Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów sieci Play: opłacaj rachunki kartą Mastercard i zaoszczędź 30 zł

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

22.11.2017

Promocja dla klientów sieci Play: opłacaj rachunki kartą Mastercard i zaoszczędź 30 zł

Jeśli masz telefon w sieci Play, to masz szansę na comiesięczną oszczędność 5 zł na fakturze.

Rabat 5 zł w Play za cykliczną płatność kartą MasterCard
Wystartowała kolejna edycja promocji dla klientów Play. Zaoszczędzić można dzięki aktywacji cyklicznej płatności kartą Mastercard. Dzięki temu, że operator automatycznie będzie pobierał należności, Ty możesz oszczędzić nawet 30 zł.

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć mogą klienci sieci Play, którzy korzystają z poniższych ofert (uwaga: tak długiego cytatu z regulaminu promocji chyba jeszcze na blogu Bankobranie nie było):
" FORMUŁA DUET L, FORMUŁA DUET M, FORMUŁA DUET S, FORMUŁA RODZINA L, FORMUŁA RODZINA M, FORMUŁA RODZINA S, FORMUŁA SOLO L, FORMUŁA SOLO M, FORMUŁA SOLO S, Internet L, Internet M, Internet S, Internet XL, Internet PRO, FORMUŁA BIZBOX - plan główny, FORMUŁA SIM BIZBOX, FORMUŁA SOLO XS, SOLO STAN NIELIMITOWANY DOM WiFi, SOLO STAN NIELIMITOWANY, SOLO STAN NIELIMITOWANY MINI, RODZINA KDR STAN NIELIMITOWANY DOM WiFi, RODZINA KDR STAN NIELIMITOWANY, RODZINA KDR STAN NIELIMITOWANY MINI, RODZINA EXTRA STAN NIELIMITOWANY DOM WiFi, RODZINA EXTRA STAN NIELIMITOWANY, RODZINA EXTRA STAN NIELIMITOWANY MINI, RODZINA STAN NIELIMITOWANY DOM WiFi, RODZINA STAN NIELIMITOWANY, RODZINA STAN NIELIMITOWANY MINI, DUET STAN NIELIMITOWANY DOM WiFi, DUET STAN NIELIMITOWANY, DUET STAN NIELIMITOWANY MINI, RBM Energy, SIM FORMUŁA PERFECT BOX dla Firm, SIM FORMUŁA PERFECT dla Firm, FORMUŁA PERFECT BOX dla Firm - internet do biura lub FORMUŁA PERFECT dla Firm - internet do biura"

Nie wiem czy są tu wszystkie możliwe opcje z oferty sieci Play. Jeśli jednak jesteś szczęśliwcem i swój abonament znajdujesz na liście, to załapiesz się na promocję.

A tak na marginesie pisząc: jeśli ktoś uważał, że oferty banków są skomplikowane (bo "dużo różnych rodzajów kont", "wiele różnorakich wariantów, warunków i zasad"), to jednak chyba zmieni zdanie. Sieci komórkowe biją banki pod względem wymyślania nowości i zmieniania ofert 😉

Czym są cykliczne płatności kartą? To usługa umożliwiająca automatycznie obciążanie Twej karty kwotą, która pojawiać się będzie na fakturze od Play. Nie musisz więc pamiętać o takiej płatności, bo system będzie ją realizować za Ciebie. Za każdorazową realizację tej usługi pobierana jest opłata w wysokości 1 zł. Finalnie zyski z promocji będą więc nieco mniejsze (24 zł).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji promocyjnej niezbędne jest odwiedzenie salonu Play (listę salonów, w których możliwa jest aktywacja usługi znajdziesz podlinkowaną na końcu wpisu w części "Przydatne dokumenty"). Tam konieczne będzie aktywowanie cyklicznej płatności kartą Mastercard. Jak to wygląda? Bank instruuje na swej stronie:
"1) Odwiedź salon Play (...), zapytaj konsultanta o aktywację Cyklicznej Płatności Kartą Mastercard. 
Podpisz formularz oraz uzupełnij dane. Na podany numer telefonu i adres e-mail otrzymasz SMS lub mail z linkiem do regulaminu. Otwórz, przeczytaj i zaakceptuj regulamin. 
2) Następnie zostanie wygenerowany 6 cyfrowy kod jednorazowy. Wpisz go na terminalu, przyłóż kartę debetową lub kredytową oraz potwierdź cały proces aktywacji kodem PIN. 
W ciągu kilku sekund nastąpi aktywacja Cyklicznej Płatności Kartą, a dowodem będzie potwierdzenie wydrukowane z terminala"

