Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3% na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe ciągle dostępne! A do tego premia do 150 zł

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

17.11.2017

3% na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe ciągle dostępne! A do tego premia do 150 zł

Bank postanowił przedłużyć promocję i ciągle oferuje oprocentowanie 3% w skali roku nawet do 50 000 zł na koncie oszczędnościowym.

Konto oszczędnościowe 3% w T-Mobile Usługi Bankowe
Propozycja skierowana jest do klientów, którzy założą konto osobiste. A do skorzystania z tej propozycji dodatkową zachętą jest nawet 150 zł (lub więcej), które można zdobyć w prosty sposób dzięki płatnościom kartą wydawaną do konta.

Decyzja T-Mobile Usługi Bankowe dziwić nie może. Banki coraz bardziej rywalizują o nasze oszczędności (o czym piszę w przeglądzie najlepszych lokat i kont oszczędnościowych na listopad), więc i ten bank najwyraźniej chce pozostawać w grze. I faktycznie odgrywa nie byle jaką rolę, bo ma jedną z najlepszych ofert. Zwłaszcza teraz godną uwagi i przypomnienia, gdy Idea Bank już kilka dni temu wycofał Lokatę Tylko Teraz (uzyskać można było też 3% w skali roku na 1 lub 3 miesiące).

Z podwyższonej stawki oprocentowania na poziomie 3% w skali roku skorzystać mogą nowi klienci. A precyzyjniej:
"W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 kwietnia 2017 r. do dnia 18 czerwca 2017 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe"

Konto oszczędnościowe należy założyć najpóźniej do 31.12.2017 r. Stawkę 3% w skali roku można sobie zagwarantować przez 92 dni, licząc od dnia następującego po zawarciu umowy o konto oszczędnościowe. Promocyjnym oprocentowaniem objęte są środki w kwocie do 50 000 zł. Takie konto oszczędnościowe jest świetną alternatywą dla krótkoterminowych lokat ze stałym oprocentowaniem. Dodatkowo daje możliwość dopłacania środków, jak i wypłacania ich w dowolnej chwili (w miesiącu kalendarzowym można skorzystać z jednego darmowego przelewu z konta oszczędnościowego - co akurat jest standardem w większości przypadków ofert tego typu kont oszczędnościowych). A to wypłacenie oszczędności w dowolnym momencie może przydać się, gdyby pojawiła się okazjonalnie dostępna lokata z jeszcze lepszym oprocentowaniem. Wtedy środki z konta oszczędnościowego łatwo wycofać i wykorzystać taką okazję.

Ale konto oszczędnościowe ze stawką 3% to nie wszystko. Jest jeszcze konto osobiste ze zwrotem za płatności kartą i/lub BLIKiem. A to świetna okazja, by zaoszczędzić przy codziennych zakupach. Do wzięcia jest równowartość 5-procentowego zwrotu za płatności w sklepach, na stacjach paliw czy wielu innych miejscach (o kilku wykluczeniach piszę nieco niżej). Kartą można też płacić w Internecie.

Bank daje do wyboru 2 konta osobiste:
 • Freemium - to świetna opcja dla tych, którzy z oferty T-Mobile Usługi Bankowe chcą skorzystać wyłącznie w zakresie konta oszczędnościowego, a moneyback ich nie interesuje. Konto Freemium (bez wyrabiania karty do niego) jest bezwarunkowo darmowe. Zatem w skrócie: zakładasz konto osobiste Freemium, zakładasz konto oszczędnościowe i wpłacasz na nie oszczędności... i to tyle. Niczym więcej się już nie martwisz.

