Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rabat 20 zł dla płacących BLIKiem w internetowej księgarni ravelo.pl

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

28.11.2017

Rabat 20 zł dla płacących BLIKiem w internetowej księgarni ravelo.pl

W okresie przedświątecznych zakupów prezentów każda okazja na oszczędność jest dobra.

Rabat 20 zł dla płacących BLIKiem na Ravelo
Kolejna promocja dla płacących BLIKiem. Kto wybierze tę formę płatności może uzyskać rabat 20 zł już na bieżące zakupy w internetowej księgarni Ravelo.pl.

[Aktualizacja: Promocja zakończona przed terminem]

By uzyskać rabat 20 zł na Ravelo.pl za płatność BLIKiem:
 • najpóźniej do 15.12.2017 r. (lub do wcześniejszego wyczerpania puli środków przeznaczonych na promocję) zrób zakupy za min. 60 zł na ravelo.pl;
 • zapłać BLIKiem.

Rabat zostanie naliczony z automatu po wybraniu BLIKa jako formy płatności.

Do 30.11.2017 r. (w przypadku niewyczerpania puli środków na rabaty przed terminem) można jeszcze załapać się na rabat 20 zł za płatności BLIKiem w sklepie Pakamera.pl sprzedającym odzież, biżuterię, ale też i wyposażenie wnętrz. By skorzystać z promocji (także już podczas bieżących zakupów) trzeba wybrać towar(y) za min. 200 zł.

Jednocześnie przypomnę też o promocji z kuponem rabatowym 20 zł dla tych, którzy pierwszy raz BLIKiem zapłacą na Allegro, o czym już jakiś czas temu pisałem na blogu. Mam nadzieję, że pula kuponów w tamtej promocji (całkiem duża, choć trzeba pamiętać, że Allegro klientów ma bardzo dużo) ciągle jest dostępna. Na stronie internetowej BLIKa póki co nie ma informacji o jej wyczerpaniu.

Jeśli chcesz mieć rabat z BLIKiem wszędzie (w dowolnych punktach handlowo-usługowych) sprawdź promocję mBanku, w której do wzięcia jest nawet 1 000 zł (w tym 4-procentowy zwrot dla płacących BLIKiem i/lub kartą).

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail
Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem obserwacji rynku i ofert promocyjnych przygotowywanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Teraz dają jeszcze 40% rabatu na co trzecią książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjna promocja! Dzięki za info.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda na to że promocja już zakończona :(

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...