólnego w Envelo, ale chyba nie jest to możliwe w praktyce, bo na stronie Envelo nie ma wniosku o konto wspólne.

   Usuń
 13. @Mr Złotówa czy przelew weryfikacyjny z ING też przejdzie jako metoda założenia konta ?? Rozumiem, że konto mogę polecić od razu po założeniu a dopiero po spełnieniu warunków otrzymam 100 zł ????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew może być tylko z banków, które wymieniłem we wpisie. ING Banku Śląskiego wśród nich nie ma. Pozostaje więc albo przelew z innego banku (spośród wymienionych), albo kurier lub placówka.

   Tak. Polecić warto czym prędzej. A weryfikacja spełnienia warunków i wypłata premii dla wszystkich i tak odbędzie się w tym samym czasie.

   Usuń
 14. Mr. Złotówa, nie mam konta w Pocztowym. Czy przystąpienie wpierw do EnveloBanku wykluczy mnie z promocji w Banku Pocztowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zamknięciu EnveloKonta przystąpienie do promocji Banku Pocztowego nie powinno być problemem (przynajmniej przy obecnie obowiązujących zasadach promocji Pocztowego). Nie wiem jedynie czy możliwe będzie otwarcie konta w Pocztowym przy jednoczesnym posiadaniu EnveloKonta.

   Usuń
  2. Myślałem o jednoczesnym posiadaniu obu kont. W czasie jak weszła promocja w Banku Pocztowym nie było EnveloBanku. Pomyślałem, że a nóż będzie można. Nie jestem za bystry w tym wszystkim stąd pytanie.

   Usuń
  3. Mr. Złotówa, nie można mieć jednocześnie konta (indywidualnego) w Banku Pocztowym i Envelo.

   Usuń
  4. Warunki konta w Pocztowym a warunki konta w Envelobanku to przepaść. Oczywiście na korzyść tego drugiego. Więc konto zmieniłem niedawno. Niestety promocja mnie teraz ominie no ale cóż zrobić.

   Usuń
 15. Witam.Czy dwa wnioski dla dwóch innych osób mogą mieć ten sam numer telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TAK, sprawdzone.

   Usuń
  2. Czy jeżeli wniosek został odrzucony po weryfikacji przelewem to automatycznie jestem już wykluczony przy złożeniu ponownego wniosku z opcją kurier?
   Bo widzę taki zapis: "e) przed wysłaniem Wniosku Internetowego nie złożyły wniosku o otwarcie EnveloKonta;"

   Usuń
  3. Raczej chodzi o odrzucenie tych co składali zwykłe wnioski poza promocją. Ja złożyłbym drugi ale właśnie z inną opcją zawarcia umowy.

   Usuń
  4. Z osobami, których wnioski zostały odrzucone (przy opcji otwarcia konta przelewem) kontaktować ma się konsultant EnveloBanku i proponować finalizację np. za pośrednictwem kuriera. To informacja z banku :)

   Usuń
  5. Przyszedł właśnie mail by złożyć nowy wniosek a rekomendowana forma zawarcia umowy to kurier.

   Usuń
 16. Widzę że regulamin promocji nie zabrania zamknięcia karty po spełnieniu warunków promocji ? przynajmniej ja tego nie znalazłem
  @MrZłotówa a "twe oczy zielone" coś takiego widziały ?? :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I na moje nic takiego nie widzę co by przeszkadzało w rezygnacji z karty.

   Usuń
  2. Moje oczy wspierane okularami też nie znajdują ;)

   Usuń
 17. Czy przelew weryfikacyjny jest natychmiastowy ? (nie chciałbym zakładać konta dziś a dopiero 1 grudnia).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki to zaczekam te kilka godzin

   Usuń
  2. A przepraszam, z ciekawości zapytam. Jaki jest cel czekania? Co za różnica założyć teraz czy w grudniu?

   Usuń
  3. wydaje mi się że jeden przelew 1000 zł odpadnie wtedy

   Usuń
  4. A przepraszam pomyliła mi się promocja Banku Pocztowego z Envelo, więc tu nie są konieczne nawet wpływy na konto:)

   Usuń
  5. @Anonimowy 30 listopada 2017 23:05
   Wpływy nie są konieczne w promocji, ale bez nich będzie opłata za kartę (nie dotyczy posiadaczy konta mających mniej niż 26 lat).