  Jeśli jednak z kontem osobistym chcesz też zarabiać, to zamów do niego kartę. Z opłaty za nią (6 zł miesięcznie) zwolni zaksięgowanie w danym miesiącu płatności na sumę min. 200 zł. A wykonywanie tych płatności też się opłaci, bo gdy wydasz min. 200 zł to bank odda Ci 5% od wykonanych transakcji (miesięcznie przy Koncie Freemium zyskać można w ten sposób do 15 zł, co jest do osiągnięcia przy wykonaniu płatności na sumę min. 300 zł w danym miesiącu).
  Zawnioskuj o Konto Freemium >>
 • Premium - to konto zainteresować powinno tych, którzy chcą skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, ale jednocześnie chcą też wycisnąć maksimum zysków z promocji konta osobistego (czyli z moneybacku). Tu zasady uzyskiwania zwrotów, jak i zwolnienia z opłaty za konto (18,90 zł) idealnie się ze sobą pokrywają. Jeśli w danym miesiącu na Twym koncie zostaną zaksięgowane transakcje na sumę min. 500 zł to nie zapłacisz nic za konto (ani za wydaną do niego kartę), a dodatkowo dostaniesz też bonus w wysokości 25 zł.
  Zawnioskuj o Konto Premium >>

Gratyfikacje z tytułu moneybacku uzyskać można przez 6 kolejnych miesięcy (począwszy od miesiąca, w którym premia została wypłacona po raz pierwszy). W przypadku Konta Freemium można więc zdobyć do 90 zł (6 x 15 zł), a na Koncie Premium do 150 zł (6 x 25 zł).

Warto dodać, że istnieje możliwość wydłużenia moneybacku na czas nieokreślony. Wówczas niezbędne jest jednak posiadanie produktu kredytowego w T-Mobile Usługi Bankowe - z punktu widzenia bankobiorcy najkorzystniejsza (bo najtańsza w utrzymaniu) może być karta kredytowa, na której w danym miesiącu wykonano co najmniej jedną transakcję (nieraz pojawia się w promocjach z dodatkowymi gratyfikacjami) lub limit kredytowy w koncie. No ale w chwili obecnej nie trzeba o tym myśleć, bo zakładając konto osobiste uzyskasz zwroty przez 6 miesięcy (bez posiadania produktu kredytowego).

Ważne wskazówki


▶ By załapać się na zwrot za płatności we wniosku o Konto Freemium lub Konto Premium pamiętaj o wyrażeniu zgód na:
"- otrzymywanie od Alior Bank S.A. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych [przyp. Mr Złotówa: rachunki w T-Mobile Usługi Bankowe obsługiwane są przez Alior Bank S.A., posiadanie kota w Alior Banku nie wyklucza z udziału w opisywanej promocji] (...) 
- weryfikację historii zobowiązań (...) w BIK oraz do wystąpienia za pośrednictwem tych instytucji do biur informacji gospodarczej (...), bezpośrednio w biurach informacji gospodarczej, (...) Systemie Bankowy Rejestr, którego Administratorem Danych jest Związek Banków Polskich (...)
- skorzystanie z Promocji: - dla rachunków otwartych od 1 maja 2017 roku – w Bankowości Internetowej, Contact Center lub w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe, (...) [przyp. Mr Złotówa: a zatem ta zgoda wyjątkowo jest wyrażana nie przy składaniu wniosku, ale odrębnie we wskazanych w regulaminie miejscach]"
▶ Zwrot za płatności naliczany jest zarówno za transakcje wykonywane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Jest jednak kilka wykluczeń. Moneyback nie będzie naliczony jeśli terminal płatniczy u danego sprzedawcy lub usługodawcy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (charakteryzujących dominujący rodzaj działalności):
"7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; 
8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
4111, określający m.in. usługi transportowe, 
6012, określający instytucje finansowe, 
6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)

Przydatne dokumenty:

31 komentarzy:

 1. Czy całą kwotę muszę wpłacić na konto oszczędnościowe czy mogę dopłacać? I dla opłat też będzie liczone 3%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3% liczone jest przez 92 dni od dnia następującego po otwarciu konta oszczędnościowego. To czy od razu wpłacisz całość czy część to nie ma znaczenia.

   Usuń
 2. Jak w tym miesiącu założę konto to moneyback będzie liczony już za płatności w listopadzie czy wstrzymać się do grudnia? Co lepsze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moneyback możesz dostać 6 razy. Lepiej zacząć w grudniu. Bo listopada mało ci zostanie na to by wydać te 300 czy 500 zł. A za p-wszy niepełny miesiąc opłaty i tak nie będziesz mieć za konto. Lepiej więc zacząć od grudnia.

