Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Premia dla Ciebie edycja 2" lub "Zyskowne Konto" w BGŻ BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

15.11.2017

Uczestniku promocji "Premia dla Ciebie edycja 2" lub "Zyskowne Konto" w BGŻ BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

Tak się złożyło, że w tym samym terminie nadszedł czas na finalizację dwóch promocji.

Finalizacja 2 promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP ParibasObydwie dotyczą darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. W czerwcowo-lipcowej akcji "Premia dla Ciebie edycja 2" do wzięcia było 410 zł, a w sierpniowej "Zyskowne Konto" pakiet nagród o łącznej wartości 400 zł. Teraz należy uzupełnić dane do wypłaty bonusów powitalnych, które w powyższych promocjach wynosiły odpowiednio 110 i 100 zł.

💡 Jeśli konta w BGŻ BNP Paribas nie posiadasz, sprawdź obecnie dostępne promocje Konta Optymalnego >>

Choć promocje były już szczegółowo prześwietlane w dedykowanych im wpisach "Nawet 410 zł za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas" oraz "Zyskowne konto, czyli nawet 400 zł za darmowe konto w BGŻ BNP Paribas", to dziś przypomnę ich najważniejsze zasady.

W promocji "Premia dla Ciebie edycja 2" (z premiami na sumę 410 zł) by otrzymać 110 zł na start należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym wymagane zgody;
 • do 31.07.2017 r. zawrzeć umowę;
 • w sierpniu, wrześniu i październiku (w każdym z tych trzech miesiący) zapewnić wpływ 1 000 zł i wykonać płatności kartą na sumę min. 300 zł. 

Z kolei w przypadku akcji "Zyskowne Konto" (z premiami na sumę 400 zł) by uzyskać bonus 100 zł na powitanie trzeba było:
 • zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym wymagane zgody; 
 • do 15.09.2017 r. zawrzeć umowę; 
 • we wrześniu i październiku (w każdym z tych miesięcy) zapewnić wpływ min. 1 000 zł oraz wykonać płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Kto powyższe warunki w danej promocji spełnił, ten teraz (najpóźniej do 15.11.2017 r.) powinien otrzymać od organizatora maila informującego o przyznaniu premii i przypominającego o konieczności uzupełnienia danych niezbędnych do jej wypłaty (podać będzie należało numer rachunku do wypłaty nagrody - musi być to numer rachunku konta otwartego w promocji). W przypadku promocji "Premia dla Ciebie edycja 2" należy to zrobić do 24.11., a w akcji "Zyskowne Konto" najpóźniej do 27.11.2017 r.

Otrzymanie tego maila jest niezbędne, gdyż w tej wiadomości znajdziesz link do strony promocji oraz hasło do zalogowania.

W obydwu promocjach konto i wydaną do niego kartę należy posiadać aktywne do momentu wypłaty premii 110 lub 100 zł, co ma nastąpić najpóźniej do 30.11.2017 r.

Co robić, gdy mail nie dotarł? Jeśli wiadomości od organizatora promocji nie znajdujesz w głównym folderze skrzynki odbiorczej swej poczty, to sprawdź jeszcze takie zakładki, jak "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" lub "inne". Jeśli i tam wiadomości nie będzie to... przyczyny mogą być różne (a wśród nich m.in. to, że operator Twej poczty uznał wiadomość za spam). Jeśli jednak warunki promocji zostały przez Ciebie spełnione, to niezbędne będzie zgłoszenie reklamacji.

Proces reklamacyjny

W przypadku promocji "Premia dla Ciebie edycja 2" (zgodnie z regulaminem) wygląda następująco:
1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Skibicka 29, 02-269 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: kontakt@premiadlaciebie.pl
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres e-mail reklamującego, jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji".

W promocji "Zyskowne Konto" właściwie wygląda to identycznie, aczkolwiek zgłoszenia reklamacji należy słać na inny adres mailowy: kontakt@zyskownekonto.pl (regulamin).

Konto Optymalne - co dalej?


Konto otwarte w jednej z powyższych promocji bierze również udział w promocji "Konto z Money Back". A oznacza to ni mniej, ni więcej a tyle, że z kontem ciągle możesz zarabiać. Bank daje bowiem (przez 12 miesięcy) 2-procentowy zwrot za płatności kartą (wykluczone z naliczania moneybacku są jednak niektóre kody MCC, charakteryzujące dominującą działalność danego sprzedawcy bądź usługodawcy). Miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 25 zł, co w rok może dać nawet 300 zł.

Konto Optymalne prowadzone jest bez warunków za 0 zł. Darmowe jest również posiadanie karty.

Na czym zarabiać jeszcze?


Jeśli do gustu przypadła Ci promocja z kontem w BGŻ BNP Paribas to... w podobny sposób możesz też zarobić za otwarcie konta w innym banku:

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi i nie przegap ważnych terminów w najpopularniejszych okazjach do bankobrania. Zapisz się na bezpłatny newsletter. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach na blogu, które wysyłam średnio 1-2 razy w tygodniu:
Adres e-mail

15 komentarzy:

 1. Mi przyszły linki do obu promocji do tego samego konta. Czy wy też tak macie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha mi przyszedł jakiś czas temu z poprzedniej edycji w której nie brałam udziału. Dane wypełniam, ale nie dali się nabrać ;)

   Usuń
  2. U mnie prawidło mail dot. Zyskownego Konta czyli promocji w której brałem udział.

   Usuń
 2. Najgorszy bank jaki znam! nigdy nie umieli naliczyć poprawnie zwrotu, niesłuszne opłaty za kartę, a teraz od dwóch miesięcy próbuję zamknąć konto i po nieskończonej ilości zapytań z mojej strony w końcu się dowiedziałam, że "wzór podpisu, który wysłałam na wypowiedzeniu, nie jest zgodny" nosz... zatem mam wysłąć kolejne wypowiedzenie z podpisem wg ich standardów, albo lecieć do oddziału 50 km i tam mi zamkną konto... Żenada! Tym bardziej, ze wszędzie i zawsze podpisuję się tak samo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plus taki że konto chociaż darmowe.

   Usuń
 3. Link na email miał być do 14 grudnia wg moich notatek w tej promocji 400 zł.... czy się mylę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To w promocji "Korzystne konto". Wyżej mowa o promocji "Zyskowne konto".

   Usuń
 4. Masakra, tych promocji już tyle mieli że faktycznie trudno się połapać. Ja mam jednak "Korzystne konto". A już chciałem składać reklamację na brak maila.

  OdpowiedzUsuń
 5. ja także :) bardziej kojarzę ile zarobie w promocji niż nazwę konta w promocji a jak premie w tym samym banku się dublują to są nieporozumienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. A tych promocji Konta Optymalnego z sumą premii 400 zł to były chyba 4 czy nawet 5.

   Usuń
 6. Bardzo dziękuję za ten temat bo bym przegapił e-maila.
  Uwaga e-mail przychodzi z Premia dla Ciebie a nie z BGŻ (u mnie wtorek 14 listopada)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam pytanie dotyczące obrotu na karcie w promocji moneyback, a mianowicie czy płatności karta w sklepach internetowych są zaliczane do kwoty płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapomnialem o danych do nagrody ale dzis przypomnieli sms wprowadzilem dane mysle ze otrzymam 100,byloby fajnie.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...