   Usuń
 18. Czy jeżeli wniosek został odrzucony po weryfikacji przelewem to automatycznie jestem już wykluczony przy złożeniu ponownego wniosku z opcją kurier?
  Bo widzę taki zapis: "e) przed wysłaniem Wniosku Internetowego nie złożyły wniosku o otwarcie EnveloKonta;"

  OdpowiedzUsuń
 19. dziwi mnie tylko że nie sa akceptowane przelewy weryfikacyjne z PKO i Inteligo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PKO nie umożliwia i nigdy nie umożliwiał otwierania kont przelewem więc też nie bierze udziału w całym procesie - zarówno w jedną jak i w drugą stronę. Chodzi o to żeby banki wiedziały czy konto jest zweryfikowane. Bo jak było otwarte przelewem to nawet jeśli bank jest na tej liście to teraz otwarcie kolejnego konta z niego nie będzie możliwe.

   Usuń
 20. liczba wniosków ubywa szybko bo rzucili się ci najbardziej potrzebujący, widać że jakieś dinozaury z zarządu pocztowego poszły na emeryture i przyszli młodzi co wiedzą jak pozyskac klientów w sumie to nie wiem czy przyda mi się 37 rachunek w mojej kolekcji aktualnie posiadanych czy poczekać a nóż coś więcej rzucą

  OdpowiedzUsuń
 21. zrobiłam przelew z mBanku i odrzucili mój wniosek :(
  Co mogę zrobić, przyjmą jeszcze raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świeża informacja z banku. Z osobami, których wnioski zostały odrzucone (przy opcji otwarcia przelewem) kontaktować ma się konsultant EnveloBanku i proponować finalizację np. za pośrednictwem kurier.

   Usuń
  2. podobnie robił eurobank przelew mi nie przeszedl ale zadzwonił konsultant i zaproponował kuriera wszystko lata śmiga i zwroty wpadają

   Usuń
 22. Ktoś się może orientuje jaka firma kurierska jeździ z umowami od Envelo Banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co się dowiadywałem na infolinii to Pocztex.

   Usuń
  2. to chyba logiczne jak wyżej kolega wspomniał że pocztex

   Usuń
 23. A gdzie ten licznik ja nie widzę go ? A wniosek mi odrzuciło przy próbie generowania sms ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu po wejściu na stronę promocji: "Pozostało już tylko 1648 promocyjnych wniosków!"

   Usuń
  2. A wystartowało od ilu?

   Usuń
  3. Chcę skorzystać z kodu polecającego. Czy najpierw muszę się zarejestrować na stronie promocji czy skorzystać z linku aktywacyjnego z kodem polecającym?

   Usuń
 24. Wreszcie jakaś normalna, prosta promocja - tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
 25. Te 3 płatności to na 100 zł łącznie czy jednak może 3 x 100?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Minimum 3 płatności na łączną kwotę minimum 100 zł

   Usuń
  2. Wystarczy przeczytać opis Złotówy: "do 9.02.2018 r. wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 100 zł (chodzi o sumę transakcji, a więc wystarczą transakcje np. na 30 + 30 + 40 zł)"

   Usuń
 26. Wybrałem otwarcie przelewem. Było do przelania 1 zł i przycisk ZAPŁAĆ. Czyli tego już mi nie oddadzą??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tylko przelew weryfikacyjny. Zwrócą ci ten 1 zł.

   Usuń
 27. Oddadzą ale policzą prowizję za przelew natychmiastowy, też pewnie 1 zł ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwracają. Nie ma żadnej opłaty.

   Usuń
  2. w jakim banku nie ma opłaty za takie przelewy ??

   Usuń
  3. Przelew weryfikacyjny nie jest przelewem inicjowanym z bankowości internetowej ale przez pay-by-link czyli szybki przelew. Nie ma więc opłat.