   Usuń
 3. Warto dodać że konto można założyć nie tylko przez kuriera, ale też przelewem co ostatnio bywa już rzadkością.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważajcie tylko na wyrażenie wymaganych zgód. U mnie pomimo zapewnień ze strony banku (korespondencja przez bankowość internetową- na co mam maile) ze wyraziłem potrzebne zgody- jak przyszło co do czego nie płacili 5% zwrotu.Ciekawe czy to nowa polityka banku czy zbieg okoliczności?

   Usuń
 4. Mam w T-Mobile usługi bankowe konto freemium już dostałem jeden zwrot 15zł i mam konto 3%
  Czy i kiedy mogę zmienić na konto premium?

  Ogólnie interesuje mnie aby dostawać ten zwrot jak najwyższy i jak najdłużej (mogę założyć nawet kartę kredytową) - co powinien zrobić?
  Czy jeszcze w trakcie trwania obecnego miesiąca mógłbym zmienić na konto premium i za listopad dostać 25zł zamiast 15zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zadzwonić na infolinię TMUB już teraz (choć nie dosłownie bo w weekend może nie pracować) i zmienić na Premium. Zwrot 25 zł będzie już za listopad. Jak dopiero miesiąc masz zwrot to jeszcze kilka przed tobą. Zaczekaj z wyrabianiem kk bo może jakaś promo będzie?

   Usuń
 5. a czy jest zwrot za płatność za paliwo na stacjach paliw?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej. Ja właściwie tylko na stacjach wyrabiam obrót i całe zwroty.

   Usuń
 6. co jaki czas następuje kapitalizacja na koncie oszczędnościowym ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy muszą być jakieś wpływy z tytuły wynagrodzenia w tych promocjach ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jest jakiś termin zakończenia promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto oszczędnościowe? Do 31.12. a 3% przez 92 dni od założenia.
   Konto osobiste? Do odwołania, ale 5% przez 6 mies.

   Usuń
 9. Co do BLIKa, to wg konsulantki, z którą aktywowałem promocję na koncie Premium, to tylko operacje kartowe bezgotówkowe są liczone do tego moneybacku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję z regulaminu:

   "Po spełnieniu warunków Promocji Uczestnicy mają możliwość otrzymania Premii za Transakcje (...)"

   "Transakcja – operacja płatnicza bezgotówkowa wykonana przy użyciu Karty bądź płatność z wykorzystaniem Usługi Blik, rozliczona w danym miesiącu kalendarzowym (...)".

   Usuń
  2. Potwierdzam, blik działa już od dawna. Nawet jak jeszcze nie było tego zapisu w regulaminie to zaliczali.

   Usuń
 10. Bardzo porządny bank. Na reklamację reagują szybko i moja uwzględnili z bardzo dużą nadwyżką finansową. Aż milo, naprawdę!!!! Żeby tak każdy bank działał.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy płatność za czynsz lub czesne kartą w "Żabce" są zalicza się do zwrotów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale gdzie chcesz za to płacić? Jeśli w Żabce, na Poczcie lub przez Sprytnego Billa to odpada przez kody MCC.

   Usuń
 12. Jak to jest, otworszyłam konto premium, założyłam konto oszczędnościowe, a tam marne 1,06% oprocentowanie, czy to się zmieni? Cyz to tylko informacja, a policzą te obiecane 3%?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy do konta otrzymam kartę debetową, czy muszę o nią wnioskować dodatkowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę do konta wybiera się już we wniosku.

   Usuń
 14. Czy ostatnio zmienił się regulamin dotyczący opłat za konto osobiste? tz.czy liczą się transakje wykonane w danym miesiącu ,czy transakcje rozliczone ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do opłaty za kartę/konto liczą się wykonane, a do moneybacku rozliczone

   Usuń
 15. Zalozylam konto freemium ale nadal mam oprocentowanie 0%, te 3% jest na zasadzie lokaty? czy w jaki sposob mozna je uzyskac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3% jest na koncie oszczędnościowym a nie na osobistym Freemium. Musisz je założyć. Zrobisz to w bankowości podpisując umowę kodem SMS. Z tego co pamiętam to musisz wejść do Centrum Produktów (czy jakoś tak to się nazywa).

   Usuń
 16. Wpadło dziś 25 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 14-go mają normę. Dziś wypłacili za styczeń.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...