Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Citibank: bon 400 zł na wakacje.pl za darmową kartę Citi Simplicty

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

20.11.2017

Citibank: bon 400 zł na wakacje.pl za darmową kartę Citi Simplicty

Citibank odpalił promocję dla osób, które myślą już o wakacjach.

Voucher 400 zł na Wakacje.pl za darmową kartę Citi Simplicity
Do zdobycia jest voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Warunki uzyskania nagrody gwarantowanej są banalnie proste: wystarczy skorzystać z darmowej karty Citi Simplicity i za jej pomocą wykonać zaledwie 10 płatności na dowolne kwoty.

Dla kogo promocja? Z propozycji Citibanku skorzystać może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Ewentualne posiadanie innych produktów (np. konta osobistego) nie wyklucza z promocji.

Zasady promocji. By skorzystać z oferty "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do wakacje.pl" oraz zdobyć tytułową nagrodę:
 • najpóźniej do 31.01.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy; 
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych; 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (jak to zrobić? Instrukcję przedstawi konsultant w w/w rozmowie); 
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (tę datę znajdziesz w egzemplarzu umowy, który bank do Ciebie odeśle): 
  • przez 2 kolejne miesiące wykonaj po co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty; mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; do transakcji nie zaliczą się przelewy z karty oraz wypłaty z bankomatów); 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

I to już wszystko. Nagrodę w postaci elektronicznego kodu do wykorzystania na wakacje.pl Citibank przekaże Ci wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Voucher będzie można wykorzystać na zakup wycieczki dowolnego touroperatora (za wyjątkiem TUI), biletów lotniczych, usług parkingowych (przy lotniskach), ubezpieczenia turystycznego czy wynajmu auta. Będzie go można zrealizować na stronie wakacje.pl, na infolinii oraz w salonach Wakacje.pl najpóźniej do 30.06.2019 r. Do jednego zakupu dodać można tylko jeden tego typu voucher.

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Bank wymaga, by osoba wnioskująca o kartę posiadała dochód na poziomie co najmniej 1 200 zł netto i była w wieku co najmniej 21 lat (jeśli jest zatrudniona u swego obecnego pracodawcy od minimum 3 miesięcy) lub 25 lat (jeśli prowadzi działalność gospodarczą i posiada ją co najmniej od 2 lat).

Oprócz dochodów wynikających z zatrudnienia w oparciu umowy o pracę bądź z prowadzonej działalności gospodarczej bank akceptuje też takie źródła dochodu jak: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty


Przystępując do promocji z voucherem 400 zł wyrobić można dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku. Ale jeśli chcesz mieć taką, która bez warunków nie kosztuje ani grosza to wybór ogranicza się do jednej propozycji. To karta Citi Simplicity.

Bank nie pobiera opłat ani za jej wydanie, ani za posiadanie (nie ma opłat miesięcznych czy rocznych), bez względu na to czy z karty aktywnie korzystasz czy nie. Warto jedynie pamiętać, by nie skusić się na dodatkowe (w mej ocenie zbędne) usługi, jak płatny dostęp do usługi Citi Phone. No i spłacić wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym. Wtedy faktycznie można zyskać na tej promocji 400 zł bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Choć w umowie o kartę znajdziesz informacje o "całkowitym koszcie kredytu" oraz o tym, iż rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to... tymi informacjami nie należy się przejmować. Bank jest bowiem ustawowo zobowiązany do podawania tego typu informacji, opierając się na wytycznych, które zakładają wykorzystanie całej kwoty kredytu dostępnego na karcie od razu i spłacanie jej w ratach. Jednak tak z karty korzystać nie musisz. Na karcie masz bowiem udostępniony limit kredytowy, z którego skorzystasz w takim zakresie w jakim chcesz. A jeśli wykorzystaną kwotę z karty spłacisz jeszcze w okresie bezodsetkowym, to oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką wydasz za pomocą karty (bank nie naliczy bowiem odsetek, ani jakichkolwiek opłat).

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam dowiesz się, jak używać karty, by nie ponosić kosztów i oddawać dokładnie tyle, ile z karty wydasz.


Jeśli nie chcesz, by ominęła Cię jakaś promocja bankowa, zapisz się na bezpłatny newsletter, w którym donoszę o nowościach:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Czy promocję da się połączyć? Np z voucherem do Douglas? Tam też jest 2 x 5 płatności kartą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda z promocji działa odrębnie i można skorzystać z jednej z nich.

   Usuń
 2. Mam ważne pytanie związane z promocją moneybacku w banku Citi. Chodzi o promocję gdzie należy zapewnić wpływ 5000zł miesięcznie. Otóż w tym miesiącu nie dam rady przelać aż tyle naraz. Mogą to być np. 2 przelewy po 3000zł (z tego samego konta w innym banku)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiscie mozesz przelać teź 5 × po 1000 zł wazne zeby nie były to przelewy z Citi.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź :)

   Usuń
 3. Umowę można podpisać w placówce czy tylko kurier?

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytanie tak spoza tej promocji -ale dotyczy karty kredytowej wziętej w innej wcześniejszej promocji - czy po złożeniu rezygnacji z tej karty - Bank ma jakąś ofertę na utrzymanie tej karty bo wiem że oferowali 200 zł . za utrzymanie i wydanie 2000 tą kartą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzekomo dają ciągle. Choć podobno też nie wszystkim. Ale raczej nie dają tym którzy już z takiej opcji korzystali. A jak ktoś chce zrezygnować p-wszy raz to dostaje.

   Usuń
 5. Mam pytanie odnośnie KK City pewnie większość z was dostała sms lub powiadomienie w aplikacji banku o promocji przelew środków z limitu karty i za każde 2000 zł dostaje się voucher do biedronki na 100 zł. Czy to się opłaca to znaczy czy po zapłaceniu kosztów przelewu z karty i odsetek wyjdzie się na plusie ? Liczył to ktoś. Czy można zaraz po otrzymaniu vouchera spłacić całość aby nie płacić odsetek ? Oto link do regulaminu:
  https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-przelew-biedronka.pdf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spójrz w TOIP na prowizję za rozłożenie spłaty na raty. Włos jeży się na głowie...

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...