   Usuń
  4. BZ WBK policzył mi opłatę za otwarcie konta przelewem w Eurobanku

   Usuń
  5. Chociaż ten przelew przy zakładaniu konta w Eurobanku był inicjowany przez eksperta w Expanderze więc może z tego powodu.

   Usuń
  6. Wubek używa Przelew24 - koszt to 0,50zł

   Usuń
  7. w mBanku nie ma opłaty, ale w WBK wzięli 0,50 opłaty

   Usuń
  8. Z bzwbk są 50 gr Tak miałem jak zakładałem jakoś w wakacje i ja i żona i myślę że nie zmieniło się to do tej pory i 0,5 zł trzeba będzie policzyć w koszty jeśli koszty zrobi przelew z bzwbk

   Usuń
 28. A mnie nie chce przyjąć numeru konta jak wklejam. Ramka robi się czerwona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też tak było. Usuń spacje z numeru konta.

   Usuń
  2. Usuń spacje pomiędzy cyframi

   Usuń
 29. nr konta bez spacji powinien być

  OdpowiedzUsuń
 30. Jeśli ktoś zakładał przelewem z BZ WBK to po jakim czasie dostał jakieś informacje o weryfikacji lub coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zakładałam dwa, jedno w ciągu 2 minut ok, drugie w ciągu minuty odmowa

   Usuń
 31. konto zakladane przez przelew z mbanku. Chyba najszybciej i najsprawniej założone konto. Nawet 1 zł w minute oddali ;) Pierwsze wrażenia pozytywne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a mi dwa konta z przelewami z mbanku odrzucone :(

   Usuń
 32. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej polecać możesz ale ostatecznie konto musisz założyć. Pewnie będą do ciebie dzwonić jak wyżej pisał Złotówa info z banku.

   Usuń
 33. Do mnie nie dotarł mail z linkiem. Miał ktoś tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dotarł ale z małym opóźnieniem.

   Usuń
 34. Dwa konta otwarte przelew z Mbanku na jeden i ten sam nt tel. jedno w kilka minut drugie w kilkanaście. Jeszcze nigdy tak szybko nie założyłem konta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. U mnie z mBanku też poszło błyskawicznie.

   Usuń
 35. "Twój wniosek o numerze XXX000000000 nie został zaakceptowany. Zachęcamy do złożenia wniosku o rachunek w Placówce Banku Pocztowego. Pozdrawiamy, Zespół EnveloBanku Powyższa informacja została wygenerowana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać."
  Konto na stronie promocji mam założone, tylko nie moge złożyć wniosku jeszcze raz o konto z podpisaniem umowy na poczcie. Niezgoda mogła wyniknąć z krótkiego okresu ważności dokumentu tożsamości. Czy mogę mimo wszystko polecać konto? (kod polecający posiadam)

  OdpowiedzUsuń
 36. Z t-mobile bankowe też bardzo szybko idzie zakładanie - sprawdzone 2 razy. Max 2 minuty i otwarte.

  OdpowiedzUsuń
 37. @Złotówa. Coś czuję że może być powtórka z rozrywki jak w ING. Zaznaczyłem wszelkie możliwe zgody w systemie zaś mam zaznaczone 3 z 6. Możesz zasięgnąć informacji które są obowiązkowe żeby nie było jaj z premią.
  WAŻNE !!! Sprawdzacie jak jest u Was i meldujcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na potrzeby promocji z premią 100 zł i programem poleceń do 200 zł wystarczy zaznaczyć pierwsze dwie zgody na etapie rejestracji. Ich zaznaczenie nie przełoży się na zgody gdziekolwiek indziej widoczne (ale bez tych zgód nie da się zarejestrować, więc ich zaznaczenie jest niepodważalne). W samym wniosku o konto już żadnych szczególnych zgód zaznaczać nie trzeba (no chyba, że system któreś zgody wymaga).

   Jeśli ktoś chce korzystać ze zwrotów za przesyłki z Pocztą Polską to przy rejestracji do tej promocji (w bankowości internetowej) trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uczestnictwa w programie (w tym na przekazanie Poczcie Polskiej podanych numerów przesyłek w celu weryfikacji spełnienia warunków Programu) oraz w czasie korzystania ze zwrotów nie wnosić sprzeciwu wobec przetwarzania danych "w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług przez Bank" oraz wyrazić "zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznie lub automatycznego urządzenia wywołującego".