Usługę z rabatem aktywować można najpóźniej do 31 sierpnia 2018 roku. Rabat w wysokości 5 zł ma być naliczany przez okres 6 miesięcy - by zachować rabaty przez wszystkie miesiące trzeba mieć aktywną usługę, terminowo uiszczać należności (co w przypadku dostępności środków na karcie będzie się działo z automatu) oraz nie zmieniać karty Mastercard podpiętej do automatycznych płatności.

Pierwszy rabat na abonament otrzymasz za pierwszy pełny okres rozliczeniowy po aktywacji cyklicznej płatności kartą Mastercard. Usługa musi zostać aktywowana nie później niż dzień przed końcem okresu rozliczeniowego.

To już druga edycja promocji. W poprzedniej rabaty za cykliczną płatność kartą w Play zdobyć można było nieco łatwiej, bo usługę można było aktywować online (w Play24).

Informację o nowej promocji Play podrzucił Czytelnik Seba. Wielkie dzięki! W ten sposób Czytelnicy bloga mają kolejną szansę zaoszczędzić korzystając z karty, którą w portfelu i tak pewnie posiadają (wystarczy bowiem dowolna karta z logo Mastercard).

W podobny sposób za cykliczne płatności kartą Mastercard zaoszczędzić mogą abonenci UPC. Posiadaczom kart tej organizacji, którzy korzystają z programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials przypomnę, że w tym tygodniu nagrody - z okazji Black Friday - wybierać można za połowę punktów.

Bądź na bieżąco z promocjami. Skorzystaj z darmowego newslettera dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowościach - maile wysyłam zazwyczaj 2 razy w tygodniu:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Wygląda mi na to że uczestnicy poprzedniej promocji teraz też mogą skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
 2. Później można wyłączyć te płatności? Jak? W salonie czy w Play24 da radę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można w Play24.

   Usuń
  2. Ale czy na pewno? Wtedy ta płatność była uruchamiana w internecie to i w internecie szło zrezygnować. A skoro teraz jest włączana w salonie to w internecie może nie być nawet widoczna.

   Usuń
  3. Wynika nawet z regulaminu:
   Utracisz prawo do rabatu 5 zł od kolejnego Okresu Rozliczeniowego, jeżeli w czasie trwania okresu promocyjnego: d) zmienisz dane w usłudze Cykliczna Płatności Kartą przez Play24 w okresie od aktywacji metody płatności do wystawienia pierwszego Rachunku Telekomunikacyjnego z rabatem

   Usuń
 3. Promocja jest też dla klientów Play na kartę. Za cykliczne doładowania kartą MC dają dodatkowe GB internetu.

  OdpowiedzUsuń
 4. tak, tylko że mojego miasta 50 tys. mieszkańców nie ma na liście.
  Toż to szok

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A moje miasto 20 tys. jest. I też jestem w szoku.

   Usuń
  2. mojego 70tys. brak a w mieście 3 salony Play :(

   Usuń
 5. Korzystałem w poprzedniej promocji. Polecam. Miło było mieć na fakturze 20 zł zamiast 25 zł. Co prawda pobierało 21 zł bo opłata za cykliczną płatność ale mimo wszystko 4 zł do przodu.

  OdpowiedzUsuń
 6. 'Nie udało się aktywować usługi cyklicznych płatności, skontaktuj się z bankiem' taki sms przyszedl jak już odjechalem od salonu... Ktoś coś? rejestrowalem znana i lubiana karte mastercard wolrd od citi.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...