   Usuń
  2. No Ok niech tak będzie tyle że ja "dla świętego spokoju" zaznaczam wszystko żeby nie było.... Dziwi mnie tylko ze potem w systemie nie są zaznaczone te zgody które zaznaczyłem, pachnie mi to kombinatorstwem. Na szczęście te zgody w systemie CHYBA można też odwołać więc przed ewentualnym zamknięciem konta trzeba o tym pamiętać "dla świętego spokoju"

   Usuń
  3. @Cocolino 30 listopada 2017 22:18 - potem w systemie nie są zaznaczone te zgody które zaznaczyłem

   Masz wgląd do systemu? Jakie to system?

   Usuń
 38. Witam. Czy ktoś miał może podobny problem. Wybrałem metodę weryfikacji przelewem. I tutaj mam problem. Wpisałem konto, potwierdziłem kod sms-a po czym pojawiło mi się. Trwa przekierowywanie na stronę banku. Przekierowywanie nie powiodło się. Po 3 sekundach przerzuciło mnie na stronę i napisano że wniosek jest przyjęty i ma już numer. Informacje zostaną wysłane na maila. Nie mam żadnej wiadomości na mailu. Mam to wypełniać jeszcze raz czy jak?

  OdpowiedzUsuń
 39. Nie przekierowało mnie na stronę banku, nie zrobiłam więc przelewu weryfikacyjnego, pojawił się napis, że wniosek został przyjęty.... co tera, może ktoś mi podpowie?

  OdpowiedzUsuń
 40. Chciałem założyć konto za pomocą przelewu weryfikacyjnego z mbanku , jednak gdy doszedłem do ostatniego kroku nie zostałem przekierowany na strone płatności bo wyskoczył mi jakiś błąd ... i w końcu nie sfinalizowałem całego procesu - co teraz robić czekać na kontakt z Banku - czy jeszcze raz się rejestrować z opcją otwarcia na poczcie .... ?

  OdpowiedzUsuń
 41. Czy te 30zł, żeby otrzymać zwrot może być z wysyłką czyli np. 24zł + 7zł wysyłka ?

  I druga sprawa to zakupy a aliexpress czy innego gearbesta dadzą zwrot o ile będą powyżej 30zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli przesyłka będzie jedną z wymienionych paczek Poczty Polskiej to jak najbardziej zwrot będzie. Raczej chodzi o ogólną kwotę min 30 zł

   Usuń
  2. Min 30zł to co jest w koszyku.

   Usuń
 42. Co tu się dzieje?! Ponad 100 komentarzy.
  A na stronie promocji "Pozostało już tylko 717 promocyjnych wniosków!"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra promocja do której łapią się niemal wszyscy szybko się rozchodzi :)

   Usuń
  2. Ja bym powiedział że nawet bardzo dobra :) Dobrze by powstawały takie nowe banki i by wychodziły z takimi promocjami.

   Usuń
 43. chciałam otworzyć konto przez przelew i już ok 40 min nie przyszedł mi żaden mail czy tak czy tak. Sprawdziłam w banku zwrot 1 zł jest i w opisie, ze potwierdzenie otwarcia rachunku. Czyli jest ok, tylko tego maila nie ma z załącznikami. Czekał ktoś tak długo na maila potwierdzającego?
  Jak otwierałam wcześniej to przychodziły maile natychmiast czy pozytywnie czy negatywnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie identyczna sytuacja- przelew weryfikacyjny wykonany wczoraj około 16 a do dzisiaj żadnego maila potwierdzającego nie ma.
   Przelew przez Allior

   Usuń
  2. u mnie z nest banku to samo ..czekamy

   Usuń
  3. Właśnie przyszło potwierdzenie- trzeba uzbroić się w cierpliwość w takim razie. Przelew z Aliora

   Usuń
  4. też czekam.. Nest Bank

   Usuń
  5. po 9 dostałam maila, że konto otwarte z mBAnku

   Usuń
 44. 1.12. g. 8:44: Pozostało już tylko 487 promocyjnych wniosków!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już tylko 397. Koło południa pewnie się skończy...

   Usuń
  2. Już 330. Ubywa błyskawicznie.

   Przypomnę, że rok temu rekordowa promocja Nest Banku (p-wsza z kartami podarunkowymi do Rossmanna) zakończyła się w nieco ponad 33 godziny (1000 wniosków). Tu pula jest o 100% większa, a wiele wskazuje, że promocja zakończy się po ok. 24 godzinach...

   Usuń
  3. 10:22 - 282 , tak dla potomnych

   Usuń
  4. 11:14 - 147. W południe może się skończyć.

   Usuń
 45. Jak wygenerować kod do polecenia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu na stronie promocji jest (na dole) przycisk "WYGENERUJ KOD DLA ZNAJOMEGO"

   Usuń
  2. a maoge w komentarzu wkleić swój kod? mi przelew przeszedł bardzo szybko, a robiłem z t-mobile, może pocztowy ma jakieś powiązania z aliorem?

   Usuń
 46. Nie wiem, gdzie jest i który to NIK -numer klienta. Może ktoś pomoże?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NIK jest w ostatnim załączniku e maila z banku

   Usuń
 47. mnie nie zaakceptowali po wysłaniu 1zł. Bez łaski

  OdpowiedzUsuń
 48. wybrałem na poczcie podpisanie umowy, wniosków zostało 200 , będą się ze mną kontaktować celem ustalenia poczty w której podpiszę czy mam iść na dowolną pocztę z listy i powiedzieć że wypełniłem już wniosek i chciałbym umowe podpisać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas zawarcia umowy już nie ma znaczenia. Ważne że wniosek złożony bo to w końcu wnioski odliczają.

   Usuń
  2. Wniosek jest w systemie więc idź do najbliższej placówki

   Usuń
 49. Kiedy przychodzi link do potwierdzenia rejestracji? Nie otrzymałam żadnej wiadomości na adres mailowy (próba rejestracji ok. 40 minut temu). Kiedy jeszcze raz próbuję się zarejestrować pojawia się komunikat, ze "Na podany adres e-mail jest już zarejestrowane konto".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź w spamie i innych folderach skrzynki pocztowej

   Usuń
 50. skończyła sie pula wniosków równo o 12 , mamy nowy rekord toru

  OdpowiedzUsuń
 51. "Osiągnięto limit 2000 wniosków promocyjnych, zgodnie z Regulaminem założenie Profilu Uczestnika w Serwisie Promocji nie jest w tej chwili możliwe"

  OdpowiedzUsuń
 52. Promocja zakończyła się o godz. 12:00 (informację umieściłem też we wpisie).

  Mamy więc nowy rekord. 2000 wniosków w 24 godziny. Dotąd (rekord z ub.r.) należał do Nest Banku (promocja zakończyła się w nieco ponad 33 godziny, ale tam nagród było 1 000 sztuk).

  OdpowiedzUsuń
 53. dostaje się jakieś info po rejestracji z refa? pytanie do polecajacych i polecanych

  OdpowiedzUsuń
 54. U mnie niestety zwrotny przelew z opisem "Negatywny wynik procesu zawarcia umowy rachunku bankowego w EnveloBanku". Na infolinii odpowiedziano mi że ze względów bezpieczeństwa. Nie potrafiono mi powiedzieć czy będzie możliwa zmiana zawarcia umowy przez kuriera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mama tak samo na 2 kontach dzwoniłam najpierw pani powiedziała, że można jeszcze raz, ale nie można, bo już nie ma tego okna. Więc dzwoniłam drugi raz i pani powiedziałą, że beda się sami kontaktować. Chciałam zeby od razu zmieniła mi podpisanie na kuriera ale nie moa. Trzeba czekać na tel z banku.

   Usuń
 55. Dzwonili już do Was w sprawie odrzuconego wniosku? Jak to dalej przebiega?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam na pocztę ok. 2 min. na bucie - konto już jest aktywne :)

   Usuń
  2. odrzucili Ci przelewem poszedłeś na pocztę i masz dokończone konto?

   Usuń
  3. Oooo, to ciekawe. Też chciałbym wiedzieć. Dzwonili do ciebie? To na pewno jest kontynuacja wniosku?

   Usuń
  4. Przelew mi odrzucili i od razu poleciałem na pocztę. Kobieta nie wiedziała o co chodzi. Konsultowała się telefonicznie i stwierdzili, że są jakieś problemy z wnioskami składanymi przelewem. Kazali składać kolejny z finalizacją kurierem lub w placówce.

   Usuń
  5. Ale to drugi raz się rejestrowałeś i wniosek składałeś? Czy jak? Telefonicznie ten drugi?

   Usuń
  6. Jako, że mam na pocztę ok. 2 min. na bucie, więc przy składaniu wniosku wybrałem metodę podpisania umowy na poczcie. Czy może być jeszcze coś prostszego?

   Usuń
 56. Trzeba miec <26 lat. Upsss by nie placic

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo zrobić 1 płatność miesięcznie. Różnica niewielka ;)

   Usuń
  2. @Anonimowy 1 grudnia 2017 17:25
   1 płatność i suma wpływów zewnętrznych min. 1000 zł

   Usuń
 57. przelew weryfikacyjny poszedł wczoraj .ani zwrotu 1 pln ani otwartego konta ...

  OdpowiedzUsuń
 58. Mam dwa pytania 1. Musi być jeden wpływ na sumę 1000 zł, czy będzie wliczała się suma wpływów na nie mniej jak 1000 zł ? 2 pytanie- Konto otworzyłam 30.11. Jeżeli w każdym z tych miesięcy – grudzień , styczeń , początek lutego zrobię jedną płatność kartą w miesiącu, a łączną suma płatności wyniesie nie mniej jak 100 zł to w ten sposób spełnię warunki promocji i nie będzie pobierana opłata za kartę? Pewnie mogę kartę zamknąć po 3 płatnościach, ale nie wiem czy aż tak spieszyć się, a nóż będzie jakaś promocja z kartą.

  OdpowiedzUsuń
 59. @Złotówa:

  "Opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana jeśli w miesiącu poprzedzającym jej pobranie wykonana zostanie 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) i na koncie pojawił się wpływ na konto na sumę min. 1 000 zł (może to być wpływ z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się kwoty na koncie - bez konieczności jej utrzymywania)"

  Czy zasolenie konta przelewem od mojej żony z jej konta w Envelo też się kwalifikuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być.

   Usuń
  2. Nie, musi być przelew z innego banku.

   Usuń
  3. Zgodnie z TOIP:
   "Minimalna kwota łącznych wpływów bezgotówkowych na rachunek w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty za kartę debetową (z wyłączeniem wpływów z rachunków detalicznych prowadzonych przez Bank Pocztowy, w tym w ramach EnveloBanku): 1000 zł"

   Usuń
  4. Czyli opis w prześwietleniu oferty powinien raczej być taki: "MUSI to być wpływ z konta w innym banku" co zresztą jest identycznie jak w Millennium dla Konto360.

   Usuń
  5. Anonimowy, 2 grudnia 2017 23:48 - Może być.
   Anonimowy, 3 grudnia 2017 00:07 - musi być przelew z innego banku.

   Nie ma to jak rady znawców tematu :)

   Usuń
 60. A czy wpłata 1000 zł wpłacona w okienku Poczty kwalifikuje się ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy wpłata to wpływ bezgotówkowy?
   Według taryfy opłat ten 1000 zł to ma być: "Minimalna kwota łącznych wpływów bezgotówkowych na rachunek w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty za obsługę karty debetowej (z wyłączeniem wpływów z rachunków płatniczych prowadzonych przez Bank Pocztowy, w tym w ramach EnveloBanku)".

   Usuń
  2. Niedawno ktoś tu pisał, że pobranie gotówki kartą podczas dokonywania zakupów w sklepie czyli tzw. cashback to również operacja bezgotówkowa :)

   Usuń
 61. Czy do kogoś już dzwonili w sprawie wniosku???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W weekend to mało prawdopodobne.

   Usuń
  2. Tak do mnie i do męża dzisiaj w sobotę 3 grudnia ok. godz. 12:30. Bardzo miła pani. Trzeba mieć numer dowodu osobistego przy sobie, bo pyta o wszystkie dokładnie dane jakie wprowadzało się przy wnioskowaniu.

   Usuń
 62. Wygodnictwo kosztuje. Złożyłem 3 wnioski ja,żona,syn z opcją podpisania umowy na poczcie. Jednego dnia złożone następnego dnia załatwione.Proste jak cepy, bez nerwów, odrzuceń i innych problemów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację. Mnie otwarcie przelewem odrzucili nie wiedzieć czemu. I już wnioski na przyszłość wyciągnęłam.

   Usuń
  2. Otwieranie konta przelewem w banku, który istnieje jedynie nieco ponad miesiąc, to pytanie o problem!

   Usuń
  3. Ja pójdę 4 raz żeby podpisać umowę. Raz byłam za wczas poczta od 7:00 ale usługi bankowe od 9:00. Na drugiej poczcie nie załatwisz bo nie ma usług bankowych. Poszłam dziś to stanowisko nieczynne - pani gdzieś wyjechała. Ciekawe czy po zamknięcie też trzeba będzie tyle razy chodzić ;)

   Usuń
 63. A ja dzisiaj otrzymałem taką wiadomość.. (dodam, że konto zakładałem w piątek, gdy jeszcze była aktualna promocja):
  "Szanowny Kliencie, dziękujemy za złożenie wniosku o rachunek/rachunki. Twój wniosek o numerze ******** nie został zaakceptowany. Zachęcamy do złożenia wniosku o rachunek w Placówce Banku Pocztowego. Pozdrawiamy, Zespół EnveloBanku Powyższa informacja została wygenerowana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać."

  OdpowiedzUsuń
 64. no cóż w piątek złożyłem wniosek o konto z podpisaniem umowy na poczcie, dzisiaj byłem na poczcie ale pani powiedziała że nie ma mojego wniosku w systemie "JESZCZE"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki kraj, taka i poczta :)

   Usuń
  2. Pani na poczcie chyba niedokładnie szukała. Idź jeszcze raz z numerem wniosku.

   Usuń
  3. było wybrać kuriera ale podkusiło mnie sprawdzić"inną drogę"

   Usuń
 65. A nie można po prostu iść na pocztę z numerem wniosku , jeżeli nie udało dokonać się przeleweu weryfikacyjnego ?

  OdpowiedzUsuń
 66. mi też nie udało się otworzyć przelewem, na drugi dzień poszłam na pocztę pni nie wiedziała o co mi chodzi. poradziła iść na taką pocztę gdzie jest okienko banku pocztowego. jutro się tam wybiorę i zobaczę jak będzie , bo puki co od czwartku nikt nie zadzwonił

  OdpowiedzUsuń
 67. Wniosek złożyłem 30 .11. Otrzymałem podziękowanie, numer wniosku i ..... to wszystko . Zero kontaktu ze strony banku. Dzwonić do banku nie ma sensu . Konsultanci - zero kompetencji .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a po co mieli sie kontaktować? poślą kurwiera albo zapraszają na poczte na dole maila

   Usuń
 68. Jest szansa dla tych, którym nie udało się otworzyć konta przez przelew weryfikacyjny. Sprawdźcie swoją pocztę :-)

  Szanowny Uczestniku,

  dziękujemy za złożenie Wniosku Internetowego w Promocji EnveloBanku. Twój wniosek promocyjny został odrzucony. W dniu dzisiejszym udostępnimy Ci ponownie w Panelu Uczestnika link do Wniosku Internetowego, aby umożliwić wzięcie udziału w Promocji. Ważne: Rekomendujemy wybranie na wniosku opcji podpisania umowy „Kurier", aby mieć pewność poprawnego przejścia procesu. Zaloguj się już dziś na stronie envelokonto.zpremia.pl Dziękujemy za aktywny udział w Promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie jest! Też dostałam. Dzięki za info.

   Usuń
  2. U mnie tez jest ale tak złożony wniosek będzie się liczył do promocji i 100 zł wpadnie ?

   Usuń
  3. Wpadnie, wpadnie. Musi wpaść bo to wniosek będzie przecież złożony na stronie promocji.

   Usuń
  4. Raczej nie, ale to tylko 100 zł :)

   Usuń
 69. Jak długo czeka się na kartę debetową .
  Konto założyłem 31 listopada ,a karty nie ma .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak konto założyłeś 31 listopada, to kartę dostaniesz do 30 lutego ;)
   Ale jeśli konto założyłeś 30 listopada, to kartę powinieneś dostać w terminie 14 dni kalendarzowych, czyli do 14 grudnia.

   Usuń
  2. Naprawdę 31 listopada? W/g jakiego kalendarza?

   Usuń
 70. Też dostałem takie info, jednak wolałbym już otworzyć na poczcie to konto . Próbował już ktoś powtórnie to robić z opcją otwarcia na poczcie ?- czy już nie kombinować i wybrać tego kuriera .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej nie kombinować.

   Usuń
  2. dziś miałem przeprawę jak przez mękę z tym envelobankiem ...ale od początku
   30,11,2017 podpisywałem umowe przelewem weryfikacyjnym .do dziś ani zwrotu 1 pln ani info o odrzuceniu bądż tez o podpisaniu umowy .
   dziś dzwoniłem na infolinie , niestety po pół godzinie odsłuchiwania melodyjki nie dodzwoniłem się do banku i udałem się na poczte .
   na poczcie dowiedziałem się że wniosek odrzucony i nici z premii .
   nie dałem jednak za wygraną , wszedłem jeszcze raz na mój profil w formularzu do envelobanku i udało mi się jeszcze raz założyć wniosek niby z premią , tym razem z podpisaniem umowy na poczcie .
   chcąć jeszcze upewnić się że złożyłem wniosek z premią 100pln zadzwoniłem na infolinie ( o dziwo udało się za pierszym razem )..i niestety pani konsultantka uświadomiła mi , że wniosek nowy jest założony ok ale nie w promocji ,bo ta zakończyła się 01,12,2017 .
   i teraz tak niektórzy na forum piszą , że składali powtórny wniosek , i niby będą mieli premie za otwarcie a na poczcie i na infolini mówią że nowe wnioski składane po zakończeniu promocji nie będą premiowane .
   Mr .Złotówa dorac co robić zakładać rachunki o potem ewentualna reklamacja ,czy dać sobie spokój ..

   Usuń
 71. Ja dostałem info, po kilkunastu minutach już nie mogłem kontynuować wniosku. Wylogowałem się...i później już komunikat o przekroczeniu puli 2000. Po powrocie do domu dla żartu sprawdzam...przepuszcza, wniosek złożyłem, wybrałem kuriera :)

  OdpowiedzUsuń
 72. Ja zrobilem dzis przez przelew z TM i juz moge kozystac z konta wszystko trwalo chwile,i bez kuriera

  OdpowiedzUsuń
 73. 1. Czy kurier przywożąc umowę do podpisu ma od razu kartę debetową czy wysyłają ją oddzielnie? 2. Co jeśli umowę o konto podpiszę w 12.2017 a karta przyjdzie dopiero w 01.2018 - pobiorą opłatę za brak wykonania transakcji kartą w 12.2017???

  OdpowiedzUsuń
 74. Kiedy powstał ten bank? Ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka tygodni temu. To internetowy odprysk Pocztowego.

   Usuń
 75. No to na początek bardzo pozytywne wrażenie robi ten bank. Owszem odrzucili mi otwarcie konta przelewem. Z jakich względów nie wiem ale na infolinii powiedzieli że ze względów bezpieczeństwa. No cóż, nie czepiam się. Ale myślałem że z promocji przez to się wyeliminowałem a tu taka niespodzianka. Pozytyw że pozwalają złożyć drugi wniosek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok .ale masz pewność że założyłem konto z promocją 100pln

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...